Анкета

Сутиена - помага или пречи?

Твърдо против!Мисля,че без сутиен гърдите изгледат естествени!
3 (13%)
Ествествено,че ЗА!Повдигнатите гърди и цепката,която образува сутиена са много възбуждащи!
12 (52.2%)
Се ми е едно - нали са цици :)
8 (34.8%)

Общ брой гласове: 23

Автор Тема: За И Против Сутиена  (Прочетена 21286 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
За И Против Сутиена
« -: 2006-07-30, 14:07 »
С Тех и Чефо говорехме на тая тема и всеки има различно мнение.Нека видим и вашите мнения.
Помага или пречи този атрибут?

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #1 -: 2006-07-30, 14:13 »
Пречи (освен в случая "млеконценрали" ама той ми е в ignore-листата)

Мноого по секси е без, мръдкане, очертаващи се зърна и т.н.

Смърт на BustHalter-ите (или по-скоро ножица)!
« Последна редакция: 2006-08-10, 08:08 от Don Dada »

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Do I Care?
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #2 -: 2006-07-30, 14:17 »
Аз съм за!Нямам нищо против да се разхождам и без сутиен,ама така се чувствам много увиснала (не че гърдите ми са огромни и увиснали) просто чувството ми е такова.Когато сложиш сутиен е друго нещо - гърдите не ти пречат когато правиш по-резки движения или тичаш нанякъде.Дрехите ти стоят по-добре,а и когато правиш секс и се съблечеш пред момчето,реакцията му от цепката на гърдите,направена от сутиена е ефекта Уау  И тогава се чувстваш поласкана  

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
За И Против Сутиена
« Отговор #3 -: 2006-07-30, 16:13 »
Ми и аз мисля че няма значение.. ето, аз примерно ходя чат-пат без гащи.. верно че е неудобно като се затичаш, щото таша*ите ми се мандахерцат и се млатат в краката ми. Предполагам че и с циците е нещо такова. Ако са по-големи от обичайното може да те изпляскат екстра и да те нокаутират.
Цепката не е толко важна... много по-възбуждащо е да си свалиш горнището и от долу да няма нищо.. както между другото е добре и за долното бельо.
Без сутиен обаче жените трябва да ходят при определени случаи. Например ше ходат на купон, на който смятат че ше има кой да впечатляват, или гаджето има рожден ден и т.н. Инъче ако си на 17 и почнеш да бръмчиш така, некъде около 22-23 обецата на пъпа ше е станала на обецата между циците... което вече е гадничко
« Последна редакция: 2006-07-30, 16:14 от MuTaKa »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #4 -: 2006-07-30, 19:31 »
Не съм против.Да,секси е ако ходиш без сутиен,но понякога доста боли,ако си без сутиен и вървиш по-бързо,а ако тичаш....   Нямам големи гърди,но пак си ме болят,така че като излизам по-често предпочитам да съм със сутиен    
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #5 -: 2006-07-30, 19:35 »
това с боленето ще ти мине до година-две. Споко, случва се.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
За И Против Сутиена
« Отговор #6 -: 2006-07-30, 19:57 »
Иначе се губи тръпката от разкопчаване на сутиена преди секс  

Ако са малко увиснали гърдите, по- добре да са със сутиен. В противен случай- няма значение.
Signature.

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #7 -: 2006-07-30, 23:47 »
Аз съм твърдо ЗА! Никога не излизам без сутиен, адски ми е гадно!   Дори и само до пред входа да сляза, пак си слагам!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
За И Против Сутиена
« Отговор #8 -: 2006-07-31, 11:51 »
Твърдо протииив!!
Фалшш! Смърт за сутиена  Ако си с увиснали цици- със или без сутиен- те са ти увиснали! Тва, че ще заблудиш някого нищо не значи
За момичетата с големи цици... съжалявам ви, че не можете без сутиен, ама тва не омаловажава факта, че е ужааасно по-секси без сутиен, от моя гледна точка без да взимам под внимание как се чувствате пак съм против
Иначе тва за тръпката да разкопчееш сутиена... мина ми тая тръпка мноооого отдавна, сега е просто като да и сваля чорапите, че понякога и не толкова готино  За мен е много по-голяма тръпката да я хванеш за гърдите през блузата  Ама... въпрос на вкус предполагам

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Do I Care?
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #9 -: 2006-07-31, 11:52 »
Цитат на: SHEMETNA
Не съм против.Да,секси е ако ходиш без сутиен,но понякога доста боли,ако си без сутиен и вървиш по-бързо,а ако тичаш....   Нямам големи гърди,но пак си ме болят,така че като излизам по-често предпочитам да съм със сутиен    
Болят те щото още растат.И моите ме болят от време на време.Кофти ама е нормално  

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #10 -: 2006-07-31, 14:36 »
Цитат на: Punkass
Цитат на: SHEMETNA
Болят те щото още растат.И моите ме болят от време на време.Кофти ама е нормално  
Добре че още растат   Нека ме боли!  
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Arha

