Автор Тема: Колко Сте Странни!?  (Прочетена 20736 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Eva

• Гост
Колко Сте Странни!?
« -: 2005-06-29, 17:42 »
Кви странни неща правите вие!??

Аз пия кафе смесено с фанта или спрайт. Ям ябълки със сол други работи. ама пишете и вие.

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #1 -: 2005-06-29, 17:48 »
Aз ям диня със сирене
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Колко Сте Странни!?
« Отговор #2 -: 2005-06-29, 17:58 »
Аааааа Евче, тва ябълки със сол ми звучи отвратииителнпооооооооо    
И аз ям диня със сирене  много я харесвам даже
и кисело мляко със захар...много се кефя на водка с лимонтузу
Обичам да повръщам след пиянска нощ (тва ако не е странно...)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #3 -: 2005-06-29, 19:04 »
Цитат
Обичам да повръщам след пиянска нощ (тва ако не е странно...)

Eee не е толкова странно, даже си е нормално. Поечето хора предпочитат така, щот ти олеква и не се тровиш толкова..    Е и все пак аз не обичам, щот звучи някво кофти   

А за динята   Много е вкусно   Ама до са на който кажа и сички ме гледат странно 
« Последна редакция: 2012-12-29, 14:54 от tech_noir »

?????

• Гост
Колко Сте Странни!?
« Отговор #4 -: 2005-06-30, 09:03 »
аз пък не мастробирам !

?????

• Гост
Колко Сте Странни!?
« Отговор #5 -: 2005-06-30, 09:54 »
Не е странно спох ... аз я обожавам

Eva

• Гост
Колко Сте Странни!?
« Отговор #6 -: 2005-06-30, 17:22 »
ami sega neshto nenormalno!

toky shto snimah kotkata mi s kamerata kak prai sex...
az ko da kaja...

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #7 -: 2005-06-30, 19:23 »
Цитат
А за динята   Много е вкусно   Ама до са на който кажа и сички ме гледат странно 
[div align=\"right\"][snapback]3597[/snapback][/div]
Че аз ям така от малка,въпреки че според книгите за диети и т.н това било много вредна комбинация....ма кат е вкусно кой ще ги слуша  

А за моите странности.....като сме почнали с яденето:филийка със сметана много обичам,а докато не опитат хората и мен ме гледат странно ; зелена салата с кисело мляко ; моркови със захар и сметана и всякакви подобни глупости  

Почти по всеки въпрос имам различно мнение от това на повечето хора....никога не съм се напивала и колкото и да съм зле винаги помня всичко  не съм се и напушвала.....почти не ме е страх от нищо.....и най-странното е , че почти никога нямам проблеми(за сериозни да не говорим) :unsure:  Не се сещам в момента друго

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #8 -: 2005-06-30, 21:02 »
Еми не знам да ли е страно но аз пия кафе без захар ама с мляко..Които и да го 4уе мисли 4е е страно...е това за сега не се се6там ни6то друго....А и много оби4 по сред лятото да ходя с кожени палта а зимата да се мотам с къси рокли4ки.. не ме питайте как не замъзвам
« Последна редакция: 2005-06-30, 21:05 от gothic_bitch »
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #9 -: 2005-06-30, 23:50 »
Боги за кисело мляко с бисквити какао и захар не съм съгласна ама за ориза с киселото мляко мога да кажа че си е супер  
« Последна редакция: 2005-06-30, 23:50 от gothic_bitch »
I F**king love you!!!!

Неактивен SeS

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 36
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #10 -: 2005-07-01, 00:09 »
Аz общо вzето сам стар кулинар и пробвам какво ли не  но повечето само по един пьт..
Обичам сутрин да си мажа филиика сьс сладко и сирене отгоре,спагетите ги ям с кетчуп,сирене и zахар..страхотен сос става така и сьщо домати сьс zахар..

Днес чух нещо което ми се струва много странно Бях на фриzйор и фриzйорката сьжсем сериоzно раzпражяше че я е страх да пие от всякакви шишета...трябвало да си сипе zадалжително в чаша :huh:
Това което не те убива те прави по-инвалид

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #11 -: 2005-07-01, 13:53 »
мм обичам да смесвам сладко и солено... примерно спагети,захар и сирене  :ninja:
банан и мед
диня и сирене (т`ва вече го казаха повечето :Р)
кисело мляко и некви сладки
не мога да се сетя повече :unsure:
« Последна редакция: 2005-07-02, 10:44 от helfireup »

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #12 -: 2005-07-01, 14:03 »
Aз също обичам да смесвам солено и сладко.. Но примерно шоколад със соленка или нещо такова

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Колко Сте Странни!?
« Отговор #13 -: 2005-07-01, 14:46 »
обожавам да си говоря с чужденци и да ги питам колко е часът при тях  
най-добрият ми приятел учи в семинарията
имам 17 фрактури (2-глава , 2-ключица , 6-пръст на рака , 3-коляно , 4- пръст на крак (числата се броят в "пъти"))
имам хиляди алергий
не се обличам поне 2-3 часа след като се изкъпя , освен ако не бързам или ако не е под 10 C°
много обичам на другите да им е гадно , но не и прекалено

