Автор Тема: Кой да плаща сметките  (Прочетена 18326 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Cuddles

• Moderator
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #30 -: 2005-07-23, 02:21 »
Аз пък обичам да ме изпращат, но никога не карам момчето. То ако се сети, наистина е голям жест.. Щот как ме е шубе понякога не е истина потез тъмни улички  :unsure:  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Кой да плаща сметките
« Отговор #31 -: 2005-07-23, 23:22 »
ох... аз мразя де се възползвам от каквото и да е, защото после все ще се намери някой, който да изтърси, че съм го използвала... мразя да ме канят на по бира... и ако ме поканят- на другия ден каня и аз... и мисля, че така трябва да е...един път плаща той, другия тя... и ако нямат пари- просто не се излиза и това е  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #32 -: 2005-07-25, 11:55 »
Спецялно аз обичам да си плащам сметките иначе после се чуствам задължена пред този които е платил...за това най добре всеки да си плаща неговото или пък един път единия да плаща, следващия пък да плати другия път  така всички сме доволни
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #33 -: 2005-07-26, 00:39 »
Е не мисля,че всички ще са доволни.Някои мъже толкова се обиждат на тая тема,че е не е истина...приемат го така,все едно им казваш,че пишката им е малка   че подценяваш мъжествеността им по този начин,като не им позволяваш да платят 1 кафе и с това да покажат колко са велики и как владеят ситуацията!
« Последна редакция: 2005-07-26, 00:40 от ivi6te »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #34 -: 2005-07-26, 00:42 »
Цитат
Е не мисля,че всички ще са доволни.Някои мъже толкова се обиждат на тая тема,че е не е истина...приемат го така,все едно им казваш,че пишката им е малка   че подценяваш мъжествеността им по този начин,като не им позволяваш да платят 1 кафе и с това да покажат колко са велики и как владеят ситуацията!
Ми щот'са балъчета  Аз нямам нищо против да ми плащат сметките, деемн!
« Последна редакция: 2010-08-03, 13:53 от tech_noir »
Caralho Voador

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #35 -: 2005-07-26, 00:49 »
Ем,това пък вече е много крайно....ако не единия,то другия а??? Не може ли всеки да си се грижи за неговата сметка....всеки да си гледа в чинията  
Ми добре представи си примерно,аз съм свикнала да ме черпят винаги или пък ти,след като каза,че нямаш нищо против,ама не се и пестиш особено в поръчката.И не си си взел никакви пари.ама си поручваш яко...и тогава какво...този,който трябва да черпи според теботива в  кухнята да мие чиний примерно,а ако се справя добре може да надникне и в тоалетната,така ли?

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #36 -: 2005-07-26, 00:54 »
Цитат
Ем,това пък вече е много крайно....ако не единия,то другия а??? Не може ли всеки да си се грижи за неговата сметка....всеки да си гледа в чинията   
Ми добре представи си примерно,аз съм свикнала да ме черпят винаги или пък ти,след като каза,че нямаш нищо против,ама не се и пестиш особено в поръчката.И не си си взел никакви пари.ама си поручваш яко...и тогава какво...този,който трябва да черпи според теботива в  кухнята да мие чиний примерно,а ако се справя добре може да надникне и в тоалетната,така ли?
Не бе, глупости, не исках да кажа това, естествено, че винаги трябва да се съобразяваш с това с колко разполага партнъра ти, ама за кво трябва винаги ти да плащаш :unsure: Ако си закъсал с кинтите, трябва тя да плати, ако наистина държи на тебе!
Caralho Voador

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #37 -: 2005-07-26, 01:07 »
Е не ставаше дума за такива спешни случаи,а затова кой ТРЯБВА да ги плаща...значи винаги,а аз не знам критерии,по който да се определя,а и смятам,че има много други жестове,които ти показват дали човека срещу теб държи на теб.Това,че ти е платил веднъж кафето,нищо не показва...може само да ти се натяга...малко са в днешно време кавалерите,които го правят от чувство,че трбва да платят,защото просто са излезнали с дама.Даже повечето си изибрат кога да плащат и кога не,а мисля,че или правиш нещо или просто не го правиш,без да преценяваш според зависи...и може би точно това е обидното и някои момичета не дават да ги черпят!
Мда,макар че и тук както и в повечето случаи всичко е според зависи.Всичко трябва да се прави с мярка и най-вече да се прави в точния момент и на точното място.
« Последна редакция: 2005-07-26, 10:23 от Metalcho »

