Автор Тема: Доброто срещу лошото момче  (Прочетена 35186 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Доброто срещу лошото момче
« Отговор #60 -: 2007-05-30, 22:05 »
Цитат на: Ping?im
Хахаа по-лошо излъчване от тва надали мога да извада
Даааа ама ти не ми връзваш

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #61 -: 2007-05-31, 00:12 »
Хаха Митак, споделям ти 1 мое наблюдение доказано на собствен гръб. Жените казват че обичат мъжете които могат да ги накарат да се смеят. Хммм знаеш ли истина е. Аз понеже съм си шут по природа - едно 90% от момичетата около мене казват че съм адски забавен и съм бил мноо готин човек. И до там. Що? Ми щото аз съм просто робота който разказва смехории и ни прави купона. Той няма да избяга (робота тва, не купона). Винаги ше си е тука. За кво да му се лепим тогава кат няма да бяга? Я ние да си се чукаме с готините лошо гледащи, пушещи/пиещи/друсащи пропадняци, пък той Джурехе ше продължава да си ни прави кефа щото е печен. Пък той нали е робот те горкичките чувства нямат...Ама пък иначе са мноо удобни. Квото ги помолиш, прават го.  Мисля че схващате кво искам да кажа. Съжалявам ако съм бил неясен...
« Последна редакция: 2007-05-31, 00:12 от Ping?im »

Неактивен Gilotin

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #62 -: 2007-05-31, 00:38 »
имам само 1 мнение по вапроса не е важно дали си лош или добър важното е да се чувстваш добре и да се отнасяш добре с хората на които държиш ( особенно с тях ) пък това кои момчета харесват повече момичетата : нали знаете за всеки влак си има пътници  това е от мен

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #63 -: 2007-05-31, 00:40 »
Ми аз се държа добре (или поне се опитвам) ама кат гледам към моя влак пътниците не са заприиждали на талази  Тая приказка за влака ми е писнало да я слушам. Аз съм метро брато - моя влак е под земята не са види раз'ираш ли....

П.П. Наскоро разбрах че една приятелка (няма да й споменавам името щото някои от вас тука я познават) е споделила (зад гърба ми разбирасе както винаги) че "нито една мацка не би тръгнала с мене" щото съм бил нямал самочувствие. Така е. Защо нямам самочувствие ли? Препрочетете поста за робота
« Последна редакция: 2007-05-31, 00:42 от Ping?im »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
« Отговор #64 -: 2007-05-31, 01:07 »
А мислиш ли, че шутовете са в графата - надеждни гаджета? Съмнявам се. А тва, че нямаш самочувствие...не го виждам като проблем.
Авторитетът все още определя коефициента на търсеност. Колкото повече ти се възхищават, толкова повече ти се възхищават....   Няма край! ЩОм си мнооо добър в компанията, то ти си мнооо добър и за новите в нея и за старите, и за приятелите на баба ти и т.н.........Никой не се опира на Себе си!
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
« Отговор #65 -: 2007-05-31, 01:22 »
Хаха Митак, споделям ти 1 мое наблюдение доказано на собствен гръб. Жените казват че обичат мъжете които могат да ги накарат да се смеят. Хммм знаеш ли истина е. Аз понеже съм си шут по природа - едно 90% от момичетата около мене казват че съм адски забавен и съм бил мноо готин човек. И до там. Що? Ми щото аз съм просто робота който разказва смехории и ни прави купона. Той няма да избяга (робота тва, не купона). Винаги ше си е тука. За кво да му се лепим тогава кат няма да бяга? Я ние да си се чукаме с готините лошо гледащи, пушещи/пиещи/друсащи пропадняци, пък той Джурехе ше продължава да си ни прави кефа щото е печен. Пък той нали е робот те горкичките чувства нямат...Ама пък иначе са мноо удобни. Квото ги помолиш, прават го.  Мисля че схващате кво искам да кажа. Съжалявам ако съм бил неясен...
е братоооо въобщеее не знаеш кво говориш, окей и аз се вода забавен тип и аз обичам да разсмивам хората, почти всичко което излиза от устата ми са базичета, лафчета, смехориики, е и кво от това, разбира се има хора които разчитат на мене, както и на тебе, и в тва няма лошо и въпреки това съм с най-прекрасното момиче и то не защото пуша или пия или защото гледам лошо   нито е защото имам големи мускули и блъскам във фитнеса, нито защото имам кола или пари  а защото съм забавен и мога да я разсмея, предполагам и за друго, но още не мога да я разбера кво друго хубаво успя да види толкова у мене  

Ми аз се държа добре (или поне се опитвам) ама кат гледам към моя влак пътниците не са заприиждали на талази  Тая приказка за влака ми е писнало да я слушам. Аз съм метро брато - моя влак е под земята не са види раз'ираш ли....

