Автор Тема: Любовта по-силна ли е от смъртта  (Прочетена 62543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Любовта по-силна ли е от смъртта
« Отговор #30 -: 2005-07-13, 08:59 »
Цитат
за смърта съм щото все пак е мноо кофти ако някой твой близък умре и ти да се затвориш в себе си и да отбягваш всичко и всички живота продължава
[div align=\"right\"][snapback]5700[/snapback][/div]
Абсолютон съм съгласен, плюс тва смъртта е резистентно понятие, докато любовта е променливо... в смисъл, че любовта преминава в мъка, привързаност, приятелство и какво ли още не, докато смътрта е категоричност, не се изменя, не зависи от нищо. Затва ме кефи повече, дажи ме респектира повече от любовта
« Последна редакция: 2005-08-12, 11:57 от Metalcho »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #31 -: 2005-07-13, 17:01 »
Респект означава уважение, в случая го използвах по-скоро като страхопочитание.. към смъртта. А за кеф, имах предвид, че ме кефи идеята смъртта да е по-силна от любовта, просто много омотано съм го казал, извинявам се за което

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #32 -: 2005-07-13, 18:13 »
Цитат
Това щях да кажа. А иначе FANatic е прав-не мога заради един, който съм обичала и който е починал, да спра да обичам завинаги-живота продължава все пак. Колкото и тежко да преживееш смъртта на някой близък и колкото и да си убеден, че никога повече няма да обичаш така, рано или късно с времето всичко минава-time heals all wounds
[div align=\"right\"][snapback]5695[/snapback][/div]
ама чакай малко....Защо заради него ти не бива да обичаш някой друг?Все пак наистина животът продължава,заедно с него и твоята борба за щастие,но какво толкова ти пречи любовта,която таиш в сърцето си?Тя може да те сломи само когато те кара да си спомняш за миналото с мъка(когато ти е гадно,че всичко е свършило),а ако съумееш да я притаиш в сърцето си ,заедно с хубавите спомени,които остават ,то тя не ти пречи,а напротив-стопля душата ти и продължаваш напред с надежда да изпиташ същите чувства отново(било то и с друг човек)
« Последна редакция: 2005-08-12, 12:03 от Metalcho »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #33 -: 2005-07-14, 10:04 »
Цитат
Чакай малко... аз ли не разбрах, или какво? Значи можеш да обичаш едновременно само един човек, така ли? Или съпругата, или децата?... дано не съм те разбрал!
(Възможно е да не съм, писна ми от спорове между материалистите и идеалистите във форума, така че темата я прочетох по диагонал, колкото да видя мненията, на един конкретен потребител   ).
А.
[div align=\"right\"][snapback]5947[/snapback][/div]
Асенчо,съгласна съм с тебе!Ако си обичал някого и той умре,това трябва ли задължително да значи,че трябва да зарежеш живота,за да си го обичаш още?Напротив-намираш друг човек до теб,запознаваш се с нови хора,но все още таиш някакъв спомен и обич в себе си
« Последна редакция: 2005-08-12, 12:04 от Metalcho »
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #34 -: 2005-07-14, 10:16 »
Цитат
Чакай малко... аз ли не разбрах, или какво? Значи можеш да обичаш едновременно само един човек, така ли? Или съпругата, или децата?... дано не съм те разбрал!
(Възможно е да не съм, писна ми от спорове между материалистите и идеалистите във форума, така че темата я прочетох по диагонал, колкото да видя мненията, на един конкретен потребител   ).
А.
да мисля че не си разбрал ...

до колкото помня за да прочетеш поста условието беше  да е на БГ... е това е спазено и повечето постове не са дълги /мисля че и да са дълги това не е проблем за теб/ ....мога ли да знам тогава защо пренебрегваш написаното на всички за да прочетеш само мнението на Шеметна  можеш просто да я включиш в кюто си и да четеш само нейните мнения  

не че някой те кара на сила да четеш написаното от всички но за да се включиш в спора или за да коментираш темата определено трябва да си чел мненията инъче не мислиш ли че е безмислено ....

Цитат
Цитат
Цитат
А иначе FANatic е прав-не мога заради един, който съм обичала и който е починал, да спра да обичам завинаги-живота продължава все пак.[div align=\"right\"][snapback]5695[/snapback][/div]
(Възможно е да не съм, писна ми от спорове между материалистите и идеалистите във форума, така че темата я прочетох по диагонал, колкото да видя мненията, на един конкретен потребител   ).
А.
Асенчо,съгласна съм с тебе!Ако си обичал някого и той умре,това трябва ли задължително да значи,че трябва да зарежеш живота,за да си го обичаш още?Напротив-намираш друг човек до теб,запознаваш се с нови хора,но все още таиш някакъв спомен и обич в себе си
[div align=\"right\"][snapback]5948[/snapback][/div]

а добре ли прочетохте написаното ...защо ли имам чуството че говорите за едно и също ...
Цитат
Така....значи според мен любовта е по-силна от смъртта.Всъщност както вече казах,тя е по-силна от всичко.Имам хиляди доказателства за това.Ако двама души се обичат и единият от тях умре,това значи ли,че смъртта е победила любовта само защото ги е разделила влюбените?Не,нали?Ами кво като човекът е мъртав?!То и ако са надалеко в други държави,пак ще са разделени,нали?Но любовта ще остане жива(ако е истинска).Taka,че смъртта отнема щастието на единия,оставя го самотен,но този самотният продължава да обича другия.
[div align=\"right\"][snapback]4459[/snapback][/div]

да права си смърта не може да те спре да го обичаш ако любовта ти е истинска ...това не значи че няма да срещнеш друга любов ...всеки има нужда от някой до себе си ...и в този смисъл едната любов се поизмества от другата което не означава че спираш да обичаш починалия но ...принуден си да продължиш да живееш но с любовта на друг и през това време ще се връщаш към спомена за загубената любов и така с времето и той избелява не че ще го забравиш не но .
« Последна редакция: 2005-08-12, 12:07 от Metalcho »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #35 -: 2005-07-14, 11:48 »
Цитат
да права си смърта не може да те спре да го обичаш ако любовта ти е истинска ...това не значи че няма да срещнеш друга любов ...всеки има нужда от някой до себе си ...и в този смисъл едната любов се поизмества от другата което не означава че спираш да обичаш починалия но ...принуден си да продължиш да живееш но с любовта на друг и през това време ще се връщаш към спомена за загубената любов ...
[div align=\"right\"][snapback]5949[/snapback][/div]

Това си е така...с времето е нормално спомените да избледнеят,да намериш щастието си с друг,но също така си е нормално да продължаваш да обичаш този,който си обичал и преди
(Георги Константинов)

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #36 -: 2005-07-14, 16:17 »
Цитат
Ами аз пък мисля че сте много заблудени, ама кво да се прави, такъв е живота...
[div align=\"right\"][snapback]4800[/snapback][/div]

Ето едно качественно мнение на един трезвомислещ човек! Респект!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #37 -: 2005-07-14, 17:51 »
Странно... аз пък не видях нито една част от защитата на мнението, че любовта
 е по-силна от смъртта в постовете ти... Явно и аз съм "претупал" като съм чел написаното от теб... А може би Алекс и Зазо са прави... Този спор малко прилича на евентуално обсъждане на темата дали автомобилите са по-добри от лазанята

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #38 -: 2005-07-14, 18:29 »
това за машината и цветето няма да го коментирам...

случва се да кажеш нещо и не всички да го разберат нито да го чуят /осмислят/  ...а някой дори не си правят труда да го прочетат ...

1. Не вярвяам да не си разбрала иронията, остава да се заяждаш нарочно...  напротив не те разбрах ...не обичам да се заяждам но явно това е вече мнението ти за мен сори за което...
2. Права си, ако не прочета нещо, проблемът не е в това. знам какъв е проблема но това не е оправдание все пак това е форум а не събиране на нобелови луреати...не забравяй че тук хората са шарени , различни по възраст и пол с различни виждания ...
3. Лични симапатии+факта, че момичето защитава същата като моята теза (което пък води и до лични симпатии... да това отдавна го разбрахме ...е и? това значи ли че другите постове вече не ги четеш...и че хората мислещи различно от теб не са ти симпатични понеже са ти опоненти...ако това искаш да кажеш значи не обичаш мислещите хора а само мислещите като теб...неможеш да кажеш че само ти мислиш правилно ...прочети подписа ми моля ...
4. Ха така, кажи й и ти да ми даде кю...  кажи и го сам ...
5. Комбинацията от литературните похвати "ирония" и "правене на ударен" май е останала неразбрана все пак... да
6. Само един уточняваш въпрос-винаги и при всички ли избледнява според теб? Освен това май говорехме дали може любовта да съществува и след смъртта изобщо, а не дали остава най-силното чувство... не при всички избледнява разбира се зависи не само от любовта а и  от времето в което си живял от възпитанието , морала, мястото и какво ли още не....но все пак нещо остава нали...а ако не остане значи не е било любов а просто съжителство между двама души и единия просто си е тръгнал....
« Последна редакция: 2005-07-14, 18:33 от Diva Orxideia »

???????????

