Автор Тема: Често Ли Се Срещат Фригидни Жени!?  (Прочетена 10067 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 175
    • Профил
Ами често съм слушал как много приятели, познати, роднини се оплакват, че попадат на мадами, които не получават оргазъм... аз съм попдал на такива, които само казват, че не получават оргазъм, но след кратък сеанс съм окривал обратното... интересно ми е да разбера повече за това колко често се среща това...
« Последна редакция: 2005-06-24, 23:37 от Julia »
«--==::@Аз нямам мечти! Аз имам цели@::==--»[/color]

Неактивен kokendar

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 78
    • Профил
Често Ли Се Срещат Фригидни Жени!?
« Отговор #1 -: 2005-06-24, 16:54 »
Ами среща се дотолкова, доколкото ние самите сме некадърни да накараме една жена да изпита върховното удоволствие. Аз съм по-склонен да вярвам, че фригидни жени няма, има неспособни мъже. Ама то и какво да искаме-в тези динамични времена, освен "чук и бяг" имаме ли време за нещо друго?.. :unsure:
АКО ГЛУПОСТТА МОЖЕШЕ ДА ЛЕТИ, НЯКОИ ОТ НАС ЩЯХА ДА БЪДАТ СВРЪХЗВУКОВИ САМОЛЕТИ.

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #2 -: 2005-06-24, 23:44 »
Ами фригидни кучки колко щеш....Ама те са прости.А наистина фригидните жени явно имат проблем.Все пак всичко относно секса започва в главата(особено на жената)...и ако нещо там не е наред,мъжа нищо не може да направи  Хехе...Ма какво да се прави...а и едва ли една жена ще почне да обяснява колко е безчувствена и не може да стигне до оргазъм.Поне за мен това би било недостатък.А и другото е за несбособността на мъжете.Щом са ти го казали или самата мацка не е в ред или те не знаят как да се справят.Има и един трети вариант,както при един мой познат:имал сериозна връзка и мацката всеки път по 5 оргазма,скъсали и новата мацка нищо не усеща...оказа се,че първата е симулирала...ама после човека се оправи вече  Порастна

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #3 -: 2005-06-25, 05:52 »
Цитат
Ами фригидни кучки колко щеш....Ама те са прости.А наистина фригидните жени явно имат проблем.

((( незнам защо го казваш /звучи доста гадничко/ и наистина ли го мислиш но не си права ...
мислиш ли че жените не искат да изпитват удоволствие? глупав въпрос нали? искат естествено ...защо не могат или защо нямат оргазъм е проблем който може да има много причини ...
казвала съм вече че първия си оргазъм го получих на 29г е не се смятам за фригидна и безчуствена кучка ...напротив ужасно чуствителна съм почти нямам място по тялото което да не е ерогенно ...само от докосване мога да имам оргазъм и това да продължи с часове /т.е. имам многократен оргазъм който мога да усещам с часове/
липсата на оргазъм преди не ме е притеснявала и не съм се замисляла изобщо ... секса е бил хубав въпреки липсата му ...дойде момент в който тази мисъл се загнезди и започна да ме човърка /защо нямам оргазъм и къде е причината , някога ще го изпитам ли/ но започвайки да правя секс мисълта пак е изчезвала /т.е. психологичен проблем не съм имала/ ...все още за мен причината не е ясна и незнам дали да си задавам въпроси след като вече проблем няма....но честно казано сега анализирайки мисля че проблема е в мъжа не в мен ...
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:43 от tech_noir »

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #4 -: 2005-06-26, 22:57 »
Цитат
Е тва ми е непонятно - що аджеба го правят?... :huh:

Ми...или щот са прости...или щот не им е до секс и искат мъжа да им се махне от главата...или защото не искат да наранят момчето
Цитат
((( незнам защо го казваш защото така смятам /звучи доста гадничко/ и наистина ли го мислишза теб може и да не съм но не си права ...
мислиш ли че жените не искат да изпитват удоволствие?миии аз казах че явно имат проблем...по-натам съм описала и някои от причините...явно не си прочела внимателно  но честно казано сега анализирайки мисля че проблема е в мъжа не в мен ...
Ами възможно е и това да е проблема  Аз също го казах
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:43 от tech_noir »

?????

