Анкета

Знаят ли какво искат жените?

Да
8 (19.5%)
Не
16 (39%)
Де да знам
11 (26.8%)
ЖЕНИ?!?!? КЪДЕ!??!
6 (14.6%)

Общ брой гласове: 37

Автор Тема: Знаят ли какво искат жените?  (Прочетена 40743 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
хихи, е тука ще стане лудница усещам, аз твърдо подкрепям идеята че жените си нямат ни най-малка представа какво искат, амааа бъкел незнаят 
или мога да се изкажа по друг начин, те знаят какво искат, естествено   само че ден през ден искат различни неща 

« Последна редакция: 2010-08-21, 17:21 от tech_noir »
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

rock_ur_body

• Гост
Знаят ли какво искат жените
« Отговор #1 -: 2005-07-04, 12:42 »
дайте първо всеки да уточни как определя една жена....защото ако ще си говорим за 12-13 годишни "жени" които се броят за такива само защото са ги отворили... :huh:

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #2 -: 2005-07-04, 16:12 »
Хахха,аз съм на мнение,че са много малко жените,които знаят какво искат,особено по отношение на мъжете.Пример: Една мацка сваляше един мъж,ама ... да речем два месеца ок хубаво "свалиха се"(колко го мразя този израз) и после кво стана...тя почна "ох май
 не искам да съм с него,оффф ама той е толкова сладък,ама дрън ама мрън" Примери подобни колкото щеш! Така,че аз мисля,че жените(повечето) не знаят какво искат или както ти каза тва,което искат се мени непрестанно.А според мен също и зависи много от характера на човек(жена де).Пример: Аз съм възпитана да се боря за желанията и целите си и за каквото и да става въпрос се боря за това.Така,че като става въпрос  за някое момче,решавам какво искам да правя с него и тва е крайното ми решение.А не да си го меня днес "искам да се омъжа за него,мога да живея цял живот с него" и утре " тоя глупендер,не мога да го трая,довечера ше го скъсам!" Честно,много жени и момичета са ми говорили по този начин.А аз си знам какво искам и то не се мени. "точка"

rock_ur_body

• Гост
« Отговор #3 -: 2005-07-04, 17:10 »
Цитат
Така,че като става въпрос  за някое момче,решавам какво искам да правя с него и тва е крайното ми решение.

respect!!! 

всичко опира до натрупаният опит както и до характера на човека.
« Последна редакция: 2008-05-13, 17:18 от tech_noir »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #4 -: 2005-07-04, 17:55 »
охххохохохоууу... Ми не.. не знаят

Начи, според мене... както и според повечето мъже.. не знаят какво искат... защото не могат да им хванат логиката(каквато всъщност няма!).
Мъжете се опитват да влязат в главите на жените и да разберат какво става там.. което е НЕВЪЗМОЖНО!!! Една единствена причина - от различни планети сме... жените са от Венера, мъжете - от Марс...

Според жените... "Аз знам какво искам и как да го постигна... искам мъж, който знае какво иска и как да го постигне".. звучи познато нали?)
Действията и желанията на жените се диктуват от три неща: пари, власт и любов... Тези действия и желания обикновено са на базата на тъй нар. "женска интуиция" и са против всякаква логика.. дори и "женска".. Това което каза Юлето, "..ма аз не искам да съм с наго, ма той па е толко сладък.."... тя сама не може да си отговори какво точно се случва... Жената няма логика.. тя има инстинкт! Затова често жените взимат по-точни и верни решения на базата на инстинкта си. Докато логиката при мъжете се подава на манипулации, то инстинкта си бачка безотказно.

Защо казваме че "жените на знаят какво искат"?
Защото жена с окончателно решение няма... всяко нещо е предпоследно, защото може да се промени според ситуацията. Когато един мъж каже нещо, той в повечето случеи държи на него... било то като принцип или просто его.. докато жената казва нещо, после и минава някакъв друг импулс и тя прави съвсем друго.. "Ми да ама то така стана и той така направи.. блабла... ако беше станало там по един друг начин - да, ама сегаа.... не знам..".

Аз се занимавам непрекъснато с манипулиране на хора.. Това дето написах е базирано на личен опит... когато искам да манипулирам мъж, без да ме усети му пробутвам логика, близка до неговата, но в същото време такава дето ми е изгодна на мене.. Когато става въпрос за жена - емоции) + пари, власт или любов... ма любов рядко

При масовите манипулации е малко по-сложно...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

?????

• Гост
« Отговор #5 -: 2005-07-05, 00:48 »
Цитат
само че ден през ден искат различни неща 

Амааа разбира се че ден през ден ще искаме различни неща ! нали сме жени .. трябва да сме капризни  например неска ще искам кола ... ще ми писне от колата и ще искам самолет   хич не е лошо тва

rock_ur_body

• Гост
« Отговор #6 -: 2005-07-05, 14:10 »
личното ми мнение е че най-малко главоболия се съзадават когато едно момиче/жена знае какво иска.и на мен би ми било приятно някой да ме поглези но все пак не трябва да бъдем егоисти и е редно ако получим нещо да се опитаме да дадем нещо обратно защото на човека който те глези примерно може и в един момент да му писне да ти угажда на капризите.я си представете ако и жените и мъжете бяха така тогава света нямаше да съществува защото единия пол би чакал на другия да му угоди и в крайна сметка ако и двете страни се правят на интересни тогава ситуацията би станала безнадеждна :unsure:мен лично ме дразнят момичета които не знаят какво искат защото съм забелязала че такива хора действат според настроенията си и на тях не може и  да се разчита  
« Последна редакция: 2005-07-05, 14:11 от rock_ur_body »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #7 -: 2005-07-05, 17:25 »
Абе,хора....пак ли почвате да говорите за всички....Ми да,някои НЕ знаят кво искат,но други определено знаят!Така,че не може да говорите в многжествено число.Познавам хора,които са супер неориентирани,момичета ,които нямат точни цели,не знаят какво искат и какво не.Аз обаче знам.Знам какво би ме направило щастлива и как трябва да се боря за щастието си.Знам също така,че не съм единственото момиче,което ЗНАЕ какво наистина иска от живота.Има и други.
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #8 -: 2005-07-06, 01:03 »
Ми не можеш да кажеш,че повечето НЕ знаят....ако ти познаваш около 30% жени от твоя град и ако те всички не знаеха кво искат...е тогава щях да съм по-съгласна!Само защото някой се е сблъскал с представители на женска несигурност ,не бива да казва,че всички жени не знаят
(Георги Константинов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #9 -: 2005-07-06, 12:48 »
разбира се, че не бива да се слагат под общ знаменател! Ааз лично познавам 1-2 жени, които значт какво искат  Само че няма да казвам колко жени познавам, че процента ще ви се види ужасявщ... Според мен жените(ок де! повечето) наистина не значт какво искат! Не знам на какво се дължи, но или е на липсата на принципи, или е на някой хормон, дето им мъти мозъците. Значение няма, единственото, което ме интересува мен лично е, че в повечето случаи съм в ролята на потърпевш от липсата на трезва преценка и неспособността да задържат позицията си на повечето ми приятелки!

Неактивен Cuddles

• Moderator
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #10 -: 2005-07-06, 16:05 »
А ве жени много... Мисля, че повечето наистина нз какво искат/ме..
Аз много пъти съм се замисляла..Уж знам какво искам, пък като го получа и кво? Вече искам съвсем друго.. Установявам , че по-голямата част от жените сме точно такива. Никога нз какво искаме или по-скоро само си въобразяваме ,че знаем.
Но пък вече зряли жени, които са минали през нашия път си значт точно какво искат и как да го постигнат!
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #11 -: 2005-07-06, 21:32 »
Хм, аз не съм напълно убеден че повечето хора не-знаят какво искат, но жените по-принцип са си по-чувствени и като следствие от това при тях е по-голям процента на незнаещи-какво-искащите!
« Последна редакция: 2005-07-06, 21:32 от ????????? »
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #12 -: 2005-07-08, 22:10 »
шеметна,спри да се обиждаш за всички  Не говорим буквално за всички,а за повечето.В повечето случаи нещата не важат за мен,както виждам и за теб.А почти при всички жени се случва точно така както каза Лимончето  или просто изобщо не знаят какво искат,дори не си мислят,че знаят

