Автор Тема: Защо някои мъже...  (Прочетена 21948 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен WhiteWolF

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 251
    • Профил
Отговор на: Защо някои мъже...
« Отговор #30 -: 2008-02-14, 13:02 »
Добър урок по анатомия  :P (sorry не е лично не се сдържах)
Да човек се учи от това вярно е аз лично съм научил много неща от гришките си.Но въпроса е защо има хора които ги повтарят...е както и да е това е друга тема. Много се отклонихме от дадената тема.....
Не ме интересува дали ме харесвате или
мразите, важното е, че мислите за мен!!!

Рано или късно всички ще си отидем от този свят

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #31 -: 2008-02-17, 11:49 »
Няма лоши и добри хора в това отношение.Има само хора, които не си пасват.Ще речете "ама как като не си пасват ходят по 2-3 години?" еми ей така!Случи ми се наскоро да чуя изповедите и на двете страни и ми беше доста трудно да асимилирам какво се случва!Двамата разказват по отделно една и съща случка и все другия излиза виновен.И то не за едно нещо ами за всичко.И така малко по малко започнах да ги подпитвам в опити да анализирам положението и Бога ми тези хора живеят в различни светове... не светове ами галактики направо.Единия ще вдигне чашата за да му я подаде в изблик на добри чувства, а пък другия ще реши, че искат да му я разбият в главата.В такива ситуации няма виновни.Всеки си мисли, че прави добро, а излиза точно обратното.В този случай  просто се разделяте и живота ви става по-лек.Дето се вика "За всеки влак си има пътници" ако толкова бленувате за розовите облаци на любовта и щастливите многобройни дни на дългата връзка ще я намерите стига да не насилвате нещата .Недейте да си давате зор и да се насилвате да търпите някой, който не ви прави щастливи.Има достатъчно самотници навън дето си търсят половинки и все някой от тях ще ви пасне.
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
« Отговор #32 -: 2008-02-17, 14:11 »
Вчеера си говорих с една приятелка ... ии тя ми разкара за връзката си с нейния прител, с който са вече поти 8 или 9 месеца заедно иии много мислих над нейното положение ...Иии този разговор ме провокира да пусна тазюи тема.. Първо ще започна с нещо... че да не вземе някой да ми се обиди ... НЕ СЛАГАМ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ, защото хората са разлини .... нито пускам темата с цел да обидя някого... просто това са ми наблюденията  иии се чудяя.... защо има мъже които не обичат да показват чувствата си ... защо има мъже които се държат гадно .. иии въпреки че казват...."Много ми е приятно с теб" илии обясняват че те обичата, с действията си противоречат... Дали наистина не осъзнават, че в повечето случаи с някакви глупави и уж безобидни действия и думи... нараняват страшно много половинката си ... Защо има мъже които приемат приятелката си като подарък... сякаш "Ам... ние сме от еди колко си време заедно ..." иии все едно ти е в кърпа вързана... можеш да си я унижаваш... да я караш да се чувства зле ... без да те интересува... защото знаеш че тя те търпи...  Защо ... мъжете (повечето... пак повтарям .. не искам някой да ми се засяга... а искам да ми обясните защо има такива мъже...просто защото аз не мога да го обясня сама на себе си)... защо след като получават почти всичко... те отново не оценяват нищо от това.... и отново си продължават напред с високо вдигната глава "Тя няма да ме зареже... защото еди какво си ..."Тя ме обича... айде да й се кача на главата.... дали го осъзнават това?Или просто всичко се получава неволно... Защо поставят личните си отношения на най-заден план.. резервен вариант ... "ако остане време"... Обяснете ми ЗАЩО... има такива мъже... И С КАКВО НЯКОИ МОМИЧЕТА СА ЗАСЛУЖИЛИ ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ??? :)
щото така може да си я върти, тя да му лае по гъза и да му е вярна ;) ако е някъв лигав мекушаф тип тя ще се чука с други, може да е тъпо ама вие сте такива, така трябва да се държат с вас за да си седите на гъза
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #33 -: 2008-02-17, 14:30 »
Word!!!
Caralho Voador

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
« Отговор #34 -: 2008-02-17, 15:02 »
Цитат

щото така може да си я върти, тя да му лае по гъза и да му е вярна ;) ако е някъв лигав мекушаф тип тя ще се чука с други, може да е тъпо ама вие сте такива, така трябва да се държат с вас за да си седите на гъза

Така е жените са кучета и трябва да бъдат третирани като такива.Богдане осъзнай се бе.Не знам с какви същества от женски пол се срещаш ама по-добре се преориентирай.
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #35 -: 2008-02-17, 17:51 »
Цитат

Така е жените са кучета и трябва да бъдат третирани като такива.Богдане осъзнай се бе.Не знам с какви същества от женски пол се срещаш ама по-добре се преориентирай.