• Гост
« Отговор #5 -: 2005-06-27, 19:18 »
Цитат
е айде пак ние сме виновни, кой кво прави все мъжа виновен  :huh:

Че това учудва ли те ???

нищо ново под слънцето !! 
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:58 от tech_noir »

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #6 -: 2005-06-27, 19:20 »
Абе аз уж търся професионално мнение от хора, които притежават тези точки на тялото си, то се оказа че аз знам повече!Така знам, че жените имат 4 вида оргазъм! там единия беше при стимулиране на Г-точката (който по между другото може да се изгуби при слагането на пиерсинг на онази работа) другия беше душевен смисъл получавате оргазъм от самата идея... от това как момчето ви гледа примерно останалите 2 грам не си спомниам кви бяха очаквах тук да ги чуя ама айде... там момчето може да виновен само заради първия тип оргазъм останалото е в главата ви... има много момчета, които идея си нямат как се докарва това на едно момиче... но пък са много приказливи така че определено и момчетата имат вина но моля ви се не си измиваите ръцете само защото и вие сте виновни колкото нас!
относно това да докарвам оргазъм на момичето съм се научил от опит... не съм се родил научен! така че момичета ако сексът не ви харесва това е, защото вие самите не сте се опитали да ни научите! можете много деликатно да обесните на някое момче как да направи това което се иска от него! всичко май опира до експерименталноста и безсрамието! =]
« Последна редакция: 2005-06-27, 20:53 от Julia »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #7 -: 2005-06-27, 19:33 »
ТЕОРИЯТА ЗА "ГОЛЯМОТО ЧУКАНЕ"

Стотици книги са написани за това как да се любим. И всички те съветват какви сложни, хитроумни и сладострастни трикове да бъдат приложени, за да се възбуди мъжкото тяло.
       Цялата работа изглежда малко смахната, защото в действителност е твърде лесно мъжът да бъде възбуден. Самата му анатомия предразполага към това. Става реч за здравия, нормален мъж, а не за физически или психически болния, или пък някой с разстроени сетива.

Мъжките полови органи са отвън и могат да бъдат стимулирани с лекота. За мъжа е достатъчно да зърне на улицата жена - дори само да си помисли за нея - и ето ти го възбуден. А гледката на гола представителка на нежния пол предизвиква у него нещо много повече от усмивка или учестено дишане.

Разбира се, досадата от съжителството с една и съща скучна партньорка би могла да охлади мъжа. Тогава наистина има нуждае от малко техника, за да се запали отново.

Но защо партньорката му е скучна? Защо е безинтересна? Не е ли възможно тя да е отегчената? Отегчена до мозъка на костите си? Може би защото удоволствието е винаги едностранно?

Когато мъжът знае как да задоволи жената, страстта се удвоява, а скуката се изпарява като дим. Сексът е досаден само тогава, когато единият от двамата партньори не му се наслаждава.

Е, добре, влюбени сме и се любим. За мъжете преживяването е фантастично: чувствено, пълно с наслада и оргазмът ни е невероятен. Ние я обичаме, знаем, че и тя ни обича, а и тя ни казва, че се чувства прекрасно с нас.

Но така ли е в действителност? Вярваме и мислим, че веднага бихме усетили, ако тя се преструва. Само че просто е невъзможно мъжът да разбере кога жената симулира оргазъм. Знаем, че има начини за разпознаване: например учестеното дишане, втвърдяването на зърната на гърдите и т. н. Но всички тези неща стават, когато тя е възбудена, а не непременно, когато достига оргазъм.

А как е с жените? Знаете, че можете да се преструвате,
 нали? Може би сте го правила години наред. Може би никога не сте получавала оргазъм при обичайния или общоприетия начин начин на любене, тъй наречената "мисионерска" поза. Тази поза носи най-голямо сексуално удовлетворение н на двамата партньори, стига мъжът да знае как да я оползотвори. Несъмнено и всички останали начини доставят удоволствие, но голямата им популярност се дължи на това, че за жената е по-лесно да бъде задоволена. като по някакъв начин се дразни клиторът й - било с пръсти, било с устни или език.

