Автор Тема: Изгубеното поколение на комунизма...  (Прочетена 4910 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
даа... това ме остави позамислен.

По стар навик опитвам да намеря слабо място или нещо, с което да не съм съгласен. Не успявам  :(

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Бррр, и аз съм така, ама лошо ми става, като се замислям за това...
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Тъжна истина...  :-\
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Re: Изгубеното поколение на комунизма...
« Отговор #4 -: 2010-08-09, 12:34 »
Приключено по давност...

« Последна редакция: 2010-08-09, 12:37 от tech_noir »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #5 -: 2010-08-21, 01:40 »
Странно, аз лично не се смятам за изгубеното поколение, автора на блога ми прилича на стандартния демократ - неудачник! Въобще не съм съгласен с него, комунистите го били обрали, както и агентите на Москва му отровили младините! Абе, жмольо, да беше се учил да правиш бизнес и да рабогтиш, вместо да тичаш по митингите на деведесетте, сега нямаше да плачеш за изгубената си младост!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
:D
« Отговор #6 -: 2010-08-22, 23:33 »
http://www.facebook.com/group.php?gid=103876522984143&ref=search#!/group.php?gid=103876522984143&v=wall&ref=search

който иска да се посмее малко ;D най-смешното е че 90% от членовете на тая група са набор 94+. ама на сичките мноо им знае устата :D

Неактивен Snuffy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
« Отговор #7 -: 2010-08-23, 00:12 »
Само не зацепих какво е общото с комунизма? another brick in the wall, да, трябва да им бунтари, но контрола не е запазена марка на комунизма, а на властта изобщо.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #8 -: 2010-08-23, 08:36 »
Ахахаха, родителите ги потискали и това било комунизъм  ;D :-X ;D Стига с тоя комунизъм!!!
Caralho Voador

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #9 -: 2010-08-23, 11:35 »
Само не зацепих какво е общото с комунизма? another brick in the wall, да, трябва да им бунтари, но контрола не е запазена марка на комунизма, а на властта изобщо.
ми общото е че няма нищо общо и че тия деца само се чудат кво да хранат и растат като хейтъри. според някъв пост там "комунизъм е майка ти и баща ти да не ти дават да преспиш у приятел или да имаш връзка с човек който обичаш" о.О 13 годишните политолози изказаха тежкото си мнение.  rofl некво.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #10 -: 2010-08-23, 11:57 »
Idiocracy нали си гледал?  :(

Това е вече поколението, което няма спомени от преди попфолк инвазията. Наистин са доста огрничени във възгледите си, но за това пък агресивни в отстояването им. Избира си нкаква произволна посока на мислене и и проправя път по нея (ако срещне преграда - с бой).
Плодовете на култивираното изпростяване на българското общество през послените 15-ина години.

Честно казано не знам дали е по-зле от интелигентната нерешитеност или примирена боязливостна предишните (или пък апатията на моето), просто са... различни.
« Последна редакция: 2010-08-23, 12:00 от tech_noir »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #11 -: 2010-08-25, 00:53 »
Ами различни били, не са различни, а резултат от постоянната вседозволеност. Няма дисциплина, няма ограничение - вече може всичко, абсолютна демокрация, в резултат на което имаме ръст на детската престъпност, наркомания и проституция. Да живей свободата!
Въпреки че има лек за тези пикльовци, мама и тате спират пълненето на хладилника, в детската стая се спира електричеството както и достъпа до телевизор интернет и други благини на цивилизацията, и ха да ги видим тези кратуни - за един месец са омекнали, а на втория ще са благодарни ако им се разреши да поседят 15 минути край компа. Да не говорим за добрия стар колан, приложен върху пъпчив пубертетски гъз!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #12 -: 2010-08-25, 01:15 »
абе не вервам чак до колана да се стигне. истината е че през последните 20 години повечето родители са толкова погълнати само и единствено от работата си, че са изпуснали да си възпитат децата. или не са имали време или не им е пукало. тва в комбинация с пропадналата образователна система води до деградация и съответно няма никой който да я спре тая деградация. и така умното обещаващо 4 годишно хлапенце сега е 19 годишен селяндур с IQ по-малко от 10, чиито единствени приоритети в живота са как да се напраи на Мата Хари в петък вечер и откъде да докопа на аванта медицински бележки за отсъствията по физическо.