Автор Тема: Ревността !  (Прочетена 30936 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

?????

• Гост
Ревността !
« -: 2005-07-03, 22:33 »
Нека сега да видиме колко сте ревниви. Как предпочитате : Гаджето ви да ви ревнува или не !? Според вас ревността за какво е ? За пълен контрол на половинката си или просто за информация къде е била .. да сте сигурен/а ,че не е бил/а с някой мъж/жена !
По принцип аз преди не бях ревнива .. ,но вече съм, бих казала ,че доста, искам всичко да знам !! Къде е бил, с кой, какво е правил и всичко останало !
Не знам защо така се промених .. ,но преди не обръщах толкова внимание за тези неща ..

А иначе .. много по-добре ще ми е ако гаджето ми ме ревнува .. По този начин виждам, че държи на мен ,че иска да съм само негова ,че не иска да ме изгуби .. ,че просто се интересува за мен !

Доста хора казват, че ревността е досадна .. аз пък не мисля така ! Това си е  нормално за всеки един човек !
Е, това е малка част от моето мнение ...

« Последна редакция: 2006-01-15, 20:47 от Fr0m_h3LL »

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
Ревността !
« Отговор #1 -: 2005-07-03, 23:51 »
Хм... ревността донякъде е полезна за една връзка,стига да е в ограничени количества...така показваш на половинката си,че държиш на нея*него* и е до някаква степен доказваш,че го обичаш...
ако искаш да знаеш какво е правил човека до теб във всяка една свободна минута когато не си бил с него...е,много извинявай обаче никой няма да издържи на тоя тормоз...  :huh:

аз съм си ревнива в границите на нормалното... въпреки,че понякога ме човърка отвътре нещо...  
« Последна редакция: 2006-01-15, 20:48 от Fr0m_h3LL »

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 175
    • Профил
Ревността !
« Отговор #2 -: 2005-07-04, 00:31 »
Ревност... ами честно казано аз съм един от много ревнивите! смятам че не е нужно някое момиче да ми изневери, за да бъда ревнив! не бих позволил едно момиче да ми изневери и всичко да спре до там чуствам го като нанесена лична обида и обикновено съм доста гадничък... =( но пък ако нямам сериозна причина да ревнувам то тогава не го правя за сега в живота си не съм сбъркал когато съм ревнувал!В крайна сметка смятам,че аз самия съм ревнив,но не смятам,че моята приятелка  примерно трябва да изпитва същата ревност към мен защото аз съм адски внимателен в тези отношения и никога няма да я накарам да ревнува без да искам!

~Кирилизирах
Fr0m_h3LL
« Последна редакция: 2006-01-08, 13:35 от Fr0m_h3LL »
«--==::@Аз нямам мечти! Аз имам цели@::==--»[/color]

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Ревността !
« Отговор #3 -: 2005-07-04, 02:26 »
Ревността е адски тъпо чувство!Това е чувство на собственост.Аз ревнувам,когато някой седне на МОЯ компютър,когато някой вземе МОЯ дреха!Но как ще ревнувам човек?Та той не е МОЙ, и който смята,че притежава някого показва ограничеостта си...поне аз така смятам.Не мога да кажа,че е лошо да ревнуваш,да човешко е...не е лошо,но е ЗАДУШАВАЩО! Другата страна на нещата: представете си,че ви правят същото на вас: къде беше,с кой,кога,защо!?!? О Господи,аз бих изперкала!!! И тъй като знам какво е,не го правя аз...а и не съм способно,аз давам пълна свобода
« Последна редакция: 2006-01-08, 13:37 от Fr0m_h3LL »

Diva Orxideia

• Гост
Ревността !
« Отговор #4 -: 2005-07-04, 03:34 »
Цитат
Ревността е адски тъпо чувство!Това е чувство на собственост.Аз ревнувам,когато някой седне на МОЯ компютър,когато някой вземе МОЯ дреха!Но как ще ревнувам човек?Та той не е МОЙ, и който смята,че притежава някого показва ограничеостта си...поне аз така смятам.Не мога да кажа,че е лошо да ревнуваш,да човешко е...не е лошо,но е ЗАДУШАВАЩО! Другата страна на нещата: представете си,че ви правят същото на вас: къде беше,с кох,кога,защо!?!? О Господи,аз бих изперкала!!! И тъй като знам какво е,не го правя аз...а и не съм способно,аз давам пълна свобода

поздравления

ревноста убива всичко нежно мило и красиво ...не ме питайте на какви разпити бях подложена една година /най дългата и кошмарна в живота ми/ но не се отказах от правото си на свобода на глътка въздух и той да е само мой и аз да решавам кога искам да дишам къде и как ...разпитите в 4-то районно бяха ужасни сънувах кошмари и станах параноичка дори все се оправдавам без някой да ме е обвинил вече го правя по навик ...представяш ли си влизам в нета и ме питат къде беше защо не влизаш тук да не си сърдита и аз почвам като децата да се обеснявам от А до Я   дано никога не разбирате какво е ревноста ...

когато въпреки това че бях непорочна дори в мислите си не ми повярва и ме измъчва толкова време аз реших да обърна нещата "с неговите камъни по неговата глава" и чак тогава разбра какво ми е причинил и че това само ме отблъсква и отвращава задушавааааааа ужасно много ...

ревноста е егоистично чуство в нея нама любов ...ревнува този който иска да бъде обичан , този който не е сигурен в себе си и че може да задържи любовта ...ревноста не се активира само кагото се страхуваш от загубата на човека или от изневяра , тя може да бъде предизвикана от всичко по всяко време ...от книга , от филм , от телефонен разговор , ако предпочиташ компютъра пред компанията на другия , дори от появата на приятел ...

за мен ревноста е болест която трябва да се осъзнае /само така се лекува/

цветето не пита пчеличката ти по колко цветя мина днес нито пчеличката пита цветето колко пчелички минаха днес от тук ...

защо ревнуват хората? защото имат силно развито чуство за собственост но какво притежаваш ти от половинката си? усните ? очите? краката? нищо ти не притежаваш нищо ...само чуствата и само ако ги заслужаваш ...

човек се ражда свободен и свободен трябва да умре  и да има свобода да избира ,да решава, да говори, да чуства , да мисли ....свободата да е човек ...свободата  дори да греши   
« Последна редакция: 2014-01-02, 15:21 от tech_noir »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Ревността !
« Отговор #5 -: 2005-07-04, 10:28 »
Цитат
По принцип аз преди не бях ревнива .. но вече съм, бих казала че доста, искам всичко да знам !!  каде е бил, с кой, какво е правил ! И всичко останало !
Незнам защо така се промених .. ама преди не обръщах толкова внимание за тези неща ..

а иначе .. много по-добре ще ми е ако гаджето ми ме ревнува .. по този начин виждам че държи на мене .. че иска да съм само негова .. че не иска да ме изгуби .. че просто се интересува за мене !

Ревността е за слабите хора! Тези които ревнуват изпитват страх да не загубят нещо, което смятат за свое. Те не могат да изпитват истинска любов, защото страха води до собственическо чувство и държание. Идват скандалите и т.н... с една дума ревнивите хора са егоисти.
Тези на които им харесва да ги ревнуват също са страхливи егоисти. Ревността на другия е нещо, което ги кара да се чувстват желани и че им се обръща внимание. Не ги интересува че на другия може и да не му е приятно това. Те мислят само за себе си..