• Гост
За И Против Сутиена
« Отговор #11 -: 2006-07-31, 23:24 »
Понякога си боли, ама аз сега бях за два дни на палатка и нито веднъж не сложих сутиен-беше си ми мноо яко....но като съм си в София си слагам...някакси не ми е удобно без...просто съм свикнала

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
За И Против Сутиена
« Отговор #12 -: 2006-08-01, 01:05 »
Абе... зависи си от гърдите бе.... почти винаги си ходя със сутиен...стига да не забравя да си го сложа или да не реша че ми е топло с него или че ми стяга... ама с мойта работа в момента повярвайте хич не е комфортно в голямата лудница да тичаш от маса на маса с таблата в ръка и гърдите ти да подскачат насам-нарам и някакви пияни глупаци да те гледат с течащи лиги...
нито съм за нито протиш накойто какво му харесва
« Последна редакция: 2006-08-01, 01:05 от KpaTyHkA »
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

egoist

• Гост
За И Против Сутиена
« Отговор #13 -: 2006-08-05, 02:07 »
Гласувах с "За".
У дома съм постоянно без сутиен - стяга ме (шибани банели!), потя се...и за друго не се сещам, но не мога да си представя да ходя по улиците без сутиен!? Отдавна мина това време. :brunette:
« Последна редакция: 2008-05-28, 10:15 от egoist »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #14 -: 2006-08-05, 02:42 »
  Аз ли съм единственото женско тука, което не понася сутиени?  

Мразя сутиените! Ужасни са... Убиват и са неудобни  Почти винаги, когато имам възможността да избегна слагането на сутиен, го правя. Ако тичам, предпочитам да си сложа някакво много стегнато бюстие, отколкото сутиен, въпреки че имам малки гърди и не е чак толкова болезнено.

ДОЛУ СУТИЕНААА!!!
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #15 -: 2006-08-07, 11:21 »
участ -о каква участ е да си жена...
честно казано ако заместят сутиена с хапче, което да ми спре цикъла до момент, в който реша, че имам нужда от него- ще пренеса в жертва всичките си сутиени. Някои отнас са с достатъчно стегнати гърди за да не им трябва...дами да знаете дали случайно корсетите ще се върнат на мода?
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #16 -: 2006-08-07, 11:27 »
Ами те са си. Ама в определена субкултура .
Хапче има (все пак освен както противоозачатъчно е ползвано за спортистки, космонафти и т.н.). Проблема е че все пак е хормонално и... не се знае както ти потрябва цикъл дали ще дойде без контрахапчета. Абе по-добре човек д ане си играе с тия неща, зашото все пак всеки организъм си е различен и ен се знае какво точно ще стане.
« Последна редакция: 2006-08-07, 11:30 от tech_noir »

rock_ur_body

• Гост
За И Против Сутиена
« Отговор #17 -: 2006-08-07, 17:09 »
Ева, има инжекция която може да те избави от състоянието 'на червено' за 6 месеца до година.

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #18 -: 2006-08-07, 18:46 »
Аз мисля,че е хубаво да се носи сутиен...
Елегантно е , не е натрапчиво...Може би е неудобно, но е част от бельото.
Най-общо казано - според случая е.
Аз също съм против къпане по монокини на плажа /в момента съм във Варна и днеска щях да я удоша една/, особено пред очите на малки деца.
Но това е лично мнение.
Едва ли щеше да има сутиен , ако полза от него няма.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #19 -: 2006-08-07, 22:22 »
Цитат на: Vrashkov
Повечето неща в живота се правят за пари... Или за много пари
Signature.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #20 -: 2006-08-07, 22:24 »
Аз лично колко глупости и безмислици съм правил и мислил, щото някой е искал да ми плати за тях...
« Последна редакция: 2006-08-07, 22:25 от tech_noir »

Неактивен ????????????

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 53
  • ???????,?? ?? ????????...
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #21 -: 2006-09-29, 14:46 »
еми..аз  си ходя със сутиен.до сега само 1 път излязох без,но наистина е гадно без,ако се затичаш или просто се забързаш.
но разбира се,който му е кеф,нека си ходи без,ако мисли че това,което се крие под него е добре оформено и без него
Кръв по острието има
Любовта в душата й погина
Погледа й от омраза замъглен е
Вече чувства няма
Вместо сърце-празна яма
Очите й са две парченца лед
Погледа й празен
Тялото й в рани
Дрехите раздрани
Няма ли кой да я спре?
Сърце да й даде...

Неактивен ????????????