за друго не се сещам в момента

Неактивен 3m0_Girl <3

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #14 -: 2005-07-01, 15:47 »
Как не се опичам жива ли???Еми не знам предполагам че съм свикнала
I F**king love you!!!!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Колко Сте Странни!?
« Отговор #15 -: 2005-07-01, 16:00 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Колко Сте Странни?!
[/quote]
Колкото съм странен, толкова съм и неразбран...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #16 -: 2005-07-02, 12:53 »
обичам да ям солети и вафла заедно.Иначе странноста ми не се изявява толкова в нещата,които ям,а в начина ми на мислене...доста силно се различава от този на повечето хора
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #17 -: 2005-07-02, 17:03 »
Ми аз обичам бисквити с горчица, царевица със сол и захар, като ям пъпеш го разрязвам наполовина и го греба с лъжица, вместо да го режа на парчета, обичам диня със сирене и понякога си пия кисело мляко с  някакъв сироп вътре  Дотук с храната    Иначе като мина покрай уличен телефон го обръщам със слушалката надолу, вместо обица на едното ухо ВИНАГИ нося безопасна игла (много е полезно...а, да един път я бях сменила с клечка за зъби ) като мине трамвай покрая мене понякога соча пътниците и викам "Аааа сочете ги с пръст да ги е срааааам!", а във трамвая сядам  на облегалката на стола, нарочно дразня котката за да ме хапе (btw тя е от най-злобните-сиамска), имам стрес от болонки и дакели, но пък обожавам догове и въобще огромните кучета. Кефя като ми викат хейтърка и винаги се радвам като хората ми казват истината дори и тва да е че изглеждам като абсолютен гъз   Обожавам да нося вратовръзки и карирани ризи и нося супер размъкнати дрехи или супер къси поли, имам една издраскана отвсякъде раница със значки, която вече ми е срастнала с гърба     Абе май съм си малко странничка ама нали ми е яко, карай купон да става  
« Последна редакция: 2005-07-02, 17:11 от l1zard »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #18 -: 2005-07-03, 19:25 »
Цитат
Ми аз обичам бисквити с горчица, царевица със сол и захар, като ям пъпеш го разрязвам наполовина и го греба с лъжица, вместо да го режа на парчета, обичам
 диня със сирене и понякога си пия кисело мляко с  някакъв сироп вътре  Дотук с храната    Иначе като мина покрай уличен телефон го обръщам със слушалката надолу, вместо обица на едното ухо ВИНАГИ нося безопасна игла (много е полезно...а, да един път я бях сменила с клечка за зъби ) като мине трамвай покрая мене понякога соча пътниците и викам "Аааа сочете ги с пръст да ги е срааааам!", а във трамвая сядам  на облегалката на стола, нарочно дразня котката за да ме хапе (btw тя е от най-злобните-сиамска), имам стрес от болонки и дакели, но пък обожавам догове и въобще огромните кучета. Кефя като ми викат хейтърка и винаги се радвам като хората ми казват истината дори и тва да е че изглеждам като абсолютен гъз   Обожавам да нося вратовръзки и карирани ризи и нося супер размъкнати дрехи или супер къси поли, имам една издраскана отвсякъде раница със значки, която вече ми е срастнала с гърба     Абе май съм си малко странничка ама нали ми е яко, карай купон да става 
еее ти цепиш обаче  Браво,бъди себе си и да не ти пука от нищо
« Последна редакция: 2012-12-29, 14:54 от tech_noir »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
Колко Сте Странни!?
« Отговор #19 -: 2005-07-03, 21:12 »
Цитат
зелена салата с кисело мляко ; моркови със захар и сметана и всякакви подобни глупости 

това и аз го обичам   и не го приемам за странно защото ми харесва   многоооооо

инъче незнам кое ми е странното ...
« Последна редакция: 2012-12-29, 14:55 от tech_noir »

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #20 -: 2005-07-03, 21:48 »
Цитат
Ми аз обичам бисквити с горчица, царевица със сол и захар, като ям пъпеш го разрязвам наполовина и го греба с лъжица, вместо да го режа на парчета, обичам диня със сирене и понякога си пия кисело мляко с  някакъв сироп вътре  Дотук с храната    Иначе като мина покрай уличен телефон го обръщам със слушалката надолу, вместо обица на едното ухо ВИНАГИ нося безопасна игла (много е полезно...а, да един път я бях сменила с клечка за зъби ) като мине трамвай покрая мене понякога соча пътниците и викам "Аааа сочете ги с пръст да ги е срааааам!", а във трамвая сядам  на облегалката на стола, нарочно дразня котката за да ме хапе (btw тя е от най-злобните-сиамска), имам стрес от болонки и дакели, но пък обожавам догове и въобще огромните кучета. Кефя като ми викат хейтърка и винаги се радвам като хората ми казват истината дори и тва да е че изглеждам като абсолютен гъз   Обожавам да нося вратовръзки и карирани ризи и нося супер размъкнати дрехи или супер къси поли, имам една издраскана отвсякъде раница със значки, която вече ми е срастнала с гърба     Абе май съм си малко странничка ама нали ми е яко, карай купон да става 

Eeeвалата, накефих ти се на макс!    Доближавам се до теб, още малко ми остава 

?????