Жените предпочитат мъжете им да вършат тези неща, защото от опит знаят, че това е единственият начин да достигнат оргазъм. Колкото и приятно да е това действие, то не може да се сравни с онова пълно и цялостно задоволяване, което се постига при нормалната общоприета поза, стига мъжът да разбере как да люби жената по този прекрасен и нежен начин.

Симулирате ли оргазъм?. Нито един мъж не заподозря нито веднъж, че не сте докрай задоволена? Гордеете се, че сте превъзходна артистка и успявате да ги заблудите?. Стенете, гърчете се, скърцате със зъби правех всичко, което очакват от вас... а всъщност сте крайно неудовлетворена и разочарована...

На мъжете е чудно защо бихте го правила. Ако познават женската психика, може много лесно да се намери обяснение.

Първо, ТЯ обича мъжа си - той не й е безразличен и затова най-вече са заедно. Тя не желае да нарани чувствата или самолюбието му. Нека си мисли, че е тигър в любовта.

Второ, ТЯ не иска той да се усъмни, че не е достатъчно чувствена, че може би нещо с нея не е наред. Смята се за виновна и допуска, че навярно е "фригидна". Защо иначе да не достига до оргазъм, когато за него е толкова лесно? Пази боже, да му мине някога през ума, че е "фригидна". Това би я съсипало. (Тук е мястото да се каже, че няма "фригидни" жени. Има само неумели мъже любовници!) И тя предполага, че ако мъжът узнае за нейната "фригидност", той би започнал да търси някое горещо маце, което да я замести.

Трето, за НЕЯ е непонятно защо не изпитва оргазъм. Продължава да си мисли, че вината е нейна, но само да знаеше причините, би могла да предприеме нещо, нали? Би могла също да му каже как да постъпва правилно, ако знаеше къде всъщност той греши или какво прави не както трябва. Той я възбужда с предварителната игра. Тя пламва от желание, но от момента, в който проникне в нея и започне да "помпа", ентусиазмът й се охлажда. Това великолепно вълнуващо чувство, огънят, обхванал цялото и тяло, пулсирането в слабините - всичко изчезва.

ЗАЩО?

Защото той изпълнява своя номер, наречен ГОЛЯМОТО ЧУКАНЕ.  

Вътре-вън. Вътре-вън. Бам-бам. Той не разбира, че на нея това не й е приятно. Отначало невинаги боли, но и със сигурност не я отпраща на седмото небе. Не след дълго обаче започва да боли и на нея й се ще ТО да свърши по-бързо!

Нека си направим следния експеримент, за да разберем за какво усещане става дума.

Протегнете лявата си ръка и с десния юмрук я удряйте около 30 секунди (колкото по-дълго го правите, толкова повече ще ви заболи).

Ще почувствате какво е да бъдеш "чукан"...

Именно такова е усещането, когато мъжът проникне в жената и започне да "помпа".

Ако се замислите за миг, ще видите, че е съвсем логично. Мъжкият пенис, готов за акта, е твърд. Тазовата област около него също е корава. А всички полови органи на жената са меки. И когато мъжът въведе твърдия си член в мекото влагалище на жената и започне усилено да "помпа", той притиска клитора й и усещането не е от най-приятните. След няколко минути се появява болка.

Само и само да се отърве, жената е готова на всякаква хитрост, за да прекрати болката и досадата.

Бързо се научава как да се преструва, че е получила оргазъм.

материала е взет от ТУКи е съвсем верен ...

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #8 -: 2005-06-27, 19:59 »
това определено не е от наи добрите мнение които сум виждал... особено на орхидеиата! това на края че тиа се опитвала да си измисли как да се отурве от циалото това судистично приклучение е меко казано изсилено... тя като свурши незначи че и аз ще свурша! такаче и да си симулира и да не си симулира аз все ще влизам и излизам... сега при мен е друг момента щото аз сум попадал на такива откровени жени които много много не цепиат басма... и даже по конкретниа случаи беше тя ми каза че е фригидна аз и казах че не е тя после реши че иска да и го докажа и аз и го доказах самоче момичето повиарваите ми е много откровена и няма да спести нещо ако не и беше допаднало... и вув краина сметка не сум сугласен и сус женскиа начин на мислене всместо се правите на интересни да оплитате нещата кажете си истината споделете и гледаите да стигнете до корена на нещата!