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 53
  • ???????,?? ?? ????????...
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #22 -: 2006-09-29, 14:48 »
Цитат на: Vrashkov
Аз мисля,че е хубаво да се носи сутиен...
Елегантно е , не е натрапчиво...Може би е неудобно, но е част от бельото.
Най-общо казано - според случая е.
Аз също съм против къпане по монокини на плажа /в момента съм във Варна и днеска щях да я удоша една/, особено пред очите на малки деца.
Но това е лично мнение.
казваш че си за сутиените,а пък аватара ти....
Кръв по острието има
Любовта в душата й погина
Погледа й от омраза замъглен е
Вече чувства няма
Вместо сърце-празна яма
Очите й са две парченца лед
Погледа й празен
Тялото й в рани
Дрехите раздрани
Няма ли кой да я спре?
Сърце да й даде...

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #23 -: 2006-09-29, 14:50 »
Цитат на: чЕрВеНоКоСкА
казваш че си за сутиените,а пък аватара ти....
По твоята логика всички мъже сме против сутиените по default.  
Signature.

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #24 -: 2006-09-29, 15:21 »
Добре де... казвате, че е неудобно при тичане, забързване, чуствате се увиснала или там нещо си друго.
Не е нужни никакво хапче или каквото и да е било друго на химична основа... трябва просто упоритост и желание за да постигнете желаното...
Пример:
На една моя съученичка гърдите са и доста голямички и доста се оплакваше от същите горе споменати проблеми. Потърси решение и то се оказа, че ималоо такова - физически упражнения за стягане на желаните места... започна да ходи на фитнес и отделно си правеше домашни упражнения и след третия месец проблема вече го нямаше и си ходи до ден днешен без сутиен (съответно от време на време набляга на упражненията)...
А отностно мойто мнение за сутиените... мисля, че съм против (а още повече и за Бодитата)
а и Митето е прав отностно това което каза, че е доста възбуждащо приятната изненада от това да разбереш, че момичето е без сутиен  
Мисля и че наистина едно по стегното потниче (или нещо подобно) както каза Йони е решение  
Btw... мен си ме радват и Корсетите... може би от това, че рядко са предпочитани и използвани в днешно време  

П.С. Относто физическите упражнения които споменах не съм имал предвит да ходиш всеки ден на фитнес и да блъслаш кат откачен

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #25 -: 2006-10-05, 11:53 »
Се ми е едно - нали са цици!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Keep Walking!
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #26 -: 2006-10-05, 21:56 »
Цитат на: Александр
Се ми е едно - нали са цици!

ДА БЕ ДА...  
между ЦИЦИ и ЦИЦИ... има огроооомна разлика          

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #27 -: 2006-10-05, 22:51 »
вие мъжете много ги разбирате тези неща   но нали не тежът на вас ... ако са ти малко по-големички и с фитнес не се оправят нещата. Не говоря за селиконките, на които много ясно, че и без сутиен им е добре- нали не са тяхни и са твърди и дори и да легнат по гръб все в едно положение си стоят
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Keep Walking!
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #28 -: 2006-10-06, 21:57 »
Цитат на: ethereala
вие мъжете много ги разбирате тези неща   но нали не тежът на вас ... ако са ти малко по-големички и с фитнес не се оправят нещата.

Първо... някой мъже имат дори по-голями гърди от някой жени... но това не е по важното... ами... Второ... ти от каде знаеш, че неможеш да си стегнеш гърдите от фитнес ?!?!
Повярвай ми... МОЖЕ ... но за всичко си трябва воля и постоянство
Мойта съученичка имаше ТРИПЪТИ по голями гърди от твойте (така, че смятай за какво става дума) и наиситнна за 2-3 месеца СЕРИОЗНА ТРЕНИРОВКА (пак казвам не става дума да блъскаш като откачен в фитнеса) си стегна гърдите...
така че... казвай какво мислиш.. НО не бъди толкоз сигорна за нещо което дори не си се поинтересувала

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
За И Против Сутиена
« Отговор #29 -: 2006-10-07, 22:09 »
lets get serious сега ще си дам и истинското мнение за сутиените ...всички дами съм сигурна, че са с мен по тоя въпрос...Винаги зависи какво ще облечеш! там е целия трик...Лизард...сутиен сутиен ...но ако сложиш рокля или потник с гол гръб пак ли със сутиен ще ходиш? Мангалско е...
Значи дейсва се според облеклото какъв тип сутиен..има силиконови сутиени които просто прилепват за гърдите не се закопчават..ама тънката част е че те не действат като вакум и падат освен ако не си ги наплюл (гнусно е) или да се изпотиш яко и да си стоят (тва пак е гнусно) за това при дрехи с такъв гол гръб, сутиен не се носи...има такива потничета, които отдолу са с боди...отдавна са на мода и са много практични (пак не ти требе сутиен) ако си с неква ризка...естествено слагаш там квото ще слагаш! Всичко е до това какво ще облечеш отгоре...само на анцуга няма значение с кво ще си отдолу ако щеш и с левкопласт и бронирана жилетка - не ти дреме! Но при всички останали дрешки се мисли дами!
   а така казах си го  
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !