Анкета

Държиш ли на скъпите марки кецове?

Много ясно, нали затова ги нося. (а.к.а. ДА)
18 (58.1%)
Джагам си с маратонки за 30 кинта и не ме е еня. (а.к.а. НЕ)
4 (12.9%)
Цената няма значение. (а.к.а. нямам отношение)
9 (29%)

Общ брой гласове: 27

Автор Тема: Скъпи Vs. евтини кецове, маратонки и обувки  (Прочетена 62251 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен unreax

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Ми аз т'ва лято бях се навил да си вземам уж скъпички маратонки и естествено които трябва да са оригинални и пребродих доста магазини главно във Варна и накрая си купих един модел Running маратонки на Reebok и то не от каде да е ами от Metro  :P. Та купих си ги понеже ме грабнаха от 1-вия път и дадох за тях 70лв. След това нарочно отидох в магазините по центъра които уш са представителства и т.н. и абсолютно същият модел Reebok струваше 140лв  ;) За това вече не вярвам на това че колкото по-скъпо толкова по хубаво (е все пак маратонки от 20лв няма да са оригинални  :) )  но ви давам съвет преди да си купите маратонки или каквото и да е от фирмен магазин по-добре пообиколете малко и е много вероятно да ги намерите с 50% по-ниска цена.

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Ми нормално е в лъскавите магазини на центъра цените да са доста по надути от тея на склад дето са примерно. Все пак в центъра наема за магазин е ...е*и му мамата... :)
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен raraba

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
откъде мога да си купя маратонки dvs,всмисъл магазин и адрес?

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
Ако си от София можеш да провериш в двете Инсомнии - малката Инсомниа се намира на ул.Гурко 46,а голямата на ул.6-ти септември 18 А :)

Неактивен raraba

• Baby Freak
  • *
    • Профил

Неактивен BreathingSilence

• зарибен/а
  • потребител/ка
  • Публикации: 85
  • Somewhere over the rainbow
    • Профил
За издръжливост бих казала, че марковите дрехи са ужасТ по бързо избеляват и се разкъсат в буквалния смисъл на думата... Но докато са новички са хипер по удобни и красиви личи си от далече кое какво е и кой дизел какъв е ;D... А точно за обувки.... Повече от 100-150 не бих дала за обувки... Аз съм като онази принцеса на краля, която всяка вечер си късала обувките ;D Походката ми е странна, много си влача краката и ги трия един в друг... Често ходя из гори и транаци(Толкиниски истории ;D) и попринцип обувките ми са кални и издрани ;D... Веднъж с толкова мръсни кубинки се прибрах, че майка ги взе, вкара ги в банята и с един маркуч ги атакува със силна струя за да "изкърти" калта ;D(имаше толкова много кал, че после тяраше да мием банята ;D)... Те за това пребпочитам по ефтинкото щото почти постоянно имам нужда от нови обувки... Най скъпите ми обувки бяха 90 и няколко лева не помня колко точно... Бяха високи ботуши от естествена кожа, без ток и с метални пластини отпред и отзад 8) Много си ги обичках ама металните пластини целите се изръбиха от каманаци, и един ден едната се откова и просто... Бях принудена да си ги сваля от краката :'(
"Но тя не дойде. Защото тя не съществува. За мен тя няма име, няма форми и черти. Оставих да изчезне и нейното видение и тя се стопи, както последната вечерна сянка се разтапя в обркъжаващата нощ. "

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
След като DVS- а ми тотално сдаде багажа след има- няма година ползване (разбирайте подметката се отдели от тялото  ;) ), минах изцяло на обувките ми за 50лв от преди 3 години, които понякога сменях и с кецовете. Те поне са още като нови, а и са удобни за каране.
В момента имам невъобразими разходи, но към края на лятото ще се ориентирам към Етнис със сигурност.
Signature.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
В момента имам невъобразими разходи, но към края на лятото ще се ориентирам към Етнис със сигурност.
Да ти кажа и "Етнис"-а не струват...С моите джитнах две-три игри на баскет и се порнаха отстрани. Ник'ви кецове повече, следващия месец се връщам към добрите стари маратонки ;).
Caralho Voador

egoist

• Гост
Аз отново се доверих на Адидас. Сега ще "преслушам" и новия магазин на Найк на бул.България.  :P

ripkata

• Гост
С маратонки Adidas и кецове Етниски съм и според мен определено си заслужават парите....обаче сега издирвам един модел найк ии определено са трудни за издирване.Ама за пореден път казвам,че ако трябва да избирам и имам възможността бих избрала скъпите...

Неактивен abased

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 152
  • when my mind goes override
    • Профил
Хмм, въртя с едни Манийки от август насам, мятам баскет, газя сняг и още държат.

Неактивен KikzIsane

• Baby Freak
  • *
    • Профил
А ще е може ли някой да ми каже каде точно се намират складовете на Etnies,Circa,DC,DVS другите там ?

