Автор Тема: Харесвате ли метълки?  (Прочетена 29570 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Харесвате ли метълки?
« -: 2007-05-25, 14:55 »
Пратиха ми го преди малко, за пръв път виждам такова отношение:

http://dimigroup.info/forum/viewthread.php...2&thread_id=480

Чудя се дали е така и по чалга форумите, мисля сега да поровя и да прегледам.  

Edit: във Планета форумите имат интересно виждане на живота - Blind Guardian и Преслава, 2PAC и Азис... Неам думи
« Последна редакция: 2007-05-25, 15:14 от NoFeaRInc »
Signature.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Харесвате ли метълки?
« Отговор #1 -: 2007-05-25, 15:00 »
Омъфъгъ...Тряа да почна да ги отказвам тия форуми скоро че стаа лошо...

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #2 -: 2007-05-25, 15:14 »
Мии... Честно казано и аз не съм привлечена от идеята за момиче, което се орига, налива с бира, цапоти грозно, повръща, всяка втора дума й е "копелееее" и т.н. Надявам се да няма обидени, но общо погледнато, така изглеждат
Не отричам, че има и такива, които са далеч от тази... кхъм... ъъ... външност?, но... говоря общо
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Харесвате ли метълки?
« Отговор #3 -: 2007-05-25, 15:36 »
Цитат на: erdbeermund
Мии... Честно казано и аз не съм привлечена от идеята за момиче, което се орига, налива с бира, цапоти грозно, повръща, всяка втора дума й е "копелееее" и т.н. Надявам се да няма обидени, но общо погледнато, така изглеждат
Не отричам, че има и такива, които са далеч от тази... кхъм... ъъ... външност?, но... говоря общо
И носи мъжки дрехи и кубинки примерно...  
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
Харесвате ли метълки?
« Отговор #4 -: 2007-05-25, 15:45 »
Цитат на: Target_Audience
Цитат на: erdbeermund
И носи мъжки дрехи и кубинки примерно...

ахахахаха все едно ми описвате една позната    Не е приятна гледка наистина      
И аз слушам такава музика, но не се уригвам, не повръщам е понякога говоря на копеле нооо тва само на Васи го викам      
Иначе знам не само метълки с подобни навици    ОТВРАТ    

Неактивен Franky

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 69
    • Профил
    • http://www.necrony.wordpress.com
Харесвате ли метълки?
« Отговор #5 -: 2007-05-25, 15:48 »
Никога не съм ходил с метълка.. а съм бил метълист, ся съм под прекритие.. Никое момиче не може да ми хване окото ако и личи, че е метълка.. но ако е обикновена, но слуша метъл- е от това по-хубаво няма!
When you want it
It goes away too fast
Times u hate it
It always seems to last
But just remember when you think you're free
The crack inside your F**king heart is me.
[/size]
Моят блог
М

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #6 -: 2007-05-25, 15:51 »
~Още имам дълбок белег в съзнанието,когато тази наша обща позната ни се натресе заедно с цяла банда малоумници в една кръчма...  
Аз страдах най-много... тя беше до мен  
Тя ме измъчваше...Искаше да ми открадне гривничката!        

Всичко си е до човека,възпитанието и начина за приемане на света..

Неактивен Wizard

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 115
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/FrozWulf
Харесвате ли метълки?
« Отговор #7 -: 2007-05-25, 21:01 »
Въпреки че и аз си падам металяга честно казано нямам много висок афинитет към ... хммм метълки. Разбира се не музиката прави човека, има много прекрасни създания падащи под знаменателя "метълки" но начина по който се обличат много от тези девойки ме отблъсква. Повръща ми се и от светогледа им, депресиите, разрязаните вени, стремежа към мрачност. Аз съм абсолютно противоположен човек и не мога да се спогаждам с такива момичета.
... а на седмия ден Бог създаде и цацата...

D?ja vu ?