С две думи - ревността е за слабите!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

rock_ur_body

• Гост
Ревността !
« Отговор #6 -: 2005-07-04, 11:13 »
Цитат
ако искаш да знаеш какво е правил човека до теб във всяка една свободна минута когато не си бил с него...е,много извинявай обаче никой няма да издържи на тоя тормоз...  :huh:

много съм съгласна!по принцип аз съм много ревнива но почти никога не го показвам...било то поради егоистични причини като тази която МuTaKa спомена...за да не изглеждам слабохарактерна или просто защото знам че аз бих го намерила за задушаващо! колкото и да ми пука за някой не бих могла да издържа на това да му давам постоянно отчети къде съм била с кого и защо :huh: ако наистина се съмнявам във някой и искам да разбера къде е бил, няма да го питам директно, а ще гледам да разбера по някакъв друг начин - ако няма как, няма да разбера и ще продължа да му вярвам [но не сляпо!] докато не ми се даде повод да се съмнявам отново. някой каза че ревността може да бъде полезна за една връзка, но определено не смятам така...мисля че има и други начини да разбереш дали на човека, с който си наистина му пука за тебе...най-малкото чрез интуицията ти  според мен ревността допълнително и ненужно би усложнила една връзка  :unsure:

?????

• Гост
Ревността !
« Отговор #7 -: 2005-07-04, 11:47 »
Ревността .. според мене не е лошо нещо ! Когато човека е с мене ... тва значи че той е само мой  и че аз съм само негова ! за да съм сигурна в това .. едва ли ще е проблем .. да го попиташ .. каде е бил и с кой !

Защо да е за слабите ??? Това че се интересувам .. от гаджето си .. не мисля че е досадно .. ! е поне мое мнение де ...

rock_ur_body

• Гост
Ревността !
« Отговор #8 -: 2005-07-04, 11:59 »
Цитат
Защо да е за слабите ???

давам пример със себе си: според мен ревността означава отчасти че се чувствам недостойна за дадения човек => когато ревнувам се чувствам слаба защото това означава, че не мога да контролирам това чувство. дано си ме разбрала 

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Ревността !
« Отговор #9 -: 2005-07-04, 13:34 »
Цитат
Това че се интересувам .. от гаджето си .. не мисля че е досадно .. ! е поне мое мнение де ...
... ми... едното няма нищо общо с другото...

то е хубаво даже да се интересуваш от гаджето си.. като не сте се виждали извесно време да го питаш как е, къде е бил и как е изкарал... такива неща..
Това не е ревност.

Ревност е когато ти каже "Ми бях на дискотека" и ти почнеш "оо.. дискотека... и как беше, забърса ли нещо чуждо.. а?? как можа!? Защо не ми се обади (да ми дадеш отчет)..? с кой беше.. ооо тоя/тая като го знам... вие сте си спретнали оргия 100%".. почваш да ревеш, да се тръшкаш (за жени) да крещиш, даже може и шамар да удариш (за мъже)... ей това е ревността.. или когато гаджето ти каже че е на пазар с майка си ти почваш веднага да си въобразяваш че е с някой друг и какво прави... с подробности... това ти е*ава майката дори и да не го направиш на въпрос.. щеш не щеш си мислиш за това и в един момент почваш да гледаш с други очи на човека до тебе.. с недоверие... от там нататък постепенно тия мисли те завладяват и във всеки един удобен момент ти ги изпитваш... ревността е нещо страшно, деца мои 
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

?????

• Гост
Ревността !
« Отговор #10 -: 2005-07-04, 13:52 »
Добре дете мое    май не се изразих правилно .. и вие си помислихте съвсем друго ...

мисълта ми беше . Значи да питам каде е,с кой е бил , и кога ще се върне .. в тези въпроси не мисля че има нещо досадно !Ами ДА .. искам да знам каде е бил .. как така няма да знам .. ще ми казва ... щом е с мен ! Той трябва да знае че е обвързан .. и че трябва да споделя малко или много ...

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Ревността !
« Отговор #11 -: 2005-07-04, 14:05 »
Цитат
Добре дете мое    май не се изразих правилно .. и вие си помислихте съвсем друго ...

