Автор Тема: Доброто срещу лошото момче  (Прочетена 35196 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Отговор на: Доброто срещу лошото момче
« Отговор #90 -: 2007-08-28, 16:06 »
Цитат
Те затова повечето възрастни хора са толкова консервативни...

Бях чел някъде, че е точно обратното - по-малките са консервативни... Някаква психологическа статия, не ми направи особенно впечатление, но беше нещо свързано с това, че младежите са адски консервативни и консерватизма им се изръзява в това че се стремят да не се различават от себеподобните си, и хич не обичат промените. Просто така го вмятам това - не търсете някакъв подтекст в думите ми.
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #91 -: 2007-08-28, 16:17 »
Цитат
Живота не ти е даден за удоволствие и който не може да го разбере това - горко му.

С тази фраза никак не мога да се съглася! Как така може да си изживееш живота без удоволствие? Та това е някаква мъка, някакво вечно "чистилище"! Ай стига, недейте така - много е лошо да не получаваш удоволствие от живота!

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #92 -: 2007-12-27, 00:06 »
помня, че тук по едно време обсъждахме гъзарчетата, та скоро в нета намерих нещо близко до темата:
Цитат
ФИЛОСОФИЯ НА ТЕЖКАРСТВОТО

1. Истинския тежкар носи слънчеви очила. (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!)
2. Истинския тежкар се обръща към другите тежкари с поздрава: Ейш, тежкар! (по възможност се провиква колкото се може по-отдалече.)
3. Истинския тежкар отвръща на поздрава, правейки се на недочул (пример: А ко? Или: Викате ли ме?)
4. Истинския тежкар си остава тежкар, независимо дали е облечен за 10, или за 10 000.
5. Истинския тежкар ходи с бавна, разчупена, разкрачена, тежкарска походка.
6. Не е достатъчно да се обявиш за тежкар – трябва да се чувстваш такъв.
7. Не е достатъчно да се чувстваш тежкар – трябва да го покажеш.
8. Не е достатъчно да покажеш, че си тежкар – трябва да го докажеш.
9. Не е достатъчно да докажеш, че си тежкар – трябва да се гордееш с това!
10. Истинския тежкар не го поема отзад и не лапа пишки, запомни!
11. Истинския тежкар си тежи на мястото.
12. Когато истинския тежкар излезе вечер, не се прибира преди 3 часа.
13. Когато истинския тежкар излезе вечер, той прави ПОНЕ едно от следните неща: 1. Напива се като кирка. 2. Сваля/наебава някоя пичка/пички. 3. Сбива се зверската с някого. 4. Създава работа на органите на реда.
14. Истинския тежкар НЕ ходи на село.
15. Истинския тежкар живее в град с население минимум 20 000 души, за предпочитане 2 000 000.
16. Истинския тежкар не дава път на никой, независимо дали е с кола или пеш.
17. Тежкаря ползва само два вида превозни средства: 1. Мотори над 500 кубика. 2. Автомобили над 100 коня.
18. Истинския тежкар не лиже путки. И това не подлежи на обсъждане.
19. Истинския тежкар не е вилицовиден. По-добре да е 150 кила гол, отколкото 50 килца с насрани гащички.
20. Истинския тежкар си криви муцуната в гримаси на досада и отегчение, докато говори. Ако говори с някой, който го дразни, си я криви двойно.
"http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2531" - е го в оригинал

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #93 -: 2007-12-27, 00:31 »
Аз не мога да разбера какво общо имат гъзарите и тежкарите с добрите и лошите момчета. Те не са нито добри, нито лоши. не виждам какво ви бъркат толкова в здравето... Ако са толкова зле - пълен игнор. Но не мога да се съглася с много (да не кажа повечето) от мненията тук. Да речем, какво, ако дрехите и очилата на някого, който слуша хаус са наистина маркови, кара кола за над 20 000, до 25 е, добре сложен е и мама и татко нямат нищо общо с цялата работа? Достатъчно от хората покрай мен са такива, за да знам със сигурност, че мнението пак е 'тъпо гъзарче, тежкар тъп' и т.н. И? Какво ви пречат на вас?! Има и такива, които сами постигат всичко. Едва ли биха могли, ако са чак толкова тъпи, или шибат п*тки ей така - за спорта...
Както и забелязах крайно негативно мнение към момичетата, които се интересуват от материалното благосъстояние. В повечето случаи ги защитавам. Защото в момента, в който някой лигльо, който не е тежкар и лиже п*тки, направи белята, момичето да речем е непълнолетно, или пък няма възможност за аборт (поради медицински или морални причини), всичките обичаници и лигавщини се изпаряват заедно с чаровния добричък младеж, който, уви, няма материалната възможност да изгледа едно дете. После защо има толкова много сираци... Не казвам, че трябва да се търси изрично богаташ или нещо от сорта. Но все пак - това колко печелиш зависи от теб самия.
А и нека си признаем - всички сме залитали по лошите момчета, докато сме били с добрите. Поне по веднъж.
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 457
    • Профил
« Отговор #94 -: 2008-01-16, 23:24 »
Добрите момчета винаги го духат.......щот никой не ги има за нищо,понеже са добри!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #95 -: 2008-01-17, 05:57 »
А да, ако някой може да ми отговори защо момичета плачат на рамене на добрите момчета заради лошите.
Да, плачат на раменете на добрите заради лошите и после пак си лягат с последните  :D.
Caralho Voador

