Автор Тема: Доброто срещу лошото момче  (Прочетена 35196 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен DeadMistress

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 306
    • Профил
    • http://www.myspace.com/dyingillusion
Доброто срещу лошото момче
« Отговор #30 -: 2005-06-15, 22:42 »
Цитат
Я да те питам нещо - знаеш ли кво е да се чувстваш ИЗОСТАНАЛ И НЕЩО ПО-НИЗШЕ ОТ ДРУГИТЕ?
[div align=\"right\"][snapback]887[/snapback][/div]
Мисля , че ДА ! Много добре знам какво е , защото в момента се чувствам горе долу така : "НЕЩО ПО-НИЗШЕ ОТ ДРУГИТЕ" . И какво имаш в предвид с това "ИЗОСТАНАЛ" ?? Изостанал в какво ?!??  
« Последна редакция: 2005-06-15, 22:43 от DeadMistress »
Around her neck burns the saviours cross .
The icon of sacrificial love ...
A strand of moonlight catches her throat
and lights the symbol of everlasting joy ...

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #31 -: 2005-06-15, 22:46 »
Докато моите връстници си имаха гаджета на по 12-13 години, аз си стоях вкъщи или в най добрия случай си разцъквах със скейта некъде, щото хората се дистанцираха от мене и никой никъде не ме викаше...И за тва сега като заговоря някое момиче се държа неадекватно като некое хлапе и не знам как да реагирам
« Последна редакция: 2005-06-15, 22:46 от gfw_cyclone »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #32 -: 2005-06-15, 22:46 »
Цитат
ИЗОСТАНАЛ И НЕЩО ПО-НИЗШЕ ОТ ДРУГИТЕ?
Мдам, голям зор, докъто си избия комплексите, набити ми в училище. :moil:

За момичетата - след прословътия "първи път" проблема се оправя. Като добиеш увереност в себе си и спреш тайничко да обожествяваш всичко женско.
« Последна редакция: 2005-06-15, 22:48 от tech_noir »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #33 -: 2005-06-15, 22:49 »
Цитат
Циклон стига си се оплаквал, стига си се тръшкал, аз за пръв път си имах приятелка на 17!!! Преди това колко са ме отхърляли не е истина просто, до седемнайстата ми годишнина колко съм ревал за момичета само аз си знам, то аз и сега си пускам сълзички доста сериозно, но отдавна не се беше случвало  :blush:
[div align=\"right\"][snapback]894[/snapback][/div]
Боги, Тех, тръшкам се щото такива като нас са изключение от правилото! Колкото и да мразя да съм част от тълпата, тука ефектът не е особено положителен!

Неактивен DeadMistress

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 306
    • Профил
    • http://www.myspace.com/dyingillusion
« Отговор #34 -: 2005-06-15, 22:53 »
Цитат
Докато моите връстници си имаха гаджета на по 12-13 години, аз си стоях вкъщи или в най добрия случай си разцъквах със скейта некъде, щото хората се дистанцираха от мене и никой никъде не ме викаше...И за тва сега като заговоря някое момиче се държа неадекватно като некое хлапе и не знам как да реагирам
[div align=\"right\"][snapback]892[/snapback][/div]
Ако си мислиш , че и аз не съм била така ... Много грешиш ! Мен ме "отхвърляха" главно заради музиката !! Но сега вече , като поортаснахме ... Разбраха , че това да си подбираш приятелите по музиката или стайла на обличане е Тъпо !   Всичките ми приятелки си имаха френдс и само аз   нямах и то заради стайла и музиката ми .. Първото ми "гадже" беше
 на 14 , а сега съм на 16 и общо съм имала (сериозни гаджета) около 5 - 6 , за разлика от другите , дето сметят момчетата на 1 седмица  
Around her neck burns the saviours cross .
The icon of sacrificial love ...
A strand of moonlight catches her throat
and lights the symbol of everlasting joy ...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #35 -: 2005-06-15, 22:53 »
Споко бе ман, просто си по-малък. Иначе през същите перипетии сме минали.

