Автор Тема: Доброто срещу лошото момче  (Прочетена 35146 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Дискусията по този въпрос никога няма да приключи. Така че ето нещо, по което да помислиш...

Случвало ли ти се е да спреш и да се зачудиш защо повечето жени отиват при “неправилните” мъже поради “неправилни” причини? За да премахна напълно мистерията, в която доста от вас може да са от известно време, повечето жени НАИСТИНА си падат по лошите. Но “лошите” не е точен термин за типа мъже, при който отиват жените.

Жените отиват при мъже, които имат голямо самочувствие с жените? Не е напълно вярно. Те отиват при мъже, които не ги е страх от “пеперудките” им? Не съвсем. Според мен истината е следната: Жените, повечето пъти дори САМИ НЕ ЗНАЯТ защо отиват при съответния мъж. Те много рядко сядат да мислят какъв тип мъж биха желали да имат в живота си. Тяхната представа е в най-добрия случай мъглява.

Така че всичко се свежда до следното. Жените чисто и просто отиват при този, който ги кара да е чувстват най-добре. И точка. ПЪТИЩАТА, по които мъжете ги карат да се чувстват добре, нямат значение. Точно тук и точно заради това, те изпадат в беда. В нашето общество на моментално възнаграждение, те отиват първо при този, който ги възбужда най-много. Ето тук така нареченото “добро момче” (което също не е точен термин) губи. Така нареченото “добро момче” не може да говори правилно. Той няма купища положителни емоции и върхове, които да споделя, и като цяло не е изключително прям.

От женска гледна точка, това се възприема по цял ред грешни начини, по които не трябва. Но такъв е животът и това е съдбата на бедното “добро момче”. Ако трябва да съм точен, трябва да отбележа, че не ВСИЧКИ жени си падат по така наречените лоши. Искаш ли да знаеш кои жени си падат по тях? Само жените, които искаш. Така че според случая, това може да са “всички” жени, нали?

Когато жените продължават да подритват мъжете, на които може би наистина би трябвало ПОНЕ да дадат по-голям шанс, тези мъже в края
 на краищата, обикновено сравнително бързо, започват да разбират при какъв тип мъже отиват жените, които те искат да имат. Резултатът е, че един ден просто им пада пердето и те започват да се преструват и да действат като “лоши”, които “повечето” жени като че ли харесват толкова много. За да станеш такъв тип мъж, трябва да изминеш целия път, иначе начинът на мислене няма да е налице. Повечето просто стават “лоши момчета”, които говорят много умело с жените, възбуждат ги по многобройни начини, показват им страхотните си емоции. И след като използват жените за секс, ги зарязват най-брутално.

Защо? Защото така правят лошите, а жените харесват лошите. Така че когато жените по невнимание или нарочно превръщат така наречените “добри момчета” в така наречените “лоши момчета”, те несъзнателно прецакват много други жени, от собствения им вид.

« Последна редакция: 2010-08-21, 13:11 от tech_noir »
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Доброто срещу лошото момче
« Отговор #1 -: 2005-06-10, 21:19 »
АХХАХАХА аз размишлявах точно над тази тема!Особено на последните няколко реда....абе да ти кажа всяка жена има различно определение за лошо момче.И то почти всичко идва от тъпите американски филми.Което е супер тъпо естествено,ама...Аз пък обичам добри момчета.Не чак толкова, че да се сдухва като ме види,но изобщо не си падам по "гЪзарчета" "тежкарчета" и т.н. Мисля, че аз съм тази, която трябва да прецени дали момчето, което ме кефи е лошо или не...И не бих си паднала по момче, което ще ме третира като поредната путка попаднала на оная му работа...е,съжалявам много ама не!Тъпите смотлички дето ги кефи да се държат така с тях нека си ходят с "лошите" момчета...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #2 -: 2005-06-10, 23:50 »
Добрите момчета отиват в рая, а лошите- където си поискат
Caralho Voador

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #3 -: 2005-06-11, 01:15 »
значи термина лошо момче зависи от мирогледа ти но да кажем че има няколко вида лоши момчета ...и сега аз бих отговорила какво във лошото момче ме привлича с уточнението че не си падам по мъже тип "дръж ми дъвката ся ща целувам"   но харесвам "мъжкари" които често влизат и в ролята на лошото момче и уточнявам какво значение придавам на думата...тип който знае какво иска и ти го предлага без колебания ,той има цел и посока т.е. не е от типа хленчещи неориентирани и незнаещи...другото много важно за този тип мъж е че знаят как да се държат с една жена и да не и позволят тя да се качи на главата им т.е. контролират положението като и дават лека илюзия че тя може да промени това ...после това е тип който държи интереса ти буден и подклажда любопитството ти като никога не се разкрива до край ...
този тип мъже знаят как да задържат една жена до себе си защото тя никога не е сигурна че го има изцяло и само за себе си а в женската природа както и в мъжката е заложено това да "преследваш жертвата" до край което значи че падне ли в капана ти и не подържаш ли интереса и рано или късно я губиш /въпрос на време/
една такава връзка се изчерпва по бързо ако не е на интелектуално ниво т.е. когато нямаш какво да си кажеш с един човек за мен нещата вървят към своя край защото
 една връзка не може да се гради само на секса там говорим просто за "поредната" ..
и тук трябва да кажа че на много мъже както и жени самото преследване доставя повече удоволствие и тръпка от самата връзка понякога защото в това има тръпка а за връзката се искат и чуства ...
лошото момче дава на жената тази тръпка тази несигурност и в същото време знае какво иска тя и как да я задържи /поне докато и той го иска/ затова мисля че много жени харесват този тип ...той не е безличен и жената имаща нужда от такъв тип го "надушва" ...

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #4 -: 2005-06-11, 16:48 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Дива Орхидейо, много по-трудно е да "притежаваш" онова, невзрачното, "добро момче". Нали сме си говорили за прошката?  Е, мнението ми по въпроса е част от "чертите на доброто момче":).
[div align=\"right\"][snapback]132[/snapback][/div]
[/quote]

мммм пак омесихме нещата тук говорим за секс или поне аз   ако говоря за връзка аз още преди време избрах любовта ...а за да обичам мъжа трябва да ми дава онези малките неща които ме карат да се чуствам обичана и желана...

сега поколението е друго и незнам има ли ценности и в какъв вид са те...
затова и лошото момче в този му вид е печеливш защото той няма чуства или поне не каквито и се искат на жената ...всичко почва много бързо не само че си запленен но донякъде обсебен и по същия начин свършва ...затова в мислите ти остава един вечен копнеж по този тип мъж защото той ти е дал много дал ти е всичко което ти липсва от сивото ежедневие и нормално е щом ти е харесало да го искаш пак ...

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #5 -: 2005-06-11, 17:26 »
Цитат
абе я стига :blink:  и искате да ми кажете че това не може да го направи доброто момче
[div align=\"right\"][snapback]137[/snapback][/div]

абе може стига да иска и да знае ...ама друг е въпроса дали го прави нали  е лошия затова е лош той знае как да вземе това което иска без колебания сега и веднага ...докато на лошия не му пука какво ще си помислиш за добрия това е важно и какво прави добрия ...мисли мисли сблъсква се със собствените си страхове и или нищо не прави или не го прави така че да вдъхва увереност

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #6 -: 2005-06-14, 12:08 »
Аз пък съм от добрите, много добричък даже  И рано или късно си знам, че някой ше го оцени това  