мисълта ми беше . Значи да питам каде е,с кой е бил , и кога ще се върне .. в тези въпроси не мисля че има нещо досадно !Ами ДА .. искам да знам каде е бил .. как така няма да знам .. ще ми казва ... щом е с мен ! Той трябва да знае че е обвързан .. и че трябва да споделя малко или много ...
Виж са... ревността е чувство... това дали го усещаш, знаеш само ти! Няма нищо общо с въпросите... ти може да ревнуваш и без да задаваш въпроси, може само да се цупиш например.. Всеки човек може да си прави каквото си иска и с който си иска! Ти трябва да имаш доверие на половинката си... ако обаче с това доверие се злоупотребява.. значи това не ти е половинката, а някъф тъпкач... и ако тебе те устройва - нека си те чука.. ако търсиш нещо истинско - ставаш, багажа стягаш и заминаваш... щот с ревност нищо няма да промениш... само дето ти ше се чувстваш кофти...
« Последна редакция: 2014-01-02, 15:22 от tech_noir »
... и побеждават.

?????

• Гост
Ревността !
« Отговор #12 -: 2005-07-04, 14:22 »
еххххххххх ..... каааакто и да е .... няма да се разбереме ...

Ноооо 2 неща

1)не ревнувам за придобия пълен контрол на гаджето си ... просто искам да знам какво прави .. и да знам с кой е .. да няма някакви издънки

2)Ако сме много време заедноо .. и до това време ми е споделял всичко .. едва ли ще го ревнувам повече 1-во защото го познавам много добре 2-ро защото е искрен и честен ...

kikiama

• Гост
Ревността !
« Отговор #13 -: 2005-07-04, 14:50 »
а аз искам само да кажа
 нещо ревност без причина е кофти, но понякога някой хора ревнуват тай като примерно нещо в държанието на партньора ги притесняжа минах по този път иначе не съм ревнива по природа ставам такава когато усетя странно държане, иначе нямам против понякога мъжа да мен да излиза просто така и с други жени

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Ревността !
« Отговор #14 -: 2005-07-04, 15:59 »
Цитат
Ревността .. според мене не е лошо нещо ! Когато човека е с мене ... тва значи че той е само МОЙ  и че аз съм само негова ! за да съм сигурна в това .. едва ли ще е проблем .. да го попиташ .. каде е бил и с кой !

Защо да е за слабите ??? Това че се интересувам .. от гаджето си .. не мисля че е досадно .. ! е поне мое мнение де ...
Я си помисли пак.Ако ти му се обаждаш и почнете да си говорите и той:"ама с кой беше,ама защо,ама къв е тоя,абе приятел ти бил лъжеш ме тука,абе я кажи честно кво праихте,нееее не може само да сте се разхождали,тоя да не ти е някое гадже и тука да ме лъжеш,че ти е приятел,а?"
За МОЙ,справка с предния ми пост в тази тема.Никой,ама никой човек не може да бъде ТВОЙ! Хората не са вещи,за да бъдат твои.А ти ако се смяташ за вещ,за да бъдеш негова...ми....аз мисля,че си нещо много повече от вещ,за да те притежава някой. 
Цитат
Значи да питам къде е,с кой е бил , и кога ще се върне .. в тези въпроси не мисля че има нещо досадно !Ами ДА .. искам да знам къде е бил .. как така няма да знам .. ще ми казва ... щом е с мен !Той трябва да знае че е обвързан .. и че трябва да споделя малко или много ... 
Ми,права си,в тези въпроси няма нищо лошо,лоша е интонацията,с която ако наистина ревнуваш би я произнесла.Примерно: искаш да се видиш с гаджето,обаче го няма вкъщи.Звъниш му на мобилния и го питаш"как си? , кво правиш(да не би да има няква работа)? и кога ще си дойдеш (за да се видим)?"
Схващаш ли разликата? А ако наистина ревнуваш ще ги задаваш тези въпроси не от любопитство или защото имаш конретна цел (тва в скобите) да го питаш,а ей така за да знаеш дали не е с друга и т.н.
А за тва, че трябва да знае че е обвързан....хммм....не съм съвсем съгласна,ако той е с теб,той ще си го знае,тва че ти му се обаждаш повече от веднъж или два пъти на ден може само да го издразни и да се почувства наистина ВЪРЗАН и да те зареже.Повечето мъже не обичат този род "обвързване"  :ninja: 
« Последна редакция: 2014-01-02, 15:22 от tech_noir »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Ревността !
« Отговор #15 -: 2005-07-04, 16:01 »
Аз съм ревнива.Много ревнива.Но не бих казала,че съм като няква маниячка.Пък и съм забелязала,че сега само ревнувам.Преди когато ходех с момчета,които само харсевах,а не обичах,не ревнувах изобщо.А сега-леле много го ревнувам моя човек!!Само някаква да му каже здрасти и да му се усмихне и аз веднага се нервя.Но и той много ме ревнува.Един път ми вдигна скандал задето едно момче от моя клас ми презвъня....
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Ревността !
« Отговор #16 -: 2005-07-04, 16:20 »
Кокато една жена ми зададе въпрос "С КОЯ беше че се прибираш със 4 часа закъснение?". Обикновено това е посления въпрос който ми задава.