• Гост
« Отговор #39 -: 2005-07-15, 15:14 »
Хмз... доста сложничко наистина... Не мога да преценя... Както беше написано смъртта обезсмисля чувствата... Дори след смъртта, човекът, който е обичал и е останал живия .... той дори и след нея пак може да обича... и да се влюби... според мен всичко е доста относително... :huh:

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #40 -: 2005-07-17, 20:49 »
Едното е красиво и прави хората щастливи,а другото нещастни.И двете са неизменна част от живота на човек,но трябва да се примирип с това.А и в крайна сметка има ли значение кое е по-силно?Винаги краят е придружен със смърт,а любовта е само за живите...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #41 -: 2005-07-21, 12:10 »
Цитат
а любовта е само за живите...
[div align=\"right\"][snapback]6426[/snapback][/div]
Ооо йе!! Ето- любовта е само за живите, а смъртта е и за живите, и за мъртвите   2:1 за смъртта!!!!  Между другото... вчера осъзнах ужаса от смъртта... замалко да ме сполети, така че определено мога да кажа, че за мен лично е по-ужасна и по-силна от любовта...

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #42 -: 2005-07-22, 02:18 »
За теб да....някои пък предпочитат да умрат отколкото да обичат отново и да бъдат наранени или пък да допуснат да бъдат обичани и пак да се стигне до същото.Хората са така устроени,че както и да го въртят винаги избират по-лесното....
А дали досега някой е умрял от любов???
И какво значи,че смъртта е и за живите и за мъртвите....малко си противоречиш???Достатъчно е да противопоставиш живот и смърт,та те са противоположни както и да ги погледнеш??? :unsure: ..при живите същесвтува единствено страх от смъртта и донякъде представа за нея...но стигне ли се до самата смърт....е вече си умрял...за какви живи става дума,Чеф?
« Последна редакция: 2005-07-22, 02:22 от ivi6te »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #43 -: 2005-07-22, 09:37 »
За мен да.. хм, интересно знаеш ли какво казах вчера на Боги- "По-добре да бях умрял" Обаче въпреки това не го направих, не позволих да се случи, нали? Тва означава ли, че съм избрал по-лесното? Доста пъти решавам да избера по-лесното, но не и в случая, както и в някои други, не е тук мястото обаче (сещай се за това, което си говорихме вчера).
Относон смъртта и любовта... говоря за това, че смъртта влияе и на живитре, и на мъртвите, в смисъл чувството от смъртта на някога дава отражение и върху живите около него, разбираш ли какво имам предвид? Догато Любовта влияе само на тези, които могат да я изпитат- демек живите. А от смъртта намазват и мъртвите (яко намазват!) и живите... Тва имах предвид, не мисля, че си противореча.

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #44 -: 2005-07-22, 13:07 »
И защо по-добре да беше умрял????С какво щеше да ти помогне това...ииии след като е по-добре защо не си го позволил???Защото те е страх,нали...нормално....или просто още ти е раничко,не мислиш ли,плюс това ako e трябвало да умреш,колкото и усилия да беше положил то щеше да се случи...така,че какво означава,че не си позволил????

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #45 -: 2005-07-22, 13:32 »
Щеше да се случи ли... ахахха кажи сега "Съдба" и да падна на пода вече от смях  Аз държах положението в мои ръце, от мен си зависеше  Отконяваме се много яко от темата обаче! Идеята ми беше, че смъртта ми се вижда много по страшна от любовта- съответно по-могъща и по-силна.
Не го направих заради ш*бания ми инстинкт за самосъхранение! Не е страх, а инстинкт!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #46 -: 2005-07-22, 13:52 »
Ммм,не мисля,че е по-страшна....просто умираш и това е,всичко за теб приключва,докато любовта,когато е истинска,винаги оставя отпечатък в теб!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #47 -: 2005-07-22, 13:54 »
Цитат
Ммм,не мисля,че е по-страшна....просто умираш и това е,всичко за теб приключва,докато любовта,когато е истинска,винаги оставя отпечатък в теб!
[div align=\"right\"][snapback]7045[/snapback][/div]
Да бе.. ако си жив  Много интересно какъв отпечатък би оставила в трупа ми  Именно че "това е всичко" е толкова страшно!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #48 -: 2005-07-22, 13:59 »
Е въпрос на възприятие....хахахха що да е страшно бе,досега никой не е умрял от смърт хахахахахахаххаха

