Автор Тема: Рубриката "Ще повърна" от Ева  (Прочетена 52131 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Eva

• Гост
Е, сега Защо!?

Защо, като влизам в този форум и все едни и същи неща виждам? Няма раздвиженост!
Ето, аз например веднъж в седмицата ще пиша песимистични слова, отправени именно към тези, които искат да ги четат.
Създавам си една рубрика и всяка седмица ще изявявам недоволството си, като разярен теенджър, който не обича да чува- "А защо нееее...???"
Днес на прицел ми е скуката и еднообразието на работното място и защо всички колеги по цялата земя имат нужда от психиатър. Еми много просто-защото са еднообразни материалисти. Зверове, които говорят неразбираемо, загорели маймуни, които от комплекси си изливат мъката в докладите си и отчаяно стенат за помощ -Глас в пустиня.
И на всичкото отгоре ме е яд,че котката ми не говори, и онези там шантави учени вместо да си електризират косите с електромагнитни вълни и киселинни изпарения,да вземат да измислят някво устройство което да помогне на животните да изразяват разбираемо...
това беше от мен и рубриката "Ще повърна"
приятна и успешна седмица ви желая.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Рубриката "Ще повърна" от Ева
« Отговор #1 -: 2005-07-14, 10:30 »
Хахахаххаха егати рубриката! Еми и аз ще повърна! Защо когато стана с усмивка, пия кафенце с усивка  и казвам "Добро утро" на колегите с усмивка идва момента, в който в магазина идва ТО и усмивката
 ми изчезва! Тъпууууууу  Не ща да работя  Искам да си седя  унас и да си вея... атрибутите и по цял ден да нагъвам сладко!! Ама не става! Сега се уча да отделям работата от свободното си време!!! Да не си прехвърлям нервите от работата във времето, в което тярбва да се веселя с приятели! Ще повърна

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #2 -: 2005-07-14, 11:16 »
Мен ми писна да ми пука за всички и съответно на никой да не му пука истински за мен.Писна ми"приятелите ми"да ми доказват постоянно,че не са ми такива.Писна ми да си въобразявам,че всичко ще бъде наред един ден,а всеки ден да се случват все по-гадни неща
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #3 -: 2005-07-14, 21:06 »
Цитат
Хахахаххаха егати рубриката! Еми и аз ще повърна! Защо когато стана с усмивка, пия кафенце с усивка  и казвам "Добро утро" на колегите с усмивка идва момента, в който в магазина идва ТО и усмивката ми изчезва! Тъпууууууу  Не ща да работя  Искам да си седя  унас и да си вея... атрибутите и по цял ден да нагъвам сладко!! Ама не става! Сега се уча да отделям работата от свободното си време!!! Да не си прехвърлям нервите от работата във времето, в което тярбва да се веселя с приятели! Ще повърна
Аз за това упорито ходя на работа с ТРАМВАЙ. Медитирам си по пътя. Много съм зъл като бачкам. Честно. Ако някой много насстоява да се видим веднага след работа остава доста учуден. Простъо ми трябва поне 1/2 час нищо да не правя и нищо да не зависи от мен. Трамвая ми го дава - този спасителен времеви пояс.
Сутрин ставам по-раничко от колкото трябва. Пия кафе бааавно, наблюдавам половинката, която още гушка възглавницата, проверявам мейли, чатя си с други като мен, пиша във форуми. Много добре знам че след час адът ще се стовари на главата ми, че от бързане нямам да имам време да ям дори баничка над клавиатюрата на обяд, че ще ми скъсат маса нерви. Че ще трябва пак да раздавам вербални ритници и да воювам... Само че това ще е след час и се наслаждавам на всяка секунда. Ако се успя или трябва да почна да работя още със самото събуждане, денят и не е приятен. Никак.
« Последна редакция: 2008-03-14, 23:31 от tech_noir »

Eva

• Гост
« Отговор #4 -: 2005-07-18, 18:16 »
Ново от рубриката "Ще повърна"

Ъпдате- японците спасиха кучетата -те вече говорят има ново устройство,което пише какво казват. С една антенка е.
Иначе пробелимите са едни и същи. Сега пиша книга и пак не ми е добре, практикувам си през свободното си време да развивам телекинеза (която няма кой знае кво развитие) и пак не ми е добре.
Изобщо на кой му е добре?
Аз не съм доволна искам да съм рошава -ама става само като има вятър.
Гадно, Гадно.
е уважаеми читатели,приятна и успешна седмица!
Ако е възможно.