Да!! Просто ти на такива си попадал до сега! ;D ;D ;D
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
« Отговор #36 -: 2008-02-17, 18:29 »
Амиии в случая не мисля че грешката е в нея... защото тя е много благ човек... и гледа по всякакъв начин да му угоди ... иии прави какво ли не, че на него да му е добре... а накрая той й се "изсира"(с извинения) на главата... :/
Точно това е проблема. Когато един човек(мъж/жена все тая) получава всичко от половинката си- лигави го, угажда му, постоянно е с него и по този начин така хубавичко го задушава, че на човечеца започва в опита си да поеме малко свеж въздух неволно да се държи лошо с човека, който му дава всичко.  Моята стара директорка казваше, че за да бъдат двама души заедно(едно  от нещата) и да се разбират трябва постоянно двамата да поддържат интереса един към друг. Аз смятам, че е абсолютно права. Това момиче като дава на прителя си всичко, открила му се е напълно и по този начим му е станала безинтересна, навлезла му е прекалено много в личното пространство и той се опитва да промени нещата и затова се държи лошо с нея.
« Последна редакция: 2008-02-17, 18:31 от ethereala »
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
« Отговор #37 -: 2008-02-17, 18:58 »
Цитат

Да!! Просто ти на такива си попадал до сега! ;D ;D ;D

Понякога човек трябва да погледне в себе си и да потърси проблема там.Не е правилно да се мисли, че само ти си правият, а всички други грешните.Ако не можеш да задържиш някого то тогава вината не е в него, а в теб.Но определено знам, че начина не е да се държиш зле с хората.Когато не се разбираш с някой - оставяш го и продължаваш.Не може всички да се държат така както на нас ни изнася.
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #38 -: 2008-02-17, 23:18 »
Понякога човек трябва да погледне в себе си и да потърси проблема там.Не е правилно да се мисли, че само ти си правият, а всички други грешните.Ако не можеш да задържиш някого то тогава вината не е в него, а в теб.Но определено знам, че начина не е да се държиш зле с хората.Когато не се разбираш с някой - оставяш го и продължаваш.Не може всички да се държат така както на нас ни изнася.

Баси, колко си... права!

Мойта нова житейска философия казва, че жената трябва да има право на избор! Аз, ако някой ден, имам приятелка, искам тя да бъде с мене, защото наистина иска да бъде с мене, защото така си е избрала тя и не съжелява за избора си! Ако си избере да ме зареже заради най-добрия ми приятел, примерно - да става и да заминава! Всеки човек има право да направи избор.. и всеки човек е длъжен да понася последствията, включително и да си сърба попарата, от избора си! Ако тя вземе някакво подобно решение - явно аз не съм отговорил на някакви нейни очаквания и критерии.. а хората, на които не отговарям на критериите - не отговарят на МОИТЕ критерии!!!

Помислете си и решете какви искате да бъдете! След това се постарайте да станете такива.. и ако искате да ви се случват истински неща - недейте да си слагате маски!!! Така няма да се налага да се стараете да правите разни маймунджулъци, за да задържите човека до себе си, защото той ще харесва вас! Не омръзват хората.. омръзват маските!!!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #39 -: 2008-02-17, 23:21 »
Не омръзват хората.. омръзват маските!!!

Зависи... от хората... и зависи от маските... зависи дали си играеш добре ролята... а ако не я играеш ... зависи  от това що за човек си ...
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен WhiteWolF

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #40 -: 2008-02-18, 09:34 »
Не омръзват хората.. омръзват маските!!!

Зависи... от хората... и зависи от маските... зависи дали си играеш добре ролята... а ако не я играеш ... зависи  от това що за човек си ...
Колкото и добре да си играеш ролята ти писва не може цял живот да играеш някакъв театър все някога трябва да си си ти в този живот а не някакъв актьор.

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
« Отговор #41 -: 2008-02-18, 10:20 »
А защо трябва изобщо да има някакви маски.Бъди си такъв какъвто си 8), и ако 4овека до тебе те оцени и те харесa зна4и е за тебе,ако ли не следващия.Човек търси половинката си и се стреми да я намери,някои я намират по рано от други,в това няма закономерност.
А щом моми4ето не се кефи на поведението на мом4ето да си намери друг.
Двама души са заедно за да им е хубаво,да се подкрепят и да се уважават един друг.А не да си предизвикват само отрицателни емоции, както явно става с дадената двойка.
Щом не се получават нещата зна4и е просто въпрос на време да прекратят връската си,защо трябва да си усложняват живота допълнително.
« Последна редакция: 2008-02-18, 10:38 от RIoT »
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #42 -: 2008-02-18, 10:27 »
Двама души са заедно за да им е хубаво,да се подкрепят и да се уважават един друг.А не да си предизвикват само отрицателни емоции, както явно става с дадената двойка.
Щом не се получават нещата, значи е просто въпрос на време да прекратят взаимотношенията си, защо трябва да си осложняват живота допълнително.

