Автор Тема: Самоубийството  (Прочетена 49631 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Самоубийството
« -: 2005-06-11, 22:24 »
Самоубийството е за слабаците!Ели,ако те е страх да не те боли,препоръчвам ти адски силни хапчета...успокоителни да речем или приспивателни.Гълташ няколко шишенца и край с тебе.Хах,или някви други,ше питам майка ми,тя почти е успявала  Хаха...Обаче трябва да си тотална глупачка, за да го направиш!Не искам да те обидя,но ти и не си го направила,за да е обидата за теб
А Мetalcho мисля,че както всяко друго сериозно нещо,на това също може да се смеем,обаче аз така или иначе все се смея на сякви самоубийци...Хахаа и на каквото и да е,всъщтност...

Неактивен eLec7R!c

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #1 -: 2005-06-12, 16:02 »
Ако говори за самоубийството от любов то тогава това е СЛАБОСТ !
Дори няма какво да се коментира, който мисли обратното да се опита да го докаже!

Diva Orxideia

• Гост
Самоубийството
« Отговор #2 -: 2005-06-13, 00:25 »
ще кажа че самоубийството е изход за слабите ...силните се борят
Цитат
Подкрепям мнението на Александр. Прочетете разказите на Мопасан- в един от тях главният герой толкова се притесняваше да не бъде убит на дуела, че накрая му се разтрепериха ръцете и беше ясно, че няма да може да уцели противника и само ще стане за смях, освен че ще умре безсмислено. Самоуби се. Тъй като беше добър стрелец, ако беше отишъл на дуела, можеше и да спечели. Изводът можете да си го направите и сами... rolleyes.gif

още помня сцената от филма и много се ядосвах че не опита поне...да да той държеше да умре запазвайки достойнството и името си ...представи си двамата герои в днешно време ...и какво виждаш ... ще ти кажа аз какво виждам мъжете преди време бяха мъже , а сега мъжете  ми немога да кажа че са както онези които са умирали за свободата ни  :unsure:

за мен смърта каквато и да е ...просто обезмисля целия ни живот ... :unsure:
« Последна редакция: 2016-08-04, 13:23 от tech_noir »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Самоубийството
« Отговор #3 -: 2005-06-14, 12:32 »
Цитат
Именно. Ако беше запазил спокойствие, можеше да оцелее. Самата привързаност към живота му струва живота в крайна сметка. Абе, прав е бил Сун Цзъ!
Брато, аз на Сун Дзъ съм чел само "Изкуството на Войната" нооо мисля че оттам имам добра представа за него, и все пак не мога да разбера какво общо има, по скоро какво искаш да кажеш, като споменаваш името му... :unsure:
А иначе Левски е умрял  не се е самоубил, а е бил убит, така че тва не е добър пример

ПП: Оу, не се зачетох в мнението, което е породило тияб думи, сорка!
« Последна редакция: 2016-08-04, 13:24 от tech_noir »

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #4 -: 2005-06-14, 13:10 »
За да се самоубиеш трябва да имаш някви психически отклонения! Най-малкото, че инстинктът за самосъхранение би трябвало да е по-силен от всичко  :blink: Или пък може просто да живее мноо тежък живот... :unsure:  Не знам..аз никога не бих се самоубила...би било най-малкото ноо егоистично, защото по тоя начин бих наранила ужасно тия, които ме обичат- колкото и малко да са те, винаги бих се замислила за това колко ужасен би им станал живота  ако направя нещо толкова сериозно....просто знам колко е гадно твой приятел да се самоубие и чувството е непоносимо и именно за тва се замислям ако ми е дотолкова гадно, че да искам да се самоубия

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #5 -: 2005-06-14, 19:52 »
Ами аз до сега съм спасявала няколко животи,които всъщност не са били толкова лоши,че да не могат да се справят с тях...мисля, че това ги направи по-силни...но самата мисъл малко ме отдалечи от тях,защото за мен това е най-опастния грях и най-страшния.Предпочитам да убия друг човек,отколкото себе си...в смисъл повече приемам убийството от самоубийството

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #6 -: 2005-06-14, 20:29 »
Хмм а бе колко пъти ми е идвало да се самоубия, ма за щастие все нямам тази смелост...  Наистина самоубийството е до някъде за слабите хора, които смятат че единствения начин да се измъкнеш от проблемите е да се метнеш от някде примерно. Но пък си тря и голяма смелост да го направиш
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #7 -: 2005-06-14, 20:46 »
За

Всели има право на личен избор.