• Гост
Харесвате ли метълки?
« Отговор #8 -: 2007-05-25, 21:27 »
може би би било добре да уточним първо какъв е стереотипа за една метълка  
« Последна редакция: 2007-05-25, 21:27 от D?ja vu ? »

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #9 -: 2007-05-25, 22:11 »
Цитат на: D?ja vu ?
може би би било добре да уточним първо какъв е стереотипа за една метълка  
Да; осъзнавам, че не прецених правилно ситуацията, преди да пусна темата. Главната идея беше, че както навсякъде около мен се плюе чалгата, изрусените шебеци, мутресите и други чалгоподобни индивиди, не се бях замислял как гледа чалга community- то на металягите.  Просто дупка в погледа ми на света. Както и да е, все пак аз съм готов да се фокусирам над 2 направления:

1. Метълка - средностатистическо момиче, запалено по хард-рок и метъл. Стил на обличане- нормален. Компания- включва хора с различни музикални интереси. Социален живот- работа/училище извън сферата на музиката, вероятно комуникации, финанси, технологии и т.н.

2. Метълка - фанатизирана метъл фенка. Стил на обличане - мамуфлажни панталони, кубинки, суитчъри/тениски на твърди банди. Компания - от разплути рокери до блек метъли. Както някой отгоре отбеляза, то не е омраза, депресии, разни железа, рязане по тялото и не знам си какво още. Яко пропаднали комерсиални фенове.

Сега, вариант едно си е съвсем приемлив, може да е всяко едно момиче, което просто да има сходни интереси. Обаче за втория вариант обикновено трябва да имаш известна рок банда, харли 1000 коня и да притежаваш бирена компания, за да се навъртат такива около теб. Което е глупаво и лишено от смисъл.

Всъщност това, което не ми харесва в повечето метълки тип 2, са арелигиозните убеждения (християнин съм) и депресарското поведение, което е по- често от обикновеното. Кубинки на женски крак също не ми се виждат симпатична гледка, де. Все пак това си е до вкус, а и на някои им тичат, на други - не.
Signature.

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #10 -: 2007-05-25, 22:48 »
Имал съм само едно гадже,което не слушаше метъл и бях с нея точно 1 седмица.Всички други са слушали по-тежка музика била тя метъл,индъстриал,готик и т.н.Мисълта ми е,че се разбирам най-добре с хора от моята порода и най-малкото да ни влекът сходни неща.А за дрехите-всичко е въпрос на вкус.Кой го има,кой-не...

Неактивен Voodoo_girl

• Not Your Bitch
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 150
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #11 -: 2007-05-25, 23:31 »
В такъв случай NoFeaRInc аз спадам към третия тип метълки (Стил на обличане, който варира от нормален до странен и бая ексцентричен; компания - от т.нар. чалгари, през зарибените хаусари, та до върлите метъли; Силно изразена склонност към депресии, мазохизъм и т.н.; Религия - хмм никак не сме по тази част, по-скоро сме атеисти или агностици)

А по темата относно дали харесвам метълки - Да харесвам метълки и чалгарки харесвам и хаусарки и пънкарки и емота и какво ли още не. Аз не харесвам даден човек заради музиката, която слуша, или заради начина по който се облича, а заради това което всъщност е. Ако е готин човек, какво ми пука какви са интересите му всички сме различни. Аз не харесвам руска салата, вие може би харесвате и какво дай сега да не общувам с вас по този повод. Колкото повече познати и приятели имаш толкова по добре. Не трябва да се затваряш само в един социален кръг.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #12 -: 2007-05-25, 23:41 »
Е то е близко до акъла, дет' се вика- сентенцията 'Всичко е относително' не е легенда и това е пределно ясно на всички.  Черно- белите филми не съдържат само черен и бял цвят, а още милион нюанси на сивото, съчетание от предходните 2 цвята. Давам пример за двете крайности, ясно е, че 'истината е някъде по средата'. Даже казвам, че се фокусирам в/у две направления, а не, че лявото е ляво и дясното е дясно. Което ме наведе на идеята за политическите партии, тъй че да минаваме нататък : ))

Колкото до стиловете (и привързаните черти), по- скоро бих казал, че не съм за фанатизираните, независимо на какво точно са фенове. Не обичам хора без откроено мнение и изявен начин на мислене, но още повече не разбирам вглъбени в една точка, които виждат нещата само през един ъгъл на призмата, а всички други с грешни. Трябва да се уважава чуждия начин на мислене, независимо дали съвпада той с нашия. Отричането е признак на слабост в повечето случаи.
« Последна редакция: 2007-05-25, 23:43 от NoFeaRInc »
Signature.

