Автор Тема: Изневяра...  (Прочетена 12618 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Изневяра...
« -: 2007-05-24, 12:44 »
Аз не мисля, че целувкате не е изневяра. За времето в което ходя с приятеля си, не съм целувала друг. И не мисля да го правя. Или съм с него, или не съм! Ако искам да опитам с друг, ако се е изчерпала връзката ни, по - добре да му кажа и да я прекратим, а не да съм с него,а да се целуам с други. Това са глупости.
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
Изневяра...
« Отговор #1 -: 2007-05-24, 13:26 »
Често пъти една целувка може да означава ужасно много... може и нищо да не означава... зависи много какви чувства влага човек в една целувка. С една целувка можеш даже да кажеш "Обичам те" ... често пъти съм се напивала и съм се целувала с някъв.. и тази целувка не означава абсолютно нищо за мен. Не влагам никакви чувства в нея. Ако не се влагат чувства в тази целувка, не го приемам като изневяра.  
 Не е изневяра и това да се загледаш в друг/а. Красиви момичета и момчета на всякъде. Важното е, че той е избрал примерно теб. И както аз се заглеждам в хубавите момчета около мен, така и той може да се загледа в хубаите момичета... стига да не прави нещо повече от това. Даже един невинен флирт повечето пъти не е изневяра. Много ми беше забавно като бяхме на един купон с едно бивше гадже ии там някаква нещо му се свалаше и той флиртуваше с нея и в следващия момент се обръща и ме целува и ми казва" леле колко те обичам" хех. Е това, че флиртуваше с нея определено не го въприех като изневяра пък и физиономията на момичето беше неповторима  
 За мен изневярата е, когато се влагат чувства в това. Когато очакваш, че ще стане нещо повече от за една вечер забавление. Когато почваш да се замисляш дали да не скъсаш със сегашното гадже...
Inside all of us there si hope...

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #2 -: 2007-05-24, 15:06 »
~Допадна ми много мнението на Сенсито...  

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
Изневяра...
« Отговор #3 -: 2007-05-24, 16:38 »
Хммм изневярата...
Някои приемат за изневяра само тогава когато са намесени чувства, а само секса не се брои за такава ...
Други приемат за предателство дори да е имало само плътско удоволствие

Еми аз съм от втория вид  Дори когато е нямал чувства той (половинката ми) към съответното момиче с което е спал, пак бих го приела като изневяра    Защото макар и само физическо да е било всичко пак я е пожелал и в този момент аз съм останала на заден план  (Просто си познавам огромното его и не бих оставила да ми го потъпчат така брутално   )

Не са ми изневерявали (и се надявам никога да не се случи) но се познавам и си мисля, че не бих простила  Тогава може да съм на друго мнение ноооо така си мисля сега  
« Последна редакция: 2007-05-24, 16:42 от OveRkiLL »

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #4 -: 2007-05-24, 16:49 »
За секс и аз вече го приемам за изневяра дори да не е влагал чувства...

D?ja vu ?

• Гост
Изневяра...
« Отговор #5 -: 2007-05-24, 16:59 »
какво значение има точното определение на изневяра... достатъчно лошо е да гледа на някоя друга по същия начин както на теб . ако усетя нещо такова вероятно ще се опитам да го накарам да я забрави, ако не - ще скъсам с него. съществената разлика е в това колко точно ще ти накърни имиджа пред другите.
« Последна редакция: 2007-05-24, 17:00 от D?ja vu ? »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #6 -: 2007-05-24, 18:36 »
Васи, недей да казваш, че според теб физическата изневяра не е изневяра, защото знам, че супер много би ревнувала, ако разбереш, че човекът, когото обичаш е бил с друга. Поне доколкото те познавам, много ще ти е гадно.

Иначе да, емоционалната изневяра е още по - зле, но аз не приемам нито физическата, нито психическата изневяра. Когато двама души са заедно и се обичат, не трябва да има трети между тях. Аз бих била разочарована и ако разбера, че се е целувал с друга. Давам мнгоо за него и очаквам същото в замяна, а не да прави каквото си иска.
« Последна редакция: 2007-05-24, 18:36 от SHEMETNA »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Cuddles

• Moderator
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #7 -: 2007-05-30, 14:16 »
И аз приемам физическия конакт за изневяра, било то целувка или нещо повече. След като си го направил значи малко или много този човек те е привлякал и за момента забравяш всъщност за приятеля ти и се наслаждаваш на друг.
Леко флиртче, усмихване или заглеждане в друг не го приемам за изневяра, нормално е някой да ти грабне вниманието в даден момент... не би ми било приятно обаче да виждам как приятелят ми се заглежда по друга  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #8 -: 2007-05-30, 17:38 »
Абе изневярата е най-якото нещо...ако един мъж ми каже на въпреки или ме обиди- първото нещо, което правя да си го върна е да изневеря....
супер най-якото е ...особено ако мъжа ти е балък
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #9 -: 2007-06-01, 17:26 »
... или жена ти някаква тъпа путка дето не ще да гълта, щото и било гадно (все едно трябва да ти дреме к'во и е на кифлата)  
« Последна редакция: 2007-06-01, 17:27 от tech_noir »