Не изневерявам и не обичам да го поставят под съмнение. Аз съшо не питам нищо когато се забави с няколко часа, дори да ме гризе любопитство. Стискам език и това е. Една връзка много бързо се разпада ако липсва взаимно доверие и откровеност. Ако те изчезнат, за какво ми е подобна връзка?

Ако разбера че иневерява по-скоро бих се замислил какво точно харесва у него, дето го може по-добре и бих се постарал да наваксам. Няма перфецтни хора. Щом го е направила с друг, значи нещо у него и е харесало повече. Достатъчно зряла е за да не прави импулсивно такива неща.

Насила хубост не става. Пробвано е.
« Последна редакция: 2005-07-04, 16:28 от tech_noir »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Ревността !
« Отговор #17 -: 2005-07-04, 17:06 »
Идеята на Асен много ми хареса  Ревността обаче все си мисля, че не изцяло зависи от нас, то си е чувство, не винаги базирано на някаква логика... Аз понякога съм доста ревнив, нo това не значи, че поставям под съмнение искреността на човека до мен, просто ми е неприятно да знам, че е с някой, който и гледа под полата и се чуди как да се мушне там, да кажем! Ревнувам! Не и казвам нищо, не я разпитвам, но за себе си знам, че ми е гадно  
Мисля, че между ревност и липса на доверие разлика има, и то не малка. Смятам, че ревността е един вид чувство, произтичащо от чувството за собственост, което е отчасти гадно, но от друга страна- хубаво... Когато някой ме ревнува, на мен ми е приятно, че този човек иска да бъда само негов  Но не да ми мрънка и да ме разпитва (тва не е ревност, тва е недоверие  ) А просто да виждам, че му е неприятно, че няоке момиче ме е изгледало примерно, или че получавам писмо от някоя мацка, която ми казва, че съм сладък... Става ми готино, че на приятелката ми не и харесва това, един вид "Оставете го, той си е мой!" Така.. засега това
« Последна редакция: 2005-07-04, 17:11 от Metalcho »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Ревността !
« Отговор #18 -: 2005-07-04, 18:01 »
Ревността е като мастурбацията - всички го правят, но не всички си признават    
... и побеждават.

?????

• Гост
Ревността !
« Отговор #19 -: 2005-07-05, 12:27 »
Според мене е тъпо ... когато си ревнив, да се прикриваш ! Все едно всичко това правиш само и само да не се скарате .. ами гаджето ти трябва да те харесва и обича такава каквато си ... а не да правиш някакви излишни комплекси за него  :huh: Даже ревността показва доста полужителни чуства ...

