Автор Тема: Има ли невъзможни неща  (Прочетена 32178 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #30 -: 2005-07-29, 17:17 »
Цитат
Виждаш ли какво ства в днешно време, Алекс... За 100 лева хората стават на маймуни 

Трогната съм....след време може да определиш и вида маймуна!
И мисля,че беше ясно,че се пошегувах...но дори и да не беше така,въпроса не е в парите,а в признанието!
« Последна редакция: 2008-04-17, 11:42 от tech_noir »

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #31 -: 2006-12-20, 21:25 »
Цитат на: Metalcho
Няма невъзможни неща, има неща, неосъществими за времето си

така си е!"няма невъзможни неща!невъзможното просто отнема повече време!"-на мен това ми харесва много

хаха е аз съм виждал туземци с достатъчно големи джуки да си целунат врата! ама както и да е...
 представям си ги само

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
Има ли невъзможни неща
« Отговор #32 -: 2006-12-21, 13:59 »
Има невъзможни неща пък!
Inside all of us there si hope...

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Има ли невъзможни неща
« Отговор #33 -: 2006-12-21, 23:48 »
които са?
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #34 -: 2006-12-22, 00:34 »
да избягаш от смъртта
да изядеш слон за 5 мин
да паднеш от 23523512 метра и да останеш жив
и някви такива

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #35 -: 2006-12-22, 11:00 »
Е тва беше добро, но е очебиино! Те са невъзможни, щото не зависят от  човека. Се едно да искаш да прекопаеш света или да изпиеш Водата. А що веее. Смъртта е най-лесна! Бягаш бързо...
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
Има ли невъзможни неща
« Отговор #36 -: 2006-12-22, 16:13 »
Аз съм едно невъзможно нещо!

????

• Гост
Има ли невъзможни неща
« Отговор #37 -: 2006-12-22, 22:12 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
Е тва беше добро, но е очебиино! Те са невъзможни, щото не зависят от  човека. Се едно да искаш да прекопаеш света или да изпиеш Водата. А що веее. Смъртта е най-лесна! Бягаш бързо...

това ми хареса

Неактивен kric

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 116
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kricc
Има ли невъзможни неща
« Отговор #38 -: 2006-12-22, 22:37 »
Има невъзможни неща които се отнасят за всички хора, които не са по силите на никой. Но не мисля че точно за тези неща е темата, ако има желание и постоянство всичко е възможно.
Няма невъзможни неща, има неща, неосъществими за времето си
съгласна съм и с теб  
« Последна редакция: 2007-02-14, 14:54 от D?ja vu ? »
"Недей ми разказва за безоблачни дни,
недей ми обещавай лазури и слънче.
Аз си имам сивото на мъглата и дъжда,
аз съм собственик на лошото време."
                                    Богомил Райнов

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #39 -: 2006-12-22, 23:22 »
Абе който успее да си нахлупи тенджера на главата и след това да се набере на нея го признавам за непобедим и недосегаем .. тогава ще кажа ,че невъзможни неща няма  
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен kric

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 116
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kricc
Има ли невъзможни неща
« Отговор #40 -: 2006-12-23, 09:29 »
Цитат на: InfernalFlames
Абе който успее да си нахлупи тенджера на главата и след това да се набере на нея го признавам за непобедим и недосегаем .. тогава ще кажа ,че невъзможни неща няма  

Това мисля че има хора които биха го направили.... за теб това е невъзможно? а тези неща които зависят от теб самата, те невъзможни ли са? или постижими
"Недей ми разказва за безоблачни дни,
недей ми обещавай лазури и слънче.
Аз си имам сивото на мъглата и дъжда,
аз съм собственик на лошото време."
                                    Богомил Райнов

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #41 -: 2006-12-25, 05:47 »
Цитат на: kric
Цитат на: InfernalFlames

Това мисля че има хора които биха го направили.... за теб това е невъзможно? а тези неща които зависят от теб самата, те невъзможни ли са? или постижими
Цял живот да си изучавал йога това с тенджерата не можеш да го направиш  Абсолютно невъзможно е  .Неща които зависят от мен... повярвай ми има неща които никога няма да постигна ... колкото и да се мотивирам президент на Америка няма да стана  не че ми е мечта .. просто давам пример  има невъзможни неща ...за съжаление връзките и паричките са от прекалено голямо значение ...
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен nooa

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 90
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #42 -: 2007-01-31, 09:46 »
 трябват много връзки и много пари, за да си вземе човек тенджера и да си я нахлупи на главата....                

