Автор Тема: Salvia Divinorum  (Прочетена 38944 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

анонимна

• Гост
Re: Salvia Divinorum
« Отговор #30 -: 2013-03-07, 23:00 »
Страшно много искам да пробвам..На 13 години съм. Пробвала съм трева и екстази. Щях да ям и гъби, но просто ме хвана адски много шубето и се отказах :D Пуша си цигари..Така де да не почнете с "ти луда ли си, още си малка" и т.н. Та да се върна на темата ИСКАМ САЛВИЯ :D Искам да пробвам повече от всичко..Моля ви кажете как мога да си намеря, колко дръпки се правят, колко време държи и да..:D

Неактивен lsd

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #31 -: 2014-07-23, 22:04 »
Много теоретици и фантазьори има и малко практици...
първо от близо 500 вида от рода салвия, само дивинорум е психоактивна. По-горе сте качили снимки на салвия офисианалис, т.н. градински чай.
Другите нямат такива халюциногенни ефекти. Гледал съм над 5г много растения салвия дивинорум и съм пушил 4-5 пъти за това време, няма никакво наркотично въздействие като наркотик - не те кара пак да пушиш и пак и пак и пак... и не пристрастява изобщо, а по-скоро обратното. Веднъж пушиш ли, втория път изпитваш страхопочитание. За добър трип е много важно да си в добро настроение и да си положително настроен, в приятна обстановка, на приятно безопасно място с приятели и човек който да те наблюдава.
Някой ако се интересува от салвията да ми пише на ЛС или на скайп - ivangaydarov1988 мога да разкажа мои трипове и на приятели на които съм давал листа да пушат или дъвчат. И в момента имам малкия растения и листа и не пуша.

Неактивен TiratroN

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #32 -: 2017-07-27, 13:40 »
И тука виждам има хора , които хабят наркотика. Да не забравяме, че наркотиците се продават заради зависимостта и парите ,които тя носи на продавачите.
Някой казват, че цигарите не били наркотици, ама са най-разпространените и носят много пари :)

Хареса ми действието на тази Салвия. Хареса ми , че удря точно в целта , където би трябвало да удрят и наркотиците, но както казах вече - наркотиците предимно се разхищават, не се ползват по предназначение.

Всичко онова, което се постига със наркотиците, може да се постигне и без тях, но за почти всички хора е адски трудно постижимо. Не говоря за някакви илюзийки, цветове и емоцийки и някакво мимолетно веселие. Говоря за допир с реалния свят. Защото ако не ви е ясно - ние живеем в изкуствен свят, наложен, управляван. Даже сами се управляваме .Почитаме безмислени неща, а наистина важните дори вече не можем да ги забележим ДАЖЕ АКО НЯКОЙ НИ ГИ ПОКАЖЕ.Дотолкова сме се сляли с функцията "човек" , че всичко друго остава мъртво за нас. Вярно е, че сме просто една храна, но цял живот ли ще бъдем?

Четох тази тема и доста хора ,които казаха, че не искат да повтарят повече употребата на Салвията. Това ми говори само едно - измисленият свят ви харесва.
И тук ще ви кажа следното : нашето сегашно съзнание не е критерий за вземане на решения. То е просто инструмент , който ние сме настроили (за съжаление под диктовката на наложени от много време норми). Затова не се съобразявайте с него. То винаги ще ви кара да спрете, да не променяте нищо. То няма как да знае.

Няма как години наред да правиш едно нещо и после да скочиш внезапно на друг акъл. Нормално е - ще има съпротива. НО НАЛИ ТОЧНО ТОВА Е И ЦЕЛТА НА НАРКОТИЦИТЕ - ДА ОТСЛАБИ ТАЗИ СЪПРОТИВА. Да се преодолее навика и всички шаблони ,които сме си заложили. Да прескочим отвъд и да можем да преживеем .Не да мечтаем и да се мъчим без успех.
Ползвайте наркотичните вещества по предназначение - за преодоляване на шаблоните.
А ако не предизвикват пристрастяване е най-добре, защото противното показва невъвършенство. Показва комерсиализъм. Ако нещо е добро за една цел , това е хубаво, но ако друга цел е по-важна от нея - то това нещо не е точното за нас.

Смятам , че тази Салвия ще се окаже добър избор.

п.п Относно оръжията има една такава приказка: оръжие се вади ако ще се използва.
За Салвията бих перефразирал : ако ще я ползваш само веднъж, по-добре недей- нямаш мотивация.
« Последна редакция: 2017-07-27, 13:46 от TiratroN »