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #7 -: 2005-06-14, 19:41 »
Хахаха,късмет Метълчо,дано някоя наистина го оцени

egoist

• Гост
« Отговор #8 -: 2005-06-14, 23:30 »
Когато бях ученичка(не много отдавна)съм завъртвала по някое и друго гадже...
Един с един не си приличат!!!
С годинките друго почваш да мислиш...
И аз съм се хвърляла "от трън та на глог",но какво от това!?
На 15 години да не мислиш,че ще си хвана един,бил той добър или лош,и ще остана до края на дните си с него!?!?
Та вие сте още толкова млади!
Има време...
Какво сте се разтюхкали,че мацките ви бягат при "лошите" момчета!?
Колко още гаджета има да въртите...
Та като ПОРАСНЕТЕ няма да ги мислите тия неща!
Сигурна съм!!!
Тогава вече ще сте "печени".
Няма да ви вълнуват подобни неща,защото ще сте наясно със себе си!
Ще знаете как да задържите една жена,а и тя самата едва ли би предпочела "лошият"!?
Виж сега като е по-малка мацката и тя трябва да се поошлайфа малко,а какъв по-добър вариянт от това да се хване с някой "лошичък"?
Ще и се отворят очичките за много неща...

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #9 -: 2005-06-15, 00:22 »
Разбира се...не може от първото гадже и вече да е спец във всичко....Поне аз не съм чувала за такъв случай

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #10 -: 2005-06-15, 16:58 »
Цитат
Хахаха,късмет Метълчо,дано някоя наистина го оцени
[div align=\"right\"][snapback]603[/snapback][/div]
Някъв сарказъм ли долавям тука?!?!  :huh:  

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #11 -: 2005-06-15, 18:55 »
Мне,изобщо....наистина се надявам да си намериш някоя,която ще го оцени....заслужаваш го    You rock,baby  :trmetal:

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #12 -: 2005-06-15, 20:23 »
Цитат
Аз пък съм от добрите, много добричък даже  И рано или късно си знам, че някой ше го оцени това 
[div align=\"right\"][snapback]550[/snapback][/div]
Брат ми, нас двамата с тебе никой никога няма да ни оцени щото не сме лошите гангстери

Неактивен DeadMistress

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 306
    • Профил
    • http://www.myspace.com/dyingillusion
« Отговор #13 -: 2005-06-15, 20:36 »
Цитат
Брат ми, нас двамата с тебе никой никога няма да ни оцени щото не сме лошите гангстери
[div align=\"right\"][snapback]794[/snapback][/div]
"Лошите гангстери" се харесват само на надутите госпожички !
няма нищо по - хубаво от кротичко и добричко момченце , което би ти помогнало в нужда ... И разбира се , понякога да е "по - дивичко"  
Рано или късно , ще се намери някоя , която да ви оцени такива , каквито сте !   (Пожелавам го и на себе си)
« Последна редакция: 2005-06-15, 20:38 от DeadMistress »
Around her neck burns the saviours cross .
The icon of sacrificial love ...
A strand of moonlight catches her throat
and lights the symbol of everlasting joy ...

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #14 -: 2005-06-15, 20:40 »
Цитат
"Лошите гангстери" се харесват само на надутите госпожички !
няма нищо по - хубаво от кротичко и добричко момченце , което би ти помогнало в нужда ... И разбира се , понякога да е "по - дивичко"  
Рано или късно , ще се намери някоя , която да ви оцени такива , каквито сте !   (Пожелавам го и на себе си)
[div align=\"right\"][snapback]801[/snapback][/div]
Дааа до сега заради тва че съм кротичък и добричък за момичетата се превърнах просто в поредното рамо, на което да си изплачат мъката и след тва не им пука за мене!!!!
« Последна редакция: 2005-06-15, 20:41 от gfw_cyclone »

Неактивен DeadMistress

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #15 -: 2005-06-15, 20:50 »
Цитат
Дааа до сега заради тва че съм кротичък и добричък за момичетата се превърнах просто в поредното рамо, на което да си изплачат мъката и след тва не им пука за мене!!!!
[div align=\"right\"][snapback]804[/snapback][/div]
Или може би просто , до сега само на такива си попадал ..

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #16 -: 2005-06-15, 20:57 »
Не - просто не съм някъв отворко дето само мисли как ше ги фане за задника и за тва те минават към план Б а именно "Приемам те като брат" е омръзна ми!!!

