Автор Тема: Харесвате ли метълки?  (Прочетена 29635 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Харесвате ли метълки?
« Отговор #60 -: 2007-06-09, 23:27 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
От къде знаеш толкоз гадни групи? Бахти хем не се кефиш пък моеш да изброиш милион, а?  
А иначе за хевиметъла....наричаха ме такъв, само щото си сложих обица на ухото.
Половината си ги измислих (тряше да звучи демонично и скандинавско некак си). Но въпроса беше за контраста в случая...

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #61 -: 2007-06-09, 23:34 »
Добро въображение. Някой ден ще те замоля да ми измислиш име на бъдещата ми ритъм едн блус банда      

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #62 -: 2007-06-10, 00:19 »
Отговорът е прост, защото хората са ограничени и трудно възприемат това което не им е в дворчето!   ЧУват нещо и решатват, че е така. Примерно: Пешо има съученик, истински металюга ,който не се къпе често, щото Пешо така е решил. Казва на Иванчо за него и Иванчо вече е сигурен, че метълите са нечистоплътни!  ЯКО!
« Последна редакция: 2007-06-10, 00:19 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Харесвате ли метълки?
« Отговор #63 -: 2007-06-10, 01:06 »
A! Кво им е бе..? Има некви метълки, дет ми се чинат екстра на мене.. Его е.. са се сещам за едно моме... Беше един път на "лодки", ма не приличаше много на форум среща.. няква позната на Боги, дето отваряше бирите със зъби! Беше там с гаджето си - некъв пич - метъл... Страшно много ми хареса! И визия, и държание и све! От друга страна един път пак там се появи една дето се оригваше и нещо се заяждаше със Зазо... еми.. идваше ми да я нокаутирам! Баси досадното и отблъскващо животно! Така че сичко е относително, дами и господа... Аз лично харесвам хубави жени, без значение дали са метълки, пънкарки или чалгарки...
Самоче съм забелязал че има една дискриминация от страна на метълките... Ходят само с метъли! Аз съм бил "еуегантен" и "фешън" и "комерс"! Еми извинявам се, имам си някакъв вкус, който не е свързан с кубинки и тениски с кокали!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Харесвате ли метълки?
« Отговор #64 -: 2007-06-10, 01:30 »
Цитат на: WhoAmI?

Самоче съм забелязал че има една дискриминация от страна на метълките... Ходят само с метъли! Аз съм бил "еуегантен" и "фешън" и "комерс"! Еми извинявам се, имам си някакъв вкус, който не е свързан с кубинки и тениски с кокали!

Хм... и това е вярно наистина. Всички метълки се оплакват как ги гледали хората и тем подобни, ама като ги загледа или пожелае някакви отношения с тях някой тип като теб се започва с предрасъдъци и ограничения... "ама какво ще стане ако те доведа в компаниятааа?как ще реагират, ама ти не си от наш'те..." и всякакви такива...

и няма нужда да ми се противоречи... и аз бях "метълка" - и аз така мислех, не че сега не слушам метъл и подобна музика, ама поне не се ограничавам... излизам със всякакви хора
« Последна редакция: 2007-06-10, 01:31 от KpaTyHkA »
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Харесвате ли метълки?
« Отговор #65 -: 2007-06-10, 05:32 »
A! Кво им е бе..? Има некви метълки, дет ми се чинат екстра на мене.. Его е.. са се сещам за едно моме... Беше един път на "лодки", ма не приличаше много на форум среща.. няква позната на Боги, дето отваряше бирите със зъби! Беше там с гаджето си - некъв пич - метъл... Страшно много ми хареса! И визия, и държание и све!
Радвам се,че си харесал приятелката ми,вече бивша де,но все пак  
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #66 -: 2007-06-10, 19:40 »
Цитат на: Ping?im
В толкова ограничен свят ли живеем?
Да.
Caralho Voador

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #67 -: 2007-06-11, 10:28 »
От къде знаеш толкоз гадни групи? Бахти хем не се кефиш пък моеш да изброиш милион, а?  
Половината си ги измислих (тряше да звучи демонично и скандинавско некак си). Но въпроса беше за контраста в случая...

Тези дето си ги измисли - трябваше да ги патентоващ - след което можеше да им продадеш наименованията и да сколасаш някой друг долар!

Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #68 -: 2007-06-11, 10:31 »
Аз лично харесвам хубави жени, без значение дали са метълки, пънкарки или чалгарки...

Ето за това те уважавам Митак! Харесвам хората коите не гледат упаковката а съдържанието!