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #10 -: 2007-06-01, 18:25 »
хахаха аз обичам да гълтам но не на обитаци )) така, че ...  това не ме засяга...  никак тех  има много малко мъже на тоя свят ...които са имали честта да вкусят от това удоволствие с мен  
а що се отнася до обитаците....да си духат сами  и сами да си я гълтат......  дано им е гот де...аз гълтах на други и се прибирах и ги целувах ) и после си им казвам - а сега нека им е гадно ахаахахахха
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Изневяра...
« Отговор #11 -: 2007-06-01, 19:08 »
Цитат на: Eva
хахаха аз обичам да гълтам но не на обитаци )) така, че ...  това не ме засяга...  никак тех  има много малко мъже на тоя свят ...които са имали честта да вкусят от това удоволствие с мен  
а що се отнася до обитаците....да си духат сами  и сами да си я гълтат......  дано им е гот де...аз гълтах на други и се прибирах и ги целувах ) и после си им казвам - а сега нека им е гадно ахаахахахха
Започвам да си мисля,че всички тези неща които споделяш са насочени към определен човек.И май той те е наранил доста сериозно за да злобееш така срещу него.
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #12 -: 2007-06-01, 19:13 »
Цитат на: Target_Audience
Започвам да си мисля,че всички тези неща които споделяш са насочени към определен човек.И май той те е наранил доста сериозно за да злобееш така срещу него.
Разрови се из форума или виж мненията и през годините (при все че профила е трит веднъж де) . Забелязваш ли че никой с повечко мнения тук не коментира тези изказвания (както и подписа и, ама това е още по-стара и дълга тема)? Е, 20-30-ина човека са я игнорирали, но доста други виждат какво пише.
« Последна редакция: 2007-06-01, 19:14 от tech_noir »

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Изневяра...
« Отговор #13 -: 2007-06-01, 19:29 »
Цитат на: tech_noir
Цитат на: Target_Audience
Разрови се из форума или виж мненията и през годините (при все че профила е трит веднъж де) . Забелязваш ли че никой с повечко мнения тук не коментира тези изказвания (както и подписа и, ама това е още по-стара и дълга тема)? Е, 20-30-ина човека са я игнорирали, но доста други виждат какво пише.
Да речем,че съм разбрал какво имаш впредвид.Млъквам  
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен Donity

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #14 -: 2007-06-30, 23:09 »
Изневярата е нещо,което наранява......нещо което разваля връзки!
В повечето случаи хората изневеряват когато незнаят какво првят или когато вече не искат да са с човека,с който са в момента,защото връзката им е умръзнала.
Но маитина е по-добре когато вече връзката ти е умръзнала да я прекратиш,отколкото да изневериш и да нараниш човека с който си бил!!!
От раздялата по-малко ще го заболи отколкото от едно предателство-изневярата!
Защото изневярата си е живо ПРЕДАТЕЛСТВО!!!!!!!!!!
廷来呶 ;)

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
Изневяра...
« Отговор #15 -: 2007-07-15, 11:37 »
Цитат на: Coma Red
Цитат на: OveRkiLL
Защото макар и само физическо да е било всичко пак я е пожелал и в този момент аз съм останала на заден план  

А ако срещнеш човек, когото обичаш колкото обичаш и себе си, ако не и повече? А ако ти изневериш, но знаеш, че за теб не значи нищо? Пак ли ще мислиш така?

Еми не виждам логика да спя с някой друг след като обичам гаджето си с цялото си сърце  Просто когато съм влюбена не обръщам внимание на други мъжки индивиди... Не защото страдам от предрасъдаци, а просто защото не ми правят впечатление...
А има и друг вариант... Чувството, че изневеряваш... Примерно: След като се разделих с единственото момче което съм обичала и като излизах с други момчета имах чувството, че му изневерявам... Ужасно е    Ние сме скъсали отдавна, но аз от време на време пак имам такова чувство 0о Ако пък го няма това гузно чувство може би не е толкова страшно... Но нз.. Изневярата за мен си е изневяра и физическа и духовна

Нз ... Може би защото не съм изневерявала имам такава гледна точка.. Но не мисля да я променям скоро