PEACE!  
"So hard to move on
Still loving what's gone
They say life carries on
Carries on and on and on and on"

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #43 -: 2007-02-09, 15:46 »
Цитат на: wild-girl
"Невъзможно не е факт. Tо е убеждение. Невъзможно не е твърдение. То е предизвикателство." - много много точно казано Само и единствено слабите хора...хората без воля ...те казват,че нещо си е невъзможно...Няма невъзможни неща...просто трябва да си повярваш...да повярваш че колкото и извратено и нереално да звучи е възможно...Повярваш ли си веднъж...всичко става възможно
Хаххахха    Yes Neo, enter the Matrix!!!
Е предпочитам да съм наивен и без воля отколкото безвъзвратен оптимист, инат, тъпак и соу он.
Само че е малко НЕВЪЗМОЖНО хората да се разделят само и единствено на гореспоменатите две групи нали?  
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #44 -: 2007-02-11, 15:09 »
"Невъзможно не е факт. Tо е убеждение. Невъзможно не е твърдение. То е предизвикателство." - много много точно казано Само и единствено слабите хора...хората без воля ...те казват,че нещо си е невъзможно...Няма невъзможни неща...просто трябва да си повярваш...да повярваш че колкото и извратено и нереално да звучи е възможно...Повярваш ли си веднъж...всичко става възможно
ок щом става възможно
преплувай Тихия окен
не с кораб
с ръчички и краченца
« Последна редакция: 2007-02-11, 15:10 от Sensimilla »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #45 -: 2007-02-14, 01:22 »
Основен проблем, концентриран във всички епохи е крайността на човешките възможности. Когато нещо казваш, че е невъзможно, то не е така поради някакъв изначален закон, а се имам предвид човешката нищета.
Ако някой го грее за кво плямпам да си намери - Блез Паскал -  "Мисли"

Неактивен ionicle

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 174
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #46 -: 2007-02-16, 16:21 »
невъзможно е да има невъзможни неща....
A wordless thing a thingless word...
Lightborn malformation......

Неактивен °*.????????.*°

• Пак само луда останах....
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 336
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/Belladonna_Wormwood
Има ли невъзможни неща
« Отговор #47 -: 2007-02-23, 16:08 »
Ако има нещо, което физически не можеш да направиш, то тогава можеш да си представиш че го правиш...хаха и в двата случая няма невъзможни неща
Мълча и следвам те в нощта, ти мъчиш се да ми избягаш, но знаеш името ми е Смъртта

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #48 -: 2007-02-25, 12:00 »
Има и те са прекалено много човек си остава само с ме4тите и до там
просто така са остроени нещатата
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #49 -: 2007-02-25, 23:05 »
Например някои хора да се научат да пишат на Книжовен ( и да говорят) български език!

Неактивен nooa

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 90
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #50 -: 2007-02-27, 00:43 »
     eye-of-every-storm Много добро!!!        

Моето мнение е, че няма невъзможни неща... Има малко вероятни неща... Има трудни неща... Има и неща, които ние сами си прецакваме предварително и после ги наричаме невъзможни... Някои хора ми се смеят и ми казват, че е невъзможно да успея в живота си и да сбъдна мечтите си, но аз мисля, че е единствено трудно постижимо, но напълно възможно...    

Има една стара поговорка - "Малко вероятно е да успея да спя с всяка жена на тая Земя, но си струва да опитам..."        (това важи за много работи)
"So hard to move on
Still loving what's gone
They say life carries on
Carries on and on and on and on"

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #51 -: 2007-03-07, 11:07 »
xaxaxa... не бях обърнал внимание на тая тема.. а се оказа доста интересна

та значи отностно тази велика тенджера - случайно да сте чували за хора наречени Илюзионисти.. хора за който невъзможните неща са тяхно хоби и забавление...

Ако кажа, че невъзможни неща няма ще трябва да го докажа поне с някаква теза, затова няма да го казвам ^^ но съм с такова мнение поне за себе си  ... ако човек иска дадено нещо и се бори за него с цената на всичко... то той го постига рано или късно.

...а отделно светът ни се развива, било бързо или бавно и невъзможните неща стават все по малко и по малко.
« Последна редакция: 2007-03-07, 11:12 от BloodMortal »

D?ja vu ?

• Гост
Има ли невъзможни неща
« Отговор #52 -: 2007-03-07, 21:12 »
ако кажеш че не мислиш че нещо е невъзможно, тогава би било възможно невъзможното да съществува ... или иначе казано възможно е невъзможното да съществува.