Дам и аз така мисля... че двама души трябва да са заедно, за да им е хубаво... а не за да се чувстват зле... НО ... незнам защо тази девойки така се е вкопчила в него ... и въпреки, че не получава почти нищо освен някакви обиди (непрекъснато почти) ... продължава да търпи и да си мълчи.... :/
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #43 -: 2008-02-18, 15:18 »
По повод маските...
”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

Натанаил Хаутърн

Inside all of us there si hope...

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #44 -: 2008-02-18, 16:31 »
"Лицемерието е за люзърите!"

Зазо
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
« Отговор #45 -: 2008-02-18, 16:36 »
"Лицемерието е за люзърите!"

Зазо
Лицемерието е много важно ве...като водата и сапунките.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
« Отговор #46 -: 2008-02-18, 23:02 »
Митак харесва ми новата ти житейска философия! ;) (сега вече мога да отбележа, че има промяна в теб и то към добро ;) )

RIoT не винаги сами си избираме да си слагаме маски.Понякога се налага или ние просто така си мислим.Ако харесваме много даден човек и ни е страх, че той няма да хареса истинската ни същност тогава неусетно се превръщаме в друг човек с по-различни идеали и принципи.
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #47 -: 2008-03-10, 04:48 »
Вчеера си говорих с една приятелка ... ии тя ми разкара за връзката си с нейния прител, с който са вече поти 8 или 9 месеца заедно иии много мислих над нейното положение ...Иии този разговор ме провокира да пусна тазюи тема.. Първо ще започна с нещо... че да не вземе някой да ми се обиди ... НЕ СЛАГАМ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ, защото хората са разлини .... нито пускам темата с цел да обидя някого... просто това са ми наблюденията  иии се чудяя.... защо има мъже които не обичат да показват чувствата си ... защо има мъже които се държат гадно .. иии въпреки че казват...."Много ми е приятно с теб" илии обясняват че те обичата, с действията си противоречат... Дали наистина не осъзнават, че в повечето случаи с някакви глупави и уж безобидни действия и думи... нараняват страшно много половинката си ... Защо има мъже които приемат приятелката си като подарък... сякаш "Ам... ние сме от еди колко си време заедно ..." иии все едно ти е в кърпа вързана... можеш да си я унижаваш... да я караш да се чувства зле ... без да те интересува... защото знаеш че тя те търпи...  Защо ... мъжете (повечето... пак повтарям .. не искам някой да ми се засяга... а искам да ми обясните защо има такива мъже...просто защото аз не мога да го обясня сама на себе си)... защо след като получават почти всичко... те отново не оценяват нищо от това.... и отново си продължават напред с високо вдигната глава "Тя няма да ме зареже... защото еди какво си ..."Тя ме обича... айде да й се кача на главата.... дали го осъзнават това?Или просто всичко се получава неволно... Защо поставят личните си отношения на най-заден план.. резервен вариант ... "ако остане време"... Обяснете ми ЗАЩО... има такива мъже... И С КАКВО НЯКОИ МОМИЧЕТА СА ЗАСЛУЖИЛИ ПОДОБНО ОТНОШЕНИЕ??? :)
Според мен всяко лошо отношение си има причина...
За каквото и да ти простят, ще ти го върнат двойно.
Все пак незнам кой е този идиот, който би унижавал приятелката си публично.
Но такива си ги избираш/избирате!!!! :D
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #48 -: 2008-03-10, 09:11 »
Ъм.... разделиха се... ии на двамата им дойде акъла явно ... иии прецениха, че ще е много по добре ^^ .... сега мацката се чувства много по-добре отколкото преди ^^
« Последна редакция: 2008-03-18, 00:16 от wild-girl »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #49 -: 2008-03-10, 09:40 »
Все пак незнам кой е този идиот, който би унижавал приятелката си публично.
И аз не знам, но за сметка на това познавам много идиотки, които унижават приятелите си публично.
Caralho Voador