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Изневяра...
« Отговор #16 -: 2007-07-15, 11:59 »
Хора, които се шибат като зайци, правят "приятелски секс", правят секс, ей така за спорта, щото нямало нищо лошо, когато двама души се привличат физически да се изчукат, дори и никога повече да не се видят... са започнали да говорят за чувства и духовност... Вече се притеснявам за човешката раса...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #17 -: 2007-07-15, 14:03 »
Ъъъ... Нещо не ти зацепих логиката. Секс само по любов ли трябва да има според теб?!
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
Изневяра...
« Отговор #18 -: 2007-07-15, 14:50 »
Наречете ме старомодна , но за мен и целувката е изневяра... какво е това само ако има чувства ...че ние така можем да си се лъжем ,че не си изневеряваме и да се ш*баме с целия град... .Всичко от целувка , секс и т.н. си е изневяра , другото - оправдание.  
...Докато те открия...

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Изневяра...
« Отговор #19 -: 2007-07-15, 16:37 »
Цитат на: Coma Red

За мен изневярата е само една - моментът, в който той ме замени  с друга в сърцето си. Просто... Дори представата за изневяра зависи от това колко голямо доверие имаш някому. Защото не е ли страхът от физическата изневяра страх от това, че не сме достатъчни и че не се обичаме достатъчно?

Ето това много ми хареса....А именно когато има физическа изневяра....у нас се пораждат съмненията и мислите..."Не съм му достатъна....не му давам всичко"....бля бля и тем подобните му глупости....Но както казваш...изневярата е  моментът, в който той ме замени  с друга в сърцето си
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Отговор на: Изневяра...
« Отговор #20 -: 2007-08-11, 12:30 »
Един много голям пример за това, че дори9 и да изневериш пак си обичаш човека с който си, е брат ми. Той изневери на бившата си приятелка... и то не един път... но когато скъсаха брат ми беше съкрушен. Виждах болката му всеки ден и виждах, че наистина обича това момиче и няма значение, че е бил с някакви други. Моментен инстинкт... моментно желание да бъде с някоя и после нищо. Обичаше си я независимо, че и е изневерил. И той ми каза това "Един мъж може да спи с много момичета без да влага капка чувства в това".

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #21 -: 2007-08-11, 20:45 »
Що за глупост е това, че няма значение, че е бил с други?!?! Точно това е, което има значение! Не това колко обича приятелката си, не това какво е правил за нея, а това, което е направил! Защото кое говори по-добре за нас от действията ни?
"Един мъж може да спи с много момичета без да влага капка чувства в това"... звучи много прочувствено, направо се трогнах, но как ще ти дойде тва от устата на някой, който ти е изневерил? Който ти е казвал как си единствената за него и в същото време е оправял други?!? На мен не би ми звучало... достатъчно

Неактивен LORD VADER

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 97
    • Профил
« Отговор #22 -: 2008-04-28, 23:28 »
Целувката е изневяра (но само по устата). Спането в едно легло, дори и без секс е изневяра. Сексът, било то с чувства или не, е изневяра. Ако една жена или мъж респективно обича партньора или патньорката си и държи на него/я гореспоненатите неща няма да бъдат допуснати.
ONCE MORE THE SITH WILL RULE THE GALAXY, AND WE SHALL HAVE PEACE...

egoist

• Гост
« Отговор #23 -: 2008-04-28, 23:38 »
Сенси, брат ти е много ... палав!  ;D
Тчшшш, пердета! Айде лекинко. Изневярата е част от живота. Тя е хипер често срещано явление. Приемете я. Знам, че го можете! ;)

Неактивен samara

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 39
    • Профил
« Отговор #24 -: 2008-05-15, 09:32 »
Всеки изневерява по различни причини.Аз лично го правя защото ми е нужно разнообразие и от друга страна че  в повечето случай не знам какво искам.Приемам я защтото и аз го правя.
Ако не са вложени чуства не трябва да се приема толкова на вътре.
I lose all control
When you grab and hold
And you do your trick
I love when you lick

egoist

• Гост
« Отговор #25 -: 2008-05-15, 11:34 »
Ако не са вложени чуства не трябва да се приема толкова на вътре.
Това обаче е достаааааааааа трудно, не мислиш ли?! ;)

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #26 -: 2008-05-15, 14:19 »
А забелязали ли сте, че мъжете като че ли приемат изневярата в пъти по-тежко от жените? ??? Поне аз напоследък имам такива наблюдения... Може би така ми се струва, защото все по-рядко общувам с жени, но все пак...
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #27 -: 2008-05-15, 14:26 »
Его!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

egoist

• Гост
« Отговор #28 -: 2008-05-15, 16:43 »

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
« Отговор #29 -: 2008-05-18, 03:19 »
А може просто да не можеш да го разкараш и направо действаш.