Автор Тема: Харесвате ли метълки?  (Прочетена 29569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Отговор на: Харесвате ли метълки?
« Отговор #90 -: 2007-10-13, 18:40 »
Аз пък флеш с метъл не мога да свържа.. Аз изобщо тая мода не я разбирам де...

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #91 -: 2007-10-13, 18:43 »
То и аз не ги разбирам много,но и по принцип не мисля,че има човек,който може да постави някаква точна граница.В крайна сметка може да не си метъл и да имаш татуси и пиърсинги и флешове.
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #92 -: 2007-10-13, 20:06 »
То и аз не ги разбирам много,но и по принцип не мисля,че има човек,който може да постави някаква точна граница.В крайна сметка може да не си метъл и да имаш татуси и пиърсинги и флешове.
Е да, и да мяташ дредове под звуците на дисторжън китара.. Е не върви- според мен си има някакви граници, има неща, които не вървят

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #93 -: 2007-10-13, 23:30 »
За дредовете съм съгласна. ;)
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #94 -: 2007-10-14, 12:56 »
Е то тва с китарата и дредовете малко или много KoRn го наложиха пък гледам че тука доста техни фенове има..

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #95 -: 2007-10-14, 12:59 »
Е то тва с китарата и дредовете малко или много KoRn го наложиха пък гледам че тука доста техни фенове има..

И аз тфа щях да кажа ;) Много или малко вече в всеки стил има нотки на друг стил,така че не можеш да кажеш на една категория слушащи че 'не им отива' да слушат друга категория музика ;)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #96 -: 2007-10-14, 14:24 »
Не, ама мога да кажа, че не ги възприемам ;D

Неактивен elms

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 166
    • Профил
« Отговор #97 -: 2007-10-14, 14:32 »
Ако всичко е в умерено количество защо не?На някои мацки даже страшно им отива.
Ето аз например слушам доволна доза метъл, ама не се обличам така, защото просто знам, че не бих се чувствала добре.Нищо не трябва да става насила;]
Да бъдем хора докато науката не е открила, че сме нещо друго

Неактивен celebrium

• :)
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #98 -: 2007-11-22, 12:35 »
музиката е супер и стила им много го харесвам
честно казано аз много харесвам метълки или поне момичетата слушашти метъл.Някои от най-добрите ми приятели са метъли и трябва да кажа че са много умни и добри.Определено не са невъзпитани или се уригат или псуват а просто са хора който са намерили общност която ги разбира.
Метъла не е простотия а е хубава музика говореща на душата на един човек.
Някои от най-хубавите балади са метъл.
Жалко че много хора не го разбират но какво да се прави.....ВСЕКИ С ИНТЕРЕСИТЕ СИ И ПРОБЛЕМИТЕ СИ!

Неактивен Alexndr

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #99 -: 2009-02-26, 18:03 »
Ооо, дъаа. На мен метълки ми дайте. Най- голамата ми любов е метълка. Нищо не стана между нас, но това е тъжно. Като ходя по метъл концерти и виждам
прилично количество симпатични, красиви метълки. Чак ме хваща яд, че не мога да се запозная с някои от тях. Бях в София
наскоро за концерти на Sodom и Kreator. Така си изплакнах очите! Като се кефя на метъл музика и ми е хуваво да съм с фенка - усещането е прекрасно. Колкото повече хора не ги щат, толкова по добре за мен.
Аз : Skype име Acisor , От Варна, Аnacrusis Bull f.ckin garia Freeride гора Iron Maiden Ludichrist метъл thrash heavy пиратски metal мтб mtb Downhill Freeride Overkill планинско колоездене природа нещастна любов Razor Running Wild Сопот Спорт Stay Wild Terminator 2 Testament

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #100 -: 2009-02-26, 19:49 »
Чак ме хваща яд, че не мога да се запозная с някои от тях.
Що да не можеш бе??? Ти па за кво си мислиш че ходят по концерти?
Те си падат повече по METЪЛИТЕ, отколкото по музиката :D

« Последна редакция: 2009-02-26, 22:08 от hybridtar_ »
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #101 -: 2009-02-26, 20:19 »
Ее, да бе :D

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #102 -: 2009-02-26, 22:08 »

Чак ме хваща яд, че не мога да се запозная с някои от тях.

aз си имам една до мене... Не пречи много ;D ... За приятелка става, ма за друго...  не съм й  навита ;)

по темата: Не си падам по метълки. Въобще!