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #9 -: 2005-06-27, 21:03 »
Аз отново ще се изкажа....И ще кажа,че не съм от срамежливите жени.За това при мен всичко е лесно.Когато на мен не ми харесва аз не стискам зъби и да издържам на мъчението:СЕКСЪТ Е УДОВОЛСТВИЕ!!!И такова трябва да бъде!Като не ми харесва казвам ..."Мръдни малко насам" ; "Ако направиш това ще ми хареса повече" "Ако..." или просто сама си мърдам или правя квото трябва.И смятам,че това е правилния начин!Според мен ако една жена не изпитва оргазъм,то тя си е виновна!Другия вариант е,че тя наистина има проблем...например изнасилване,тормоз,т.н.
Друго: Представи си,че аз съм такава,че се възбуждам само от....(да речем историята на тех) бой,а мъжа ми е много нежен.Е как ще се възбудя тогава?Как ще стигна до оргазъм като не ме кефи да е нежно?Така че виновни са си жените,че не си хващат мъже,които имат подобни вкусове...или че не казват какво им харесва и какво не.  Тва е за сега.
« Последна редакция: 2005-06-27, 21:07 от Julia »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #10 -: 2005-06-27, 21:14 »
Цитат
това определено не е от наи добрите мнение които сум виждал... особено на орхидеиата! това на края че тиа се опитвала да си измисли как да се отурве от циалото това судистично приклучение е меко казано изсилено... тя като свурши незначи че и аз ще свурша! такаче и да си симулира и да не си симулира аз все ще влизам и излизам... сега при мен е друг момента щото аз сум попадал на такива откровени жени които много много не цепиат басма... и даже по конкретниа случаи беше тя ми каза че е фригидна аз и казах че не е тя после реши че иска да и го докажа и аз и го доказах самоче момичето повиарваите ми е много откровена и няма да спести нещо ако не и беше допаднало... и вув краина сметка не сум сугласен и сус женскиа начин на мислене всместо се правите на интересни да оплитате нещата кажете си истината споделете и гледаите да стигнете до корена на нещата!

уффф да де забравих да кажа и тук че аз никога не съм симулирала /някъде го бях написала/ но това не означава че не ме е боляло и не ми се е искало мъжа да свърши за да спре да ме боли и точно по причините описани по горе - защото го обичам защото не искам да го нараня защото знам как ще се почуства затова съм мълчала ...но не симулирам никога просто защото първо незнаех какво се усеща а сега като знам какво се усеща още по трудно ми е да го пресъздам ....немога това или го чустваш или не го чустваш ...
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:49 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #11 -: 2005-06-27, 21:21 »
Цитат
Аз отново ще се изкажа....И ще кажа,че не съм от срамежливите жени.За това при мен всичко е лесно.Когато на мен не ми харесва аз не стискам зъби и да издържам на мъчението:СЕКСЪТ Е УДОВОЛСТВИЕ!!!И такова трябва да бъде!Като не ми харесва казвам ..."Мръдни малко насам" ; "Ако направиш това ще ми хареса повече" "Ако..." или просто сама си мърдам или правя квото трябва.И смятам,че това е правилния начин!Според мен ако една жена не изпитва оргазъм,то тя си е виновна!Другия вариант е,че тя наистина има проблем...например изнасилване,тормоз,т.н.
Друго: Представи си,че аз съм такава,че се възбуждам само от....(да речем историята на тех) бой,а мъжа ми е много нежен.Е как ще се възбудя тогава?Как ще стигна до оргазъм като не ме кефи да е нежно?Така че виновни са си жените,че не си хващат мъже,които имат подобни вкусове...или че не казват какво им харесва и какво не.  Тва е за сега.