Еле пък мене като са ме възпитали да съм етичен, вежлив и коректен....

3 месеца с някое девойче, целувки и пипане по парковете. Най-накрайя се престрашавам да я попитам дали би дошла у нас да го направим   , чъвам едно "миииии... не знаааамм", казвам "ми добре, явно не си готова още, ще изчакам да решиш". Псле 2-3 месеца като се разделим почвам да слушам как един по един всичките ми приятели са се изредили.

Пълен сдух.

А колко бях влюбен в разни дето мязаха на момичето от Семейство Адамс или Кърт Кобейн в женски вариант... Накрая ссе отказах и реших да не съм чак толкова претенциозен.
« Последна редакция: 2005-06-15, 22:55 от tech_noir »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #36 -: 2005-06-15, 23:11 »
Цитат
Споко бе ман, просто си по-малък. Иначе през същите перипетии сме минали.

Еле пък мене като са ме възпитали да съм етичен, вежлив и коректен....
[div align=\"right\"][snapback]898[/snapback][/div]
А мислиш че мене не са? Точно за тва не съм некъф отворко...

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #37 -: 2005-06-15, 23:26 »
Цитат
А мислиш че мене не са? Точно за тва не съм некъф отворко...
[div align=\"right\"][snapback]901[/snapback][/div]
Ами и добре са ви възпитали, защото ония лайна, чиито родители не са ги възпитали правилно, не струват нищо....
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #38 -: 2005-06-15, 23:37 »
Да брат ми обаче повечето женски не те гледат колко струваш, а дали си bad boy fo lyf

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #39 -: 2005-06-15, 23:46 »
Ми начи и те нищо не струват... Няма да се променям заради некви мухли... не може на тоя шибан свят да няма поне една убава маца, която не търси The Bad Boy, а някой скромен младеж като мен или теб, а щом я има аз ще я намеря, мамка му!!!
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #40 -: 2005-06-15, 23:52 »
Считай че съм зад тебе, ама колко ше търсиме нема ти казвам...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #41 -: 2005-06-16, 00:14 »
« Последна редакция: 2005-06-16, 00:15 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #42 -: 2005-06-16, 00:36 »
ми притесних се за него  

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #43 -: 2005-06-16, 00:47 »
Аууууу кво станало тука бе, голям спек! Я се стегнете, Циклоне, брато, трай бабо за хубост!
Зазо... трай дядо за хубост!
Важното е да сте си със самочувствие и тва е!  Когато се ебава живота така идва момент, в който ти светва целият късмет наведнъй! Пък и 17 е съвсем млада връзка... един път да махнете "тапата"... тешко им на мацките  Убеден съм , поне ви знам вас и съм ви виждал и сте супер готини пичове сички!

punk_succubus

• Гост
« Отговор #44 -: 2005-06-19, 14:29 »
Лошото момче определено... имала съм гадже, представляващо мечтата на много момичета..демек романтичен винаги да се интересува от тебе съгласява се и знаеш че дори не би погледнал друга...но повярвайте просто не е за мене! не можах..предпочитам момче с твърд характер и особено смятам за ужасно кофти момче -страхливец... направо имам фобия.. също много ме радват и момчетата които показват по външния си вид че са лоши
« Последна редакция: 2005-06-19, 16:26 от Julia »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #45 -: 2005-06-19, 17:20 »
Цитат
Аха, ето че се появи и някоя, която си пада по "бед бойЗ" и си го признава .

Циклоне, Зазо, я се стегнете. Аз съм "закъснял" повече от вас... навремето . Е, и? Давайте го по-спокойно и не си градете самооценката въз основа на това, дали сте девствени или не, има далеч по-важни места. Подсказвам-нямате основание да се притеснявате, че сте "закъснели', да се притесняват "избързалите" (за справка-учебниците по сексология  ).
[div align=\"right\"][snapback]1665[/snapback][/div]

и аз не мисля че изоставате спокойно момчета   време има за всичко ...