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #38 -: 2005-07-26, 07:40 »
Цитат
Е не мисля,че всички ще са доволни.Някои мъже толкова се обиждат на тая тема,че е не е истина...приемат го така,все едно им казваш,че пишката им е малка   че подценяваш мъжествеността им по този начин,като не им позволяваш да платят 1 кафе и с това да покажат колко са велики и как владеят ситуацията!
Виж да ме черпи един два пъти да колкото да не го обидия но не и повече.Значи на мен ми става кофти ако все тоии плаща а пък и се чуствам задалжена после пред него.Знам че мъжете са малко особедни и все искат да плащат ама при мен не минава това  не обичам да се чуствам като тежест на някои
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Кой да плаща сметките
« Отговор #39 -: 2005-07-26, 13:28 »
Е кой се чувства задължен? Тъпо е да г оправиш по задължение- ако ти е приятно го правиш, ако не- си траеш! Никой не е задължен да черпи или да плаща на другия! Тва за мъжеството изобщо не е вярно! Аз примерно черпя ий така, щото м ие кеф- и нямам против да ме черпят мен, даже би м ибило приятно, може би :unsure: И не съм съгласен, че са малко хората, които плащат, защото имат въпростото "чувство"...
Понякога обаче ти се иска да се видиш с някой, а нямаш възможност... По-правилно ли е да не се видите!? Знаеш ли колко пъти не съм излизал с някой само заради това, че не мога да си платя? Много е гадно чувството! Изкушавам се и излизам, гадно ми е, че ще ми бъде платена сметката, ама пък желанието надделява (явно и при този отсреща)  Е в тези ситуации аз кво, да не се чувствам кавалер ли  Или да не изляза.. не знам

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #40 -: 2005-07-26, 14:09 »
Ама ти сега нещо караш ли се?
Хаха,че то так при теб не излиза като проява на желание,на добър жест,а като нещо наложително....има различни хора и принципи...както ти предпочиташ в повечето случаи да черпиш,така пък някои не обичат,елементарно е!

Неактивен Rammsteinka

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #41 -: 2006-09-30, 13:25 »
Аз лично не обичам да ми плащат сметките, харесва ми да съм независима, но ако ме почерпят по някой път не отказвам, но не и  да  е постоянно.Също обичам да връщам жеста с черпенето, но и това да не е постоянно  

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Кой да плаща сметките
« Отговор #42 -: 2006-09-30, 14:41 »
Въобще не ми пука кой ще плаща, нямам нищо против да плащам, когато имам пари, обаче и не се противя ако другия иска да плаща... няма да се караме за глупости сега    Всмисъл, щом иска да плаща нека плаща, това са си неговите пари-той решава къде, как, за какво и за кого да ги харчи    
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #43 -: 2006-09-30, 15:04 »
По принцип МНОГО мразя да ми плащат сметката, когато съм на среща. Изобщо не ми харесва самата идея. А когато съм с някой приятел навън, обикновено сме се разбрали отдавна, че се редуваме с плащането  За да няма недоразумения
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
Кой да плаща сметките
« Отговор #44 -: 2006-09-30, 15:16 »
И аз ужасно много мразя.Чувствам се супер некомфортно.Предпочитам всеки да си плати сметката и сичко да си е наред,щото ако той ме черпи ще съм длъжна да му върна парите...и става дълга и широка  

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Кой да плаща сметките
« Отговор #45 -: 2006-09-30, 17:28 »
Евала, прическа,
кво прави нощеска..?
Пак ли ти плащА целата сметка?
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Desss

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #46 -: 2007-01-04, 18:46 »
Принципно не ми пречи някой да плати вместо мен, но когато това се повтаря става много неловко...
С моя изрод сме се разбрали който има пари, той да плаща... Така никой не е недоволен...
Close Your Eyes, Just Take Me Into Your World Of Dreams...
Don?t Think Of This World! 
See Through Your Soul... Where are you?!
Image Of My Life...
Just A Frame In My Memory!!!

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #47 -: 2007-01-07, 11:12 »
Който го кефи и има кинти той да плаща сметката! ))) мноу ясно  
аз като нямам кинти и се ползвам с женската си привилегия :Р държа се малко по надменно и ще неще мъжа плаща после като имам кинти се раздавам и аз  всичко тряя да е точно егати...

JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #48 -: 2007-02-01, 15:35 »
Много мразя да ме черпят или да ми подаряват и тн.
А единствено обичам да харча пари за някого когото обичам.
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Кой да плаща сметките
« Отговор #49 -: 2007-02-01, 18:49 »
Цитат на: hybridtar
Много мразя да ме черпят или да ми подаряват и тн.
А единствено обичам да харча пари за някого когото обичам.

Абе на теб май много ти харесва да обичаш, или по-точно да мислиш че обичаш... това да обичаш не се случва на всяка пресечка! Не можеш на всяко, момиче, с което спиш да казваш "Обичам те", не само,че е неверно - лицемерно е!!!

А относно плащането както се каза по-горе  - който има кинти той да плаща... аз като искат да ми плащат сметките не се дръвча - да плаща като иска и има възможността, аз не го карам да се набутва... никога не правя сметка по-голяма от тава което ми позволяват собствените ми финанси, ако не съм сигурна,че ще ми плати другия сметката... КОгато се наага и аз плащам... въпрос на разбиране е ...

а относно подаръците - и тях не отказвам ако са от сърце, а не са подарени с цел!
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #50 -: 2007-02-01, 21:56 »
Обичлив съм и обичам да обичам(дори затова живея).
Но не го казвам на всяка. Дори досега само на 3 съм го казвал(+маика ми)
и не мисля че е било лицемерие...
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Кой да плаща сметките
« Отговор #51 -: 2007-02-01, 22:10 »
Начи или си прекалено млад още или просто си попаднал на хора...

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #52 -: 2007-02-01, 23:35 »
не оби4ам моми4ето да плаща
принципно или аз цялата или в краен слу4ай всеки за себе си
незнам защо,но и така съм възпитаван о6те от съвсем малък и някак ми се е набило в глава "кавалерско отношение"
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Gal

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #53 -: 2007-02-08, 13:27 »
В началото, признавам си, обичам да плаща мъжът! Така се чувствам ухажвана, желана, глезена и т.н.! После (и пак зависи каква е връзката, де) общо взето няма значение. Веднъж аз, веднъж той все едно! Определено обичам като ме черпят и плащат сметките, ама не отдавам и чак такова значение.
Ето връзката ми сега няма нищо общо с тия ми разбирания и все пак всичко си ОК. Още от самото начало всеки си плаща за себе си, сега понякога пак е така, понякога аз плащам, понякога той, както дойде.
When the Hell is full, the dead will walk the earth!

egoist

• Гост
Кой да плаща сметките
« Отговор #54 -: 2007-02-08, 14:32 »
Тц, тц... Последният път, когато излизах с един приятел, (не го бях виждала от месеци) беше онзи ден. Той плати сметката, а аз едвам не откачих!!! Не може така бе!Чувствам се длъжна...  

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #55 -: 2007-02-12, 09:26 »
Цитат на: wild-girl
има мъже които държат те да плащат...

Само при условие че са мъже!  

Един истински мъж - задължително ще плати сметката, че какъв мъж е, ако не може да плати сметката на една дама?
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

egoist

• Гост
Кой да плаща сметките
« Отговор #56 -: 2007-02-12, 10:06 »
Цитат на: Александр
Цитат на: wild-girl
има мъже които държат те да плащат...
Само при условие че са мъже!  
Един истински мъж - задължително ще плати сметката, че какъв мъж е, ако не може да плати сметката на една дама?
Александр, гъбаркаш ли се нещо... с дамите?!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #57 -: 2007-02-12, 11:17 »
Защо да се габаркам? Аз съм си един старомоден джентълмен и нито една жена която е излизала с мен не може да каже че съм и позволил да си плати сметката - не разбирам какво лошо има в това? На мен друго яче не ми позволява възпитанието!

egoist

• Гост
Кой да плаща сметките
« Отговор #58 -: 2007-02-13, 01:58 »
Цитат на: Александр
Защо да се габаркам? Аз съм си един старомоден джентълмен и нито една жена която е излизала с мен не може да каже че съм и позволил да си плати сметката - не разбирам какво лошо има в това? На мен друго яче не ми позволява възпитанието!
А аз мислех, че ... мразиш жените?!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Кой да плаща сметките
« Отговор #59 -: 2007-02-13, 10:09 »
??? Че да не съм педераст, бре? Просто всеки трябва да си знае мястото и от там може някой да е останал с такова впечатление - мразя кучките, както и при мъжете мразя аналога на кучките, а иначе жените много ги уважавам!