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Ревността !
« Отговор #20 -: 2005-07-09, 23:25 »
Аз рядко ревнувам...ако някой ме ревнува и аз като f4e-то бих се трогнала   Ама не знам...за мен ревността е вид егоизъм...вместо да се радваш на чуждото щастие, да стоиш и да се ядосваш на света, че някой твой добър приятел си е намерил друг такъв...наскоро попаднах точно в такъв грандиозен скандал-почнах яко да се движа с f4e-то и една друга "приятелка" яко ме намрази оттогава...абе едни егоиси са се навъдили напоследък    охх аре стига съм ви занимавала с проблемите си...Абе, ревността само скандали поражда

?????

• Гост
Ревността !
« Отговор #21 -: 2005-07-11, 15:30 »
Цитат
,Jul 10 2005, 06:23 PM]дамм наистина и тряа да си "леко" ограничен за да ревнуваш приятел ... сеедно тва ти е единствения приятел и като се отдалечите малко ии КРАЙ са с кой ше движа          тъпо тъпо тъпо тъпо тъпо  
[div align=\"right\"][snapback]5438[/snapback][/div]

е миличка не е така  например телефона на приятеля ти звъни .. и той някак си се отдели от тебе (обаче през тва време си чула женски глас ) отива на по отделечено място само и само да не чуете какво си говорите .. аз например ще си извадя много лоши изводи от тва да се отдели .. все едно крие нещо от мене ..  и аз не трябва да го чуе ! а камули ако го питам коя е била и той да ми каже .. "а никои един мои познат " или нещо от тоя род ... простоооо така ако върви , едва ли ще съм с него !
аз с приятеля си искам да си споделяме всичко , да няма никакви тайни
какво е това да се отдели от мене за да си говори с друга мацка ..  
Ако например е с неина приятелка , само приятели нали .. и я испрати до тях , например са били на кафе само еи така да се видят ..
ако на следващия ден ми каже че е бил с момиче , на кафе , и я испратил .. бла бла бла .. няма да има никакви проблеми ... ама никакви просто .. аз обичам да се споделят такива неща , незнам що ..
ама не искам да съм с него , и всеки ден да гадая дали ми изневерява , дали се вижда с друга , и така нататъка ! искам да знам че ние сме си двамата и че няма трета ! а не да го ревнувам , защото после няма с кой да излезна ! това наистина си е яко тупо ..  
« Последна редакция: 2005-07-11, 15:31 от helfireup »

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Ревността !
« Отговор #22 -: 2005-07-13, 11:47 »
Ахам, а f4e-то искаше да каже, че има адски мноо хора, които като ти заявят " или ще се движиш с мен, или с него/нея! Избирай!" и тва се едно е единствената възможност  Много се нервя така, а после следват обичайните обвинения "Вие ме пренебрегвате", "Вие толкова си пасвате, защо съм ви аз" и т.н. Ако ми плащаха само по една стотинка на всеки такъв спор, сигурно сега щях да съм мултимилиардерка    

?????

• Гост
Ревността !
« Отговор #23 -: 2005-08-04, 11:44 »
бъди спокойна ! поста ти го прочетох и от кадето да ти погледна поста пак съм си на същото мнение !

"дамм наистина и тряа да си "леко" ограничен за да ревнуваш приятел ... сеедно тва ти е единствения приятел и като се отдалечите малко ии КРАЙ са с кой ше движа"

тва са тройде думи ! кажи ми тогава по какъв начин да го прочета за да стигна до този извод :

"Ахам, а f4e-то искаше да каже, че има адски мноо хора, които като ти заявят " или ще се движиш с мен, или с него/нея! Избирай!" и тва се едно е единствената възможност  Много се нервя така, а после следват обичайните обвинения "Вие ме пренебрегвате", "Вие толкова си пасвате, защо съм ви аз" и т.н. Ако ми плащаха само по една стотинка на всеки такъв спор, сигурно сега щях да съм мултимилиардерка "

чакам обяснението ти !    