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #5 -: 2005-07-18, 18:35 »
Цитат
Ново от рубриката "Ще повърна"

Ъпдате- японците спасиха кучетата -те вече говорят има ново устройство,което пише какво казват. С една антенка е.
Иначе пробелимите са едни и същи. Сега пиша книга и пак не ми е добре, практикувам си през свободното си време да развивам телекинеза (която няма кой знае кво развитие) и пак не ми е добре.
Изобщо на кой му е добре?
Аз не съм доволна искам да съм рошава -ама става само като има вятър.
Гадно, Гадно.
е уважаеми читатели,приятна и успешна седмица!
Ако е възможно.

имаш нужда от психиатър...или от почивка ...

кво да кажа месец и половина два всичко правя сама тичам по цял ден от /8ч до 19ч /в данъчното вече ме знаят и в банката се шегуват че ще ме зачислят към персонала...тъкмо оправя едно и друго се появява ...при мен е "весело" ...днес беше поредния "весел" ден ...падна ми и кръвното за капак и нищо не виждах та легнах за час два принудително...чакам мъжа ми да се прибере...тогава "купона" ще е пълен...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #6 -: 2005-07-18, 21:48 »
Цитат
имаш нужда от психиатър...или от почивка ...
хахаха  откога не съм се смял така
Caralho Voador

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #7 -: 2005-07-19, 13:21 »
Хм, всички имаме нужда от почивка - времената са едни такива - нервни!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #8 -: 2005-07-19, 14:04 »
Цитат
Хм, всички имаме нужда от почивка - времената са едни такива - нервни!

ммм да ..вчера издадох багажа много яко....падна ми кръвното или изравних границите незнам кое но беше жестоко ...пих 3 аналгина ...легнах си към 1,30 най късно и след като се въртях до 2,30 неиздържах станах гледах филм пуших и си легнах в 4ч ...сутринта в 8ч едвам гледах и станах в 9 цялата надута...мобилизирах се с неистови сили понеже не че ми се спи просто съм зле...та трябваше да направя банковия трансфер за който почти месец и половина си скъсах нервите ...еееееееее найсе вече мина и тва...

та...дори аз да не си давам почивка тялото ми вече реве ...главата ми блокирва и свети на червено...опасна съм дори за себе си в това състояние ...а те всеки ден ме предизвикват да избухна...вчера разбиха стълбището и се разправях с глупости днес се напил и драйфа отвън ми баси ще стрелям вече на месо /щото то мислеща глава такива ядове не създава/ въпреки това стискайки зъби слезнах
 долу и най учтиво попитах ти на колко си години /този дето драйфа/ той каза на 23г ...хайде сега да вземеш метла и вода и да измиеш онова дето го сътвори там отвън ...и не ме карай да слизам пак унизително е...пък и ти си ми черешката на сладоледа...

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #9 -: 2005-07-19, 14:28 »
Рубриката от днеска се казва "Ше се метна от некъде"! edited by: MuTaKa

аз няма да пиша тука нищо... щото ако тръгна да пиша.. сега е 14:28.. на работа съм до 17:30... няма да ми стигне времето... сигура...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #10 -: 2005-07-20, 17:38 »
Ще го преживеем някаде - те затриха и продадоха цялата държава ти за един нищо и никакъв скейт-парк си се разциврил!!!! Мен повече ме боли за АЕЦ-а, ама вече ми е все едно май!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #11 -: 2005-07-21, 14:50 »
Еми те и нас почнаха да ни "продават" Колко умни хора продадоха на тъпите германци американци и т.н... Както и да е... Днес ще повръщам заради българските шофьори, или по-скоро българските магистрали.. опаа магистралА де! Така и така не се спазват правилата, поне още едно платно да направят за убийците, чиято жертва щях да стана вчера... Олигофрени! Седят патрулките зад храстите и само за рошвета им пука, не се сетиха един пост да направят в участък, в който от години се знае, че се кара с +200

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #12 -: 2005-07-21, 15:38 »
Цитат
кефите! викам аиде и аз да си споделя!!!

