Автор Тема: K*рви или НЕ?  (Прочетена 34913 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
K*рви или НЕ?
« Отговор #90 -: 2007-06-08, 12:39 »
Е, поне има кой да ме плюе. Това беше експеримент, ма нещо не се получи. Та....ЩО да не ги познавам? Моралните хора, тея дето са натъпкани с всички видове ЗАБРАНИ от мама и тате, те не смеят да кажат, че обичат някого. Е, познавам няколко Некурви. А, няма как да кажа дали някоя е курва, щото нямам личен опит...с нея
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен ionicle

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 174
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #91 -: 2007-06-08, 12:44 »
ооооо не изобщо не говоря за морално ограничените хора мили мои... think! говоря за хората живеещи извън тази реалност и във нея, но пазейки своя вътрешен свят ревниво, и осъзнавайки и усещайки че могат да НЕ бъдат част от реалността а да бъдат каквото си поискат... и казвам че ТИ ИЗОБЩО не познаваш всички тях... а и такова изказване показва че те също не биха искали да те познават защото ти не си част от техния свят...

out of the picture. dude... u are a part of the picture
A wordless thing a thingless word...
Lightborn malformation......

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #92 -: 2007-06-08, 13:00 »
Цитат на: gyzi
out of the picture. dude... u are a part of the picture
Ами ти допускаш, че аз съм от едната страна, но това не е сигурно, и току виж само "нормалните" познавам, щото съм от тях.
И защо трябва изклюенията да са тотални изключения. Просто си познавам некурви.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен ionicle

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #93 -: 2007-06-08, 13:03 »
защото само тоталните изключения са истински изключения  другия техен свят не търпи да споделя себе си със реалността в която живеем по принцип
« Последна редакция: 2007-06-08, 13:03 от gyzi »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #94 -: 2007-06-08, 13:05 »
И пак курви или не, те не са в две реалности, няма как. имам допир и до двете такива, значи ако има две реалности, аз мога да минавам и в двете.

Неактивен ionicle

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #95 -: 2007-06-08, 16:19 »
погледни изказването си и ще разбереш логично че всъщност не можеш

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #96 -: 2007-06-08, 16:47 »
Излезе извън опита. Аз напускам засрамен.

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #97 -: 2007-06-10, 03:19 »
Курва е тази, дето ги лапа по два  

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
K*рви или НЕ?
« Отговор #98 -: 2007-06-10, 15:38 »
Абе не му обръщайте внимание на тоя радиоактивен химичен елемент- ше се разпадне, рано или късно.

Бахти, бях останал с впечатлението, че в тоя форум всеки има ПОНЕ малко интелект в главата...
Signature.

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
K*рви или НЕ?
« Отговор #99 -: 2007-06-10, 17:02 »
Е к'во, мацките, дето поемат повече членове, не са ли курви??  

M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
K*рви или НЕ?
« Отговор #100 -: 2007-06-10, 17:15 »
Цитат на: DESOLATOR
Е к'во, мацките, дето поемат повече членове, не са ли курви??

Да курви са (поне според мен ) Но по логиката на Томи

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Всички жени са курви!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

И

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Курва е тази, дето ги лапа по два[/quote]   следва че ВСИЧКИ жени (без неговите изключения) ги лапаме по два     ОМГ        

И ще помоля да спрете да слагате жените под общ знаменател щото почвам да се изнервям
« Последна редакция: 2007-06-10, 17:18 от OveRkiLL »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #101 -: 2007-06-10, 19:49 »
Всъщност чрез изказването си ай-ъф-еври-сторм перифразира Наполеон, който е казал: "Всички жени на тоя свят са курви освен майка ми. Но не трябва да се забравя, че и тя също е жена."  
Caralho Voador

Неактивен ionicle

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #102 -: 2007-06-10, 21:19 »
не че има някфо значение кфо е казал некъф си пишлио които по стечение на обстоятелствата е станал известен...
« Последна редакция: 2007-06-10, 21:19 от gyzi »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #103 -: 2007-06-10, 22:15 »
  Много се радвам, че става дискусия по моите писания! Овъркил ме кефи...С нея си се четкаме.... Нофиъринс - интелектът се определя от съзнанието. Не мисля, че се разпадам...  
Към рицаря - Не всеки се сеща кво е значението на казаното. За тва трябва багаж, или поне малко книги.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
K*рви или НЕ?
« Отговор #104 -: 2007-06-10, 22:34 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
. Не мисля, че се разпадам...
Мисленето е приоритет на хората с интелект - нормално е да не мислиш.

