Анкета

Знаят ли какво искат жените?

Да
8 (19.5%)
Не
16 (39%)
Де да знам
11 (26.8%)
ЖЕНИ?!?!? КЪДЕ!??!
6 (14.6%)

Общ брой гласове: 37

Автор Тема: Знаят ли какво искат жените?  (Прочетена 40751 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Знаят ли какво искат жените
« Отговор #30 -: 2005-07-29, 11:25 »
Цитат
Е това да те глезят е проява на обич и любов,иначе всичко ще е много еднообразно и скучно.
Ти като обичаш някого,няма ли да ти стане кеф като го поглезиш мъничко,като виждаш,че по някакъв начин му доставяш удоволствие?
С първто съм съгласен... Естествено- въпрос на възможности, така че отчасти звучи доста материалистично и грубо- един вид "Ако не можеш да ме глезиш няма да съм с теб, щото ще ми е скучно  )
Относно второто... би могло да ти стане кеф или да се правиш, че ти е кеф, а всъщност да ти е гадно... въпросът е да има взаимност  Или поне желание  И тук говоря за обич от всякакво естество, не само за любов.
Цитат
точно...това че жената обича да усеща силата на мъжа и има нужда да бъде обичана и подкрепяна и да се чуства сигурна или да бъде глезена понякога не означава че е слаба... но жената без мъж е като риба на сухо... всеки има нужда от някого...
Не означава, даже щом е успяла да си извоюва от един мъж тези неща, аз мисля, че е силна  А това което го изброяваш е много хубаво, обаче ако има кой да го оцени  Иначе въпросният мъж е просто играчка :ninja: И то в ръцете не на жена, а на използвачка
А в израза за жената без мъж се чудя на кое трябва да се акцентира... дали на думата "без" или на "на сухо"   Еми така си е.. едни без други не можем
« Последна редакция: 2008-05-13, 17:19 от tech_noir »

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #31 -: 2005-07-29, 16:37 »
Цитат
С първто съм съгласен... Естествено- въпрос на възможности, така че отчасти звучи доста материалистично и грубо- един вид "Ако не можеш да ме глезиш няма да съм с теб, щото ще ми е скучно  )
Относно второто... би могло да ти стане кеф или да се правиш, че ти е кеф, а всъщност да ти е гадно... въпросът е да има взаимност  Или поне желание  И тук говоря за обич от всякакво естество, не само за любов.

Ама въобще не означава това,казах че е проява на обич и любов и всеки преценява дали ще го направи или не!
И когато обичаш човека до себе си,когато му доставиш удоволствие по някакъв начин,няма две възможности.Нормално е да ти стане приятно,защото виждаш,че човека на когото държиш е щастлив,а нали това е най-важното?!
« Последна редакция: 2008-05-13, 17:20 от tech_noir »

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
« Отговор #32 -: 2005-07-29, 17:44 »
Цитат
Цитат
Еми аз не го взех в началото така.Мда може и да имате право.Но аз не обичам да ме глезат.Да има някои до мене и да ме обича съм съгласна но не и да ме глезят 

Е това да те глезят е проява на обич и любов,иначе всичко ще е много еднообразно и скучно.
Ти като обичаш някого,няма ли да ти стане кеф като го поглезиш мъничко,като виждаш,че по някакъв начин му доставчш удоволствие?
Еми аз не съм обичала досега някои да няма как да ти отговория...като се влюба някоя слънчев ден ще ти кажа
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #33 -: 2005-08-10, 01:58 »
Жените знаят какво искат... другите жени.. но никога не знаят какво искат те самите...

А всъщност жените искат това, което не искат... ако знаят че ще им е приятно и добре с някой дето ги обича, обръща внимание и е мил с тях, те се хващат с някой груб селтак, на който са абсолютно безразлични... тогава те искат точно той да е мил с тях и да им обръща внимание... ако това се случи "тръпката вече я няма" и почват да губят интерес... после като усетиш че губят интереса пак ставаш непукист и се държиш с тях като с нещо дето ти е писнало от него и те пак искат да станеш оня готиния тип... станеш ли - нещо почва да ги тормози отвътре пак...  Това е един прост пример.. В общи линии за да уйдисаш на една жена трябва непрекъснато да се правиш на маймуна...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

?????

• Гост
« Отговор #34 -: 2005-08-10, 15:30 »
Значи и мъжете незнаят какво искат !

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #35 -: 2005-08-10, 19:17 »
Мъжете искат това, което нямат... жените искат това, което не искат!

Кати, като цяло - да... хората не са наясно какво точно искат...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

?????

• Гост
« Отговор #36 -: 2005-08-10, 19:45 »
ХОРАТА !!!!

а защо тука се коментира само ,че жените незнаят какво искат

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #37 -: 2005-08-10, 23:44 »
Защото не знаейки какво искат жените еб*ват майката на света с действията си...
... и побеждават.

