Автор Тема: Как И Защо Скъсахте С Приятеля/ката Си?  (Прочетена 36387 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен ObichamMaikaTi

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
zaradi iznefqra...za koqto sega mn syjelqfam...i osyznafam kakfo sym zagubila ... obache e prekaleno kysnu .. :X p.s Obicham Te Vessy .. ;[

Кирилица моля!
« Последна редакция: 2009-08-10, 01:18 от ZAZO »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Re:Как И Защо Скъсахте С Приятеля/ката Си?
« Отговор #121 -: 2009-12-24, 00:26 »
изпокарахме се като куче и котка... мина вече половин година, 200 опита да се съберем, но не мога да го гледам за повече от 5 минути , без да ми се прииска да му причиня остра болка... иначе много се обичаме, ама не можем да се понасяме, хахахах
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Call.Me.Beauty

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #122 -: 2010-01-18, 21:50 »
Опит за лишаване от свобода беше главната причина.  :D

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #123 -: 2010-01-18, 22:57 »
Как така? Заключил те е насила ?  :o
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен Call.Me.Beauty

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #124 -: 2010-01-19, 09:38 »
Как така? Заключил те е насила ?  :o
Хах не.Просто ревността мина границата на допустимото.Това че споделям живота си с него,не означава че нямам собствен живот ... никой няма правото да се меша в него.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #125 -: 2010-05-30, 16:35 »
С първата ми (и май най голяма) любов скъсахме, защото тя реши да се направи на интересна, а аз съм порядъчен инат.
Исках веднъж да се видим (не се случваше често поради обстоятелствата), тя каза че има някакъв неважен семеен ангажимент а дори и аз не бих могъл да и се разсърдя (!). Е... идеше ми да с прережа вените или да се хвърля от някоя тераса за поне година след това, но не ѝ се обадих повече и се погрижих тя да не може да ме намери.

Днес нещо я сънувах и се поразрових.
Лекарка, объжена за богат и известен пластичен хирург, имат дъщеричка. 4-та на някакъв конкурс за мисис (свят). Разбира е и активистка на една хуманитарна казузичка (от нормалните за миските).

Не можах да не се сдухам. Знам вече (порай нея) че много хубавите ябълки често са гнили. Очевидно е задълбала в начин на живот и ценности, които не споделям. Ама все пак... :-X

Явно винаги ще ме вълнува.
« Последна редакция: 2010-05-30, 16:44 от tech_noir »

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #126 -: 2010-05-30, 16:54 »
Скъсах, защото ме ревнуваше от най-малкото нещо...дори от снимки с непознати абитуриентки (с които нямам нищо общо, разбира се  ;D)
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #127 -: 2010-05-30, 23:58 »
ай да не ти казвам, че ги сменяш като носни кърпи... от тия хартиените дет' са
май го казах, де ;D

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #128 -: 2010-06-20, 21:03 »
Аз скъса с моя приятел(този, с когото бяхме 7 години заедно),защото се карахме много, много ми се беше събрало след хилядите раздели и в 1 момен просто усетих, че ще ми е по-добре сама, то тази любов на моменти беше мазохизъм за мен. Нямаше разбирателство.
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Snuffy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
« Отговор #129 -: 2010-06-25, 22:54 »
Ми спорехме за некви безумни неща, обаче аз все пак се впрягах, и то бяха неща, които нямат никакво отношение към връзката ни, което е най-забавното. Обаче казваше некви неща, които ме караха да се отдалеча от него, понякога една единствена дума стига, за да отблъснеш човек. И в един момент спря да се трае, и двамата го очаквахме и се разделихме преди да сме почнали да се (само)унижаваме.

Неактивен murrr

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
Не ти препоръчвам точно така да скъсаш някой.
Та мен гаджето ми ме изпращаше до спирката и ми говореше как се зарибил по някаква мацка от нета. Отначало не го приех на серизно,но той ми обесняваше,че иска да скъсаме заради нея  ??? Разплаках се,ревах,не можех да се осъзная и накрая поставих този ултиматум "аз или нея" и познайте... :( Не знам аз ли трябва да се чувствам жалка,че ме зарязаха от някаква от нета,или той е пълен идиот в крайна сметка
You said I'm always happy,
and that I'm good at what I do,
but what you'll never realize is
I'm a damn good actress too.

