Автор Тема: Нов сайт за лично творчество  (Прочетена 8174 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен hrissi

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Вижте това 8)
Сайтът предлага възможност на всички начинаещи творци да публикуват откъси или цели свои произведения след безплатна регистрация. След оценка от компетентна комисия одобрените ще бъдат издадени в книга 
« Последна редакция: 2014-06-04, 10:06 от tech_noir »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Много хубава идея, ще посетя сайта!
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Малко ме дразни Joomla!- та, която ползва - тоя CMS е доста дървен откъм публикуване на съдържание... Иначе сайта има интересна идея, вече пуснах 2 предложения.
Signature.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Малко ме съмнява иначе да издават книги на авторите, които имат хубави идеи. Има ужасно много талантливи хора в България...
(Георги Константинов)

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Идеята ми се вижда адски практична, а и единственото, което е необходимо, е един умен човек за идеята и богат спонсор...
Signature.

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
~Интересно,...но не достатъчно ^^

Неактивен TheBloodthirstyBunny

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 1182
  • In the middle of Nowhere
    • Профил
    • ???????
Хм...реализацията е трудно нещо ;)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
~Интересно,...но не достатъчно ^^
Защо? Не те разбирам.
(Георги Константинов)

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
~Еми,обич.. тоя сайт не можа да ме грабне нито със дизайн.. нито със самото формиране.. Нито "престижните" колажи които се опитват да пробутат за 65лева повечето..
Сега на някой може да му хареса повече,но мен не ми...Стихчето е много по-развито откъм сайт,откъм форум и т.н... =) 

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
~Еми,обич.. тоя сайт не можа да ме грабне нито със дизайн.. нито със самото формиране.. Нито "престижните" колажи които се опитват да пробутат за 65лева повечето..
Сега на някой може да му хареса повече,но мен не ми...Стихчето е много по-развито откъм сайт,откъм форум и т.н... =) 

Да, ама е "стихче"...
Caralho Voador

Неактивен TheBloodthirstyBunny

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 1182
  • In the middle of Nowhere
    • Профил
    • ???????
Хм ...аз доколкото рабзрахй изискават енщо готово и се предполаа дълго.
   А аз както ги напрасквам на две на три :) Сайта ще ми е безполезен в този случай...или точно обартното..аз ще съм им безполезна :P :D

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил

Нормално, Васи. Сайтът на стихчето е на няколко години, ако не се лъжа, има и мнофо развит форум вече, натрупали са опит. А този е "прохождащ", току-що измислен като идея, а камо ли като цялостен дизайн, едва ли това е крайният вариант.

Мен ми харесва идеята на сайта, дано наистина подпомотнат талантливите хора.

Дон Дада, какво искаше да кажеш, не те разбрах?

(Георги Константинов)

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил

Нормално, Васи. Сайтът на стихчето е на няколко години, ако не се лъжа, има и мнофо развит форум вече, натрупали са опит. А този е "прохождащ", току-що измислен като идея, а камо ли като цялостен дизайн, едва ли това е крайният вариант.

Ми щом е "стихче.ком", значи е за стихове...Пък аз пиша главно проза (е, имам 50-тина рап-текста :)), така че този новия сайт ми се струва по-добър ;). Само дето май е твърде нов и още има твърде малко регнати.
Caralho Voador

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил

Ми щом е "стихче.ком", значи е за стихове...Пък аз пиша главно проза (е, имам 50-тина рап-текста :)), така че този новия сайт ми се струва по-добър ;). Само дето май е твърде нов и още има твърде малко регнати.
Май не си се разровял из форума на стихчето. Отначало замисълът е бил да е за стихове, но като цяло става дума за лично творчество. Има много потребители, които пишат проза и на някои е доста добра :) Ще е хубаво ако публикуваш нещо твое там...
(Георги Константинов)

Неактивен krisimarian

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
имаше една подобна идея във Варна преди около4 години.Едно издателство реши да направи стихосбирка,но нищо не се получи.Стихотворенията,които бях оставила,ми бяха върнати с мотив,че подобна стихосбирка не може да бъде издадена поради недостатъчно количество качествени стихотворения.За мен "качествено стихотворение" е нещо много необяснимо понятие,защото поезията е нещо което не можеш да пишеш просто ей така-хоп и готово(поне при мен е така).трябва да преживея нещата.Така че,струва ми се че и тази идея е малко мъглява,а и никой не споменава за гаранция,че това,което ще изпратим няма да бъде публикувано някъде от името на някой друг.