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #13 -: 2005-07-19, 01:33 »
Цитат
хм и вие защо решихте че знаете какво искате?
Може би защото наистина знам!
(Георги Константинов)

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #14 -: 2005-07-19, 01:39 »
Хахаах интересно аз гласувах за последното... е признавам си че не сам жена но мисля че тва е най смисления отговор, защото не мога да кажа че няма жени които знаят какво искат, но те са толкоз малко че се считат за изключения....
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #15 -: 2005-07-19, 01:48 »
Чудя се само как Орхидеята не се е разпропагандирала още...Нетипично за нея... :huh:

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #16 -: 2005-07-19, 01:49 »
Как ще си признаят като вярват в това... всичко е до начина на мислене и начина на самоприемане.... Смятам че самото момиче не е човека който трябва да прецени дали знае какво иска, а хората които я познават достотъчно добре и могат да дадат безпристрастно мнение..
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #17 -: 2005-07-19, 12:30 »
Цитат
Чудя се само как Орхидеята не се е разпропагандирала още...Нетипично за нея... :huh:

"Виждаме нещата не според това, какви са те, а според това, какви сме ние"

и да не съм писала тук до сега защото сте прави момчета...жените не знаят какво искат...поне повечето жени

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
« Отговор #18 -: 2005-07-25, 12:04 »
Според мен зависи от жената...аз също съм жена но знам точно какво искам.Срещала съм жени които изобщо си нямат на представа какво искат и какво не (мразя такива хора)Но не само жените....има и мъже дето не знаят какво искат...за това не обвиняваите само нас.
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #19 -: 2005-07-25, 12:29 »
Нали ви казвам - повечето хора не знаят какво искат!

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #20 -: 2005-07-25, 17:12 »
Цитат
Нали ви казвам - повечето хора не знаят какво искат!

така е Алекс само дето не си го признаваме но често сме изправени пред собствените си страхове или капризи и се чудим какво да изберем ...

аз например незнам какво искам точно сега ...развод /свобода и спокойствие/ или да живея с бащата на детето си ...и смятам че всеки от нас минава през такива етапи в които незнае какво иска ..нормално е ...ако знаехме всичко щеше да е ненормално...
« Последна редакция: 2008-05-13, 17:19 от tech_noir »

Неактивен Cuddles

• Moderator
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #21 -: 2005-07-25, 23:13 »
Много правилно казано Дива Орхидея    Винаги има момент , в който нз какво искаш, просто е неизбежно...
Аз си признавам - страшно много често ми се случва да незнам какво искам! Толкоз често се колебая за всякакви неща.. ама то тва си е нормално..
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #22 -: 2005-07-26, 00:35 »
Ама то си ни е в природата.Капризите са си част от женската същност.Жената има нужда да бъде закриляна от мъжа и във всеки един момент да се чувтва сигурна...е всеки човек в това положение ще не ще ще се разглези,е то другото вече е неизбежно....но все пак си мисля,че всяка жена знае какво иска...може би просто не го е открила
« Последна редакция: 2005-07-26, 00:36 от ivi6te »

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #23 -: 2005-07-26, 07:53 »
Цитат
Ама то си ни е в природата.Капризите са си част от женската същност.Жената има нужда да бъде закриляна от мъжа и във всеки един момент да се чувтва сигурна...е всеки човек в това положение ще не ще ще се разглези,е то другото вече е неизбежно....но все пак си мисля,че всяка жена знае какво иска...може би просто не го е открила
А не не съм съгласна че жената има нужда от един мъж да е закриля.Всеки може и сам да се оправи.Не ни е нужно един мъж за да ни защитава.Все пак можеш и сама да се оправиш.Аз мисля че зависи от човека дали знае какво иска и какво не.Всеки си имам моменти в живота дето не знае какво иска независимо дали е жена или мъж
I F**king love you!!!!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #24 -: 2005-07-26, 11:13 »
Аха, вмсеки може сам да се опревя ... до първия по сериозен проблем!