добре...аз също не съм от срамежливите ...но съм мълчала и вече казах защо

колкото до оргазма на жената аз твърдо заставам зад тезата че вината не е в мен а в мъжа /лично за себе си говоря/

насилването не го слагай като вариант при мен това не се е отразило изобщо на сексуалния ми живот и се възбуждам от съвсем нормални неща често дори прекалено дребни ...
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:49 от tech_noir »

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #12 -: 2005-06-27, 21:31 »
Дадох изнасилването само за пример,защото на много момичета тва им е разбило психиката и ако случайно са решили да продължат със секса,вече е било по-различно.Радвам се,че при теб не е било така и че ти си го преодоляла.Колкото за останалото ти говориш за конкретен случай,тоест твоя...а аз говоря като цяло.А щом мъжа е виновен защо не му помогнеш да разбере,че не те кефи така?

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #13 -: 2005-06-27, 22:00 »
което е наи страното е че при момчетата често се среща и големиат кеф от това да си наебал някоиа и тиа да е викала... страното е че идеиата е да е викала от болки! което аз лично не го разбирам! нека си пушка от кеф нека се радва пушкането мрункането и тн ме вузбуждат ама идеата да и "сцепа сливата от чукане" никога не ме блазнела!

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #14 -: 2005-06-27, 22:03 »
Ми...и аз не го разбирам....тва са хора с лошо възпитание според мен.Между другото възпитанието на един човек,най-много личи в секса...поне аз така мисля

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #15 -: 2005-06-27, 23:12 »
Цитат
което е наи страното е че при момчетата често се среща и големиат кеф от това да си наебал някоиа и тиа да е викала... страното е че идеиата е да е викала от болки! което аз лично не го разбирам! нека си пушка от кеф нека се радва пушкането мрункането и тн ме вузбуждат ама идеата да и "сцепа сливата от чукане" никога не ме блазнела!

виж значи в случея мъжа няма такава вина защото той незнае че мен ме боли а аз мълча защото съм ...абе майната му тъпо е знам но знам какви последици ще има истината върху егото му ...не искам това да се случва не и по този начин ...вече пробвах други начини и знам как да оправя това ...и въпроса е във възбудата т.е. когато не съм възбудена ме боли ...да да той е от пасивните мъжете които обичат да усещат удоволсвие ....когато иска може но рядко го прави...ами аз се примирих до някъде ...понякога се опитвам да променя нещо ....не ми се обсъжда вече честно ...
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:50 от tech_noir »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #16 -: 2005-07-09, 15:40 »
То се знае,че повечето ако не всички момичета,получават много по-трудно оргазъм от момчетата...Това не трябва да значи,че всички са фригидни,може пък партньора да не ги е задоволил...
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #17 -: 2005-08-23, 21:41 »
Цитат
но честно казано сега анализирайки мисля че проблема е в мъжа не в мен ...

колко правилнооо

Цитат
Цитат
е айде пак ние сме виновни, кой кво прави все мъжа виновен  :huh:

Че това учудва ли те ???  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:

нищо ново под слънцето !! 

Кати ти така лекичко се отърва и не ни каза какво мислиш по въпроса   или по точно защо мислиш така 
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:50 от tech_noir »

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #18 -: 2005-10-13, 14:28 »
хм ..не мога да си обясня защо всички мъже слагат диагноза "фригидна" на жени които не получават оргазъм когато правят секс с тях ...четох някаква статистика и се оказа че доста малък процент от жените са фригидни пък и има таива които са неспособни да изпитат вагинален оргазъм но с другия нямат проблем и обратното ...в крайна сметка много мразя някой мъж/момче да каже за приятелката си че я мисли за фригидна ...много от мъжкото съсловие веднага слагат подобна диагноза без да потърсят вината в себе си ,защото повечето мъже си мислят че те като се чукат с който и да е и изпитат оргазъм си мислят че и жените са така ...някои да но други не ...така че само един лекар може да каже че една жена е фригидна а докато това не се докаже по медицински път значи 2мата трябва да потърсят решение на проблема защото в случая една жена не може да каже че не изпитва оргазъм защото партньора и е некадърен ...в крайна сметка ако всеки е с такава нагласа оргазми едва ли ще има ...
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #19 -: 2005-10-13, 14:42 »
Под фригидни обикновено се разбира "неспособни да изпитат сексиуално удовоствие въобще" или "неистересуващи се от секс"