имам проблем! като чуя думата почивка и почвам да се смея като малко момиченце което тукмо е казало мръсна думичка!!! тука на последно време беше ебати ужаса... но виждам светлинка във тунела, днес патувам за БГ  кадето смятам да лентяиствам дулго! да се рея, вместо да ходя!!! да зациклия по куси гащи пред 345 или във боги и да пия няколко бири... наглеждаики минаващите коли развиваики теория каде ли са се запутили! това е наи добрата терапия за която се сещам! просто релаь!
Хаха ми аре утре да ходиме да караме некъде искаш ли       
« Последна редакция: 2008-03-14, 23:32 от tech_noir »

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 175
    • Профил
« Отговор #13 -: 2005-07-21, 18:16 »
  ами чустваи се поканен да доидеш със мен пред 345! ще те черпя накоя биричка! и ще философстваме над това каде ли са се запутили хората! =) а да тикаме дъските ще стане по нататък! =)
« Последна редакция: 2005-07-21, 18:17 от [BM]Neophyte »
«--==::@Аз нямам мечти! Аз имам цели@::==--»[/color]

Eva

• Гост
« Отговор #14 -: 2005-07-29, 13:05 »
Скъпи сънародници,
Намираме се всички пред една много трудна за нас ситуация. В нешния брой на моята кратка рубрика ще ви споделя, че на мен не само ми иде да повърна, но направо да се самоубия. Естествено това няма да го сторя защото от тежкия средновековен период на моето битие самозъзнанието ми отново е на ренесаносва фаза и се научих не само да ценя и обичам себе си, но и незабавно да се заема със своето бъдеще, което е част от глобалното развитие на всеки един от нас, защото би трябвало да сме едно цяло.
Както и да е, кучетата и котките все още говорят в Китай и Япония, а българските политици все още си лаят и мяукат.
Днес аз решавам да призова всички вас да направим един общ проект,който да бъде предаден с надежда да бъде удобрен от гореспоменатите страни, за да могат да направят модификация на това изобретение за кучета и котки и да го приложат на нащте политици.
надявам се да се сългасите с мен
Аз няма да оставя нещата така, а вие?
желая ви успешна седмица
Ева
« Последна редакция: 2005-07-29, 13:06 от Eva »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #15 -: 2005-07-29, 14:21 »
Цитат
Днес аз решавам да призова всички вас да направим един общ проект,който да бъде предаден с надежда да бъде удобрен от гореспоменатите страни, за да могат да направят модификация на това изобретение за кучета и котки и да го приложат на нащте политици.
надявам се да се сългасите с мен
Аз няма да оставя нещата така, а вие?
желая ви успешна седмица
Ева

кучетата си лаят кервана си върви...нищо ново под слънцето...

но все пак може ли да чуя идеята ти ...бъди по конкретна ...интересно ми е как мислиш че могат да се променят ...

седмицата мисля че приключи...така че аз ви желая приятен уикенд

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #16 -: 2005-07-29, 15:49 »
Уикенда ще е доста приятен - вече съм си резервирал маса в едно приятно местенце...  По въпроса за политиците - майната им и без това те нищо не решават, а единствено се борят за кокала!

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #17 -: 2005-07-29, 16:20 »
Цитат
Уикенда ще е доста приятен - вече съм си резервирал маса в едно приятно местенце...  По въпроса за политиците - майната им и без това те нищо не решават, а единствено се борят за кокала!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #18 -: 2005-07-29, 21:13 »
За пръв път се замислям дали все пак да не си хвана багажа утре и да се метна на някой самолет еднопосочно.

Писна ми. Толкова години седя тъпо тука и вярвам че трябват просто малко време и услия още и ще се оправят нещата. Някак си може би съм от по-ново поколение. Мислех си че вече сме го прехвърлили момента с партиите тип "етноси". Ами не. Имаше мръстни хватки (съвем нормало в такава ситуация, е по-балкански недодяланко и миризливо ама какво сега - нямаме традиции).  Ясно беше кой за какво се бори. Преглътнах и това че ДЕМОКРАТИЧНИТЕ сили гласуваха според партийното указание и следяха своите да не кривнат от пътя.
Обаче да излезе Костов (дето едва влезе в парламента, обещавайки как именно ще управлява страната) и да каже че е постигнал основната си цел - левицата да не реализира мандат - е това вече не можах да го преглътна. Предполага се че тия хора ги хрантутим там за да направят държавата по-добра. А да излезе депутат и бивш премиер и да каже че основната му цел е да няма правителство... Много ми дойде. Ясно че са селянчета и не сакат те да са добре, а вуте да е зле. Ясно че правят много защото са се поопили с власт (като полицая, който преди 4 години реши да стрела във въздуха и уби на место мой приятел и колега). Ама да си го признаят... само на него ли не му е ясно че така ни прецакват всички. Честно заради това поведение последните няколко ддни, наистина мисля че е справедливо да ги подредят до стената и да ги разстрелят за национално предателство (със се Сидеров). Само че няма кой. И пак няма да има правителство.