Неактивен nadia_emo

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Нов сайт за лично творчество
« Отговор #15 -: 2011-11-30, 23:17 »
Какво стана със сайта :) ? Да питам понеже гледах няколко сайта и някои тях спряха да работят. Единият сайт е за хамалски услуги, а другият е за апартаменти под наем. Някъде четох, че може да ти хакнат сайта, но не съм сигурна. Имам още два сайта, които се държат странно - този за пожелания за рожден ден и един за ремонт на компютри.

Ако някой разбира да каже и да го оправим.
« Последна редакция: 2012-03-14, 16:20 от nadia_emo »

LUBOV

• Гост
04.11.2011г. – Първата ни среща
« Отговор #16 -: 2011-12-01, 15:39 »
На тази дата се видяхме за първи път. Спомняш ли си какво беше усещането, когато застанахме един срещу друг? Погледите ни се засичаха непрестанно. Всичко беше като непробуден сън. А тръпката? Секунди преди да се видим! Бях толкова срамежлива и ужасно притеснена. Сякаш времето беше спряло.. Целунах те...! Усещането беше толкова вълнуващо, когато те целунах за първи път. Сърцето ми спря за секунди и щом отворих очи, то започна да пулсира прекалено силно. Сигурна съм, че и ти си изпитал същото. Прегърнахме се! Ти ми подари цвете, което го пазим във нашият албум. Разхождахме се, говорихме си, смеехме се, целувахме се, прегръщахме се. Всички останали около нас ни наблюдаваха непрестанно, гледаха ни втренчено и се усмихваха лицемерно, а ние с теб показвахме колко истинска може да бъде любовта ни. Времето минаваше прекалено бързо, всяка секунда, всяка минута, всеки час, бяха изпълнени с положителни емоции, любов, топлина, сплотеност и обич. Когато започваше да се свечерява, ти реши, че не е редно да оставаме навън цяла нощ и ме заведе на едно хубаво местенце. Там бяхме сами.. далеч от всичко и от всеки. Сякаш нямаше нещо, което да не е позволено. Бяхме себе си! И двамата се успокоихме и се отпуснахме. Беше тъмно, спокойно, топло, уютно и удобно. Легнахме на онова легло, на което за първи път се усещахме толкова близо един до друг. Прегърнати цяла нощ.. целувахме се страстно и непрекъснато така, че все едно тези целувки никога няма да бъдат достатъчни и че всеки един момент ще настъпи краят на света.. целувахме се до лудост! Песента, която тихо звучеше в нощта на тази приказна и романтична вечер, не спирахме да я слушаме цяла нощ! Всичко беше истина! Почувствах те, усетих присъствието ти, ритъмът на сърцето ти, как биеше силно, лицето ти, толкова красиво, очите ти, които ме гледаха с такова желание, ръцете ти, толкова божествени, устните ти, толкова изкушаващи, ненаситни.. Беше грижовен, мил, нежен, както и аз бях с теб нали? Показахме какво означаваме един за друг. Доказахме си много неща, че любовта ни е истинска, огромна, искрена и че никой и нищо не може да ни попречи да сме заедно, нищо не може да ни лиши от взаимното ни щастие, безумната обич всичко това, което постигнахме сами, изправяйки се пред много трудности, но ето че успяхме. Вярваме си, обичаме се, и двамата знаем на какво сме способни заради любимия човек. Борим се и правим заедно всичко. Разкрихме душите си. Оставаме заедно завинаги !!!

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
Re: Нов сайт за лично творчество
« Отговор #17 -: 2011-12-01, 17:48 »
завинаги трае един месец ли бе, душицо златна?