П.П. Наскоро разбрах че една приятелка (няма да й споменавам името щото някои от вас тука я познават) е споделила (зад гърба ми разбирасе както винаги) че "нито една мацка не би тръгнала с мене" щото съм бил нямал самочувствие. Така е. Защо нямам самочувствие ли? Препрочетете поста за робота
еми мацката е права, от 3 години те познавам, не си спрял да се оплакваш и да се вайкаш какъв си "шут" колко си "смотан", "отхвърлен" ииии къв си "аутсайдер" и какъв робот си бил понеже си забавен, братче ти ако наистина си забавен, тва е много хубаво, тва да си забавен е добродетел, ти така успяваш да се комплексираш и така си извърташ нещата сам в собствената си глава, че го изкарваш хумора като нещо което не е готино, ами мамка му опитай за малко да си вдигнеш сам самочувствието, тва наистина адски много пречи, нито една жена не обича неуверени мъже без капка самочувствие които само повтарят колко са зле... вкарай си малко самочувствие дръж се по мъжки и лека по лека нещата ще се наредят

Цитат на: Eye-of-every-storm
А мислиш ли, че шутовете са в графата - надеждни гаджета? Съмнявам се. А тва, че нямаш самочувствие...не го виждам като проблем.
Авторитетът все още определя коефициента на търсеност. Колкото повече ти се възхищават, толкова повече ти се възхищават....   Няма край! ЩОм си мнооо добър в компанията, то ти си мнооо добър и за новите в нея и за старите, и за приятелите на баба ти и т.н.........Никой не се опира на Себе си!
естествено че е проблем.... освен тва да го еба, вие кво разбирате под "шут"... забавен = шут????
пф... шут те прави тва че не се взимаш насериозно, а не това че си забавен
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #66 -: 2007-06-01, 22:49 »
Подкрепям Богдан! М/у другото що не дойде днеска бе..?

Циклон, с мрънкъне нищо не стаа, бате! Ако си мислиш че така като говориш ше се появи неква ебати добрата мацка и ше каже, "Опа, ти си съкровище бе - готин, свестен, забавен... зимам те!"... това просто никога няма да се случи!
Намери друг начин да изтъкваш тези си качества, не с мрънкане "Ми аз съм много смешен и сички ме приемат само като приятел, само злодеите чукат, аз ше съм си насухо завинаги...".. никой не обича жертвите! Най-много да получиш съчувствие, секс - не!
Ако наистина си такъв, какъвто твърдиш че си, ако се научиш да го показваш, а не да го декларираш, мрънкайки... сметай че ше ти посинее к*ра от е*абне!
На един семинар по финансов мениджмънт един австриец каза: "Дори да подарявате злато, няма кой да го вземе, ако не успеете да кажете на хората, че подарявате злато!"..
Обаче злато се подарява така: "Ей, я гледай (усмихваш се)... това е злато! Искаш ли го? За тебе е!", а не така: "Миии... аз тука имам една тенекия.. жълта е... абе злато ее, ма никой не го щее... сички зимат некъв тъп бакър, а мойто златоо - никой не се интересува от негоо... мрън, мрън..."
« Последна редакция: 2007-06-01, 22:50 от WhoAmI? »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #67 -: 2007-07-15, 06:22 »
Лошото момче, защото съм лошо момиче  

Лошото момче, не задължително във вида му на генгста шит.... Честно казано, подобни типове не ми действат особено добре на храносмилателната система. Опитвах се повече от година да бъда добро момиче, защото бях с добро момче. Не ми се отрази добре. Никак даже. Загубих себе си из талазите опити да бъда нещо, което просто не ми се отдава. Човекът, който трябва да е до мен трябва да е като мен и аз да съм като него. Иначе просто не се получава и винаги нещо куца, колкото и да си мислиш, че обичаш някого...
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
« Отговор #68 -: 2007-07-15, 06:50 »
комбинацията от двамата  според мен е най-вървежната ситуация.Разбира се пича трябва да трупа точки и с други оказатели като това да е забавен както казахте,да е умен и да има поне 10 зъба в устата...А крайностите според мен не се котират... aw F**k it...
What am I sayin? Shoot em BOTH Grady, where's your gun at?
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
« Отговор #69 -: 2007-07-15, 21:14 »
Цитат на: Target_Audience
комбинацията от двамата  според мен е най-вървежната ситуация.Разбира се пича трябва да трупа точки и с други оказатели като това да е забавен както казахте,да е умен и да има поне 10 зъба в устата...А крайностите според мен не се котират... aw F**k it...
Съгласна съм с това мнение ...(отново)  
...Докато те открия...

