Автор Тема: Изневяра...  (Прочетена 12600 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен TheBloodthirstyBunny

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 1182
  • In the middle of Nowhere
    • Профил
    • ???????
Отговор на: Изневяра...
« Отговор #30 -: 2008-05-18, 12:38 »
Интересен подход...

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
« Отговор #31 -: 2008-06-05, 18:45 »
А забелязали ли сте, че мъжете като че ли приемат изневярата в пъти по-тежко от жените? ??? Поне аз напоследък имам такива наблюдения... Може би така ми се струва, защото все по-рядко общувам с жени, но все пак...
защото не можеш да разбереш, че най-унизителното нещо за един мъж е някой друг да чука момичето му ;) най ама най, нищо друго не е по унизително от това
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #32 -: 2008-06-12, 13:39 »
Пф... Комплексарщина...
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #33 -: 2008-06-12, 13:45 »
Пф... Комплексарщина...

Комплексарско е да изневеряваш със който ти падне, няма да обяснявам защо, ще те оставя да помислиш малко в/у това.
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #34 -: 2008-06-12, 13:50 »
За да изневери, една жена обикновено има причина, примерно комплексираният й приятел си вре частите навсякъде ;) И всякакви такива. За да се стигне до някакво такова положение, със сигурност нещо във връзката не е наред. Не е ли редно да се разберат двамата човека по нормален начин, да открият и премахнат проблема, а не да се почне с обиди и обвинения..? Защо за мъжете изневярата е нещо прието , а за жените е първи смъртен грях?!
« Последна редакция: 2008-06-12, 13:52 от erdbeermund »

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #35 -: 2008-06-12, 13:58 »
erdbeermund, трябвало е просто да поговорите, без да правиш необмислени действия. Просто и ефикасно.

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #36 -: 2008-06-12, 14:27 »
 ;D ;D ;D
Опа, тука стана грешка в системата.
Не съм изневерила в конкретния случай, а и по принцип, де. Но винаги се случват разни малки фалове :)

Неактивен Fate

• Приеми ме такава каквато съм!
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
  • ???????, ? ?? ???????, ?????? ?????? ????.
    • Профил
« Отговор #37 -: 2008-06-13, 21:36 »
??????
... а виртъуален секс - изневяра ли е?....
Ако въпрос си-
отговорът аз съм.
Ако си слънце-
аз съм твоя сянка.
Ако си извор-
в мен,морето,влей се!
Ако певец си-
аз съм твоя песен.
Ти вечен си
и в този свят те има,
защото аз-съм ти,
а ти-си мойто име.

egoist

• Гост
« Отговор #38 -: 2008-06-13, 22:17 »
Виртуалния? Че то т'ва секс ли е? ;)

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
    • ???????
« Отговор #39 -: 2008-06-13, 22:26 »
Опредeлено не е секс... :D
  Ама все пак ... зависи от чувствата, които влагаш - Ако се гавриш с тоя от другата страна... ( Защото на мен виртуалния "секс" на гавра си ми прилича)... определено не е ...
 Зависи и с кого го ПРАВИШ тоя бурен, виртуален СЕКС ... 

Абе в никой случай не би било изневяра - Ебаси, това е... виртуално :)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #40 -: 2008-06-13, 22:50 »
Хм, виртуалният секс със сигурност е по-приемлив фал от истинския секс. Макар че ще ми стане гадно, ако гаджето ми прави макар и виртуален секс с друга. Аз не съм правила и не считам, че е уместно, все пак е подло спрямо човека, с когото си. Може да съм консервативна, ама е така. Е, ако се гавриш с някой, може, но иначе да го правиш "невинно" и да казваш, че е нищо, не върви.
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
    • ???????
« Отговор #41 -: 2008-06-13, 22:59 »
Мен мнного би ме обидило, но не бих го сметнала за изневяра... Друго е провинението в тоя случай :)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #42 -: 2008-06-14, 00:27 »
Добре... какъв малоумник тряа да си, за да го направиш изобщо?!?
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #43 -: 2008-06-14, 01:14 »
Добре... какъв малоумник тряа да си, за да го направиш изобщо?!?