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #96 -: 2008-01-17, 07:52 »
Добрите момчета винаги го духат.......щот никой не ги има за нищо,понеже са добри!
Проблема е че няма добри момичета...
За кво да е кола? Най-добре е мотор :) Палиш едни гуми пред дискотеката и не се налага да черпиш и да гледаш цигании. Или може едни расти да си пуснеш... все тая. Всичките не стават!
С квато и да съм, ще си намери на кого да духа.
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #97 -: 2008-01-17, 11:07 »
А да, ако някой може да ми отговори защо момичета плачат на рамене на добрите момчета заради лошите.
Да, плачат на раменете на добрите заради лошите и после пак си лягат с последните  :D.
Няма такова нещо, докато ти плаче на рамото, можеш да си я вкараш в леглото без проблем..  :-* ???
« Последна редакция: 2008-01-17, 11:23 от Metalcho »

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #98 -: 2008-01-17, 18:00 »
Няма такова нещо, докато ти плаче на рамото, можеш да си я вкараш в леглото без проблем..  :-* ???
Може ама тогава изобщо няма да се броиш към добрите... Истината е че добрите момчета никога не са били на мода. А когато не си на мода и най-антифешън и аз-съм-различна момичета не те харесват. Когато ви кажат, че искат сигурност, любов и внимание, това не е вйрно, тва са едни от онея приказки, които просто проветряват устите на дамите... Трябва да си лош, да не показваш уважение или каквато и да е слабост или нотка на чувствителност за да си ефективен при намирането на ""човека""... Тежката истина :)
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #99 -: 2008-01-17, 19:29 »
Пфф... любов, сигурност, блабла.. на баба ми гъзЪ! Естествено че си проветряват устите! Всъщност жените постоянно казват неща, които са по някакъв начин изгодни за тях... Това какво казват, какво мислят, какво искат и какво правят жените са четири КОРЕННО РАЗЛИЧНИ неща!!!
По-скоро тряа да уточниме какво представлява лошото момче.. "лошото момче" всъщност не е толкова лошо.. не е някой, който бие, псува, крещи и т.н... поне не в началото! Не е и простак, който се държи зле! Най-точното определение за "лошото момче" го прочетох в един друг форум.. това е "силен характер, с подчертана сексуалност" - това търсят жените!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #100 -: 2008-01-17, 20:44 »
Наистина си е така!Има случаи , в които мъжете не са прави ,но сега съм съгласна.Жените не знаят какво искат!Просто мрънкаме ,когато момчето е лошо и се дразним,когато е добро.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #101 -: 2008-01-17, 23:49 »
E Митак, искаш да кажеш, че доброто момче е някъв лигльо.... не е точно така ???
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #102 -: 2008-01-18, 10:08 »
"Доброто момче" е тоя, дето жените го имат за приятел... не казвам, че е лигльо, щото смятам че аз самия съм част от тая паплач!

"Доброто момче" е винаги на разположение, за да може да отиде мацката и да му плаче на рамото, наранена от "лошото момче".. Казва "Ти си толкова мил и добър, не можеше ли и той да е такъв като тебе... защо не може сички мъже да са като тебе.. ти си супер!".. обяснява му колко е готин, а през това време си мисли за следващото "лошо момче", при което ше отиде.. И това се повтаря постоянно!!!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #103 -: 2008-01-18, 17:04 »
Люде мои любими и "доброто момче", и "лошото момче" в един момент от време си намират майстора. Демек както и да се въртим, както и да се сучим все някоя мила сладка дама със свеж нрав на тропическа буря ще направи така, че "доброто" да полошавее, а "лошото" да придобие нрав на вакло йегне. Следите ли ми мисълта?! (аз започвам да я губя).