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
А ще е може ли някой да ми каже каде точно се намират складовете на Etnies,Circa,DC,DVS другите там ?
Не  :P
Caralho Voador

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 736
    • Профил
Не  :P
в Тайланд :D ся на нова година ше хода там,да ти купя нещо? :D:D:D
~Всё не так плохо, как Вы думаете. На самом деле всё гораздо хуже!~

Неактивен KikzIsane

• Baby Freak
  • *
    • Профил
Говерех за софия :D В софия има 2 склада ,но незнам каде са точно за тях питах аз :D

Неактивен Swizheeds-.-

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Незнам вашето мнение за кецове,но ще ви кажа моето . Аз лично държа единственно да ми харесват (няма значение цената имам кецове от 20 лв имам и такива от 200/250) Попринцип държа на марките ДЦ и Найк сега съм много доволен от новото ми попълнение DC Shoes  Galatica и Nike air незнам точно кой модел така де супер удобни са ми понеже се занимавам с Cwalk и са супер яки на вид това е моето мнение . :}

Неактивен comedian

• Baby Freak
  • *
    • Профил
За кецове о обувки като цяло нямам соцобено голям избор (нося 48-ми номер), а за дрехи избирам това което ми харесва и ми е удобно. Пък и не ми пука особено за колко пари съм облечен аз или хората около мен.

RadAlert

• Гост
Не знаете миналото лято какъв късмет одарих с едни мат-старки.Миналото лято ходих до Севлиево и скокнах до кауфлант и видях едни мат-старки и мн ме зарадваха (кецове) бяха за 20лв и си казах кадели не сам ги давал тез 20 лв и реших да си ги взема.Почнах да ги нося и дося още съм с тях а не са мого изтъркани и си оправдават годините.ГОЛЯМ КЪСМЕТ А ? НО ТВЪРДО СЪМ ЗА СКЪПИТЕ КЕЦОВЕ ОБУВИКИ и т.н.т

Vaskata

• Гост
Nqkoi znae li  kude ima magazini na DC shoes?

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Тая зима съм с едни черни затворени Reebok. Идеално и за каране, за през деня за работа и за навън. Газил съм кал и киша, дъжд, сняг, с вряло кафе съм ги заливал (обути)... никакъв проблем.

Новите модели повечето нещо твърде крещящи ми идват, но засега поне успявам да си намеря чисто черни.
« Последна редакция: 2012-12-29, 18:55 от tech_noir »

Неактивен Miroslavv

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
  • http://www.gibsonit.eu/
    • Профил
    • gibsonit.eu
важна е изработката и удобството  въпреки че марката си е марка има модели дето не стават за нищо !
Нашата фирма е една от водещите фирми за видеонаблюдение  с офиси в цялата страна. Предлагаме камери за наблюдение   , и всички видове аксесоари за наблюдение

Неактивен Мартин

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 24
  • Infozone
    • Профил
Аз съм за Качеството!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Два три месеца търсех, търсех маратонки. Или в абсурдни цветове, или ужасно неудобни, или несгъваеми или ужасно дебели... Накрая си намерих от outlet-а на Adidas едни уж свестни и след седмица-две по протести (иначе почти не ходя пеша  :-[ )  се пробиха отпред. Иначе здрави ама... не мога да ходя със стърчащ палец. Вече няколко месеца със едни много подобни, но Reebok и все още са ОК.

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
Най - благородно завиждам на хората, които могат да носят високи обувки и аз имам едни за специални случаи, но с моя ръст и опит, когато ги нося навън стърча над почти всичко живо и ставам грациозна и незабележима като прохождащо жирафче в ниска трева. :) Затова пък в домашна обстановка се справям доста добре.

Не мога да понасям обувки без здрава подметка, а с нормални маратонки и 41 - ви номер, дори и Малкият Мук може да ми завиди. Затова си карам с добрите стари DC - та от доста време, вършат си работата, сменям ги през година - година и половина и си избиват парите. Сестра ми за същото време си взима три, четири чифта, които изкарват по 3 - 5 месеца макс. Нося основно тях, харесва ми да ходя пеш, а и нямам избор на моменти, така че не им е леко, предишните даже ги качих до Витоша по пътеката на лифта през ноември. Горкичките изкараха още 6 месеца.
« Последна редакция: 2014-11-22, 19:26 от Simone »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
След няколко чифта Reebok, Adidas и Nike за по около 150 лева дето се пробиха за по месец максимум, накрая си взех едни от Decatlon за 30 и едни Calvin Clein и с ги сменям. Не са мръднали и двете вече втора година, а ходя и шофирам доста повече.

Мда, излиза че в момента и "куча марка" и premium са по-свестни от уж спортните на големите марки.

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
Има значение откъде са взети май... Вече и яките магазини се снабдяват от Тайланд и нещата отиват на зле. Независимо от марката вече си късметлия дори и само ако номерацията си отговаря.
Много хора около мен си поръчаха добри неща от една страница във Facebook - Sport Store. Цените са "яки", но пък според тях и качеството си заслужава, а и ги има добрите стари Air Max - ки. :)
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Air Max-ките са добри, но моделите с открити камери много лесно се...пукат. Не че и аз не съм се изкушавал на няколко пъти да си взема, защото някои са просто толкова добри, че...не можеш да им устоиш :P
Caralho Voador