П.С. По принцип не обиждам, но тея дни на морето пиенето ми е в повече и съм го ударил на искрено и лично. Явно доста си ме шокирал.  
Signature.

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #105 -: 2007-06-10, 22:50 »
Цитат на: NoFeaRInc
. Не мисля, че се разпадам...
Мисленето е приоритет на хората с интелект - нормално е да не мислиш.

П.С. По принцип не обиждам, но тея дни на морето пиенето ми е в повече и съм го ударил на искрено и лично. Явно доста си ме шокирал.  
Ами ...не е нещо ново. Всички се шокират. И кво от туй? "Твое право е да ме обиждаш, мое право е да не те слушам"
« Последна редакция: 2007-06-10, 22:54 от Eye-of-every-storm »

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #106 -: 2007-06-10, 23:10 »
Ехе де да можех по 2  

Що не поговорим сега малко за мъжките курви а?За онея дето са на системата "чук и бяг" и после се и фукат с т'ва  
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
K*рви или НЕ?
« Отговор #107 -: 2007-06-10, 23:17 »
Пфф...добре че е Сара да смени малко темата, че взехте да дрънкате глупости ...
Не, Сара, тези, за които говориш не са курви - те са "адските яки пичЕве", дет' са мноУ печени и вървежни. На такива се гледа с възхищение и по възможност с подражание. Ти нали знаеш, че колкото повече един пръч има женски скалпове на пояса, толкова е по-готин ...   Лично познавам дърти ебльовци, които черпят на кръгло число бройки. Толкова ми е жалко, че чак не е смешно. Говорете ми пак за жените курви, че все някак си не ме убеждавате ...
« Последна редакция: 2007-06-10, 23:17 от CRYSTAL`EYES »
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #108 -: 2007-06-10, 23:22 »
Да бе така е... яките пичо'е дето като кажат "аз жените вече само за секс ги ползвам " и следва   от страна на всички ама една жена като го каже т'ва и се почва линчуване братко.
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
K*рви или НЕ?
« Отговор #109 -: 2007-06-10, 23:41 »
Цитат на: InfernalFlames
Да бе така е... яките пичо'е дето като кажат "аз жените вече само за секс ги ползвам " и следва   от страна на всички ама една жена като го каже т'ва и се почва линчуване братко.

Едно е да ползваш, друго е да те ползват, нали се сещаш

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #110 -: 2007-06-10, 23:47 »

Май става дума за еднакъв период от време, а не за едно и също време! Примерно едната вечер е с теб и ти говори ,колко е влюбена, а на следващата е с някой друг и се гаври и с него. ТОва май всички го можем, разликата е че не всички го правим!
« Последна редакция: 2007-06-10, 23:48 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
K*рви или НЕ?
« Отговор #111 -: 2007-06-10, 23:50 »
Цитат на: The_black_rose

Май става дума за еднакъв период от време, а не за едно и също време! Примерно едната вечер е с теб и ти говори ,колко е влюбена, а на следващата е с някой друг и се гаври и с него. ТОва май всички го можем, разликата е че не всички го правим!

Не, става дума за лапане едноврменно на два члена!

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #112 -: 2007-06-10, 23:51 »

М по тая логика вие мъжете създавате курвите един вид...Тогава кво сте тръгнали на Кръстоносен поход срещу тях? (тука май повтарям Ева)
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #113 -: 2007-06-10, 23:54 »
Не, става дума за лапане едноврменно на два члена!
Няма нищо смешнп. Трагично е. Пуснах го на ташак, и гласи, да се лапат по два едновременно. Ма най-смешното, че Мони се сети, че ако е както тя казва става истина всичко, а иначе всички го взеха присърце!
И все пак лапането е много важен етап в  развитието на жената.    И са пак някой ше ме пребие.