Колко пъти сте си казвали "Бах мааму тоз изтърсак (да се разбира грозен, крив и тъп) к'ва мацка си е хванал?", а? И какво става? Не е нито до "добрината", нито до "лошотията", нито до красотата, чара или каквото и да е (дебелите портфейли и лъскавите возила излизат от темата, поради специфика и частни случаи, които не са предмет на текущото повествование). Всичко е до моментното състояние на дадена красавица, която в текущия момент е съзряла пчелата, която ще се размотава известно време из тичинката й, пък току виж и цял живот.

От всичко казано до тук следва да се изведе извод: Когато ви се ще да посетите нечия тичинка и да си поръсите нослето с полена й, то демонстрирайте (три пъти обърках таз дума, докат я напиша) й се. А ако не ви се занимава с ботаника и градинарство... Е, никога не е излишно да кажете на едно цвете, че е красиво...
« Последна редакция: 2008-03-14, 23:38 от Zago »
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #104 -: 2008-01-20, 21:50 »
И ся какво да разбирам....да съм гъз че да ме искат за нещо по-различно от приятел ли?Как да се държа с едно момиче по дяволите?Кат си груб-"Много си груб",кат си по-нежен-"Лигльо" ЕМИ ДА ВИ Е** МАЙКАТА!ЖЕНИ,ВИЙ ЗНАЙТЕ ЛИ КО ИСКАТЕ ИЗОБЩО?

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #105 -: 2008-01-22, 00:59 »
...ЖЕНИ,ВИЙ ЗНАЙТЕ ЛИ КО ИСКАТЕ ИЗОБЩО?
ХАХ!!! Тва от тебе изобщо не очаквах да го чуя.. останал съм с впечатление, че си плейбойче.. би тряало да си наясно с тоя проблем!

Ми, НЕ, не знаят... а най-лошото е, че всъщност не знаят, че не знаят.. и постоянно повтарят "Знам какво искам и как да го постигна!"... зае*би, не ги слушай..
... и побеждават.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #106 -: 2008-01-22, 10:05 »
всъщност не знаят, че не знаят..
Паххахаххахха еее Митаче...  8) 8) ;D

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #107 -: 2008-01-22, 11:17 »
Айде стига сте се вайкали! Номера е не да знаете какво искат жените, а какво ВИЕ искате! Както някой някога беше отговорил на въпроса знае ли какво иска една жена. Въпросния тип отговорил:
- Първо трябва да преспя с нея, за да разбера какво иска.
-А след това? - го попитали
-След това, - отговорило типчето - не ме е*е какво мисли мадамата!

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #108 -: 2008-01-24, 16:42 »
абе хубава мисъл,ама все пак женските са малко по-дружелюбни като им угаждаш малко,но за тая цел трябвва да знаем какво искат.Лошото е,че те наистина не знаят какво искат,но понеже се пишат за по-умните и не искат да си признаят че не знаят какво искат.....дано някой загрей за кво говоря  :D

Неактивен JUSTDNB

• Waaah
  • Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #109 -: 2009-03-01, 00:46 »
Аз не харесвам "лоши момчета, това е адски позьорско и е някаква маска в повечето случаи, или нещо още по-тъпо - "мода"...

Модерирано от Шеметна: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: 2009-03-03, 11:46 от SHEMETNA »
Сам не е редно и от джоба скубе.
Знам, че е вредно, ама то ми убаво, бе.

Неактивен Phantom Agony

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #110 -: 2009-08-28, 23:15 »
Златната среда, народе.

Lunes

• Гост
Re:Доброто срещу лошото момче
« Отговор #111 -: 2009-12-26, 22:11 »
Е съдейки по моя опит докато си доброто момче всички те имат за доброто им приятелче.. като осъзнаеш най-накрая че си детствен на 18 и всички момичета те гушват и отешават че ще намериш истинската и подобни простотии ставаш гаден тъпак които почва да не му пука какво иска момичета и да му дреме на **** какво мислят за него и вече почва да се орежда... просто като добър най-много да останеш с десетки приятелки от която нито една не те взима за приятел за секс а просто за човека на които да реве като лошия я наебе и зареже...
« Последна редакция: 2009-12-27, 14:41 от ZAZO »

