Автор Тема: K*рви или НЕ?  (Прочетена 34912 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
K*рви или НЕ?
« Отговор #30 -: 2007-05-31, 23:56 »
Цитат на: tadivitan
Била ли си откровена с момчетата с които си излизала?
Нали ще я изхвърлят на улицата...
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
K*рви или НЕ?
« Отговор #31 -: 2007-06-01, 00:05 »
Хич я не познавам Ева, но много ми се струва, че без покрив няма да остане ...  
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #32 -: 2007-06-01, 11:43 »
била съм и съм ...просто не им казвам, че им изневерявам  хахахаха щото тогава е кофти но иначе си признавам, че го правя..след като ги скъсам ...
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #33 -: 2007-06-01, 12:33 »
Цитат на: Eva
но иначе си признавам, че го правя..след като ги скъсам ...
Наистина съм изумен,че си оцеляла...Явно от всичките тези мъжаги на които си изневерила не си попаднала на някой по-хард тип.То рано или късно се случва...

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
K*рви или НЕ?
« Отговор #34 -: 2007-06-01, 12:36 »
Цитат на: Target_Audience
Наистина съм изумен,че си оцеляла...Явно от всичките тези мъжаги на които си изневерила не си попаднала на някой по-хард тип.То рано или късно се случва...
Пък и Пирогов са в стачка...
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #35 -: 2007-06-01, 12:40 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
Пък и Пирогов са в стачка...
 демек...внимателно!!!

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #36 -: 2007-06-01, 15:56 »
изродите нямат чувства...а мъжете путки - само трябва да бъде използвани и нищо повече...
изродите заслужават всичко което съм им причинила и бих им причинила още ако имах възможност! Заслужават всеки мъж с който съм им изневерила, заслужат всяка свирка, която съм правила на друг докато те са си нанкали вкъщи а аз съм с приятелки  заслужават всичко ...дори това, че съм мислила за друг докато те случайно са имали моето благоволение да им пусна ...за разнообразие
буахахахах
нека им  
уроди ...  да мрат

Неактивен Georgi Petkov

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 82
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #37 -: 2007-06-01, 23:05 »
майкоооо сара...точно!
къв парад бе ...един  го правех луда калинка докато той си нанка вкъщи.... ахахахаха аз съм с друг- иначе съм с приятелки нали ... бахти наивния глупак  само си звъни  ревнив беше, но определено ни веднъж не ме хвана...правех свирки и се чуках с който си пожелая ...иначе съм на кафе
седи вкъщи аз викам, че съм на даскало, кво ти даскало аз съм в един съседен квартал с един мой
"приятел" се правим луди ахахахаха
и после да де...те командвали парада...а ние сме курви...
"ей тънкопишковци...що не станете гейове, и без туй жена не можете да задоволите "  хахахахахахахах да де курви сме щото мъжете са скапаняци ..ей такива точно, дето на собствените си жени викат курви...самоунижават се ...мъже- пу*ки кво да кажа повече...  уроди
ааахахах предпочитам да съм курва от колко да съм вярна на боклук!

Това е вярно, което си го написала и мъжете и жените си имат гадни номера всеки може да бъде жертва и касап по-всяко време. Но само едно неразбирам, защо вобще ходиш с боклуци? След като са боклуци на тебе защо ти е да се правиш на великата "bad Girl" пред тях???

egoist

• Гост
K*рви или НЕ?
« Отговор #38 -: 2007-06-01, 23:07 »
Някой ми е изтрил поста?!

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #39 -: 2007-06-02, 16:32 »
Еии недейте да триете постовете бе.. ако трябва слагайте цензура или предупреждавайте за нарушения но това е тема в която кажи-речи е нормално да има доста различни и нападливи постове !!!
« Последна редакция: 2007-06-02, 16:34 от 4K`Nevermore »

Неактивен Franky

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 69
    • Профил
    • http://www.necrony.wordpress.com
K*рви или НЕ?
« Отговор #40 -: 2007-06-03, 11:13 »
кирливите ризи излязоха най-отгоре    
When you want it
It goes away too fast
Times u hate it
It always seems to last
But just remember when you think you're free
The crack inside your F**king heart is me.
[/size]
Моят блог
М