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #25 -: 2005-07-26, 11:36 »
Цитат
Аха, вмсеки може сам да се опревя ... до първия по сериозен проблем!
Мда така е.Но това не значи че на една жена и е е нужен мъж да се справи.Има приятели и семейство което също може да и помогне.Вече жената не зависи от един мъж.Равна е с мъжа и се справя много добре и без него.Абе изобщо не съм съгласна с това което каза ivi6te че жената се нуждае от един мъж да е закриля :feminist:
I F**king love you!!!!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #26 -: 2005-07-26, 14:39 »
Цитат
А не не съм съгласна че жената има нужда от един мъж да е закриля.Всеки може и сам да се оправи.Не ни е нужно един мъж за да ни защитава.Все пак можеш и сама да се оправиш.Аз мисля че зависи от човека дали знае какво иска и какво не.Всеки си имам моменти в живота дето не знае какво иска независимо дали е жена или мъж

Ти го приемаш много буквално.
Доказано е,че в природата на мъжа е заложено да бъде ловец и да се бори за плячката си образно казано (т.е жената),а жената е винаги тази,която е в по-пасивната позиция,и според мен така трябва да бъде
А това,че жената обича да има закрила и опора до себе си,съвсем не значи,че при всеки появил се проблем ще тича при мъжа.
Ти не обичаш ли да те глезят и да се грижат за теб???Сигурно не,защото може би така се чувстваш слаба...?
Това как мъжете приемат тяхната роля в живота на жената си е лично тяхна работа,жената е тази,която може да прецени най-добре за себе сии това,че харесва да бъде обичана и най-вече то да и бъде показвано,не значи че е страхливка и не може да се оправя сама!

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #27 -: 2005-07-26, 15:45 »
Цитат
А това,че жената обича да има закрила и опора до себе си,съвсем не значи,че при всеки появил се проблем ще тича при мъжа.
Ти не обичаш ли да те глезят и да се грижат за теб???Сигурно не,защото може би така се чувстваш слаба...?
Това как мъжете приемат тяхната роля в живота на жената си е лично тяхна работа,жената е тази,която може да прецени най-добре за себе сии това,че харесва да бъде обичана и най-вече то да и бъде показвано,не значи че е страхливка и не може да се оправя сама!

точно...това че жената обича да усеща силата на мъжа и има нужда да бъде обичана и подкрепяна и да се чуства сигурна или да бъде глезена понякога не означава че е слаба...но жената без мъж е като риба на сухо...всеки има нужда от някого...

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #28 -: 2005-07-28, 18:44 »
Цитат
Цитат

точно...това че жената обича да усеща силата на мъжа и има нужда да бъде обичана и подкрепяна и да се чуства сигурна или да бъде глезена понякога не означава че е слаба...но жената без мъж е като риба на сухо...всеки има нужда от някого...
Еми аз не го взех в началото така.Мда може и да имате право.Но аз не обичам да ме глезат.Да има някои до мене и да ме обича съм съгласна но не и да ме глезят 
I F**king love you!!!!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #29 -: 2005-07-28, 21:55 »
Цитат
Еми аз не го взех в началото така.Мда може и да имате право.Но аз не обичам да ме глезат.Да има някои до мене и да ме обича съм съгласна но не и да ме глезят 

Е това да те глезят е проява на обич и любов,иначе всичко ще е много еднообразно и скучно.
Ти като обичаш някого,няма ли да ти стане кеф като го поглезиш мъничко,като виждаш,че по някакъв начин му доставчш удоволствие?