Неактивен Snuffy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Доброто срещу лошото момче
« Отговор #112 -: 2010-08-18, 15:30 »
Доброто винаги. С боклуците можеш да си начешеш крастата, но не и да си позволиш да ти пука за тях. За съжаление не можеш да си избереш в кого да се влюбиш, нито кой да се влюби в теб. Свестните момчета са абсолютно злато и който е намерил такова - да му е честито.
А мацките дето ви приемат като братя - или физически не ви харесват и не искат да ви го кажат директно или наистина харесват скапаняци. Ще си намерят майстора два пъти и на третия път ще започнат те да разбиват сърца. Омагьосан кръг се получава. Общо взето не трябва да допускаш лошото момче до себе си.
Отделно че има лоши момчета, които си правят на добри и обратното, абе роли много, случаи същи, обобщаването е лошо и грешно в повечето случаи.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #113 -: 2010-08-19, 09:26 »
А какво точно е лошо момче? Всеки има лошо и добро у себе си...Толкова е субективно. Аз съм забелязала, че сякаш съм мазохистка. Обичам да ми е трудно, или просто така се получава.  ??? Толкова години имах приятел, карахме се някой път ужасно, не се разбирахме, въпреки че се обичаме. Скъсахме преди няколко месеца. Момчето се промени, беше му ужасно тежко да ме изгуби, а на мен за пръв път не ме болеше и даже се чувствах доста добре и свободна. После докато се усетя започнах постоянно да мисля за момче, което е "лошо" от гледна точка на това, че не е сериозен изобщо. + това е 1 година по-малък от мен, с две думи понякога сърцето прави много гадни избори. Точно неподходящото иска и става като мания. А добри момчета има много. И сериозни, постоянни. Но явно не се е случило досега такъв да ми хване окото и да ме привлича.
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Snuffy

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #114 -: 2010-08-19, 10:45 »
Доброто и лошото момче (момиче) са етикети, които понякога хората сами си слагат, а друг път ние им ги слагаме. Така или иначе повече пречат във всички случаи. Доброто момче не е смотльо, който не може да се уреди, просто не е лекотоварен миндил и е нужно повече от голямо деколте, за да бъде впечатлен. Това не значи, че ходи с шини на 19 години и 5 буквара под мишница.
Лошото момче в повечето случаи е бишвшо добро момче, наранено от една конкретна жена, и поради тази причина му е важно да си го изкара на целия женски род. Подобна е ситуацията с кучките. Понякога лошото момче е комплексар, друг път просто си е такъв, или изобщо не е лош, просто така го възприемат хората, щото примерно има татуировка.
А иначе все чувам някакви въпроси от сорта на "Що жените отиват при гаднярите", "Що мъжете си падат по кучки" и т.н. Не, просто хората обичат предизвикателството и когато не си готов да им легнеш в краката веднага си им по-интересен/сна.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #115 -: 2010-08-25, 14:02 »
Нали жените все се оплаквате, че ви е скучно с некви пълни добряци?
« Последна редакция: 2010-09-11, 20:37 от Don Dada »
Caralho Voador

Неактивен Snuffy

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #116 -: 2010-08-25, 20:21 »
Кой се оплаква от добряци?!  ;D  Има разлика между добряк и скучен путьо. Добряка има голямо сърце и е само за теб. Путьото не можеш да заведеш да скачате с бънджи или да карате уиндсърф. Путьото е лепка, която не ти дава правото на лична свобода, обсебва вниманието ти и в последствие ти се налага да се съзтезаваш с майка му за  сърцето му. На добрия пич можеш да имаш доверие, мъжкар е, но не иска да те нарани. Той уважава себе си и другите и може да си пере чорапите сам. Работлив, честен е, но можеш да го изгубиш, ако го нараниш.
А иначе лошите момчета са яки по филмите, когато великата богиня-мъжемелачка успява да укроти звяра, като му превърже раните пъшкайки еротично. После той я спасява от злия пич (лошия пич и злия пич са различни, злия е като Доктор Злобюл, лошия като Брус Уилис) и се женят, а в продължението са разведени само за да се влюбят пак.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #117 -: 2010-08-28, 16:55 »
....мда....хм...... абе нямам к`во да кажа, въпреки че ми се иска.....

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #118 -: 2010-09-02, 23:16 »
харесвам силни мъже!
не ги деля на добри и лоши

Неактивен murrr

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
« Отговор #119 -: 2011-02-06, 16:23 »
 :D Съгласна съм с това,което написа автора на темата,с изключение на едно: тази част от женското общество,което превръща "добрите" в "лоши",е сигурно 2/3 от всички жени. Да,много е,но все пак има 1/3,която не влиза в тях,и те би трябвало да задържат поне 1/3 от мъжкото общество да не става "лошо",нали? Едва ли е толкова трагично
You said I'm always happy,
and that I'm good at what I do,
but what you'll never realize is
I'm a damn good actress too.