Цитирам един мой пост от друг форум в тема за средното образоване, но мисля че тук пак си се връзва:

"Малко офтопик, ама ако се абстрахираме от индивидуалната корупция и отколонения, забелязвали ли сте на какво всъщност ни учи и възпитава училището?
Преподават ти нещо, което трябва да наизустиш (или да наизустиш как се извежда формулата, но е все тая). После изпиването става като ако имаш лош късмет - ти трябва да покажеш наизустеното. Можеш да препишеш и ако не те хванат получаваш хубава оценка и си ОК.

Някой изобщо някога замислял ли се е какво въпитава това?

Леност - никой не изисква всъщност да мислиш. Да си задаваш въпорса ЗАЩО е така и да измислиш КАК да ситигнеш до работещо решение (не е казано че решението е единствено възможно). 12 години така и просто си опериран от креативност. Ако си си учил съвестно без да мамиш, после единственото
 в живота, за което си подготвен е поточна линия във фабрика.
Никога не дават нещо, за коеето да ти трябва помощ от друг или колективно да се стигне до целта. Колко пъти сме си повтаряли "о, дано изпитат някой друг, а не мен". Резултата го виждате навсякаде - силни сме в индивидуалните спортове, но отборните се играят от индивидуалисти без координация. Политиците ни не успяват да се разберат за елементарни неща, погребвайки партиите и собствената си политическа кариера, просто зашото не са научени да комуникират с останалите. В някой високотехнологични компании в чъжбина сме изжестни с изключителните си талант и работоспособност 0 ама само когато в екипа има един българин - ако са двама, 2/3 от енергията отива в разпри помежду им и взаимно неразбиране. Сега гледам около себе си. Центъра на столицата. Млади и динамични компании, в които работят също така млади, димамични, образовани и интелигнтни хора. Губещи половината си време в това да си прехвърлят топката, да бягат от персонална отговорност и задължвения и да си пазат гърба. Естествено не са конкурентноспособни на чуждите, и когато се появи конкуренция отвън ги помита. Не че са по-лоши или глиупави. Просто са така съсредоточени в дърпането на чергата към себе си, че та се къса и всеки остава с едно негодно парченце. Работата в екип просто не се получава.
Ако ислъжеш и не те хванат, всичко е ОК. Просто така сме възпитани от същото това училище. Свикан ла си с мисълта че начина да запазиш максимална чст от личността си е да хитруваш и да се промъкваш шрез пролуките на реда. За престъпността и далаверите не е виновен жизнения стандарт. Не е виновна и липсата на морал или врмената. За това масово да се укриват данъзи или да се източват средства е е виновна същата тази система, която сега подсмърча че няма пари. Просто грешките са се натрупали и сега ефекта се връща като бумеранг. Ефекта на тези няколко иакривени поколения, деформирани от мъничките недомислия."
« Последна редакция: 2008-03-14, 23:33 от tech_noir »