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
« Отговор #20 -: 2005-10-13, 14:48 »
Цитат
Радвам се,че при теб не е било така и че ти си го преодоляла.Колкото за останалото ти говориш за конкретен случай,тоест твоя...а аз говоря като цяло.А щом мъжа е виновен защо не му помогнеш да разбере,че не те кефи така?
мила такъв проблем имат много жени и аз до едно време бях така и си беше отвратително ...седиш стискаш зъби и чакаш всичко да свърши ... адски неприятно е ...
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:51 от tech_noir »
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
« Отговор #21 -: 2005-10-13, 14:53 »
Цитат
Под фригидни обикновено се разбира "неспособни да изпитат сексиуално удовоствие въобще" или "неистересуващи се от секс"
знам не беше нужно да обясняваш (ако поста ти е бил относно моето изказване де) ако не съм се изразила правилно извинявам се ..
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:51 от tech_noir »
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #22 -: 2005-10-13, 18:24 »
Да ,често се срещат...Точно толкова често колкото и смотаните мъже....
Мен пък ми се е случвало жена да ме кара по N-брой пъти да го правим и въпреки това да не получава оргазъм...Въпреки това и до сега ми споделя, че пак иска. Явно си им има нещо...

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #23 -: 2005-11-17, 11:27 »
за съжаление повечето пъти е на психична основа .. да се обоснова с пример:

тя е малка .. детствена .. ляга с някой смотаняк който я блъска като хилти-стена .. остава безкайно разочарована и се получава травмата

друг пример е ако някой се е опитал да я насили и т.н
бифшата са се опитали преди да ме стрешне .. резултат страх да спи с мене .. 1 месец чаках .. а и беше детсвена

след като спа с мене  обаче ми разказа всичко

Жени ние не се тапаци можем и понякога да ви разберем и да се получат нещата
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
« Отговор #24 -: 2005-12-17, 12:28 »
В един друг форум темата беше има ли фригидни жени или некадърни мъже.....
Поне аз до колко знам жени които "по рождение" са безчувствени са ама мнооооооооого малко...всичко е на психическа основа ,разните чувства страхове спомени и тн
Death Is Certain

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
« Отговор #25 -: 2006-08-15, 00:03 »
ех какво да кажа...
не ми се вярва да е само на психиеска основа-оргазъм липсва!в смисъл едновременен!
иначе става ама не е това което всички говорят-"супер яко..свършихме заедно...често мога да го правя и достигам края..."аре моля ви се!
или да го кажа по друг начин-евала-шапка ви свалям!завиждам на такива хора!
 а що се отнася до мен-явно до известна степен съм фригдна...
желание за секс има,но ако беше достатъчно само това...
« Последна редакция: 2006-08-15, 00:04 от katita »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #26 -: 2006-08-15, 08:55 »
Всичко подналежи на лечение или тренировки стига желание да има . Все ще си намериш "майстора". Аз в началото мислех че "свирките" са си просто част от foreplay-а или залъгалка за когато няма шанс за друг тип секс. Мислех си и че мен просто не ме възбуждат особено и няма начин да "свърша" при такава.
Да ама доста ми промерниха мнението.
« Последна редакция: 2014-12-04, 14:52 от tech_noir »

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
« Отговор #27 -: 2006-08-15, 16:01 »
Цитат на: tech_noir
Все ще си намериш "майстора".
знае ли човек...
а и какво да се прави до тогава...ще се стиска палци за да не ме разберат  

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #28 -: 2006-08-15, 17:37 »
Е то няма как да не се разбере, важното е да държат на теб достатъчно за да го приемат и ако ти не го казваш - да си траят за да не те сдухват.

Неактивен Fiorella

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 31
    • Профил
    • http://
« Отговор #29 -: 2006-08-21, 09:51 »
Преди време, не много  отдавна, и аз си мислех че съм фригидна, може би защото бях с неподходящият човек.....  Но определено няма такова нещо - фригидна жена, или поне е много рядко явление наистина да е фригидна! Важното е човекът с който си да те кара да се чувстваш желана, секси, предразполага те; при което ти даваш воля и на твоите фантазии и няма начин просто тогава да ти убегне оргазма  Важното е мъжа да се постарае, дори и минимално, което ти ще му върнеш двойно, ако останеш доволна де