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
« Отговор #70 -: 2007-07-16, 18:43 »
Цитат на: *dark and twisty*
Съгласна съм с това мнение ...(отново)  

Ще си ги търся като завещани да знаеш...  
...Докато те открия...

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
Отговор на: Доброто срещу лошото момче
« Отговор #71 -: 2007-08-17, 03:28 »
аз също съм на мнение 4е жените не харесват нито лошите,нито добрите мом4ета.но аз ли4но предпо4итам ''добрите'' мом4ета.такива некфи фешън4ета,газар4ета и ддз и аз кфи са толкова зле.и колкото и да си дрънкат пове4ето жени 4е хареват ''лошите'' мом4ета,на никоя не и е приятно да я третират като парцал.докато,ако жената е с мом4е което я кара да се 4увстваш добре,разсмива я и и  сваля звезди(но не прекалено де) ще е мн по добре.а за въпроса със само4увствието...малко съмо4увствие не е излишно,но само толкова.просто достатъ4но за да не те тъп4ат.
« Последна редакция: 2007-08-17, 03:36 от poison »
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #72 -: 2007-08-17, 16:42 »
аз също съм на мнение 4е жените не харесват нито лошите,нито добрите мом4ета.но аз ли4но предпо4итам ''добрите'' мом4ета.такива некфи фешън4ета,газар4ета и ддз и аз кфи са толкова зле.и колкото и да си дрънкат пове4ето жени 4е хареват ''лошите'' мом4ета,на никоя не и е приятно да я третират като парцал.докато,ако жената е с мом4е което я кара да се 4увстваш добре,разсмива я и и  сваля звезди(но не прекалено де) ще е мн по добре.а за въпроса със само4увствието...малко съмо4увствие не е излишно,но само толкова.просто достатъ4но за да не те тъп4ат.
Се по трудно ми стаа ти разберъ постовете. Газар4етата са тес дет даат мноу газ ли? Колко малко само4уствие за да не те тъп4ат? И след като жинити ни харесвът нито добри, нито лоши мом4ета, ти що харесвъш добрите? Колко точно звезди тряя се свалиат?
4- туи е супер одобна буква
аз говоря по-принцип моми4етата и жените около мен,а сега тфа 4е аз харесвам добрите проото споделям моито мнение.а за газар4етата поне в града от който съм аз се смятат мом4етата,стараещи се да са винаги център на внимание (по някога и по мн гаден на4ин) или просто мом4ета със само4увствие без покритие.звездите,в преносно зна4ение разбира се,са просто компромисите и жестовете от страна на мом4етата
« Последна редакция: 2007-08-17, 16:48 от poison »

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #73 -: 2007-08-17, 18:50 »
на теб също

egoist

• Гост
« Отговор #74 -: 2007-08-18, 01:04 »
аз говоря по-принцип моми4етата и жените около мен,а сега тфа 4е аз харесвам добрите проото споделям моито мнение.а за газар4етата поне в града от който съм аз се смятат мом4етата,стараещи се да са винаги център на внимание (по някога и по мн гаден на4ин) или просто мом4ета със само4увствие без покритие.звездите,в преносно зна4ение разбира се,са просто компромисите и жестовете от страна на мом4етата
ОФФ ТОПИК: Миа, много добре знае к'во е гЪзе. А ти от кой град казваш, че си?! Там нещо на правопис не ви ли учат?
« Последна редакция: 2007-08-19, 13:51 от egoist »

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #75 -: 2007-08-19, 10:43 »
няма знЪ4ение от кой град съм,ама е малък.и обяснението ми беше заради въпроса на един друг потребител

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #76 -: 2007-08-19, 17:43 »
Думата гъзар има много значения...аз с такава дума обозначавам типаж, изглеждащ като някоя изгряваща футболна звезда, цайси тип оксиженистка маска, кола от типа на Голф1/2/3/4 или някоя пробита Астра GSI, с много шарении по себе си и много мощна аудиосистема, от която звучи някоя фолк натура...
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

egoist

• Гост
« Отговор #77 -: 2007-08-19, 18:18 »
Думата гъзар има много значения...аз с такава дума обозначавам типаж, изглеждащ като някоя изгряваща футболна звезда, цайси тип оксиженистка маска, кола от типа на Голф1/2/3/4 или някоя пробита Астра GSI, с много шарении по себе си и много мощна аудиосистема, от която звучи някоя фолк натура...
Гъзето си е гъзе. И ти му направи мнооого добро описание.