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #103 -: 2009-02-26, 22:26 »
харесвам поддържани метълки ;D
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен dastre009r

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #104 -: 2009-03-08, 13:27 »
Секи има различни виждания за металките
лично аз съм Скас метал (за тези които незнаят този стил е малко двуличен от една страна си метал а от друга смъкнат - Видях преди време в един форум какво правели Скас металите (сега ще ви кажа като си скак метал ти правиш почти всичко което прави смъкнатия и метала драскаш овличаш се като смакнат и метал или просто това са хора които незнаят към кои стил да се придържат или към метала или хип-хопа)) та да продалжим темата да ли ьаресваме металки? Малко ме отвращават защото почти жсеки знае,че когато се носат кобинки лятото стават или се получават гъбички и стават нечовешки рани и за тва иначе по отношение на обличане нямам против как се обличат.Има метали които ходят и се обличат като сатанисти и това ме отвращава и когато кажат,че са метали направо ме дрязнат ама от всякаде иначе има много готини металки но мн малко от тях знаят как да се обличат така,че да не приличат на сатанисти!
(извилявам се ако има правотисни грешки,пр още не съм свикнал да пиша на БГ :o :) :) :) :) :) )

Неактивен Georgi Petkov

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 82
    • Профил
« Отговор #105 -: 2009-03-08, 15:35 »
харесвам поддържани метълки ;D
Точно това мисля и аз. Повечето изглеждат като исухлени клушарки с извинение. Сигуре съм, че не това е да изглеждаш като метъл.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #106 -: 2009-03-08, 19:40 »
Поддържаните метълки са яки, да.
Caralho Voador

Неактивен ForGoTTeN_name

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #107 -: 2009-03-17, 18:35 »
:D:D:D тцтц .. извинявайте ама сте ми малко смешни... аз слушам метъл , сред общество от метъл и пънк музиканти съм,понякога се обличам шашнато , друг  път не чак толкова, не съм сатанистка, къпя си се редовно , не слагам десет тона грим и всичко си ми е окей  и ми е ама хипер странно като се почне с неща от сорта " бахти скапаните нечистоплътни тъпи метълки" ,което важи за някви  много рядко срещани изключения и то това са ннай-често някви недоразбрали пози,които изкривяват смисъла до ента степен , като възрастта им е в най-чести случаи някъде в периода 12-15^^ Със сигурност знам ,че момичетата "метъли" , както и момчетата от същия вид са изключително яки хора с различно и интересно мислене, което явно не се нрави на повечето тесногръди момченца и момиченца от кифленски произход . А тва ,че си има изключения , има , но аз съм си зад момичетата и момчетата "Метъли" ;)
You 'll never know if you're afraid.

Неактивен Phantom Agony

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #108 -: 2009-08-28, 22:31 »
Абе майна, от мненията до тук, забелязах, че прототипът ви за вида на една метълка е "кубинки, камуфлажен панталон, широка тениска, размацан грим, воня на пот".
Ем ебати, аре стига с тва вечно поставяне на хората под общ знаменател.  Случайно съществуват и метълки, които се обличат супер сексапилно и си показват хубавите тела, също така и подчертават с малко грим естествено красивите си лица.
Ся не отричам, че има и гнусни нечистоплътни простачки, ама тва не значи, че сички са такива, ебаси.
Не си мислете, че суетата ходи само по чалга и фешън курволяците, НИЕ - себеуважаващите се метълки, също се чувстваме момичета и изглеждаме добре.
Колкото до бирата - ебати, аз унищожавам всяка капка бира, която попадне пред мен, тва прави ли ме отблъскващо животно, което "се налива" като изрод ?!
Баси и умните хора, дай им само да си праят изводи от 2 екземпляра.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Re:Харесвате ли метълки?
« Отговор #109 -: 2009-10-15, 17:58 »
подчертават с малко грим естествено   :o  красивите си лица.