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #38 -: 2005-08-10, 19:39 »
Цитат

неориентирани има и от двата пола не се карайте 

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #39 -: 2005-08-10, 20:24 »
неориантираността на мъжете се оправя рано или късно... по логически път те стигат до някакъв изход, дори и да не е най-добрия е някакъв... а жените... те правят некви работи дето нямат връзка с главния мозък!!! освен това влияят и на мъжете и... *бават майката на сичко!!!!!!!!
... и побеждават.

?????

• Гост
« Отговор #40 -: 2005-08-11, 09:59 »
хихих Митак ти мноо ме радваш    

айде кажи ми поради коя причина мислиш така ?? как си стигнал до този извод ??

Не мисля ,че рано или късно мъжете се оправят ,  а жените НЕ ... Все още няма такъв филм  

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #41 -: 2005-08-14, 10:34 »
Абе хората са казали, стане ли някое престъпление или к'ъвто и да било инцидент-  "Шерж ла фам!" ("Търси жената!")
Caralho Voador

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #42 -: 2005-08-17, 18:40 »
Цитат
"Шерж ла фам!"
Р Е С П Е К Т  ! ! !

Това ми е любимата френска поговорка... и не само френска.. като цяло май ми е любимата...
... и побеждават.

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #43 -: 2005-08-18, 10:33 »
Цитат
неориантираността на мъжете се оправя рано или късно... по логически път те стигат до някакъв изход, дори и да не е най-добрия е някакъв...

значи ли това че на мъжете им е простено когато не знаят какво искат и вършат глупости ...

какво  мисли мъжа - мъжа набелязва целта /жената/ и я преследва докато тя стане негова ...после може да преследва друга ако първата му стане безинтересна или не оправдае очакванията и изискванията му...
какво мисли жената - тя има няколко цели /мъже/ и се колебае преди да направи избора си...преценява кой от тях е най добрия за нея...

поправете ме ако греша...
« Последна редакция: 2008-05-13, 17:21 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #44 -: 2005-08-25, 18:44 »
Цитат
ми непрекъснато мени решението си просто.

айде сега ...а ти знаеш какво искаш нали... 

Боги ако тук визираш Кати не забравяй че тя е на 14г и неможе от нейните действия да вадиш генерални изводи за жената...

?????

• Гост
« Отговор #45 -: 2005-08-25, 18:50 »
Цитат
Цитат

Боги ако тук визираш Кати не забравяй че тя е на 14г и неможе от нейните действия да вадиш генерални изводи за жената...
тц тц ... орхидейкее не говори за мене на изуст .. !!!!!!!

?????

• Гост
« Отговор #46 -: 2005-08-25, 18:55 »
Цитат
тя също влиза в тва число но нямах предвид конкретно нея, сблъсквал съм се много често с такива случаи, просто си е факт, малко момичета знаят кога какво искат и се борат за да го постигнат!
оооо да .. точно така ! Ако знаеш колко си правв ... много ти е добра логиката , наистина ... евала просто !     

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #47 -: 2005-08-25, 18:57 »
Цитат
Цитат
Цитат

тц тц ... орхидейкее не говори за мене на изуст .. !!!!!!!

Кати чети добре преди да отговаряш ...не съм казала че мисля така нали? може и да е прав ...не ме интересува честно казано това са ваши лични неща ...казах само че ти не си критерия по който трябва да се вадят изводи за всички жени...

нещо лошо ли казах?

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
« Отговор #48 -: 2005-08-25, 19:42 »
Aми...аз си признавам, че много често не знам какво искам... друг път съм абсолютно сигурна... но не си мислете, че само с думите " не знам какво искам" се оттърваваме... в смисъл... не е лесно да не знаеш какво искаш... аз много се тормозя както трябва да избирам... и не говоря за капризи. не мисля, че капризите имат нещо общо с тази тема, но може и да се бъркам...
ако можех да стоя твърдо на едно място...без да се колебая... щях да бъда много горда от себе си... но често гре6а, наранявам хора, за6тото не съм сигурна в това, което искам...и не се радвам въобще от този факт  
не мисля, че това дали си мъж или жена има някаква връзка... един пример (давам пример с мъж, но полът е без значение в тези случаи) ... готино мом4е... хваща си готино гадже... но му омръзва след известно време (ако не е ужасно влюбен) и я зацепва заради друга... е това е... СВОБОДА...

свободата и многото възможности само ни затрудняват живота...
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #49 -: 2005-08-26, 01:45 »
Дани ,нали не твърдиш ,че жените знаят какво искат???
Знаят толкова ,колкото и мъжете....които пък въобще незнаят...

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #50 -: 2005-08-26, 02:04 »
Цитат
Цитат
Чудя се само как Орхидеята не се е разпропагандирала още...Нетипично за нея... :huh:

"Виждаме нещата не според това, какви са те, а според това, какви сме ние"

и да не съм писала тук до сега защото сте прави момчета...жените не знаят какво искат...поне повечето жени

Цитат
Цитат
Нали ви казвам - повечето хора не знаят какво искат!

така е Алекс само дето не си го признаваме но често сме изправени пред собствените си страхове или капризи и се чудим какво да изберем ...

аз например незнам какво искам точно сега ...развод /свобода и спокойствие/ или да живея с бащата на детето си ...и смятам че всеки от нас минава през такива етапи в които незнае какво иска ..нормално е ...ако знаехме всичко щеше да е ненормално...