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Не сте се обичали, какво лошо има да се зарежете?
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
e  къде пише, че тя не го е обичала ;)

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
e  къде пише, че тя не го е обичала ;)
Никъде, ама не е и нужно. Достатъчно е само един от двамата да не изпитва чувства, за да се обезсмисли "любовната връзка". :)
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Quest

• Любовник
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 16
  • штсксм!
    • Профил
Мене пъ все ме късат... и все за глупости :)
Всички маймуни искат да са на клона...ама триона е в мене!
Я елате пиленца при батко : ))

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Почна да се държи с мене като със съпруга... Залупена и длъжна с нещо съпруга :@ Много тъпа работа, I still miss my Ex... But my aim is getting better <3
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
В един момент осъзнахме, че искаме и се нуждаем от различни неща.Той търси промяна, не харесва живота си, такъв какъв е и иска да направи нещо повече. Това е причината да замине, разбирам го и знам защо реши да постъпи така. Но аз искам сигурност, искам да подредя живота си тук, просто не виждам себе си в друга държава и в крайна сметка се нуждая от някого, който ще е до мен.

Първоначално, след като се върна и стана ясно, че пак ще заминава, искаше да тръгнем заедно, но там не е моето място и когато започнаха колебанията, най - разумното решение за мен беше да го окуража да тръгне, защото знам, че той не чувства своето място тук и щеше да съжалява, ако беше останал.

Разделихме се човешки, може би най - точното описание. Абсурдното в ситуацията е, че след това започнахме да се разбираме по - добре. Но това не прави нещата по - безболезнени. След толкова време, усещането е като да те пуснат в дълбокото.
« Последна редакция: 2014-12-26, 15:59 от Simone »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
След толкова време, усещането е като да те пуснат в дълбокото.
Мдам, много добре те разбирам, неизменно се чувствам така след края на всяка дълготрайна връзка - колкото по дълготрайна, толкова по-безпомощен...
Caralho Voador

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Ситуацията при мен е още по - странна, защото когато нещата започнаха бях само на 17 и вече съм съвсем различен човек, но не съм и човекът, който беше с него... И в крайна сметка, по някакъв начин всичко е различно и ново, което може да бъде едно прекрасно усещане, но може да бъде и наистина плашещо и самотно.
« Последна редакция: 2015-01-19, 16:00 от Simone »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Е, в такива моменти научаваш доста за себе си. Като примерно дали всъщност би правила нещата, които си си мислела че са ти липсвали докато си бил/а с някого.
Всъщност се изправяш най-вече пред себе си без оправдания и разсейване.

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Емоциите могат да дойдат малко в повече, особено ако толкова време си се затварял някъде и си се изолирал от всичко. Грешките, които си правил ти се блещят в очите, особено когато знаеш, че ти си си виновен... И в крайна сметка, дам, започваш бавно да подреждаш пъзела и да събираш себе си. :)
« Последна редакция: 2015-01-20, 00:36 от Simone »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Минава този период. После почваш да разбираш това-онова за себе си... от себе си.

В моя случай във връзка (понеже съм ебаси етичния и отговорен смешник) все съм си мислил как ех, ако бях свободен... купони, секс с непознати, секс момичета които просто ме привличат физически, експерименти. Най малкото все чувствам подобно поведение като приключение, което пропускам, защото други го правят а аз не съм пробвал.
И какво... нищо... работа, учене, работа, учене, някое излизане в мъжка компания. Накрая почнах да се влюбвам тотално и идиотски (историята с ускоряването на пулса, невъзможността да вършиш каквото и да е и прочие тъпотии) във всичко женско което ми се усмихне. Естествено съответно да си оплитам езика при контакт. Като удавник за сламка, което всъщност си е доста опасно за мен самия. В крайна сметка хормоните и казаха думата, ама не в посоката която очаквах  :D .

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Емоциите могат да дойдат малко в повече, особено ако толкова време си се затварял някъде и си се изолирал от всичко.
Ох, това, да...На мене може би ми е най-големия проблем. И след всичката тая изолация се чувствам като дезинтегриран, и след това ми отнема цифрата време да се събера и да се почувствам отново себе си.

Хаха, тех, "ако бях свободен...купони, секс с непознати" - а после винаги става обратното :D Макар и да съм имал изключение от това правило в живота си, то винаги си е оставало правило. И не е ли именно тази природа на "ебаси етичния и отговорен смешник", която е to blame - нали все се опитваме да влизаме в положението на другия (т.е., в моя случай, на мацките, с които съм)? И често си мечтая "тя" да го забележи, колко съм готов да направя за нея - когато я обичам, разбира се - но искам всичко да е магия...
Caralho Voador

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
За да бъда честна, минавало ми е през главата да му отпусна края. Но, си знам, че на мен едно легло ми е напълно достатъчно, стига да е правилното, затова може би не съм усещала, че пропускам нещо, а и сега не ме влече натам.
Иначе идеята е доста логично, след като излезеш от нещо сериозно, в което си давал много от себе си, а резултатът е бил доста болезнен... няма как да искаш да започнеш с цялата лудница наново... но и хормоните и желанията удрят силно. Така, че импулсът към нещо не толкова сериозно е съвсем разбираем и очакван.
« Последна редакция: 2015-01-21, 19:12 от Simone »