Неактивен WhiteWolF

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #50 -: 2008-03-17, 17:54 »
Незнам какви идиоти има но преди няколко седмици попаднах в идин цирк така да го нарека. Е такъв кретен не бях виждал... Тъпанара стигна до там, че започна да заплашва колежката с това,че ще дойди в офиса и ще казвал на шефа ,че тя такава и онакава. Тя му казва ела да видим какво ще си измислиш, а той глупака казва да ще си измислям (съответно ние с шефа слушаме на високоговорител) и този дофтаса на 2-та минута ...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #51 -: 2008-03-18, 09:02 »
Тя му казва ела да видим какво ще си измислиш, а той глупака казва да ще си измислям (съответно ние с шефа слушаме на високоговорител) и този дофтаса на 2-та минута ...
И кво стана?:)
Caralho Voador

Неактивен WhiteWolF

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #52 -: 2008-03-18, 09:53 »
ем какво... шефа го одряза още на първата минута, после започна да намесва и мен ама бях възпрепятсван от ръката на шефа да стана.В краина сметка се намеси сенсея ми при което и той ми забрани да докосвам "тъпанара". Колежката пусна жалба в полицията и за около една седмица престана ама после пак беше и писал SMS-си и до там. Е отделен въпрос е че я причакваше тук и там.
Абе общо взето ебаси идиота

Неактивен Bovko

• Веселия нърд.
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 42
    • Профил
    • ?? ?? ??????
« Отговор #53 -: 2008-03-18, 17:28 »
Аз да отговоря по темата, пък. Ако този човек, когото ти визираш, отговаря на критериите в първия пост, то много вероятно е той просто да не е влюбен в нея истински, или да е бил някога, но после да се е влюбил в друга и твоята приятелка просто да не го е разбрала още. Истински влюбеният човек, независимо от пола, разбиратията и т.н. винаги се мъчи да е близо до обичаното същество. Това, че ходят от 8 месеца (за повечето хора това е доста), не винаги е много хубаво, защото настъпва момент в който си омръзват един на друг, не могат да си доставят тръпката и приятното усещане на любовта и тя работата умира. Друга възможност е човекът просто да е задник xD

Неактивен abased

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 152
  • when my mind goes override
    • Профил
« Отговор #54 -: 2008-03-29, 17:46 »
Хмм, така. Това за разкарването, когато не ти изнася, си важи винаги и не мисля, че трябва да говоря за него. Въпросът е, че не само, че между двама души не винаги се получава да се разберат и да си оправдаят действията, ами и разни трети хора се мъчат да се бъркат и да дават съвети от сорта на "ама остай го/я, той/тя не те заслужава, не те разбира, не те уважава, дразни ме мене", и даже въпросната двойка се влияе от такива хора. Всичките тия приказки се свеждат просто до това ако имаш проблем, веднага да си награбиш човека, и да му разясниш, че не чувстваш нещата да вървят. А не да си мълчиш и да си въобразяваш някакви глупости. Ако нищо не се промени, отиваш си.
Освен това - да, точно така - никога не можеш да вземеш за чиста монета, когато някой ти се оплаква от някой друг. Когато другият, съзнателно или не, постоянно ти демонстрира, че рядко се сеща за тебе и това какво ти е мнението по въпроса, и на тебе спира да ти пука за него. А след това идва при тебе да скъсате и ти обяснява, как нещата не са същите и вече не получава това, което иска от теб. Има всякакви хора, някои просто нямат желание да се огледат.
« Последна редакция: 2008-03-30, 01:50 от abased »

Неактивен hristina

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
    • Somemetalsam
« Отговор #55 -: 2008-05-14, 09:54 »
В отношенията между хората, често няма логика. Така както няма логика в чувствата!

Просто  трябва човек да си живее живота така както му харесва. Ако търпиш да те тъпчат, значи има причина. 

Много обичам жените да са жертви а мъжете вечно са "свинете мръсни". Исктината е че когато нещата не се получават никой няма вина.  Всичко е въпрос на избор , но трябва да го правиш със сърцето а не с разума. Ако обичаш някой го приемаш такъв какъвто е , той теб също.

До тук клиширано! :(
 Ей така се наслаждавайте един на друг докато ви е гот!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #56 -: 2008-05-14, 09:57 »
+ 1
Caralho Voador

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #57 -: 2008-05-14, 14:10 »
Ако обичаш някой го приемаш такъв какъвто е , той теб също.
Хахха ако обичаш някой приемаш че той може да те тъпче и да ти сере на главата щото така му харесва...
...емиии -1
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #58 -: 2008-05-14, 14:12 »
Ако обичаш някой го приемаш такъв какъвто е , той теб също.
Хахха ако обичаш някой приемаш че той може да те тъпче и да ти сере на главата щото така му харесва...
...емиии -1

Че тогава за кфо го обичаш ако прави така? ;D

Неактивен hristina

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
    • Somemetalsam
« Отговор #59 -: 2008-05-14, 14:13 »
Е нали го обичаш! Друг е въпроса способен ли си да обичаш, човек който те тъпче.