П.П.Аз явно съм гЪзарка?! 'Щот карам Голф 3... :P

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #78 -: 2007-08-19, 18:40 »
Цитат
П.П.Аз явно съм гЪзарка?! 'Щот карам Голф 3... :P

Аа не, не се надявай...трябва да имаш резонаторно гърне, което да бучи и да привлича внимание, задължително да имаш някои от тия лепенки:
Remus, SPARCO, Tuning Mafia, да си сменила волана със спортен такъв(но от Илиянци)...лепенка на капачката на резервоара...и още куп неща...прикачвам снимки ;D

[изтрит от администратор - прекалено голям файл]

Неактивен mindless

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 74
    • Профил
« Отговор #79 -: 2007-08-19, 18:59 »
Аа не, не се надявай...трябва да имаш резонаторно гърне, което да бучи и да привлича внимание, задължително да имаш някои от тия лепенки:
Remus, SPARCO, Tuning Mafia, да си сменила волана със спортен такъв(но от Илиянци)...лепенка на капачката на резервоара...и още куп неща...прикачвам снимки ;D

Лампички, бате. Сини лампички, където и колкото може повече. Сега е голЕм хит на ауспуха сини лампички. Между другото, т'ва Голфаджиите, не знам как все на мен се случва да ги забележа, но дори и възрастни шофьори, в Голф2/3 ли са, талибанщината е направена. От 5 Голфа, 1 е с нормален шофьор.

За Астрата, го взех лично. И аз карам Астра, не е GSi, обаче си има силна музика, която се чува повече в колата отколкото извън. И rear silencer REMUS имам. Което освен, че отваря външния вид на колата с една идея, прави и гласа на колата една идея по-басов, но в никой случай изпърдян тип Nessport. Ако купуваш скъпи (оригинални) тунинг части и аксесоари, нещата са по иначе. Пак е един вид гъзария, но ако се замислиш всяко едно подобрение по колата (Мунинг) си е такова...
« Последна редакция: 2007-08-19, 19:01 от mindless »

egoist

• Гост
« Отговор #80 -: 2007-08-19, 19:04 »
Аз живея близо ди Илиянци...  ;D Нощно време слушам гЪзетата (дет' се събират на близката бензиностанция) как бръмчат по бул.Рожен. Да ви кажа честно мнооого се вживяват. Една вечер отиваме с мъжа ми да си заредим мотора с бенз и като ни налетеха от всички страни гЪзетата с тея тяхни аутомобили и пистарки..., и като почнаха да слизат гаджетата им от колите... Беха едни натокани мацки. Мани, мани. Май са попрекалили с гледането на "Бързи и яростни"?!  :P

Аз обаче трябва да се помотам в темата за "Доброто и лошото момиче"?!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #81 -: 2007-08-19, 23:29 »
Е тоз последния кош е велик!
Бе ебаай се ти ама аз карам такъв кош (без простора за пране и ауспуха-кюнец де) и треа да ти кажа че за годините си (2 месеца по-дрът от мене) си върви чук добре.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #82 -: 2007-08-20, 09:23 »
Нема такава тема :D :D :D Доброто срещу лошото момче или иначе казано Доброто момче срещу селския тунинг :D

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #83 -: 2007-08-21, 22:16 »
Дай и аз да споделя моите наблюдения относно гЪзарчетата...  Те са :
1. на видима възраст - над 20 годинки...
2. със сребърен ланец тежащ половин кило(струващ 300 лв)
3. очила, точно копие на марковите такива, но купени от някоя сергия
3. автомобил немско производство(мерцедес, бмв, опел(астра, тигра и т. н., калибра са ми най любими)може и голфче) задължително с шибедах и поне трета употреба, купен им от татко им. Ако гЪзарчето се издигне малко в йерархията на семейната фирма, може и само да си купи автомобил - доректен внос от Германия.... За пръв път ше се съглася с Мноо сложен - да мнооооого сини лампички...по едно време(преди сума години) беше модерно да висват по един диск на предното огледало... Ама как блестеше?! Музиката варира от черно(Лия и Кондьо) през твърде модерния в днешно време хаус и всички парчета дето ги пускат по сити и (дв)ъ войс... Скоро  в една такава кола слушах песента Call me when you're sober   Ама тва щото я пускаха по МТВ...
4. Винаги "добре облечени". Много си обичат късите панталонки много над коляното и като им напрайш забележка за облеклото следва отговор: "мойта тениска e два пъти по-скъпа от на тоя костюма."
5. Изключително високо самочувствие. Хубаво е човек толкова много да вярва на себе си :)