• Гост
Колко Сте Странни!?
« Отговор #21 -: 2005-07-03, 21:59 »
амааааа товааа за храната ( влючват се всичките мнения) влубще не е странноо !! това просто е въпрос на вкус ! поне на мене никво впечетление не ми направи ... ама както и да е продължавайте

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #22 -: 2005-07-04, 04:18 »
Цитат
като мине трамвай покрая мене понякога соча пътниците и викам "Аааа сочете ги с пръст да ги е срааааам!"
XAXXXAAXXAXAXAXAXAXXAAXAXAXAXAXAXAX,Brutal!!!!!!     

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #23 -: 2005-07-04, 10:32 »
Хаха ама вие верно се накефихте    Повечето ми приятели като ме видят да правя или казвам нещо такова най-често ми казват " Ти си луда" и най-дискретно си се изнасят

rock_ur_body

• Гост
Колко Сте Странни!?
« Отговор #24 -: 2005-07-04, 11:45 »
ами FANatic ще те разочаровам...не си странен поне не и според моите разбирания   и аз много го обичам това със киселото мляко и бисквитите само че не се бях сетила да добавq какао (мерси за идейката) а пък ориза и аз го ям с кисело мляко  

иначе много обичам да ям шоколад току що изваден от хладилника...още спя с плюшено мече...обожавам да се разхождам под дъжда...поянкога обичам болката...и за броени секунди мога да се превърна в едно голямо бебе!!!    

to be continued...
« Последна редакция: 2005-07-04, 11:45 от rock_ur_body »

?????

• Гост
Колко Сте Странни!?
« Отговор #25 -: 2005-07-06, 21:25 »
хмммммммммм ...

аз пък си постригвам миглите ( не че имам основателна причина амааа един ден нямаше какво да правя и реших да си ги пострижа )

обичам болката ..

абе не съм БИ .. ама понякога се кефа на готините какички    

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #26 -: 2005-07-06, 22:22 »
Цитат
Хаха ама вие верно се накефихте    Повечето ми приятели като ме видят да правя или казвам нещо такова най-често ми казват " Ти си луда" и най-дискретно си се изнасят

хаха, еми то точно щот си некфа луда мацка и за тва ме кефи6     

Неактивен irritable

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #27 -: 2005-07-08, 15:55 »
Правя много странни неща........... :unsure:
Смея се и мога едновременно да плача...  
Падала съм от стол както си стоя....  
Обичам много да се катеря  
Ям солено със сладко  
Спя по корем с вдигнати крака   ,по някой път
I’d give my all to have just one more night with you
I’d risk my life to feel your body next to mine cause
I can’t go on living in the memory of our song
I’d give my all for your love tonight...........

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 175
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #28 -: 2005-07-11, 03:56 »
Понякога обичам болката...

Имам някакви подпалвачески наклоности!

обичам да се движа вув тумното/сянка!   :ninja:

не ме еня за човечеството... даже искам голяма част от него да изчезне! искам хората да спрат да будат сноби и вместо да се борят да си купят нов ГСМ да се борят за уцеляването си! :butcher:

Обожавам да ме е страх!  

често тренирам мозака си защото ме е страх че някои/нещо би се опитал да ме накара да харесвам нещо което мразя или не обичам!

[I don’t suffer from insanity, I enjoy it!]  :huh:

живея на принципа че мечтите са за да се осъщетествяват!  
«--==::@Аз нямам мечти! Аз имам цели@::==--»[/color]

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Колко Сте Странни!?
« Отговор #29 -: 2005-07-16, 22:57 »

Кефи.  Много. Множе би защото и аз разсъждавам по долу-горе същия начин.

Обличам се обиковено в черно. Когато имам време нощем вървя с часове по малките улички.

Не изпитвам нужда да комуникирам с хора. Наистина. На времето си правех експерименти - затварям се в къщи,, спирам всякакви телефони (нет нямаше), не отговарям когато се звъни на вратата. Излизам само за да купя храна и да платя сметките. Така почти 3 месеца (лятната ми ваканция) седя сам и чакам да ми се прииска контакт с хора. Просто не се случи. (накрая, майка ми се дигнала и дожде да види какво става - бива да зачезна ама ще почва учедната година и е нетипично - да не съм се гътнал нещо).

Най-кондициран се чувствах в периода, когато със съквартирантите лягахме да спим в 5-6 сутринта и се събуждахме някаде следобяд. Много конфортно ми беше. Явно имам някакви заложби за вампир.

Не обичам да ми казват какво да правя. На инат обикновено правя точно обратното. Лично бойкотирам всякакви продукти, придружени с масирани рекламни кампании. Не обичам дрехи с лога върху тях.