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #17 -: 2005-06-15, 21:05 »
Цитат
Не - просто не съм някъв отворко дето само мисли как ше ги фане за задника и за тва те минават към план Б а именно "Приемам те като брат" е омръзна ми!!!
[div align=\"right\"][snapback]824[/snapback][/div]
Ми стани лош да видиш кво ше стане, а и ше се разнообразиш малко. Абе тъпа идея, ама пък щом ти е писнало толкова... Аз лично не сам някъв Генгста, а и нямам  намерение да ставам...А пак мацките коит ги кефат "Лошите" да го духат. Аз ше си седа в графата "Съкърс"...
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #18 -: 2005-06-15, 21:05 »
Еми....покажи им,че ще имат рамото ти само ако имат и други работи от теб  Хахаха или по-точно и ако ти получиш нещо от тях
Едит:Е Зазо ти ме утепа(с ударение на а) ...ти...в графата Съкърс?!?!?! Хахахаххахахах Кво ти е бре момко??? :ninja:
« Последна редакция: 2005-06-15, 21:06 от Julia »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #19 -: 2005-06-15, 21:08 »
Цитат
Еми....покажи им,че ще имат рамото ти само ако имат и други работи от теб  Хахаха или по-точно и ако ти получиш нещо от тях [br
 /]Едит:Е Зазо ти ме утепа(с ударение на а) ...ти...в графата Съкърс?!?!?! Хахахаххахахах Кво ти е бре момко??? :ninja:
[div align=\"right\"][snapback]831[/snapback][/div]
Да бе тогава просто си врътват задниците и се прават на недостъпни!  А иначе ЗАЗО споко бате - в една графа сме и двамата

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #20 -: 2005-06-15, 21:19 »
Зазо ако е съкър,аз напрао се сдухвам =/// А Циклончо,споко ве....имаа време....Днес госпожата по биология такава лекция ни изчете за тва,че аз напрао съжалих,че съм го направила =(

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #21 -: 2005-06-15, 21:31 »
Че аммм...кво си направила?...

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #22 -: 2005-06-15, 21:35 »
Аммм имах предвид за секс,обаче съм изпуснала едно изречение =/

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #23 -: 2005-06-15, 21:39 »
Все още не стоплям... :huh:

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #24 -: 2005-06-15, 22:03 »
Няма значение.....

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #25 -: 2005-06-15, 22:11 »
gfw_cyclone, това си е естествен подбор.

Тъпите госпожички харесват гагстери (щото слушкат рап или чалга). Тъпите госпожички си намират гангстери.
Тъпите госпожички се озовават със странни петна и подутини на някой тротоар в Холандия или Германия. При лош късмет и неправилни гангстери - на околовръстното

За нас остават тия, които не са тъпи госпожички    :gruntcool:

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #26 -: 2005-06-15, 22:29 »
Е явно за мене нищо не остава...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #27 -: 2005-06-15, 22:34 »
А, има, има. Просто трябва да се търси.

Тъпите глезли живота си го отсява и после става по-лесно търсенето.

Специално за тебе съвет не мога да дам обаче. Както съм споменавал, аз си завърших гимназията девствен, поради същите проблеми.

Неактивен DeadMistress

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #28 -: 2005-06-15, 22:36 »
Цитат
Е явно за мене нищо не остава...
[div align=\"right\"][snapback]883[/snapback][/div]
Абе ти си голям песимист май .. Едва в разцвета на живота си си ... И викаш , че за тебе нищо не остава .. и че никое момиче ен те харесва като повече от приятел ! Я се стегни !  :angry: Кой знае колко маци има , които си падат понеее малко по тебе , за които не подозираш   Дай малко по - оптимистично . Все някога ще срещнеш "идеалното момиче"  

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #29 -: 2005-06-15, 22:39 »
Цитат
Абе ти си голям песимист май .. Едва в разцвета на живота си си
[div align=\"right\"][snapback]886[/snapback][/div]
Я да те питам нещо - знаеш ли кво е да се чувстваш ИЗОСТАНАЛ И НЕЩО ПО-НИЗШЕ ОТ ДРУГИТЕ?
« Последна редакция: 2005-06-15, 22:40 от gfw_cyclone »