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Ревността !
« Отговор #24 -: 2005-08-04, 23:56 »
ох... мно зорна работа

от една страна е веселко да те ревнуват, но вси4ко си има граници... особено, ако 4овекът, с който си е УЖАСНО ревнив...  

аз пък хи4 даже не ревнувам... и фр. се дразни, защото мнението ми е , че дори и и да ревнуваш, не може6 да спре6 4овек, който иска да изневери применно...

ревността е глупава работа... само може да вло6и една връзка... :ninja:
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Ревността !
« Отговор #25 -: 2005-08-05, 10:39 »
Хмм в ревността няма нищо лошо,стига човек да знае как и кога да се контролира,зашото всяко нещо си има граница.
Не е хубво човек да е съвсем непокист,но не е и хубаво да е болезнено ревнив,както съм аз.Има хора като мен,които ревнуват всичко живо-приятели,роднини,гаджета,кучета,котета.  
просто човек трябва да се научи къде да слага точката и кога да проявява тази ревност.

Неактивен Stefchica

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 64
    • Профил
Ревността !
« Отговор #26 -: 2005-08-05, 14:52 »
Обича ме,не ме обича.Ревнувам,не ревнувам Винаги ще има някои страни за и против,едно мнение няма.Даже и при мен е така.Смятам че ревността означава че държиш на даден човек,но от друга страна му нямаш достатъчно доверие.Не мисля че казвам нещо ново Просто давам и моето становище(и набирам постове за бройка: Хихих На всеки би му било приятно ако почувства че приятелят/приятелката му го ревнува малко,а не е безразличен към всяко негово/нейно действие.Но както каза Ивето-във всяко нещо е важно да имаш някаква мярка,за да знаеш кога трябва да спреш!
Comme tout le monde j'ai mes d?fauts
J'ai pas toujours les mots qu'il faut
Mais si tu lis entre les lignes
Tu trouveras dans mes chansons
Tout c'que je n'ai pas su te dire!!!

Lucifer

• Гост
Ревността !
« Отговор #27 -: 2005-08-18, 21:40 »
може и да повторя думите на някого защото не съм прочел всички постове в темата но моето мнение е че ревността е по скоро недоверие в самия себе си отколкото в половинката...тоест човек който е много ревнив има ниско самочувствие дори и да не го показва както и много комплекси и подхожда с нагласата че всеки втори е нещо повече от него и самия той е лесно заменим...човек с високо самочувстие (с покритие разбира се) не би ревнувал.
Ревността е признак на слабост и човек трябва да се научи да я игнорира...единственото нещо което може да донесе това чувство е депресия и разяждане отвътре.Ако партниора ти не иска да бъде с теб колкото и да ревнуваш , да се тръшкаш и да правиш сценки до никъде няма да стигнеш.
С общи думи тва е мойто мнение по темата

сега поздрав с Frankie Miller - Jealousy  

egoist

• Гост
Ревността !
« Отговор #28 -: 2005-08-31, 15:48 »
Ревност...
Човек ревнува тогава ,когато е несигурен в себе си.
Общо взето недоверчива и яко комплексирана личност се превръща в перфектният ревнивец/ревнивка.
Не пожелавам на никой подобен партньор,но ако попаднете на такъв...
...бягайте с 200 км/ч!!![/color]
« Последна редакция: 2005-08-31, 15:48 от egoist »

egoist

• Гост
Ревността !
« Отговор #29 -: 2005-09-02, 04:21 »
Цитат
да,но понякога се случва да ревнуваш ,човешко е...понякога не можем да си контролираме чувсрвата или поне не изцяло
[div align=\"right\"][snapback]11989[/snapback][/div]

Понякога може...
И с основание!
Не заради нечия изкривена представа за верността!