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #41 -: 2007-06-03, 13:39 »
хахаахахах аве ко ви пука ве...сейр да има  бахти ...ако не бяха мойте постове да сте затрили темата до са...айде ....ще продължа да разбуждам духовете щот ма кефи            

Неактивен Momosat

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #42 -: 2007-06-03, 17:25 »
Здравейте ,прочетох написаното от вас до тук и искам да попитам ,след като съм бил в изключително близки отношения с едно момиче около 5 мес.(подарявал съм и разни неща ,ходили сме заедно по заведения,секс  и прочие) говорили сме даже и за брак и малко след това каже до тук .И след това да ми дава съвети как да си намеря ново гадже ,сякаш никога не е имало нещо между нас ,това държание на какво е ? Благодаря на отзовалите се предварително!

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #43 -: 2007-06-03, 21:03 »
Цитат на: Momo82
Здравейте ,прочетох написаното от вас до тук и искам да попитам ,след като съм бил в изключително близки отношения с едно момиче около 5 мес.(подарявал съм и разни неща ,ходили сме заедно по заведения,секс  и прочие) говорили сме даже и за брак и малко след това каже до тук .И след това да ми дава съвети как да си намеря ново гадже ,сякаш никога не е имало нещо между нас ,това държание на какво е ? Благодаря на отзовалите се предварително!
Ами били сте в доста близки отношения обаче нещата не се получават и ти намекваш ,че тя е курва... ТОВА държание на какво е?
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #44 -: 2007-06-04, 07:39 »
   нека бъда честна ...попаднал си на моя двойничка буахахахахаххахахахахаха и аз съм говорила за брак ...но няма ли изгода да го прецакам с тоя брак ...нещо не ме кефи идеята  бих се прежалила ако имам изгода ...  лъгах един една година ...друг 3 месеца ...един 2 години ...женитби глупости все до там се стига само и само да го забаламосам докато си намеря друг...после

ЕДНА ЖЕНА НИКОГА НЕ БИ СЕ ОЖЕНИЛА ЗА НЯКОИ АКО НЯМА СИГУРНОСТ В НЕГО ...А ТАКИВА СЪС СИГУРНОСТТА СА МАЛКО (робувам на мое мнение и мое становище не индивидуални впечатления)...съвет от мен - може да ти се стори малко харш но си е така...карай на гаджета ....стани мъж като мъж.... а не пу*ка....като повечето и покажи, че можеш....тогава вече тръгвай по marriage talk... иначе и следващата ще се чуди как да се отърве от тебе...ама знам, че ще ме нападнеш "ти не знаеш, аз къв съм пък кви бяхме, па що па онакова..." факт 5 месеца шит напуска те по-шит сватба няма пак шит в грешка е само един човек и това си ти   ....     you you you you you you you                

а и приеми го пич...намерила си е по-як от тебе  бил си и куклата за практика ....теорията ще си я доразвива в леглото ама не с теб )          

е мацки ...нали все трябва да има на какво да си хвърляме грешките ....нещо като ...експериментални кукли обитаци...после е the real stuff
живота е покер...или блъфираш и печелиш или блъфираш и се оттегляш или не можеш да блъфираш и некоя акула те изяжда
« Последна редакция: 2007-06-05, 20:17 от Knight of Outremer »

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
K*рви или НЕ?
« Отговор #45 -: 2007-06-04, 10:33 »
Цитат на: Momo82

Това батка е държание на тийнка със синдром на хормонален дисбаланс...много често-срещано явление, с годините стават по-улегнали и по-сериозни
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
K*рви или НЕ?
« Отговор #46 -: 2007-06-04, 11:40 »
Тази тема беше Курви или не, а сега е Курви или да.
Тук някви хора се опитват да защитават неистово Ева, но приятелите са за това. Лицемерието им е присъщо. Тези, които казаха НЕ на глупостите, и не се поколебаха да си изрекат нападките вече не пишат. Правилно.
Ако  не друго, поне разбрахме, че и курви имало, не само жени.
« Последна редакция: 2007-06-04, 11:45 от Eye-of-every-storm »
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Georgi Petkov