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
Харесвате ли метълки?
« Отговор #13 -: 2007-05-26, 09:52 »
Оооо, не, пак ли??? Мислех, че поне в този форум ще се избегне тая тема... Аз пък обичам да се наливам с бира и си мечтая за кубинки. Какво им е? Или и те са само мъжки приоритет? Аман вече. Дайте да не мразим хората за това, което са?
Миналата година бях с черна коса, носих кожен панталон, нашийник с шипове, тъмно червило, вериги и прочие и някои от колегите ми (май по-тъпичките) бяха в ужас от мен, един дори питал дали не съм сатанистка. А аз се разплаквам от умиление, ако по телевизията дават коали, примерно. Свикнете да съобразявате, че това което виждате, не е това, което Е.  Има простаци и простакеси във всяко субкултурно течение и неговите почитатели и подражатели, ама метълките обикновено са на пангара, щото хората са възпитани да възприемат метъла като "ииииииииииииивъъъъл" /неслучайно в оная идиотска реклама заядливата сестра е метълка, което супер ме издразни/. Аз пък се кефя на метълки и не ми дреме коя какво отношение към дрехите, хората, религията и музиката има. Въпрос на избор и не съм аз тая, която ще съдя хората и да ме извинявате, но не сте и вие.
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #14 -: 2007-05-26, 13:47 »
Цитат на: CRYSTAL`EYES
Миналата година бях с черна коса, носих кожен панталон, нашийник с шипове, тъмно червило, вериги и прочие
 Смея да твърдя,че си изглеждала добре.Аз лично разбрах темата по различен начин,докато ти я възприемаш доста вътрешно.Значи аз съм против това едно момиче да започва да прилича на момче само заради въпросните компании и среди в която е тя.Държанието на повечето "метълки" е в пълна противоположност с това на една дама.Защо трябва да се държат като простачки и селяндурки само за да са "зли" и за да приличат на изоставени от обществото бунтарки.Тук музиката не е от значение.Всичко е комплексно и мисля,че всяка една метълка може да прави впечатление с красива външност и висок интелект,а не с мазна коса,оповръщани войнишки кубинки и тениска която и е с 5 размера по-голяма.

Неактивен chefo

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 52
    • Профил
    • http://myspace.com/chefo1989
Харесвате ли метълки?
« Отговор #15 -: 2007-05-26, 14:08 »
аз пък им се кефя на момичета които слушат метъл . Кви други да харесвам тъпите кифли дет  са абсолютни клонинги и се кичозат кат коледни елхи ! айде стиа . Е верно че има и някои отвратителни метЪлки (имаше една дет ония ден много и се смях) ама са за предпочитане пред някви кИфли!

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #16 -: 2007-05-26, 14:13 »
Според мен, CRYSTAL`EYES е много права. Навсякъде се констатира тая тема. Баси... Нали беше свобода, собствен стил и т.н... Адски ми е странно, някой зарибен луд, дългокосмест, пич /метъл/ като каже, че харесва красива, скромна, сладка и русолява мадама. Еми, извинявай, ама точно тва са фешнярките, чалгарките и мутресите. Нали метъл обществото беше против тях?!
Или пък само мъжете могат да се обличат `метълски`?! Кво й пречи на една мадама да сложи кубинки и тениска на Venom, примерно? Това не й пречи да има големи цици и стегнат задник. Това, че не ги показва под път и над път, не значи, че ги няма. И че не се пери с тях навсякъде и не живее с максимата `С ЦИЦИТЕ НАПРЕД`.. За една метълка са много по-важни приятелите, компанията, общуването, смеха и разбирането, а не дрехите, гримовете и русите сладури. Това, че метълките не се заливат с грим и три тона парфюм, а си слагат дискретно и достатъчно, прави ли ги нечистоплътни?! Или пък може би факта, че не посещават 5 пъти в седмицата гей фризиора си, ги прави неподдържани...?!
CRYSTAL`EYES го каза: Свикнете да съобразявате, че това което виждате, не е това, което Е
Та, аз харесвам метълките ....  