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #49 -: 2005-07-22, 15:44 »
Цитат
Много интересно какъв отпечатък би оставила в трупа ми  Именно че "това е всичко" е толкова страшно!
[div align=\"right\"][snapback]7046[/snapback][/div]
в трупа ти няма да остави отпечатък,но в сърцето на този,който те обича-ще остави наистина!
« Последна редакция: 2005-08-12, 12:11 от Metalcho »
(Георги Константинов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #50 -: 2005-07-22, 16:29 »
Е ще постави, ама файдата е никва  Кво кат оостави отпечатък? Смъртта е поставила фактите налице и отпечатъка ще е формалност, на която никой няма да обърне внимание и която ще е БЕЗСМИСЛЕНа

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #51 -: 2005-07-22, 18:14 »
Цитат
Е ще постави, ама файдата е никва  Кво кат оостави отпечатък? Смъртта е поставила фактите налице и отпечатъка ще е формалност, на която никой няма да обърне внимание и която ще е БЕЗСМИСЛЕНа
[div align=\"right\"][snapback]7090[/snapback][/div]
Как така"няма файда"? :huh: Все едно да кажеш,че си срещнал човека ,с когото искаш да бъдеш до края,да го обичаш,да сте преживяли много заедно и като умре"да няма файда,че е живял"??
Винаги си струва  Ако един човек е обичал и е живял обичайки,то животът му е бил пълноценен.И докато някъде там,на света съществува дори един човек,който си спомня за мъртвия и носи отпечатъка,спомена за него,любовта в сърцето си,то ще запази завинаги жива любовта
(Георги Константинов)

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #52 -: 2005-07-22, 21:21 »
Е значи  май стигнахме до извода,че любовта е по-силна а ))

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #53 -: 2005-07-22, 22:48 »
Е нали първо е равен резултата след това изведнъж стана в полза на смъртта?
Плюс това както казах по-горе в накой от постовете,досега незнам някой да е умрял от любов?!Какво,влюбваш се,супер щастлив си и умираш така ли?Дори и чувствата да не са ти споделени по-скоро ще умреш от страх да не би да никога повече да не се влюбиш и да останеш сам!
А и в крайна сметка както всички знаем-доброто винаги побеждава!!!
« Последна редакция: 2005-07-22, 22:52 от ivi6te »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #54 -: 2005-07-23, 00:58 »
:huh: Хайде...оттече....Сега трябва да си отворя голямата уста...

Така....За какво за Бога казвате,че смъртта е по-силна?Мотивите ви са ,че тя разделя влюбените и така побеждава и че тоя ,който вече е умрял,не може д аобича,поради простия факт,че е мъртъв  (логичо е)