Ама под гъзарче разбирате лошо момче, то грешите... Те гЪзарчетата са безвредни. Живеят си собствения живот и на никого не пречат. Освен на наивните малки момичеца, които решат да се влюбят в тях.
  За мене лоши момчета няма... Има изроди, които си се раждат такива. Ама те са много далече от всеобщата представа за нормален човек.
Има една много хубава мисъл: Каквото повикало, такова се обадило. Като сееш жито, не чакай да жънеш краставици(тая моя мисъл ще остане в световната форумна история). В смисъл поведението на даденият човек е резултат от натрупаният житейски опит и преодолените препедствия. В бедите човек оформя характера си. Тези неща ги говоря, защото скоро една приятелка си играеше с едно момченце много по-неопитно от нея. След като всичко свърши аз я обвиних, че е разбила сърцето на момчето, а тя ми отговори: "И моето са разбивали. Такъв е животът!" Е тва момченце ще се превърне в едно от онези самовлюбени перковци, които си мислят че могат да имат света, но всъщност възможностите им са посредствени и ограничени. И тва момченце след 3 годинки ще разбие сърцето на някое мило момиче с голеееми мечти...сега вече цикълът се затваря. Момчето е решило да си отмъсти, ама на друга и сега се превръща в "лошо момче". Ами каката дето му разби мечтите... тя добра ли е?!
Абе май мнението ми отчасти съвпада с това на Фанатик
А и от моя скромен опит съдя, че всичко зависи от подхода... Едно момче, може да се слави като лошо, като гЪзар, а на тебе да ти сваля звездите... Или пък първоначално да си мислиш, че по-добър от него няма, а после да осъзнаеш, че не си срещала по-егоистично и себично коп*ле.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #84 -: 2007-08-25, 22:47 »
Цитат
мерцедес, бмв

Обаче трябва да се уточниш, точно за кои модели става дума, че ме засегна ;D

Е аз нарочно не се уточних. Важното е да е немско - Аудита А6, Пасати, БМВ-та,Мерцедеси...Един бивш приятел в момента кара мерцедес слк200. Общо взето  нищо по-скъпо от 20 000 лв.. Едно бмв трета ръка струва към 10 хиляди  .   То за тях май колата е много важна... Обаче забелязвам една тенденция... Има някакви отстъпници от немското. Взели са да се разкарват с алфа ромео... или   пък с джипове Киа... Но предполагам, че е временна тенденция и ще отшуми...

Цитат
не всички гъзарчета са балами, има много кофти типове, с които си е кофти да се закачаш
е точно тия карат бмв-тата и мерцедесите... И както казах горе поне трета употреба... ама ако семейният бизнес потръгне могат и втора употреба да си купят - директен внос от италия или германия... А за тия пари могат да си вземат едно чисто ново рено или пежо, ама не е немско...

Иначе аз си имам теория защо толкова се държи на возилото... Щото са още ергенчета, а мацки не се ловят с лади и жигули... Важно си е колата да е представителна, ако не това, то поне изкряща, забелязваща се...
кат се оженят първите няколко годинки(2-3) спират да си мерят колите... после се почва пак с манията, щото си търсят любовници...
Такива ми ти  работи в малкото градче... Вие ще кажете кво става в по-големите. Предполагам, че е същото...

То това отгоре е наръчник как да познаеш лошото момче, гЪзарчето по колата... Ако кара мерцедес слк200, бягайте, момичета!
Някоя друга вече ви е изпреварила... ;D

Цитат
колкото до неопитното момче..приятелката ти е имала късмет, че е хванала някой будала
То, момчето беше на 16 - 17, а тя с 2 годинки по-голяма... На такава възраст всичките са/сте будали...  ;D ;D ;DХайде отречи де! ;D
« Последна редакция: 2007-08-25, 23:08 от mi6ka006 »

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #85 -: 2007-08-26, 00:06 »
Абе не е баш така за гЪзарчетата да ти кажа. Не всичко що кара БМВ е гъразче. Нали знаеш, че всичко си има изключения  8)
Inside all of us there si hope...