инъче ми се ще да дадем определение за лошо момиче и момче /писах и в другата тема за доброто срещу лошото момиче/

egoist

• Гост
« Отговор #46 -: 2005-06-19, 23:37 »
Имах гадже...
Сладурче...
Следваше икономика в УНСС...(отдавна трябва да е завършил)и то точно моята специалност!
Имаше и кинти...,апартамент..
Беше толкова добър и мил...честен и бла-бла,какво ли още положително нямаше в него...
Много спокоен...
Но...
Го...
Зарязах...
Още прди да се е стигнало до секс!
Не беше за мен това момче!
Аз,както съм необуздана...,палава....и енергична...
Не ми се мисли даже!!!
Щях да го побъркам сигурно!?
Винаги съм мислила(до тогава!),че точно такъв мъж ми трябва...
Заблудена съм била!!!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #47 -: 2005-06-20, 00:02 »
Дам...
По едно време живях със съквартирант. Само двамата. Познати бол. Навити мацки също (добрата комбинация пари + дом в центъра + неангажиран Urban Young Professional). Година - две всяка нощ си се прибирахме сами, след като бяхме изпивали с поглед мацките в Билкова и лодки и преглъщахме.

Кой ще ни издържи такива, дето денонощния ни цикъл се състои само от работиа и сън с една пауза бира+водка+марихуана+дюнери по средата... Колкото и да е мотивирана, след 2 седмици щеше да почне да мрънка, а след месец да ни къса нервите.
« Последна редакция: 2005-06-20, 00:03 от tech_noir »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #48 -: 2005-06-20, 00:04 »
Цитат
инъче ми се ще да дадем определение за лошо момиче и момче /писах и в другата тема за доброто срещу лошото момиче/
[div align=\"right\"][snapback]1687[/snapback][/div]
За мене: лошо момче- или нек'ъв позьор и др**льо или някой, на който просто не му пука за мненията на другите; същото важи за лошите момичета; също така това е психически синдром, симптоматичен за пубертета  Най- лошите свършват зле; поне тези, които аз съм познавал...така че дори в лошотията трябва да има мярка  
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #49 -: 2005-06-20, 03:20 »
Цитат
За мене: лошо момче- или нек'ъв позьор и др**льо или някой, на който просто не му пука за мненията на другите; същото важи за лошите момичета; също така това е психически синдром, симптоматичен за пубертета  Най- лошите свършват зле; поне тези, които аз съм познавал...така че дори в лошотията трябва да има мярка  
[div align=\"right\"][snapback]1779[/snapback][/div]

еее хайде сега не говорим за задник а за лошо момче   ти се унесе ...  

аммм тогава трябва всеки да казва какво разбира под добро и лошо момче и какво би искал да има до себе си аммм уточнете моля и за връзка или за ...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #50 -: 2005-06-20, 15:49 »
Цитат
"Лошо момче"-"силен, мълчалив (в по-добрия случай, инае можеш да чуеш купища бисери...), мрачен, обикновено-повече от леко проЗт(ак)...
Хайде помислете над тия два типажа  .
[div align=\"right\"][snapback]1866[/snapback][/div]
Добре бе, защо "лошото момче" задължително трябва да е проЗт(ак)?!? Не мога да разбера к'ъв е тоя образ дето го описа и как по- точно го измисли?!?
Caralho Voador

?????

• Гост
« Отговор #51 -: 2005-06-25, 14:56 »
амиии Асене ... хуу ... така да бъде .. ОБАЧЕ ..."Лошо момче" какво общо има с описанието му ???

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #52 -: 2005-06-26, 11:30 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Случвало ли ти се е да спреш и да се зачудиш защо повечето жени отиват при “неправилните” мъже поради “неправилни” причини? За да премахна напълно мистерията, в която доста от вас може да са от известно време, повечето жени НАИСТИНА си падат по лошите. Но “лошите” не е точен термин за типа мъже, при който отиват жените.