Но мислите малко повърностно....В смисъл,замисляли ли сте ако обикнете даден човек и ако той повлияе до голяма степен  за щастието ти,ако се обичате,държите един на друг...и той просто умре!Няма значение как,няма значение от какво,просто смъртта го спохожда.Другият страда много,за миг загубва вярата си в щастието.Но страданието е в следствие на любовта ,която изпитва.Времето минава....раните в сърцето започват да зарастват,той вече не страда толкова от липсата на любимия човек....но все още усеща нещо вътре,дълбоко в себе си....Какво е то?Ще кажете-това е спомен,отломка от любовта....Може да сте прави....но все пак е любов!Защото любов е имало,защото спомените ги има все още,макар и избледняли,защото всяка малка случка с този с когото си бил,е дала отражение за живота ти в бъдеще.Защото онзи,в ковчега може да не изпитва вече нищо,защото другият може да е самотен без него,да страда,но все пак ОБИЧА.И тази любов просъществува въпреки всичко.
Гледах един филм за евреите...Как са ги гонели и са искали да ги убият.Имаше една сцена с раздялата между семейтвото-мъжа и жената щяха да бъдат отведени на различни места,и двамата осъзнаваха,че това е последната им среща!Но и двамата се обичаха много силно..Имаха си детенце.Мъжът целуна жена си и я помоли да не се натъжава въпреки предстоящите изпитания,да не губи вяра в любовта....Защото въпреки голямата вероятност да умре,той ще умре,но любовта,която изпитва към нея ,ще продъществува....защото тази любов не могат да я убият,не могат да я гръмнат,нито да я  наръгат с нож...Тя не би могла да бъде убита.Каза и да гледа тяхното момченце,защото чрез него ще успеят да съхранят любовта си.....Наистина съм убедена,че любовта е най-силното нещо на света!Сигурна съм,че дори Смъртта,със своите студени и силни ръце,не би могла да задуши буйния,вечен пламък на любовта.....Може само да го захлупи с похлупак,но дори тогава,той ще продължава да гори....няма да спре...не и докато някъде там има едно сърце,което тупти,сърце,което е обичало и сърце,което помни любовта си...
(Георги Константинов)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #55 -: 2005-07-23, 12:21 »
Цитат
Цитат
продъществува....
[div align=\"right\"][snapback]7201[/snapback][/div]
само тази дума не разбрах коя трябва да е, иначе от написаното.... просто ти си такъв човек, вярваш в доброто, вярваш в щастието, вярваш в бог, мислиш си че живота е прекрасен, малко живееш в приказките, прекалено романтична и добричка си, затова според мен си толкова убедена, че любовта е по-силна и примерите които даде, от тях си мисля така
[div align=\"right\"][snapback]7226[/snapback][/div]
думата трябваше да бъде "проСъществува",малко съм се пообъркала....  
Ми ,дам,може и да живея в приказките,но тея неща,не ги мисля поради тази причина....
Досега ти изброих само някои примери.
Ами какво ще кажете за българите,които са се жертвали по времето на Турското Робство??Какво ще кажете за тяхнаха смелост,за самопожертвателния им дух?За какво са го направили това?За какво толкова много са се отказали от животите си?Заради любовта към Родината и семействата.Заради нея са успели да преглътнат страха,който е естествено да изпитват(като всички нормални хора)Те са знаели,че е много вероятно да умрат,но любовта им се е оказала по-силна от страха към смъртта.Поемайки по този път,те отстояват докрай себе си и това,на което държат.Ами какво ще кажете за тези,които са ги карали да приемат мюсюлманската религия,за да им подарят живота??Някои от тях наистина са склонили,но други не!Някои са успяли да запазят религията си,заплащайки с най-високата цена-смъртта.Да,убиват ги,но не успяват да им откраднат вярата,обичта към Бог.Какво за Бога значение има,че са ги убили,след като не са съумяли да ги накарат да се откажат от убежденията им,от вярата им,от любовта им....Ами чували ли сте за случката ,когато много млади български девойки,били искани за съпруги от богати турци(пак по времето на турското робство)?В историята се разказва как те не са искали да се омъжат без любов,някои от тях са си имали приятели дори.За това те са предпочели да умрат,но да запазят любовта си(да не се омъжват за хора,които не обичат).Всички момичета дружно са се хванали за ръце и са се хвърлили от едни скали в морето(забравих в кой курорт по черноморието беше).
Е,какво ще кажете сега?Само защото смъртта ги е отнела от този свят,значи ли,че смъртта е успяла да убие куража,решителността,обичта им?Не!Точно в името на тази любов те са умрели.Защото те са се страхували не ДА УМРАТ,а да живеят БЕЗ ДА ОБИЧАТ
« Последна редакция: 2005-07-23, 12:23 от SHEMETNA »
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #56 -: 2005-07-23, 15:29 »
Цитат
Така....За какво за Бога казвате,че смъртта е по-силна?Мотивите ви са ,че тя разделя влюбените и така побеждава и че тоя ,който вече е умрял,не може д аобича,поради простия факт,че е мъртъв  (логичо е)

Но мислите малко повърностно....В смисъл,замисляли ли сте ако обикнете даден човек и ако той повлияе до голяма степен  за щастието ти,ако се обичате
............................................
Може само да го захлупи с похлупак,но дори тогава,той ще продължава да гори....няма да спре...не и докато някъде там има едно сърце,което тупти,сърце,което е обичало и сърце,което помни любовта си...[/b][div align=\"right\"][snapback]7201[/snapback][/div]

точно...докато сърцето тупти и усеща любовта тя е жива ...

"не плачи за мен не угасвай в мрак ...запази за мен спомена любов....само ако има рай ще съм там близо за да стопля мислите посивели от тъга..."
« Последна редакция: 2005-08-12, 12:20 от Metalcho »

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
« Отговор #57 -: 2005-07-23, 22:38 »
смъртта надделява... една несподелена лубов се преживява, но смъртта- не !  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #58 -: 2005-07-23, 23:41 »
Цитат
[div align=\"right\"][snapback]7244[/snapback][/div]

кой каза че любовта не е споделена?? тук говорим
 за истинската любов и дали тя остава жива след смърта...

ок нека всеки от вас се сети сега за човек на който държи много без който неможе и който много обича...е представете си че го загубите ...тогава? дали любовта ви към него ще спре?

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #59 -: 2005-07-24, 17:34 »
Цитат
[div align=\"right\"][snapback]7244[/snapback][/div]
"Надделява" в смисъл,че ти отнема живота....Това обаче не значи,че е по-силна.Защото може да открадне живота,но не и да убие ИСТИНСКАТА любов
(Георги Константинов)