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #86 -: 2007-08-26, 01:09 »
Цитат
Един бивш приятел в момента кара мерцедес слк200. Общо взето  нищо по-скъпо от 20 000 лв..

Усещам, че имаш зъб на някой гъзар...и аз карам кола за....приблизително толкова, но с тази разлика, че ако някое момиче ми се сваля заради колата, бива пропъждана кат краставо псе. За мен, мацки, които гледат колите, а не самите хора, са....хмм....ще го оставя без коментар ;)

Колкото до типовете, с които е кофти да се закачаш, тук е малко по-различно, обикновено такива познават още куп други себеподобни, често са много войнствено-настроени и винаги търсят решаването на един или друг проблем по силови начини(които не винаги са успешни, в зависимост от бройката на лошковците)

Цитат
То, момчето беше на 16 - 17, а тя с 2 годинки по-голяма... На такава възраст всичките са/сте будали... 

Е аз мислех, че става дума за големи хора...16-17 годишните момченца са с много крехка психика, лесно раними и много романтични...това обаче не важи за момичетата на същата възраст ;D ;D ;D

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #87 -: 2007-08-26, 10:35 »
Е аз мислех, че става дума за големи хора...16-17 годишните момченца са с много крехка психика, лесно раними и много романтични...това обаче не важи за момичетата на същата възраст ;D ;D ;D
Ех само такова определение не бях чувал за себе си... Интересно колко субективно става мнението на човек с нарастване на възрастта. Те затова повечето възрастни хора са толкова консервативни...
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен the_mechanic

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #88 -: 2007-08-28, 14:37 »
А на здраве ...
Уточнение - не съм чел последните две страници - извинявам се ако нещо повторя
До сега само съм прехвърлял форума и никога не съм се осмелявал да пиша в него, но сега не мога да издържа.

Да си гъзар е нещо жалко! Въобще горко на хора, който единственото нещо което се стремят е социална идентичност. Това е да си сапунен мехур. Пред мен са заставали момичета с много по висок социален статус, който се обличат много по скъпо от мен и карат коли и т.н. Само за 5 мин. в мое присъствие мога ги здухам като стой та гледай - защо се питате вие? Защото са абсолютно НИЩО!!! В един момент като застанат пред човек, който не го интересува обвивката и изпадат в шок и ужас, защото нямат нещо какво да предложат друго. О да, не е нужно да споменавам как реагират като ги питам от къде и дали по честен начин са се сдобили с тези благини.
Да се върна на темата. Живота не ти е даден за удоволствие и който не може да го разбере това - горко му. Живота ти е даден да градиш! НЯМА ЛОШИ МОМЧЕТА и никога не е имало. Има пишлегарчета, който си мислят, че са нещо и още по-големи лумпели който им се впечатляват. Това е една жалка симбиоза м-у невежи същества. Те не градят нищо устойчиво. Мъже - жените не са инструмент за задоволяване на сексуалните потребности и не са ланци който те украсяват! Да имаш жена е преди всичко отговорност към даден човек. Трябва да ДАВАШ в една връзка, а не очакваш да взимаш. Ако не си готов за това - не си прави експерименти!
Жалкото обаче е че модела на лошите се котира. Защо? ЖЕНИТЕ ТОЛЕРИРАТ ЛЕКЕТАТА и за това си патят. И ако им поникне малко мозък да се научат да ценят кое е качественото, то и моделът на псевдо гъзарите ще се наложи да се промени. Така че си е техен проблем, като не знаят какво да иска. И ако случайно знаят как да го разпознават.
Моделът на добрите момчета ВИНАГИ ще бие, защото те имат РЕАЛНО какво да предложат.
Пожелание: Градете качества и умения който не са преходни. Защото да си добро момче значи да си оправен, знаещ и можещ. Във всяка ситуация да могат да изкласят. Да постигаш успехи на всички фронтове. Ценете стойностни неща. Ако ви стиска ... А да, ако някой може да ми отговори защо момичета плачат на рамене на добрите момчета заради лошите.
Мир и благодат

egoist

• Гост
« Отговор #89 -: 2007-08-28, 14:57 »
Признах те!!!  :)
Ставаш за писател на детски книжки. Браво!
Само с едно не съм съгласна:всичко е ПРЕХОДНО. :'(
Айде, цунки!

П.П.Много мразИМ да плача... на рамото на някое добро момче. Т'ва винаги ме вкарва в роля:на лошото момиче!  ::)