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Харесвате ли метълки?
« Отговор #69 -: 2007-06-11, 10:43 »
Мноо ясно. Не е важно какъв си отвън! ПО-важното е какъв си отвътре - бял дроб, далак...
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #70 -: 2007-06-11, 10:56 »
Мноо ясно. Не е важно какъв си отвън! ПО-важното е какъв си отвътре - бял дроб, далак...

Е, не чак толкоз вътрешно ... въпреки че и това е от значение - здрава булка, няма да се харчиш по дохтури!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #71 -: 2007-06-11, 16:50 »
Цитат на: Александр

Тези дето си ги измисли - трябваше да ги патентоващ - след което можеше да им продадеш наименованията и да сколасаш някой друг долар!
Абе като се знам парите за патента няма да мога да си избия само

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
Отговор на: Харесвате ли метълки?
« Отговор #72 -: 2007-08-17, 04:02 »
има метълки и метълки.според мен и от голямо зна4ение каква музика слуша 4овек,но това не е вси4ко.има и др неща.а ти можеш да си метъл и без да се гримираш и обли4аш по обределен на4ин.е вярно има някои разли4ия във външния вид между метълки и не-метълки,но не тои е най-важен.
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #73 -: 2007-10-12, 18:12 »
Мен лично много ме кефи метъла.Но метълките не са мъжкарани или простачки ,а просто момичета.Не ги мислете за сдухани ,защото не носят токчета или не висят пред огледалото в продължение на два часа като си слагат по два тона грим.

« Последна редакция: 2007-10-13, 11:22 от DeVilKisS »
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #74 -: 2007-10-13, 01:58 »
Сори - мисля ги за сдухани щото се държат като социопатки (ако искаш и като 2 думи го чети), повечето имат толко шипове по тях че почвам да ги бъркам с таралежи, и общо взето се държат със всичко де що не слуша Диму Боргир и Горгорот и няма коса до кръста като с "непросветени". Аре не мерси нагледал съм се на обърнати кръстове, тениски на Напалм Дет и черен грим от челото до брадичката достатъчно...

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #75 -: 2007-10-13, 11:30 »
Сори - мисля ги за сдухани щото се държат като социопатки (ако искаш и като 2 думи го чети), повечето имат толко шипове по тях че почвам да ги бъркам с таралежи, и общо взето се държат със всичко де що не слуша Диму Боргир и Горгорот и няма коса до кръста като с "непросветени". Аре не мерси нагледал съм се на обърнати кръстове, тениски на Напалм Дет и черен грим от челото до брадичката достатъчно...
Какви шипове ?Не мислиш ли ,че преовеличаваш,като ги оприличаваш на таралежи?Не знам какви метълки си виждал,но това, което разбираш под метълки е много по-различно от това ,което аз разбирам.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

egoist

• Гост
« Отговор #76 -: 2007-10-13, 11:32 »
Ъ-ъ-ъ... Ами обясни ни де!
Само слушат метъл, но не се обличат в черни дрехи и не носят шипове, така ли?
Не са и от онези кукли, които висят два часа пред огледалото?!
Какви са тогава метълките в твоята представа?

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #77 -: 2007-10-13, 11:47 »
Не са някакви човекоподобни маймуни, които се оригат и псуват като селяни.Имам позната,която много слуша метъл и няма нищо общо с това, което вие описвате.Слага си малко черен молив и спирала ,не носи шипове ,а понякога да сложи една изчистена черна гривна.Повечето й дрехи са в тъмни цветове,но не са само черни.Сега black metal е точно това ,което вие описвате, а това са хора,които се кланят на рогатият и песните им представляват черни магии и заклинания.
« Последна редакция: 2007-10-13, 11:49 от DeVilKisS »

egoist

• Гост
« Отговор #78 -: 2007-10-13, 11:50 »
Сега black metal е точно това ,кето ви е описвате, а това са хора,които се кланят на рогатият и песните им са черни магии.
Т'ва да не вземеш да го кажеш на някой, че ще ти се смее! ;D
Ако само една твоя приятелка е металиска и нямаш други (странични) наблюдения над "метълската раса" не смятам, че те прави актуална, т.е. компетентна.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #79 -: 2007-10-13, 11:55 »
Не имам и други познати , но само тя е по-типична метълка.Ти имаш ли познати метълки?