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #17 -: 2007-05-26, 14:20 »
Хич не са ми по вкуса тия метълки.
Но и аз съм виждал веднъж, една.... Беше много сладка, ама скрита под един тон марихуанени изпарения и някви гримове дето не им разбрах смисъла...

То аз и без това по тотално друг тип жени си падам, с тук присъстващите едва ли споделяме едно мнение за жените.... Освен с Луцифър.

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Харесвате ли метълки?
« Отговор #18 -: 2007-05-27, 11:23 »
Хм... дали харесвам метълки.... мии не на всички им отива  Всъщност за никого не е тайна, че и аз бях върла метълка, с меко казано много черно по себе си... обличах се с суитшърти и тениски на разни групи (и до сега понякога ги обличам като ми скимне  ), носех камуфлаж в кубинките ... и бях в компания на блек метъли... е поне не прекалявах с тъмния грим... явно съм влизала във втория тип метълка от описаните от Марио... но пък оъ друга страна като изключим визията никога не съм харесвала употребата на думи като копеле, батка и тем подобни от момиче (без значение на стила музика), мразя оригващи се, пияни, повръщащи метълки (и не само, като цяло момичета) които после се гордеят с това... никога не съм била такава.

Та към кой тип метълки аъм спадала? Ами сега каква съм... стремя се да се обличам леко смъкнато, защото това ми допада като стил, ама понякога ми се приисква да облека поличка и токчета и да заприличам на жена... правя го и пак се харесвам.

Харесвам метълки, наистина ги харесвам, защото с много от тях се разбирам, ама то си зависи от самия човек... дали се облича като мъж или е със стандартно облекло, което да не издава музикалните й предпочитания ми е все едно стига да не се държи като селяк
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 342
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #19 -: 2007-05-27, 11:28 »
мноо ги мразя...  

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Харесвате ли метълки?
« Отговор #20 -: 2007-05-27, 12:24 »
Абе зависи от чвека, все пак винаги може да се намери компромисно решение за музиката, която и двамата да харесват. Всяко момиче, рано или късно открива, че не може цял живот да носи кубинките, да се налива като идиот и да псува. Това се среща обикновено до 14-15 годишна възраст. Да, признавам си и аз бях така, ама вече се старая да не бия на очи и да не натяквам вкуса си.
Пък и какво обяснявам специално тук хаха   Мисля, че всички се знаем що за хора сме и няма нужда от пояснение

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #21 -: 2007-05-27, 12:39 »
[div align=\"center\"]      [/div]
 [div align=\"center\"] А ВИЕ, МОМИЧЕТА, ХАРЕСВАТЕ ЛИ МЕТЪЛИ?  [/div][/color]  
[div align=\"center\"]   [/div]
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #22 -: 2007-05-28, 09:38 »
Впрочем, малко офтопик, сещам се за колеги на по 25-28 години, които ходят на работа с кубинки и камуфлаж, водят лекции в университета по подобен начин със суитчър на Мейдън отгоре и прочее... На мен също ми се е случвало, но гледам да се сливам с обстановката, все пак това не е поляна пред рок концерт, а учебно заведение или пък работна обстановка.
Signature.

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Харесвате ли метълки?
« Отговор #23 -: 2007-05-28, 11:38 »
Трябва да има Приличие.

Не харесвам хора, които имат жаргонен език или ползват гилдийни езици. Не само метали, а и Рага, хип-хоп и сякви "изроди". Не им харесвам речника, не има харесвам културните интереси. Не харесвам парадирането им с тяхната Значима принадлежност. Не им харесвам облеклата - типични като народните носии.
И все пак има някои издънки, които слушат метъл и се обличат и държат като нормални хора, независимо, че имат елементи на Метъл, примерно.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #24 -: 2007-05-28, 11:57 »
Носенето на дрехи по собствен вкус е неприлично, значи? Пардон, извинете...   Какво лошо има в това да се обличаш различно от останалите и защо метълските дрехи те правят ненормален, само това не разбрах. Добре, ясно че тук никой не уважава скапаните хамалски маниери и аз го уважавам това, но е де! -  [!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--] Да, признавам си и аз бях така, ама вече се старая да не бия на очи и да не натяквам вкуса си.[/quote] - от кога е незаконно да биеш на очи, че те е срам да го правиш?!