:o
Абе, майна,
е такоа животно нема
 ;D

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #110 -: 2009-10-19, 17:33 »
Че има, има, обаче са изчезващ вид! :-\
.....quod me nutrit me destruit.....

vibek3

• Гост
« Отговор #111 -: 2009-12-27, 22:46 »
Ех...колко сме зли метълките  >:( Аз слушам метъл и рок.. от както се помня звука от китара винаги ме е карал да потрепна..харесва ми.Имам само една тениска на група,но имам и един чифт обувки с 10 санта токче (тип яка тупалка-онея дето са на мода сега .. :)) Иии да мили следя модата...а вместо черни моливи и сенки имам хубави кремчета които се водят за професионална козметика.И много обичам да се къпя,сериозно...Evanescence ме кефят,ама съм надживяла вече реването на my immortal и изкуствените надраскани сълзи xD Надживяла съм и манията да нося вериги и да се правя на момче...нях сега като се сетя се чувствам като идиот.. :'( Мина периода в който мислих Cradle of filth ЗА НАЙ-ЯКИТЕ САТАНИСТИ БУХХАХАХАХА  >:(

Неактивен nordpoll

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #112 -: 2009-12-30, 02:52 »
както викат горе поддържаните,да
задник съм .

Неактивен Right In Two

• зарибен/а
  • Публикации: 119
  • тратата
    • Профил
    • MySpace
« Отговор #113 -: 2010-04-20, 10:39 »
Аз самата предпочитам твърдата музика, но определено не изглеждам като онея черните и грубите метълки ;D
Най-гадните метълки или както казвате "неподдържаните" са повече метълки относно дрехи, а не относно музика и затова не ги харесвам. Аз харесвам естествени и нефилмирани хора.
Макар че има страшни парчета  ;D

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #114 -: 2010-04-22, 22:39 »
ДА!
харесвам метълки!

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #115 -: 2010-05-06, 11:51 »
и аз харесвам не филмирани хора
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Gabriel

• Гост
Re: Харесвате ли метълки?
« Отговор #116 -: 2010-08-18, 14:34 »
Мога да ви кажа, много малко метълки са дебели, потни не поддържани жени - те не са метълки. Според мен истинските метълки са нормални жени. Аз съм метълка. Слушам тежка музика... и моите съученички - чалгаджийки ми викат, че този музика се слушала от мъже... защо?! Аз не мога ли да съм нормално момиче и да си слушам метъл?!  Да... обличам се главно в черно... е и?!

ralityy

• Гост
« Отговор #117 -: 2010-08-26, 20:53 »
Ае що мислите че всички метълки са некви ....ае да не казвам ся...има мн яки метълки...

otherdeadangel

• Гост
« Отговор #118 -: 2010-12-27, 12:32 »
Самото понятие "метълка" предизвиква различна / в повечето случаи негативна/ реакция у хората. Аз слушам метъл, но също не харесвам момичета с развлечени блузи и увисвал камуфлаж. Разбира се, кои сме ние, че да съдим подобни момичета, но поне според мен така женствеността, присъща на всяко нежно създание, се губи. Независимо от стила, има начин тя да се запази. Смятам се за метълка, нося предимно черно,но харесвам и бордо,тъмносиньо,зелено и лилаво, както и доста други цветова,приятно съчетани,разбира се. Обличам се според настроението, но харесвам закачливата секси нотка - ако нося дънки, съчетавам със семпъл корсет или топ, нося и кожени панталони, но лепнати по мен. Падам си / и имам / и по кубинки, но също така нося и обувки с 12 см тънък ток, рокли, много поли. Алкохол не пия, под никакъв предтекст, повечето биха ме сметнали за луда,но на мен алкохола ми е неприятен, както на вкус, така и като ефект. За грима - често са ми достатъчни спирала и нежна очна линия, но когато искам малко по-шокиращ ефект, добавям сенки. Много относителни са всички мнения и възприятия. Имам 15 пиърсинга, но гледам да са нежни и дискретни, доколкото е възможно. Целия ми гръб и дясно рамо са татуирани и ходя с един рокер от години, но нима това значи нещо? Изписах всичко това за себе си, не за да ви занимавам с особата си, а защото е ясно - и всички ние го знаем,макар често да отричаме, - че всичко е строго индивидуално и често външността лъже. За жалост при някои това сочи лицемерие в някаква степен, но не винаги е така. Благодаря на всички, които изчетоха бръщолевениците ми докрай.