Автор Тема: Често Ли Се Срещат Фригидни Жени!?  (Прочетена 10067 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
Често Ли Се Срещат Фригидни Жени!?
« Отговор #30 -: 2006-08-22, 16:00 »
няма фригидни жени има притеснителни жени ... с кво ви е по яко с пелени и сутиен за смяна или червило, пудра спирала изкуствена златна рибка, портфейл, 2 камъка, счупен телефон, лакове и т.н. няма нужда да ми отговаряте - то е ясно, че второто...е тогава...има жени дет си се притесняват и не обичат да се чукат ...щот си представят онова с пелените там...и цианкалия в бебешкото шишенце после затвора, побой от мъжа и т.н..
оффф (между другото ни съм пияна)  
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
« Отговор #31 -: 2006-08-23, 13:17 »
леле...мисля че схванах смисъла на думите ти макар и малко трдничко...
а и не мисля че липсата на оргазъм е само до притеснението
« Последна редакция: 2006-08-23, 13:27 от katita »

Неактивен Midnight Sun

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
« Отговор #32 -: 2007-03-28, 14:28 »
Не се срещат често фригидни жени, често се срещат некадърни мъже.  

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Re: Често Ли Се Срещат Фригидни Жени!?
« Отговор #33 -: 2014-12-04, 21:46 »
Няколко години и още малко опит по-късно продължавам да мисля че фригидни жени всъщност няма.
И то при скапания ми късмет все да попадам на "ами... аз не съм по тая част... важното е на теб да ти е хубаво... ми добрее" до "ау, ужас, за нищо не ставам" и смешни и неловки опити до отклоняване на всякакви идеи за секс и айде близане до пълно схващане пък барем стане нещо извън свирките възможно изобщо. Без да става дума изобщо за оргазъм, а просто за някакво нормално овлажняване и отпускане.

До тук поне остава с убеждението че при жените секса е както влюбването при мъжете, но не е някой, а нещо. Както при мъжете се случва ей така да е сблъскаш с жена, от която да ти омекнат краката преди да сте си проговорили без логична причина и независимо от обстоятелствата, така и при жените е нещо което ги подмокря и (им) го откриват (евентуално) съвсем случайно. И обикновено не е било открито до момента, защото нормалното поведение и вид на жената изобщо не предполагат нещо такова, а и тя яростно би се възмутила на подобна идея на спокойна глава. Да, можеш да се стараете, а свиквате, да отбивате "задължението", но понякога нещо има моментален и много по-експлозивен ефект от всичкото старание и умение.

Дали ще е болка при нежно цвете, дали ще е публично място при някоя сериозна и достолепна, изненадващо награбване и мятане на масата при тиха и кротка, нежно и бавно разтапяне при по-груба и агресивна, чаша уиски (сериозно, познавам човек който много внимава жена му да не се добере до уиски в делничен ден, че после не му мърда отново счупено легло докъмто стане време да направо да ходи на работа)... все се намира нещо. В по-тежки случаи неща като унижения. Не е толкова до умение или размери, а до експерименти и внимателно наблюдаване на реакциите (включително с пръстче :-[ ). С приказни рядко става особено ако все още не го е открила или на хладен ум го намира за смущаващо.

Разбира се желанието "дръвцето" да почне да избухва може да е малко рисковано ако стъпите накриво в тъмното. При грешка резултата може да е възмущение, отвращение... Че и по-зле ако примерно е била насилвана в миналото и е трябвало време и нежност за да се почувства сигурна и се отпусне, а сте пробвали грубичко (от друга страна в такива случи точно това може да е единственото което и действа... ама... риск). При успех печелите страхотен секс, който и́ се случва само с вас, което като и да го гледаме си е огромен плюс в една връзка  ;) .