egoist

• Гост
« Отговор #80 -: 2007-10-13, 12:07 »
Имам доста наблюдения. И то са точно такива: с шипове, с черни дрехи, яко грим. Историята познава дори и случаи с девойки металяги, които се оригват.(няма да забравя, защото беше на една от форум срещите ни.)
Хора всякакви. Съпруга ми е металист. Редовно ходя да му купувам тениски на разни метълски групи. Носи ги до скъсване. Всяка сутрин се будя с метъл: JP, Helloween, IRon Maiden, ако щеш и руски, унгарски, чешки метъл... Същевременно е рокер по душа. Много му се ще да е от онези брадати, облечени в кожа, наливащи се с бира, потни, но истински рокери. (Благодаря на Господ, че разумът побеждава ... засега!) Ще му се, но истината е, че само тениските са показател, че слуша метъл. И все пак си го представи:мъж на 35 години се развайва с метълски фанелки. Преди имаше и адски дълга коса, но... На мъжете някак повече им отива бруталността, но при жените е друго. При все това не вярва в "рогатия". Т'ва със сатанизма е нещооооо съвсееем различно. Има даже и темичка нейде из форума.
Затова не се кефя на металиските... Просто не смятам, че бруталността им гива.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #81 -: 2007-10-13, 12:08 »
Не всички метълки са такива ,каквито ги описвате.И да по-нормално е един мъж да е метъл. А това за тениските...един метъл се забелязва от далече и баща ми беше метъл и съм израстла с metallica.
« Последна редакция: 2007-10-13, 12:17 от DeVilKisS »

egoist

• Гост
« Отговор #82 -: 2007-10-13, 12:09 »
Таз' твойта позната си е екстра, но малко са като нея.  :P

OMFG_VG

• Гост
« Отговор #83 -: 2007-10-13, 13:25 »
Супера са си момичетата!Да продължават в съшия дух и да неим пука от никой и от нищо!Метъл RulzZz :P

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #84 -: 2007-10-13, 15:05 »
Метъл RulzZz :P
Бате тва за последните си 15 поста си го казал 10 пъти сиурно а споко бе разбрахме те че обичаш да слушаш железо. И аз слушам метъл (не супер интензивно но все пак), обаче гледам в метъла който слушам да присъстват няква мелодия, ритъм и най-вече смисъл (а не като Cannibal Corpse примерно - да имаш 30 албума, всичките звучащи еднакво и във всяка песен се пее за смърт. Ихааааа кеф!). Говоря че повечето метъли страдат от "праведния" синдром и не зачитат нищо което е по-различно от тях. А тва па да видиш дългокос с кожи и кубинки и мешка от женския пазар за 2 кинта дори да чуе случайно песен от друг стил, е сигурен признак че света е към края си...

egoist

• Гост
« Отговор #85 -: 2007-10-13, 16:23 »
ти пък как им разбра на Канибъл Корпс за ко пеят?! Аз само грррррррр, аааааррррррр и няк'ви такива нечленоразделни звуци чувам  ;D ;D ;D
;D ;D ;D ;D
Мани, отдавна не се бях смяла така! Да живеят металиските!!!  :P

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #86 -: 2007-10-13, 16:42 »
един метъл се забелязва от далече и баща ми беше метъл и съм израстла с metallica.
Бах го.. Металика откога са метъли... Аз ги слагах към някаква категория на тежки рокаджии, ама може и да не съм много в час със съвремената класификация на стиловете... Както и да е... Метълките са гадни, по себе си имат повече железо от Складовете на Арсенал Казанлък и повече грим, отколкото Мейбълин може да произведе за цяла Европа...И то черен деба... Ама има и изключения.. аз не познавам такива, ама ти познаваш едно явно :) Но като цяло са си кофти гледка... Поведението няма да обсъждам засега... Ама и там има изкйлючения ;D

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #87 -: 2007-10-13, 18:04 »
Аз съм в компания,в която има много метъли,да не кажа всички и няма нито едно момиче,което изглежда по начина по който доста съфорумници ги описвате (много черно,щипове...) Аз слушам метъл доста,но не и тези групи,на които не мога да им разбера нищо.Тия ревящите с мечки,вълци и квото се сетите.

egoist

• Гост
« Отговор #88 -: 2007-10-13, 18:15 »
Явно е, че във Велинград отсъстват представители от "софийската метълска раса". :P

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #89 -: 2007-10-13, 18:20 »
Да наистина града може би оказва голямо влияние.Единственото по метълско нещо на моите хора е някой пиърсинг на веждата,зърното или някое флешче (а само да допълня,защото малко се отклонявам от темата пиърсингите по зърната са само по момчетата) И по един татус,но в никакъв случей някой брутален или много голям.