[/quote]
Значи,аз мисля,че много често се случва милите,срамежливи момичета да отиват при така наречените"лоши","непостоянни".Може би точно защото противоположностите се привличат,още повече,че те се допълват,а и истинската любов  променя хората донякъде
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #53 -: 2005-07-12, 12:00 »
Цитат
че тва за противоположностите си е вярно, въпреки че те могат да бъдат противоположни по много различни категории и показатели така да се каже, само не разбрах това [!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]истинската любов променя хората донякъде
то за да се стигне до тая истинска любов те требва се намерат първо  
[div align=\"right\"][snapback]5317[/snapback][/div]
[/quote]
Исках да кажа,че когато обикнеш някого,ти може да се промениш,без изобщо да усетиш.Моя приятел например
 беше някакъв несериозен,не си падаше по дългите връзки,вземаше всичко на базик,а виж колко време сме заедно и не можем един без друг вече,преди не беше казвал"обичам те"на момиче,а на мен редовно ми го казва.Беше ми казал,че ако скъса с момиче,колкото и да му е гадно,няма да се върне после при нея.А какво стана?Скъсахме и той постоянно искаше да се сдобрим
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #54 -: 2005-07-17, 13:37 »
Аз предпочитам "доброто момче" ама не чак толкова "добро" че като ме погледне да се изчерви и да забрави къде се намира или като ме заговори да се държи като педал  Някакси да си се държи като мъж, ама да е по-нежен , един вид да не се опитва да ме хване за задника всеки удобен момент  а очите му само да гледат към циците ми

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #55 -: 2005-07-17, 14:08 »
Цитат
значи термина лошо момче зависи от мирогледа ти но да кажем че има няколко вида лоши момчета ...и сега аз бих отговорила какво във лошото момче ме привлича с уточнението че не си падам по мъже тип "дръж ми дъвката ся ща целувам"   но харесвам "мъжкари" които често влизат и в ролята на лошото момче и уточнявам какво значение придавам на думата...тип който знае какво иска и ти го предлага без колебания ,той има цел и посока т.е. не е от типа хленчещи неориентирани и незнаещи...другото много важно за този тип мъж е че знаят как да се държат с една жена и да не и позволят тя да се качи на главата им т.е. контролират положението като и дават лека илюзия че тя може да промени това ...после това е тип който държи интереса ти буден и подклажда любопитството ти като никога не се разкрива до край ...
този тип мъже знаят как да задържат една жена до себе си защото тя никога не е сигурна че го има изцяло и само за себе си а в женската природа както и в мъжката е заложено това да "преследваш жертвата" до край което значи че падне ли в капана ти и не подържаш ли интереса и рано или късно я губиш /въпрос на време/
една такава връзка се изчерпва по бързо ако не е на интелектуално ниво т.е. когато нямаш какво да си кажеш с един човек за мен нещата вървят към своя край защото една връзка не може да се гради само на секса там говорим просто за "поредната" ..
и тук трябва да кажа че на много мъже както и жени самото преследване доставя повече удоволствие и тръпка от самата връзка понякога защото в това има тръпка а за връзката се искат и чуства ...
лошото момче дава на жената тази тръпка тази несигурност и в същото време знае какво иска тя и как да я задържи /поне докато и той го иска/ затова мисля че много жени харесват този тип ...той не е безличен и жената имаща нужда от такъв тип го "надушва" ...
[div align=\"right\"][snapback]58[/snapback][/div]

"лошо момче" незнам защо ми слагате етикет... позьор , мрачен , борец, простак ,циничен , надут ...мисля че разлика има  но всеки с мирогледа си ако това е вашия тогава не не харесвам такива мъже...но ако погледнете моето описание за "лошо момче" тогава да харесвам такива мъже