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 82
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #47 -: 2007-06-04, 12:25 »
  нека бъда честна ...попаднал си на моя двойничка буахахахахаххахахахахаха и аз съм говорила за брак ...но няма ли изгода да го прецакам с тоя брак ...нещо не ме кефи идеята  бих се прежалила ако имам изгода ...  лъгах един една година ...друг 3 месеца ...един 2 години ...женитби глупости все до там се стига само и само да го забаламосам докато си намеря друг...после
"да си правят ковчезите от моите вещи халал да им е"
ЕДНА ЖЕНА НИКОГА НЕ БИ СЕ ОЖЕНИЛА ЗА НЯКОИ АКО НЯМА СИГУРНОСТ В НЕГО ...А ТАКИВА СЪС СИГУРНОСТТА СА МАЛКО (робувам на мое мнение и мое становище не индивидуални впечатления)...съвет от мен - може да ти се стори малко харш но си е така...карай на гаджета ....стани мъж като мъж.... а не пу*ка....като повечето и покажи, че можеш....тогава вече тръгвай по marriage talk... иначе и следващата ще се чуди как да се отърве от тебе...ама знам, че ще ме нападнеш "ти не знаеш, аз къв съм пък кви бяхме, па що па онакова..." факт 5 месеца шит напуска те по-шит сватба няма пак шит в грешка е само един човек и това си ти   ....     you you you you you you you                

а и приеми го пич...намерила си е по-як от тебе  бил си и куклата за практика ....теорията ще си я доразвива в леглото ама не с теб )          

е мацки ...нали все трябва да има на какво да си хвърляме грешките ....нещо като ...експериментални кукли обитаци...после е the real stuff
живота е покер...или блъфираш и печелиш или блъфираш и се оттегляш или не можеш да блъфираш и некоя акула те изяжда

Най-голямата грешка е направило това момче. Показал е колко е щедър или по-точно колко е доволен, че е с нея,  колко невероятна е...и я вдигнал в небесата - естествено тя отлетяла. Трудно е да получаваш същото което даваш - невъзможно е...
 Направил е грешка - жените не трябва да ги възвишаваш, а да ги мачкаш и да ги газиш - това винаги им е харесвало.

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
K*рви или НЕ?
« Отговор #48 -: 2007-06-04, 13:37 »
Да им дадеш всичко и после да ти го набият отзад(сори за израза)...Е такива са повечето момиченца, хубаво става, ако вземе някоя да захапе плувката и  да се влюби в теб
« Последна редакция: 2007-06-04, 13:37 от DESOLATOR »
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
K*рви или НЕ?
« Отговор #49 -: 2007-06-04, 13:48 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
Тази тема беше Курви или не, а сега е Курви или да.
Тук някви хора се опитват да защитават неистово Ева, но приятелите са за това. Лицемерието им е присъщо. Тези, които казаха НЕ на глупостите, и не се поколебаха да си изрекат нападките вече не пишат. Правилно.
Ако  не друго, поне разбрахме, че и курви имало, не само жени.

Tфа,че защитаваме Ева не значи че мислим като нея.Кефи ме,че си го казва без да й пука,разбираш ли?

А и не ми е ясно,ся че Ева ги говори тея неща кфи са гадни жените не значи че мъжете сте нещо повече ... Кфито жените такива и мъжете,аз съм на тоя принцип

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #50 -: 2007-06-04, 14:27 »
aaaaaaa само с едно не съм съгласна пънки - никъде не казвам че жените са гадни ... все едно да кажа, че аз съм гадна па аз толкоз се обичкам  
и отделно от това се кефя на жени като мене ....мини и прееби и после в гроба го пъхни ...от това по яко няма

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
K*рви или НЕ?
« Отговор #51 -: 2007-06-04, 14:31 »
aaaaaaa само с едно не съм съгласна пънки - никъде не казвам че жените са гадни ... все едно да кажа, че аз съм гадна па аз толкоз се обичкам  
и отделно от това се кефя на жени като мене ....мини и прееби и после в гроба го пъхни ...от това по яко няма

всъщност аз наистина мисля,че жените сме гадни и подли същества  просто ни е в природата