Не само, трябва ти АДСКИ-бърз чуждестранен интернет и поне 1.3мп уеб камера...много по-лесно е да се видите с момата/момъка и да се отдадете на животинските си инстинкти :D

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #44 -: 2008-06-14, 12:41 »
Цитат на: Coma Red
За мен изневярата е само една - моментът, в който той ме замени  с друга в сърцето си.

Оппа... греда. Ако те замени друга в сърцето му това далеч не е изневяра - това си е чист край. Защото какво значи да те заменят - това е все едно да имаш една кукла, да си я обичкаш и да си играеш с нея и в следващия момент в магазина да видиш по-хубава и вашите да ти я купят. Какво става със старата - много просто : или отива в ъгъла и чака новата да се повреди, за да се върне вниманието към нея; или си седи в ъгъла и бива забравена или отива на боклука. Нима след като някой позволи друга да те замести в сърцето му има смисъл да продължаваш да си с него?!?
Повтарям : Заместването не е изневяра, а край.

А именно когато има физическа изневяра....у нас се пораждат съмненията и мислите..."Не съм му достатъна....не му давам всичко"....бля бля и тем подобните му глупости....

Физическата изневяра. МНого забавно понятие. А каква е психическата изневяра - докато прави секс с теб да си мисли за друга? Аз не намирам това за изневяра.

Обичаше си я независимо, че и е изневерил.
Е това ми е трудно да го проумея, ама явно е доста често срещано явление. И защо по дяволите ще изневеряваш на някого, когато толкова много го обичаш? Оправданието Инстинкт не върви - предупреждавам.

И той ми каза това "Един мъж може да спи с много момичета без да влага капка чувства в това".

Значи ОК, тук съм съгласна... до някъде. Ясно е,че Мъжете го могат, още по-ясно е, че и жените го могат, ама бая от нас имат някъв морал (за жалост), втълпен я от мама и тати, я от филми, я от приятелчета и т.н. Обаче да кажеш цитираното като имаш предвид,че един мъж може да го прави, докато си има приятелка, която "ама, разбирате ли, много обича", не се връзва. Когато толкова обичаш някого защо ти е друг? Защо търсиш разнообразието в други, като можеш да го намериш при този, когото обичаш? Ако някой ще спори искам отговори, а не философствания!

Целувката е изневяра (но само по устата). Спането в едно легло, дори и без секс е изневяра.

Е това като го прочетох ми падна шапката. Целувка по устата е изневяра?!? Ало, наред ли си? КОлко приятели (момчета) имам, които от лигавщина целуват приятелките си(не гаджета, а просто приятелки) по устенцата... май май всичките изневеряват, а? Спането в едно легло... ееех, мама му стара, и какво да не дам на гаджето ми да спи с най-добрата си приятелка, с която са от деца заедно и са като брат и сестра, в едно легло - е няма да стане! Имам му доверие.

Цитат на: Coma Red
Дори представата за изневяра зависи от това колко голямо доверие имаш някому.

Това е много вярно - вижда се колко се разминават представите ми за изневяра с тези на горецитирания господин :D

защото не можеш да разбереш, че най-унизителното нещо за един мъж е някой друг да чука момичето му ;) най ама най, нищо друго не е по унизително от това

Най-унизителното?! Абе с много мъжки същества общувам - има и доста по-унизителни неща, които може да ви причини една жена ;) А отговора с Егото... го приемам като обяснение, но пак до някъде :)

Комплексарско е да изневеряваш със който ти падне, няма да обяснявам защо, ще те оставя да помислиш малко в/у това.

Да, ама да си помислим, кое ни създава комплекса? Има доста обяснения. Помисли и ти.

??????
... а виртъуален секс - изневяра ли е?....
Еми виж сега, ако гаджето ти те хване да се събличаш пред камерата и съответно на монитора ти да се вижда някъв събличащ се или вече самозадоволяващ се тип може и да го приеме като изневяра. За мен лично това е толкова долно,че не знам какъв трябва да си, за да си имаш гадже, което подчертавам ОБИЧАШ и да "правиш" виртуален секс, ако това може да се нарече секс. То си е чисто самозадоволяване, ама може би с малко повече наслада, защото виждаш,че правиш кеф на някого, който може да е и на 1000 км от теб... Де да знам какво изпитва човек при такова нещо, ама явно има няква тръпка, щом го правят хората.

Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #45 -: 2008-06-14, 13:48 »
 ;D ;D ;D
С едно мнение ни изпонатръшка всичките!

А относно замяната - то на един човек не му пречи да си обича неговото, ама да е влюбен в чуждото :)

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #46 -: 2008-06-14, 14:07 »
А относно замяната - то на един човек не му пречи да си обича неговото, ама да е влюбен в чуждото :)
Хех, сърце- широко, винаги има място за още един. :)
Caralho Voador

egoist

• Гост
« Отговор #47 -: 2008-06-15, 12:57 »
Аз да ви кажа, този път даже и съвестта не ме гризе, че изневерявам. Чувствам се супер даже! :) Кой как си го направи, бро! ;)

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #48 -: 2008-06-15, 14:39 »
Абе не знам .. стигне ли се до изневяра или намерения за такава изобщо няма какво да си приказвате с твоя човек.Нещата вече са приключили.Изневерявала съм и .. е не стават после нещата и това е.Веднъж сложиш ли си го с някой друг.. край.Изневяра = край.При другите не знам как е ама при мен е така.
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

falkoneti

• Гост
Re: Изневяра...
« Отговор #49 -: 2011-08-19, 12:00 »
Целувката е изневяра (но само по устата). Спането в едно легло, дори и без секс е изневяра. Сексът, било то с чувства или не, е изневяра. Ако една жена или мъж респективно обича партньора или патньорката си и държи на него/я гореспоненатите неща няма да бъдат допуснати.
Искам да кажа на всички жени тук как парадират как можело мажа да изневерява след като я обича, а какво да кажем че няма почти нито една жена която да се кълне че обича мажа си или приятеля си а да не му е изневерила поне един път.Защото малко или много когато стане еднообразно или монотомно ежедневието с любимия човек.Тръгвате да търси разнообразие за да се почуствате живи или наи-малкото желани.Даже за пример ще кажа че сега и аз съм с омъжена жена която казва че обича мажа си и че не би го напуснала ама и без мен не можела. Айде сега коментирай те това

falkoneti

• Гост
« Отговор #50 -: 2011-08-19, 12:13 »
И той ми каза това "Един мъж може да спи с много момичета без да влага капка чувства в това". [/quote]

Значи ОК, тук съм съгласна... до някъде. Ясно е,че Мъжете го могат, още по-ясно е, че и жените го могат, ама бая от нас имат някъв морал (за жалост), втълпен я от мама и тати, я от филми, я от приятелчета и т.н. Обаче да кажеш цитираното като имаш предвид,че един мъж може да го прави, докато си има приятелка, която "ама, разбирате ли, много обича", не се връзва. Когато толкова обичаш някого защо ти е друг? Защо търсиш разнообразието в други, като можеш да го намериш при този, когото обичаш? Ако някой ще спори искам отговори, а не философствания!
Веднага ти отговарям без грам философия защото ти е писнало от скапаното ежедневие или вариант 2 че не можеш по какъвто и да било начин да накараш женати или приятелката ти да ти даде това което ти дава любовницата или тая дето си лягаш за един път и се замисли малко и ще видиш че съм прав.Ще ти дам само един пример.Ето аз обичам всичко в секса и когато си поискам нещо което се казва секс от зад да бъда културен от там ми се казва никога а не мен ми харесва и го искам и като на пук не искат и да чуят много ясно че ще си го потърся на друго място

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #51 -: 2011-08-21, 11:48 »
значи, мойто момче, ако си такъв мераклия, аз нямам нищо против да те оправя анално.. с подръчни средства, де... щото нямам личен атрибут... още повече че съм на 99 % сигурна, че моят мъж няма да го сметне тва за изневяра... така че... проблемът ти е решен ;) само трябва да се разбереме за  подробностите.. ;)

Неактивен Quest

• Любовник
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 16
  • штсксм!
    • Профил
« Отговор #52 -: 2011-09-08, 00:05 »
/оффтопик: Лошо момиче : )))
Всички маймуни искат да са на клона...ама триона е в мене!
Я елате пиленца при батко : ))