Автор Тема: Колко Сте Странни!?  (Прочетена 20736 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Cemetry_girl

• Гост
Re: Колко Сте Странни!?
« Отговор #90 -: 2011-02-19, 20:30 »
Да споделя и аз,ама то мойто май е по-скоро извратеност - много обичам да си режа ръката (не цялата,повърхностни рани) и много често тия рани ги промивам после с парфюм (не дезодорант).И аз,като някои други тук,обожавам тъмното и да се разхождам сама в гората.И ми е адски забавно да споря с всичко,което говори.И да добавя,че ми е много готино да се разхождам в изоставени сгради (и после като изляза да не мога да си успокоя пулса) и да стоя на високо.За друго не се сещам.

Неактивен Dark_

• Билкарка
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
    • блог
« Отговор #91 -: 2012-04-16, 22:22 »
Отговора на Cemetry_girl ...  :o Всичко съвпада при мен + още някой неща..
Мога да чета книги буквално нон-стоп. Лишавам се от сън, за да чета.
Понякога изпадам в истерия.. за последните 6 месеца ми се случи 2 пъти. Веднъж, когато си направих най-дълбокото срязване до момента... течеше адски много кръв и бяхме в тоалетните в училище с една приятелка.. и в интерес на истината не беше заради кръвта, а как ще реагира момчето, което харесвах (и още харесвам), след като му обещах, че ще спра да се режа. Вторият път беше наскоро, когато с въпросното момче си чатехме.. говорехме си за някакви глупости (аз съм нахална и просто имах нужда от контакт с него).. нещо ми стана.. ревях и треперех.. и помня също как се удрям с ръце.
Обичам да тествам до къде се простират възможностите ми (особено страх, издръжливост и издръжливост на болка).
Във връзка с горното.. душила съм се. Не достатъчно, за да умра, но няколко пъти, докато започна да си усещам (или чувам) пулса в главата или ми се завие свят.
I'm the ghost with the most, babe

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #92 -: 2012-04-28, 11:03 »
Интересно е защо си мислите, че ви прави странни нещо, което го прави всеки объркан тийнейджър? :? Ако бяхте написали, че не обичате да се правите на странни и различни, това вече щеше да е интересно :D
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #93 -: 2012-05-14, 01:16 »
Jesus... И мене ме е поразтресъл пубертета бая :D :D :D :D :D
Dancing with the devil in the pale moonlight...