Анкета

Сутиена - помага или пречи?

Твърдо против!Мисля,че без сутиен гърдите изгледат естествени!
3 (13%)
Ествествено,че ЗА!Повдигнатите гърди и цепката,която образува сутиена са много възбуждащи!
12 (52.2%)
Се ми е едно - нали са цици :)
8 (34.8%)

Общ брой гласове: 23

Автор Тема: За И Против Сутиена  (Прочетена 21282 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Blondelle

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://myspace.com/gadprokleta
Отговор на: За И Против Сутиена
« Отговор #60 -: 2009-01-17, 14:02 »
Аз съм за, освен, ако няма жени, които искат на средна възраст да си играят на коленца с гърдите си...
Сто души атакуват вакуума, сто идиота си подават ръка, сто миража потъват в бездната, а някакъв тип си мели кайма.

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Re: За И Против Сутиена
« Отговор #61 -: 2012-12-28, 20:45 »
  Аз ли съм единственото женско тука, което не понася сутиени? 

Мразя сутиените! Ужасни са... Убиват и са неудобни  Почти винаги, когато имам възможността да избегна слагането на сутиен, го правя. Ако тичам, предпочитам да си сложа някакво много стегнато бюстие, отколкото сутиен, въпреки че имам малки гърди и не е чак толкова болезнено.

ДОЛУ СУТИЕНААА!!!

Ама вече ми пораснаха цици :( И няма как да изляза без сутиен, щот' малко на неприлично бие. (blush) освен ако не е търсен ефект, де, ама не става като за през деня :D
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #62 -: 2012-12-29, 19:28 »
аз пък напоследък нося рядко.. Особено пък зимата, когато се навличам като зеле с 10 ката дрехи..  и няма как нещо да проличи

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #63 -: 2012-12-30, 13:31 »
Абе такова... не те ли възбужда триенето на зърната в дрехите при движение?
Вярно че при вас не е такъв проблем, ама аз всъщност не бих излязъл без бельо поради огромния шанс за видима ерекция в много неподходящ момент. Включително то триенето в по-груба материя при ходене. Освен че при мъжете се налага да седнеш някъде ВЕДНАГА при по-широки гащи, доста нарушава концентрацията.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #64 -: 2012-12-30, 14:17 »
 :D
допирът до по-груби материи причинява  дразнене наистина, но по-скоро  лека болка.

Такъв проблем се получи и като се качих на велоаргометъра без спортен сутиен..  Доста болезнено занимание..  ;D
Но пък спортният сутиен напълно ограничава всякакво движение оттам и триенето..  пък кройката му позволява да не носиш нищо над него..  ;D (добре, че си имаме минифитнесче вкъщи ;D )

Неактивен Miroslavv

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
  • http://www.gibsonit.eu/
    • Профил
    • gibsonit.eu
« Отговор #65 -: 2013-01-31, 11:13 »
зависи от жената и нейната гръд ... ако си има стегнати не е нужно от сутиен  :P
Нашата фирма е една от водещите фирми за видеонаблюдение  с офиси в цялата страна. Предлагаме камери за наблюдение   , и всички видове аксесоари за наблюдение