Остравям настрана моралните проблеми и приемам че човека е достатъчно зрял (ако го прави от незрялост, значи просто не е адекватен за живоота и така или иначе ще свърши зле).

Май съм за евтаназията по-скоро.

Може би съм малко краен, но самият аз имам някакви жвестоки проблеми със ставите. Нямам представа какво ще стане след 10-ина години, ама ако ще трябва да прекарам остатъка от живота си на обезболяващи блажено ухилен като зеленчук... не, мерси.
Ще е съвсем зряло лично решение.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #8 -: 2005-06-14, 21:08 »
Това да нямаш за какво/кого да живееш е само оправдание, за собствения мързел и е апълно поправимо. Човек винаги може да си намери или създаде нещо, заради което да живее. Да си осинови дете, примерно.

Не можеш винаги да живееш заради близките си. Това си е твоят живот, не техния.

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #9 -: 2005-06-15, 00:33 »
Цитат
Хмм а бе колко пъти ми е идвало да се самоубия, ма за щастие все нямам тази смелост...  Аз съм си мислила варианти за самоубиване и ...
Това не е нещо,което се обмисля,обмислиш ли го няма да го направиш,да не говорим,че ти едва ли имаш некфи такива проблеми,че да се предадеш....Тва според мен се прави веднъж и край...не успееш ли първия път значи две неща:1)кретен си 2)треа седиш тука на Земята и да се мъчиш!!!

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #10 -: 2005-06-15, 21:11 »
Е тва вече е гадно,щот имаше един случай дето едих дет обичаше една моя фр наистина щеше да се гътне...ама го спряха

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Самоубийството
« Отговор #11 -: 2005-06-15, 21:20 »
И пак заради жени - леле кво става с тоя свят бе хора!

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #12 -: 2005-06-15, 21:28 »
Еми....оди ги питай.....

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #13 -: 2005-06-15, 22:31 »
Е не съм бил аз - освен Тех и Боги други май не могат да търкат...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #14 -: 2005-06-16, 00:25 »
Офтопик:

Странно, но и двамата не сме трили.

Ако се повтори случката още няколко пъти ще има основен преглед на системата.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #15 -: 2005-06-16, 00:31 »
Какъв грижовен админ!  Леле човек ти си машина казвам ти!  Ако паяка полагаше толкова грижи за свалките...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Самоубийството
« Отговор #16 -: 2005-06-16, 01:00 »
Тоя пост трябва да се редактира!    Циклоне, внимавай с "мръсните" думи ако обичаш  Иначе светът накъде върви ли.. ми към самоунищожение по всички параграфи  Дори и в този аспект (самоубийството де ) е така, всяка година скача (подходяща дума за темата) броя на самоубийците

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #17 -: 2005-06-16, 01:33 »
Цитат
Какъв грижовен админ!  Леле човек ти си машина казвам ти!  Ако паяка полагаше толкова грижи за свалките...
[div align=\"right\"][snapback]919[/snapback][/div]

какво странно има?!?!?

I. години наред работих за немци (усвояваш някои навици,няма начин). Нещата ТРЯБВА да работят. Максимално добре. Компромисите са крайно нежелателни.

II. чел съм това

III. кефите ме

IV. има въпроси дето е по-добре наистина да спрем да ги коментираме тук вече, просто защото не заслужават внимание.

Направени са промени. Ако забележите отново този проблем или друг подобен, пишете във Въпроси, предложения, оплаквания  
« Последна редакция: 2005-06-16, 01:41 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #18 -: 2005-06-16, 10:57 »
Цитат
offtopic:

.. то любопитното е че поста си го имаше и после изчезна... не е там дето разправяше за кеширането... четох си го два пъти и викам я да вида кой кво е казал след мене.. и мяу... мене ме нема..
Възможно е.
Принципно този форум има системи за самопочистване и самооптимизиране. "Стръсква се" един вид, за да е максимално бърз при работа. Една от функциите е автоматично да трие дублирано постове и да преизчислява броя на постовете на потребителите (ако си писал 200 глупости за ранг и аз съм ги изтрил, автоматично ти се вадят от бройката, все едно не са съществували). Според мен вероятн тук има някакъв бъг, но нямам време да ровя из кода.