Eva

• Гост
« Отговор #19 -: 2005-08-18, 17:12 »
Dnes rubrikata mi shte bude na latinica zashtoto-emi zashtoto taka.  
Purvo zashto horata v bg si misliat che casting po princip oznachava zdravei kak si kakvo si pravil i to s kolko muje ? casting e suvsem drugo neshto  
i zashto izvestni hora triabva da se unijavat i da hodiat na takiva gluposti, dnes az vidiah tochno tova ...no vse pak bolshinstvoto se nadiavashe da dostigne zvezdite i vsichki cherni dupki otvud tiah... za sujalenie kum povecheto otgovorut beshe --sorry ne struvash, e ne i kum men no vse pak ne se pochuvstvah gorda ot tova otnoshenie spriamo drugite koito sa opitali kusmeta si na dolnoproben kasting bez nikakva organizacia i nikakvi obnoski...ne iskam da govori poveche nito za miastoto na koeto sum bila -niama da kaja imeto mu nito puk za choveka koito go provejdashe i negovoto niama da kaja.
No se zamislete- tolkova merkantilni nezreli hishtnici za nejna plut triabva da bude chovekut?
navsiakude li veche e taka ami ako vse oshte moje da se podobrim bihte li predprieli neshto ?
NE BIVA DA OSTAVIAME NESHTATA TAKA!
« Последна редакция: 2005-08-18, 17:38 от Don Dada »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #20 -: 2005-08-19, 08:47 »
За съжаление това е положението с шефовете на повечето български медии. Едни такива мазни гъзарчета със скъпи коли дето часаове наред ще ти обясняват къде са били профишната нощ какво са пили, яли и чукали и колко е струвало, после тихичко нааме ще те питат "Абе Джони Уокър черен или червен етикет е по-скъпия" - иначе са тъзури от класа.
Марто Захариев е типичен пример - Ягуар + сандали от илиенци + бутилка ракия за 3 лева в багажника, която гордо извайда и почва да пие като е в заведение. Зимния му ски-екип - зелени обувки, жълт клин, кожен колан на Плейбой, кафяво яке Росиньол > Син фес.
Каква култура очакваш по дяволите. Повечето чисто професионално оцеляват просто защото копират сляпо нещо от чужбина.

Не траябва да пиша такаива работи толкова рано - додрайфа ми се преди да съм пил кафе.

PoiSoN_LoVe

• Гост
« Отговор #21 -: 2005-08-26, 14:34 »
Повръща ми се от хората на тази земя, колко болка и страдание могат да си докарат един на друг, повръща ми се от 99% от жените на тоя свят, лъжат но се прават на невинни, нараняват а се прават на наранените, изневеряват а мразат изневярата, плачат когато нямат какво да кажат, тръгват си когато най-много ги обичаме......

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #22 -: 2005-08-27, 01:01 »
мммм да виж това си е точно за  Рубриката "Ще повърна" от ...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #23 -: 2005-08-27, 01:01 »
FANatik, като стане време да вадим томахавките, казвай .

мноо се надявах да сме го оставили този въпрос зад гърба си...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #24 -: 2005-08-27, 02:15 »
Леле, леле, това трябваше да се очаква  Стюпииид!!!
Caralho Voador

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #25 -: 2005-08-27, 02:36 »
хей,хора,не е ли по-добре да изтриете това  не мисля,че на Боги ще му е приятно във форума му да има записани тези обиди към него
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #26 -: 2005-08-27, 03:02 »
Абе да го д*хат тия бе  !
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #27 -: 2005-08-27, 03:20 »
Цитат
хей,хора,не е ли по-добре да изтриете това  не мисля,че на Боги ще му е приятно във форума му да има записани тези обиди към него
Не, нека се помни. После пак някой ще пита защо ние двамата имаме лично отношение към един определен сайт, и защо той тука не може да се изписва (само че за мъртвите ни добро, ни нищо, нали така  )

Еми така е, имаме лично отношение защото хич не е първата гадост, а и двамата нито сме подходили там с лошо, нито сме провокирали това.
 Имаме специално отношение към само едно нещо и то е това. Не мисля че по пририода сме злобни, но споменаването на един човек тук все още ме кара да стисна зъби.

Следи от стар гняв все още се проявяват и тук, както и това горе ще даде няккаво отражение, а всички тук имат право да знаят защо, за да са прозрачни нещата.

Обидите, са най-малкото.

Просто информативно обаче, умрялo куче не се рита.

http://bgfreaks.com/index.php?showtopic=456

vs.

[attachmentid=1050]
« Последна редакция: 2008-03-14, 23:34 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #28 -: 2005-08-27, 09:04 »
Цитат
хей,хора,не е ли по-добре да изтриете това  не мисля,че на Боги ще му е приятно във форума му да има записани тези обиди към него

за съжаление той вече е чел всичко това ...въпроса е че другите не са го чели...

Цитат
Абе да го д*хат тия бе  !

Цитат
Не, нека се помни. После пак някой ще пита защо ние двамата имаме лично отношение към един определен сайт, и защо той тука не може да се изписва (само че за мъртвите ни добро, ни нищо, нали така  )

не сте само вие двамата       
« Последна редакция: 2008-03-14, 23:34 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #29 -: 2005-08-27, 16:59 »
Абе знам че е много стандартна фраза, знам и че боли ама наистина не заслужават да се хабиш заради тях. Я пробвай някой шутър (Unreal или Quake), наистина помага да понапръскаш стените с кръв и черва.