Неактивен tadivitan

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #52 -: 2007-06-04, 17:19 »
Цитат на: wild-girl
изродите нямат чувства...а мъжете путки - само трябва да бъде използвани и нищо повече...
изродите заслужават всичко което съм им причинила и бих им причинила още ако имах възможност! Заслужават всеки мъж с който съм им изневерила, заслужат всяка свирка, която съм правила на друг докато те са си нанкали вкъщи а аз съм с приятелки  заслужават всичко ...дори това, че съм мислила за друг докато те случайно са имали моето благоволение да им пусна ...за разнообразие
буахахахах
нека им  
уроди ...  да мрат

Ъъъммммм.....и тук идва въпросът ЗАЩО СИ БИЛА С УРУДИ.....не мислиш ли че наричайки ги така ти обиждаш себе си....Ааа...отделно за останалите ти постове...емии...наистина незнам какво да ти кажа...останах с впечатлението че си най-голямата женомразка...офф незнам....още съм много шокирана от всичко което прочетох....      

А аз имам чувството,че нейните писания са преписки от някоя книга  
My battery is low...I gotta go!

Неактивен Momosat

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #53 -: 2007-06-04, 17:57 »

Това батка е държание на тийнка със синдром на хормонален дисбаланс...много често-срещано явление, с годините стават по-улегнали и по-сериозни
[/quote]

да светна ми ,но това според теб тийн държание е на 25 год.-шна . гледаме напред..всички имате право ,мерси.грешката е в мен ,че все се раздавам ,,чао на всички

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #54 -: 2007-06-04, 23:25 »
Айде, пак момичето ви е виновно на вас!  
Може да си е мислила така и да е имала чувства към него, но той да се е издънил и да се е осъзнала? Или се бърка? Или пък просто да е решила, че и е рано за брак?
Чесно казано, ако излизам с някой едва 5 месеца и той ми говори за брак ще се стресна много сериозно!  
И в крайна сметка защо тя е курва? Защото е излизала с един човек и после му е казала, че не иска да е с него?

П.П.:Не съм момичето, не мога да знам какво мисли тя.Но вие веднага решихте че е курва и тн.....
« Последна редакция: 2007-06-04, 23:26 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #55 -: 2007-06-05, 17:23 »
Цитат на: Punkass

всъщност аз наистина мисля,че жените сме гадни и подли същества  просто ни е в природата
Мила ,ние не сме гадни!Мъжете са гадни ,а ние просто ги поставяме по местата им.
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #56 -: 2007-06-05, 18:31 »
Цитат на: InfernalFlames
Цитат на: Punkass

Мила ,ние не сме гадни!Мъжете са гадни ,а ние просто ги поставяме по местата им.

ми много ясно бе сара        

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #57 -: 2007-06-05, 20:53 »
ние просто ги поставяме по местата им.
Много ми е интересно как точно си мислите,че ни поставяте по местата ни?!?Като спите с нас и после ни зарязвате  ,като ни биете и ни карате да ви носиме ракиийката вечер,като ви хващаме със съседката?Защото си мисля,че от векове вие сте тези,които си сядате по гъзовете когато ние решим.Говоря общо и не искам да обидя някоя дама...  Просто като усетя феминистки нотки се отвращавам.Може би тове е единственият начин да ме поставят на мястото ми...

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #58 -: 2007-06-06, 12:19 »
еми ние сме феминистки...пък вие сте женомразци ...в общи линии сме в два различни лагера но все пак ...лагера...
чикита? как сте чикита?

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
K*рви или НЕ?
« Отговор #59 -: 2007-06-06, 15:04 »
ние просто ги поставяме по местата им.
Много ми е интересно как точно си мислите,че ни поставяте по местата ни?!?Като спите с нас и после ни зарязвате  ,като ни биете и ни карате да ви носиме ракиийката вечер,като ви хващаме със съседката?Защото си мисля,че от векове вие сте тези,които си сядате по гъзовете когато ние решим.Говоря общо и не искам да обидя някоя дама...  Просто като усетя феминистки нотки се отвращавам.Може би тове е единственият начин да ме поставят на мястото ми...
Еми Бижо и аз се отвращавам от такива мюсулмански традиции ,че жената тря да готви и да носи ракията докато ония си ляга със съседката и да кляка когато и се каже.Ако ти си от хората дето предпочитат жалки жени като горепосочените ..има ги много - намери си!
Не си попадал на кучка за да разбереш какво е да те поставят в кофти положение ... пожелавам ти и никога да не попадаш  
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..