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #56 -: 2007-05-22, 12:02 »
Цитат на: Diva Orxideia
но харесвам "мъжкари" които често влизат и в ролята на лошото момче и уточнявам какво значение придавам на думата...тип който знае какво иска и ти го предлага без колебания ,той има цел и посока т.е. не е от типа хленчещи неориентирани и незнаещи...другото много важно за този тип мъж е че знаят как да се държат с една жена и да не и позволят тя да се качи на главата им т.е. контролират положението като и дават лека илюзия че тя може да промени това ...после това е тип който държи интереса ти буден и подклажда любопитството ти като никога не се разкрива до край ...
този тип мъже знаят как да задържат една жена до себе си защото тя никога не е сигурна че го има изцяло и само за себе си а в женската природа както и в мъжката е заложено това да "преследваш жертвата" до край което значи че падне ли в капана ти и не подържаш ли интереса и рано или късно я губиш /въпрос на време/

Брех, как съм я пропуснала тая тема    Съгласна съм с цитираното мнение... за мен това е качественото лошо момче.. просто трябва да има контрол и да не ти позволява да му се качваш на главата, да можеш да разчиташ на него, но да не е без собствено мнение.

И както беше казала Лили по-нагоре, ако ще е добро момче да не е някой мухльо, който при първата опасност да се крие или пък да се изчервява при малко по-твърд намек за скес, примерно...

Доброто или лошото момче? ами искам хибрид. Не може винаги да е добър или винаги да е лош.. на лошия му трябва романтика по някога, а на добрия твърдост... Искам хамелеон, не мога да избера един от двамата, защото и към двамата ще изгубя интерес бързо... просто съм си такава - доста буйна, необуздана като характер и трябва някой да ме опитомява, но не със собственически методи, защото бързо късам юздите и бягам надалеч.
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #57 -: 2007-05-30, 01:19 »
Аъъъъ Лили тва го е писала преди 2 години
Сегаа определено повече ме кефи "лошото момче"...то и затова напоследък само рев, сълзи, сополи, мани..... хах интресното е, че точно тва по-горе като съм го писала ходех с едно "добро момче" и ако трябва да сме точни хаха тръгнах с него защото беше добричък и в един момент ми писна да е толкова добричък (прекалееено добричък) и го разкарах  Мноого зле  И преди време се видяхме и открих КОЛКО МНОГО се е променил, станал е абсолютен гадняр и мрази жените и пак почнах да му се кефя  
Иначе по темата-ако може някакси момчето да е с лошо излъчване, като го погледнеш и да се надигне леко страхопочитание едва ли не, но пък да е добър, КОЕТО не означава да ме гледа като кученце и да не ми говори "миличко", "пиленце", "котенце", "мишленце", "прасенце" и цялата ферма братче  Става дума за добър в рамките на хетерото

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #58 -: 2007-05-30, 01:22 »
Хахаа по-лошо излъчване от тва надали мога да извада

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #59 -: 2007-05-30, 12:37 »
Начи... моите наблюдения и експерименти с хора непрекъснато дават плодове... Все по-точна информация добивам и ако някой го интересуват последните ми изводи - жените не си падат по лошите момчете... нито по добрите момчета! Преди и аз си мислех че лошите момчета са с предимство и колкото по-голямо говедо си, толкова повече ти се лепят! Не е така обаче! Жените си падат по едни момчета, а по други - не! Не съществува зависимост обаче от това дали момчето е добро или лошо.. става въпрос за индивидуалности! Просто има хора, които са магнетични и по някакъв начин привличат срещуположния пол (има и такива жени, както се сещате)! Аз имам известни предварителни заключения, които обаче ще публикувам, когато се уверя в истинността им... не искам да говороря неща, които са си просто мое мнение.

ПП: Наблюдавам, обаче, тенденциите напоследък... май повечето "яки мацки" се лепят на безделниците по дискотеките, които поркат и шмъркат много... Та.. следващия въпрос: Трябва ли в днешно време да си наркоман, за да си ефектен? Свързано ли е това с факта, масовите момичета търсят по-скоро забавление, отколкото някакви скучни, дълбоки чувства, а когато си се направил на... Алф.. си доста забавен и оригинален? Готови ли са да пренебрегнат това че си надрусан, днешните момичета, в името на доброто забавление?
« Последна редакция: 2007-05-30, 12:42 от WhoAmI? »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.