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #25 -: 2007-05-28, 12:30 »
Какво лошо има в това да се обличаш различно от останалите   [!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--] Да, признавам си и аз бях така, ама вече се старая да не бия на очи и да не натяквам вкуса си.
- от кога е незаконно да биеш на очи, че те е срам да го правиш?!
[/quote]Винаги има начин да изглеждаш различно,да си "мрачен" и да определено да правиш впечатление на мейнстрима,но според мен раздърпаният суичър на Кенибъл и войнишкият камуфлаж не са начина.А за това,че човека вече не иска да натяква вкуса си по улиците напълно го разбирам.Аз лично имам приятели които просто не издържат на натиска от шибаното общество.Това не ги прави слаби или позиори...просто с времето мерака минава и го казвам от личен опит.(Преди няколко години аз бях този със суичера на Кенибъл и оповръщаният бомбер,събирах се по градинки и спях по пейки...  )

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #26 -: 2007-05-28, 19:27 »
Носенето на дрехи по собствен вкус е неприлично, значи? Пардон, извинете...   Какво лошо има в това да се обличаш различно от останалите и защо метълските дрехи те правят ненормален, само това не разбрах. Добре, ясно че тук никой не уважава скапаните хамалски маниери и аз го уважавам това, но е де! -  [!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--] Да, признавам си и аз бях така, ама вече се старая да не бия на очи и да не натяквам вкуса си.
- от кога е незаконно да биеш на очи, че те е срам да го правиш?![/b][/color]
[/quote]

Накъде без мен   Аз им се кефя, че даже много им се кефя.
Хъхх, баси мнението имат толкова хора...Защо само мъжете могат да бъдат всякакви?! Мамка му, жените не могат ли?!

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Харесвате ли метълки?
« Отговор #27 -: 2007-05-28, 23:28 »
Цитат на: time_for_blood
Хъхх, баси мнението имат толкова хора...Защо само мъжете могат да бъдат всякакви?! Мамка му, жените не могат ли?!
Щото жените могат да бъдат Красиви, Грациозни, Привлекателни, докато мъжете могат да бъдат само Горди и Достойни! Така е в живота. Красотата на жената е в някои нейни части. Дали кожените , черни , износени обувки, военните дрехи, бирата в бутилка и цигарата в устата, псувните и жаргоните привличат очи...дали това краси жената?
А иначе кой както иска...Даже, както виждам се стремите да искате всичко наравно с мъжете...може да роптаете срещу брадите и мускулите...може да се помпате и да вдигате щанги!
How romantic  
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #28 -: 2007-05-29, 00:17 »
ДОбре, не разбрах защо момичетата, който слуша метъл за другите хора, или поне за повечето от тях са груби, пияндета,оригващи се и т.н. ? Не може ли едно метълка да е нормална, без да се държи като прасе?

Наскоро ми се случи нещо, в един форум написах нещо в защита на едно момиче и админите на форума и в следващия момент, този в отговор на моя полушавам следния пост,"ТИ си чиста и добра като снежинка през юни."На следващия ден един приятел дочува разговор на две момчета от съседният ми клас:"Коя е тая СИмона бе?","Това е оная злобната и зла хеви-метълка, дето се облича само в черно.".ТОва са хора, с който от 2 години сме в съседни стаи и имаме общи приятели! Контраста е голям нали?  
Примерът го дадох, за да покажа до какви изцепки може да се стигне, заради предрасъдъци към стилът на музика.
Работата е там, както има и тъпи чалгарки, така има и тъпи метълки и пънкарки и т.н. Това зависи от хората, не от стилът на музика или на обличане!
« Последна редакция: 2007-06-05, 21:42 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Харесвате ли метълки?
« Отговор #29 -: 2007-06-05, 21:39 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
Цитат на: time_for_blood
Щото жените могат да бъдат Красиви, Грациозни, Привлекателни, докато мъжете могат да бъдат само Горди и Достойни! Така е в живота. Красотата на жената е в някои нейни части. Дали кожените , черни , износени обувки, военните дрехи, бирата в бутилка и цигарата в устата, псувните и жаргоните
Фък, а аз се чудех защо ще си умра сама...