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
K*рви или НЕ?
« Отговор #114 -: 2007-06-10, 23:56 »
Цитат на: CRYSTAL`EYES
М по тая логика вие мъжете създавате курвите един вид...Тогава кво сте тръгнали на Кръстоносен поход срещу тях? (тука май повтарям Ева)

Уфф...просто отбелязвам фактите, на курвите си им е заложено да са такива, никой не ги създава, ако момичето е свестно, няма как някой да я направи курва, чаткаш ли

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]И все пак лапането е много важен етап в развитието на жената.[/quote]

Подкрепям, аре  ся и мен ще ме бият
« Последна редакция: 2007-06-10, 23:58 от DESOLATOR »

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #115 -: 2007-06-11, 00:08 »

Уфф...просто отбелязвам фактите, на курвите си им е заложено да са такива, никой не ги създава, ако момичето е свестно, няма как някой да я направи курва, чаткаш ли
Миии..някак си не стана ясно от предния ти пост, ма щом казваш...  

Ся ми напомняте за един мой преподавател, който само като го погледнех и ме питаше "Вие не искате ли да ме набиете?", та накрая вече почнах да си мисля, че той май е искал ... Странен човек беше.   ...

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
K*рви или НЕ?
« Отговор #116 -: 2007-06-11, 00:30 »
Съжалявам, не се  сдържах! Следя темата и се изумявам... ще очаквам публичен линч, но не мога да не коментирам някои неща.

Цитат на: The_black_rose

Дааа.. ето къде е разковничето! Ама не трябва да се ограничаваме и до там все пак. Има такива ХОРА, като ЦЯЛО! НЕ са само жени нито само мъже..  ама мъжете не ги съдим толкова жестоко, нали? Както и да е... хора постъваще по тоя начин хич не са ми достойни за уважение, но е важно да им се даде шанс да се поправят.. имам си жив пример за поправил се индивид и сега с приятеля си са най-щастливите хора е така...

Абе айде стигаглупости бе! Едноо друго... айде на бас, че както един мъж може да "чука" една жена така и жена може да "изчука" мъж! Какво като мъжа запълва, а? Какво като ти влизаш, а жената влизат?!? Това съвсем не значи, че винаги жената е използвана!!! Една жена може да накара мъж да се чувства използвам и то как!!!

еми разбирания, Сараааа. това е положението, няма спасение - народа е ограничен... какво можем да очакваме като сами се ограничаваме?!?

Да бе даа! Говори си ти, не ми пречиш! Заложено било.. ситуации, дами и господа! Животът е сбор от ситуации и действия! Зависи почти изцяло в каква ситуация попаднеш, на какви действия станеш жертва... заложено било - айде бе! Тогава защо дъщерите на свещеници стават разврарници? От огеаниченията ли?!? Тия на накой друг ги приказвай!
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
K*рви или НЕ?
« Отговор #117 -: 2007-06-11, 00:55 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Една жена може да накара мъж да се чувства използвам и то как!!! [/quote]

Ако мъжа е безволева путка, може и да успее  

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Животът е сбор от ситуации и действия![/quote]
нека да го кажем така - причина и следствие...

причина: искам да се возя в БМВ и да ми купят ония сандалки , дето си ги аресах в МОЛ-а  
следствие: ще духам на някой богат чичко, пък кво ми пука, че съм леко момиче, нали си гледам кефа и ще имам парички

Е сори, ама има момичета, които не мислят по този начин и не биха направили подобно нещо, имат някакви морални ценности...всичко друго са.......материалистки(може и курви да се нарекат, щото какво прави една курва, е*е се за пари, каквато е ситуацията, за която писах по-горе). Хмм...мда, може би не е точна думата "заложено"...по-скоро възпитание, липса на родителски контрол по време на израстване на въпросния коруптиран организъм...

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Тогава защо дъщерите на свещеници стават разврарници[/quote]
А ти откъде знаеш, че някой от свещенниците не са развратници, нали знаеш, винаги има изключения    

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #118 -: 2007-06-11, 01:24 »
Тук бих си развил Цялпстната концепция за Света, но мисля да бъде публикувана след смъртта ми. Е мога да и направя мини премиера -> Ебането за пари  е нещо Полезно...Може да е неморално и лошо, но дава хляб. Значи Курварството е нужно.
« Последна редакция: 2007-06-11, 01:27 от Eye-of-every-storm »

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
K*рви или НЕ?
« Отговор #119 -: 2007-06-11, 01:29 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Ебането за пари е нещо Полезно...Може да е неморално и лошо, но дава хляб. Значи Курварството е нужно.
[/quote]

Има една песен на Металика - Sad But true...