Цитат
Цитат

неориентирани има и от двата пола не се карайте 

копирах по основните си постове   сам прецени 
« Последна редакция: 2008-05-13, 17:22 от tech_noir »

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #51 -: 2005-10-13, 14:08 »
някои знаят други не и така ...
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

MaxStorm

• Гост
« Отговор #52 -: 2005-10-14, 00:03 »
Една жена да е наqсно какво иска конкретно ми зву4и като негър скиор

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #53 -: 2005-10-14, 12:40 »
Не бе брато... негри скиори има... звучи като циганин - художник... или циганин с очила...
... и побеждават.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #54 -: 2005-10-14, 14:05 »
Ша ма извиняваш ама познавам една циганка дето рисува много яки комикси. Даже в момента се урежда експозиция в Червената Къща.

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #55 -: 2005-10-18, 13:53 »
Цитат
манджа с грозде, къде отидохте бе хора  не говорим много по темата :Р

тук сме ...не говорим по темата щото не знаем какво искаме и как да го кажем камо ли да го напишем пък после си променяме мнението и така...

незнам само защо мъжете си мислят че знаят какво искат ...

тук се събраха доста изстрадали от жените мъже така че не очаквам някой да каже да има и свестни жени които в повечето случаи знаят какво искат...

и ако забелязвате все по често обсъждаме колко зли , гадни , егоистични , лицемерни  и т.н. са жените а мъжете? нима те са ангелчета?
 а стига бе кога ще се падне и на мен едно такова животно? обещавам много да си го гледам и да го глезя!

PS: тъпо е да се броиш към изключенията защото си жена /това за анкетата/

а и още нещо...точно защото незнам какво искам да кажа съм наказана

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #56 -: 2005-10-18, 16:12 »
Цитат
защо не пуснеш една темичка и за мъжете  както ти решиш си я оформи според поста ти ми дойде няква такава идейка

а не мерси да я пуска който иска ...ако си отворя устата ще трябва да кажа доста неща които няма да се харесат ...разбра се вече че затворено общество във този му вид неможе да се получи ...

първо за да съществува трябва да са отговорни всички т.е. да плащат
после не само да ревем тук и да се оплакваме от шибания и гаден живот или от жените ами и да си помагаме ...щото е лесно да си правим срещите и на тях да си изкарваме добре нали...и ако само това е целта на форума да си драскаме тук кой какво мисли и да си правим срещи ок

мога да кажа че ако изпадна в затруднение и съм в София бих звъннала на трима , четирима човека от форума и съм сигурна че няма да ми откажат помощ ...да не се познаваме така както бих искала но затова вина има разстоянието и ангажиментите ми които станаха доста и не ми остава време за чат /за което се извинявам / а и ICQто ми тотално се прецака преди няколко седмици и влизам само от време на време с  уеб базирано което е пълна гадост ...

да чела съм доста техни постове и като хора ми харесват но това не значи че ги познавам...въпреки това им вярвам ...

не мислите ли че е тъпо да искаш да създадеш затворено общество в което хората да се познават така добре и в същото време да разделяш на групи ,отбори и списъци  "ти не си от моя списък ...ти си от моя списък ...падна ми в очите..." бла бла не сме в детската градина или греша ? защото понякога се чуствам точно така ...всеки си държи на неговата и никой не се опита да разбере другия ...тогава ?смисъла ми се губи?! на кой му пука за моето мнение след като си има свое? дори да кажа нещата които мисля какво променям с това? хората по добри ли ще станат ? ще научат нещо? съмнявам се ...защо ли ми по пътя на логиката а той е следния ...всеки чак когато се сблъска реално с проблема разбира и чува най добре ...инъче и да му говориш няма да те разбере ...а може да те разбере но грешно ...казват че е хубаво да оставиш детето да се опари на печката чак тогава то разбира защо му казваш НЕ ...

много се раздрънках и още мога но нямам време пък и незнам защо го правя...знам само каква ще бъде реакцията от ваша страна ...

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #57 -: 2005-10-18, 23:30 »
Цитат
Цитат
много се раздрънках и още мога но нямам време пък и незнам защо го правя...знам само каква ще бъде реакцията от ваша страна ...
е позна ли 

има голяма промяна в теб която ме радва   

не непознах 

Неактивен |BLackEnEd|

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 57
    • Профил
    • http://www.ht-arena.com/andjustice4all
« Отговор #58 -: 2005-10-21, 12:28 »
НЕ!    Това са най-дезориентираните същества на планетата. Както казва един приятел " Ако не знаеш какво искаш или си жена, или нещо не е наред" АХаххах  
F**ked the queen, I've F**ked F**k
I've even sucked an old man's c.ck
So what, so what
And I've F**ked a sheep, I've F**ked a goatF**k

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #59 -: 2005-10-21, 15:36 »
Цитат
НЕ!    Това са най-дезориентираните същества на планетата. Както казва един приятел " Ако не знаеш какво искаш или си жена, или нещо не е наред" АХаххах 

ми ориентирай се към другия пол