Спрях всички подобни системи (има си и други начини за оптимизиране на база данни, няма нужда това да го прави самия форум). Чакам да видя дали проблемите с изчезналите постове ще продължат. Ако не, включвам една по една автоматиките, да видим кое се дъни и да го ремонтирам.

Това е. Благодаря за вниманието

egoist

• Гост
Самоубийството
« Отговор #19 -: 2005-06-16, 17:20 »
Аз мисля,че има и от двете крайности по нещо ...
Хем си силен ,хем си слаб...
Слаб си в живота,но си силен в смъртта...

egoist

• Гост
Самоубийството
« Отговор #20 -: 2005-06-16, 20:19 »
Ами точно това,че се самоубива бе Боги!
Нали човек има инстинкт за самосъхранение!
Щом успява да го преодолее!?

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #21 -: 2005-06-16, 20:53 »
да, съгласна съм! Все пак тря или да си супер луд или да си супер силен, за да можеш да преодолееш страха, който всеки нормален изпитва преди да се самоубие..

Преди два дни в съседния квартал се самоуби едно момче, с което скоро ме запознаха. Смяхме се заедно, лафихме си, кой би предположил , че ще се случи такова нещо
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #22 -: 2005-06-17, 19:23 »
Цитат
да, съгласна съм! Все пак тря или да си супер луд или да си супер силен, за да можеш да преодолееш страха, който всеки нормален изпитва преди да се самоубие..
Преди два дни в съседния квартал се самоуби едно момче, с което скоро ме запознаха. Смяхме се заедно, лафихме си, кой би предположил , че ще се случи такова нещо

Не смятам че трябва да си силен за да дръпнеш спусъка - силните хора живеят въпреки всичко! Ако си отчаян - можеш да заложиш живота си ва-банк, но не и доброволно да се откажеш от шансовете си, а самоубийството е точно това!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Самоубийството
« Отговор #23 -: 2005-06-17, 19:46 »
Цитат
Не смятам че трябва да си силен за да дръпнеш спусъка - силните хора живеят въпреки всичко!
Освен ако не се врязваш със самолет във врага, за да щитиш семейството си или родината си, например

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #24 -: 2005-06-17, 20:25 »
Това не е самоубийство - това е твърдо преценено решение, взето на базата как да нанесеш максимум поражения на врага си! Точно тук е разликата между герой и слабохарактерено човече!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Самоубийството
« Отговор #25 -: 2005-06-17, 20:35 »
Когато решиш да сложиш край на живота си, не се ли казва самоубийство?  Все пак на камикадзетата не случайно им казват "Първокласни самоубийци", поне в една книга за самоубийството, която съм чел...

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #26 -: 2005-06-17, 20:37 »
Според мен те са защитници,не самоубийци или....са самоубийци,които имат някаква цел в своето самоубийство,а не го правят от слаб характер

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Самоубийството
« Отговор #27 -: 2005-06-17, 20:43 »
Добре де, просто разделете думичката самоубиец на думичките, които я образуват  Аз не конкретизирам дали имат цел или го правят от глупост или от слабост!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Самоубийството
« Отговор #28 -: 2005-06-17, 20:56 »
Човек който заминава за фронта - за да защити Родината самоубиец ли е?
Самоубиец - е безволево, треперещо невротично създанийце - грешка на природата, това е самоубиец!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Самоубийството
« Отговор #29 -: 2005-06-17, 21:04 »
Самоубиец е човек, който сам посяга на живота си! На фронта войниците биват убити от друг, не желаят смъртта, тя сама го настига. Разликата е огромна.