в такъв случай не би било възможно невъзможното да не съществува  
« Последна редакция: 2007-03-07, 21:12 от D?ja vu ? »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Има ли невъзможни неща
« Отговор #53 -: 2007-03-07, 23:15 »
Цитат на: D?ja vu ?
ако кажеш че не мислиш че нещо е невъзможно, тогава би било възможно невъзможното да съществува ... или иначе казано възможно е невъзможното да съществува.

Много философски и наистина много добре казано  Но не достатъчно издържано, защото дори и да мислиш и да твърдиш,че можеш да избегнеш смъртта, това не прави твърдениеето ти реално и възможно  Виж за мен това да избегнеш смъртта е напълно нереално, невъзможно, за някои(но не и за мен) допустимо и желано.  

Има невъзможни неща, но това са неща независещи от човешкия разум и възможности, защото ако погледнем от друга гледна точка, в мечтите всичко, което пожелаем е възможно и действително до някаква степен. Има доста различно гледни точки по въпроса.

Темата е хубава, кара те да мислиш за толкова много неща  
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

D?ja vu ?

• Гост
Има ли невъзможни неща
« Отговор #54 -: 2007-03-08, 01:20 »
Цитат на: KpaTyHkA

Много философски и наистина много добре казано  Но не достатъчно издържано, защото дори и да мислиш и да твърдиш,че можеш да избегнеш смъртта, това не прави твърдениеето ти реално и възможно  Виж за мен това да избегнеш смъртта е напълно нереално, невъзможно, за някои(но не и за мен) допустимо и желано.  

това е идеята.ако кажеш, че всичко е възможно, това означава да допуснеш, че има и невъзможни неща като това което ти спомена както и някои от тези споменати в темата.  

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #55 -: 2007-03-08, 09:02 »

това е идеята.ако кажеш, че всичко е възможно, това означава да допуснеш, че има и невъзможни неща като това което ти спомена както и някои от тези споменати в темата.  

Хах не се бях замислила. Права си    

Неактивен Greedy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #56 -: 2007-03-25, 11:40 »
Цитат на: BloodMortal
... случайно да сте чували за хора наречени Илюзионисти.. хора за който невъзможните неща са тяхно хоби и забавление...

Хм... илюзониста е човек, който е открил начина за това как да ти отвлича вниманието, докато ти прави номер. Всъщност, ако се замислиш всяка една жена има тази дарба и не само жените, не мислиш ли?

Невъзможни неща НЯМА само съзнанието на един човек може да направи ВЪЗМОЖНИТЕ неща в НЕВЪЗМОЖНИ!

Неактивен Greedy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #57 -: 2007-03-25, 18:11 »
  Браво, бързо схващаш...

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #58 -: 2007-03-26, 00:27 »
Цитат на: Greedy
Невъзможни неща НЯМА само съзнанието на един човек може да направи ВЪЗМОЖНИТЕ неща в НЕВЪЗМОЖНИ!

Аз също смятам,че няма невъзможни неща...просто ние ограничаваме ВЪЗМОЖНИТЕ неща до минимум ... подсъзнателно естествено....и си мислим че всико останало е невъзможно...

ами е добре, ще се съглася с вас, когато хората започнат да използват поне 50 % от мозъците си, станат безплътни маси енергия, започнат да се телепортират (всъщност тук малко си противореча, защото енергията би могла да е навсякъде, когато и където поиска.). И искам някой да избяга от смъртта - нека не бъдат всички, да бъде само един... нека живее около 300 години без да се състарява тялото му, без да се усложняват и затрудняват жизнените му функции, без да се износват органите му. Колкото и да не ви се иска невъзможни неща има! Няма значение, до къде свеждаме нещата, просто на този етап от развитие има твърде много невъзможни неща. Кръговрата на водата, пътя на енергията (дори тя се изчерпва все някога!) , докато тези неща и още купища други съществуват ще я има и линията на живота, ще го има понятието време, което толкова много ни плаши. Ще има невъможни неща!

Неактивен ionicle

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 174
    • Профил
Има ли невъзможни неща
« Отговор #59 -: 2007-03-26, 01:00 »
мамо има... improbable things... not impossible :Д логично погледнато - ако има невъзможни неща, тфа означава и че всичко е възможно защото тфа фключва и невъзможните неща... принципно нещо което се сещам веднага за "impossible" би било загубата на енергия... не преобразуването и в друга а загубата и... изчезването и... но тфа е просто физически закон, а науката далеч не може да обхване необятното... всъщност дори този парадох е възможен - в центъра на черна дупка енергията и материята просто ... изчезват... никoй не знае какфо точно става там....
в заключение - няма да има невъзможни неща :Д

A wordless thing a thingless word...
Lightborn malformation......