Автор Тема: Хубаво Ли Е Да Си Различен  (Прочетена 39270 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Blind_Blood_Rage

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Отговор на: Хубаво Ли Е Да Си Различен
« Отговор #90 -: 2009-04-26, 15:20 »
Да, наистина си струва да си различен. Но, като се замислите малко, всеки твърди, че е различен от останалите, нали? Всеки си мисли, че е над всички, че е по-умен, по-красив, по-талантлив... А доколко е така? Като цяло никой не може да каже. Напоследък понятието 'различно' се поизтърка. Тази музика е различна от онази, този човек е различен, защото облича само зелени дрехи и т.н. Така, че може би като се замисляте дали сте различни ще е по-добре първо да си изясните значението на това понятие. Да, за всеки то значи нещо определено, което може да няма нищо общо със разбирането на друг човек. За мен, например, да си различен е синоним на истински, неприкрит, човек който открито изявява мнението си без да се интересува от реакциите на останалите, който знае какво иска и как да го постигне, човек който не се отказва защото първият опит не се е получил, който не се прави на 'вижте кой съм аз' и т.н. Не твърдя, че и аз съм 'различна' защото няма смисъл. Всеки може сам да прецени. До някаква степен покривам нещата, които изброих. Но въпреки това някъде в мен има неща, които са като при всички останали - неизбежно е. И още нещо което искам да спомена - относно това, че 'когато си различен си сам'. Не, не е така. Защо някои хора си мислят че те са единствените 'различни'? Има още толкова много такива хора, просто трябва да гие откриете. Аз съм открила много, от които взимам пример и се уча как да показвам това, което съм без да се срамувам че ще ме отхвърлят. Надявам се и вие да имате този късмет. :)
All that is left now is only names carved in stone, forgotten heroes underground. Not much is left now: some rusty nails, some rotten bones. The dead heroes' names carved in stone.

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #91 -: 2009-04-26, 20:37 »
Абе напоследък много се ровя из разни тийн-форуми (в опити да намеря все повече снимки на бати Роби Патинсън ;D ;D ;D) и ми прави голямо впечатление, че има някаква нова вълна на 'различните'.
Всеки втори е аутсайдер, неразбран е, наранен е от жестоката реалност и мрази 'масата'. Забелязвате ли, че в последно време масата всъщност е съставена основно от различни...? И че тия различни смятат себе си за различни от 11-годишни...? И че на 12 вече не вярват в любовта, щото я били срещали много пъти...? На 13 вече са дарк готик кучки... На 14 са стара стока и вече са изморени от живота... Не мога да си го обясня... Къде отидоха нормалните деца като мен...?
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Zombie Doll

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
« Отговор #92 -: 2009-06-13, 23:34 »
Темата какво общо има с философията?
Zombie sl.t f.ck Doll!!!

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
Re:Хубаво Ли Е Да Си Различен
« Отговор #93 -: 2009-11-03, 16:50 »
а де?
верно..

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #94 -: 2009-11-05, 11:20 »
Абе напоследък много се ровя из разни тийн-форуми (в опити да намеря все повече снимки на бати Роби Патинсън ;D ;D ;D) и ми прави голямо впечатление, че има някаква нова вълна на 'различните'.
Всеки втори е аутсайдер, неразбран е, наранен е от жестоката реалност и мрази 'масата'. Забелязвате ли, че в последно време масата всъщност е съставена основно от различни...? И че тия различни смятат себе си за различни от 11-годишни...? И че на 12 вече не вярват в любовта, щото я били срещали много пъти...? На 13 вече са дарк готик кучки... На 14 са стара стока и вече са изморени от живота... Не мога да си го обясня... Къде отидоха нормалните деца като мен...?

E, чи как къде? Изжениха се, народиха рой деца, а сига битуват в кухнята, когато не гравитират около телевизора (упс, забравих ТиВи-то).

Да потърпим още малко, когато ще дойде модата на обществото (обществата)... Пък да видим тогаз.

Що се отнася до философията, кукло зомби, то нима има кътче в живота ни, където Тя, философията, да не се е намесила феерично човъркайки кортекса ни... Е, добре де - поне на тези, които кортекса им е достатъчно нагънат...
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #95 -: 2009-11-05, 11:50 »
;D

Дет казва Батко в един друг форум:
"Нормалните хора сме малко"
;D

a Zago, аз кухня без телевизор не съм видяла. И аз лично не мога да ям, ако не гледам или чета нещо...

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #96 -: 2009-11-05, 16:15 »
a Zago, аз кухня без телевизор не съм видяла. И аз лично не мога да ям, ако не гледам или чета нещо...

Ах тиии... Загориманджа такава! :P

Инак нашата кухня няма телевизор... И слава Богу...  ;)
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #97 -: 2009-11-26, 17:28 »
малко ОТ: това с телевизорите ми е болна тема... майка ми би сложила телеизор и на терасата, ако имаше начин, хахахаха... иначе имаме навсякъде, даже и в коридора :( (без терасата и банята)
Dancing with the devil in the pale moonlight...

rrrrrrr

• Гост
Re: Хубаво Ли Е Да Си Различен
« Отговор #98 -: 2010-12-16, 13:57 »
super случаино попадам тук и ще си копирам нещичко :)

лллллл

• Гост
« Отговор #99 -: 2010-12-16, 14:09 »
всички сте под общ знаменател :Д:;

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
« Отговор #100 -: 2011-01-19, 02:55 »
Няма различни хора... Винаги има някой като теб.Винаги. Сякаш света се е изчерпал откъм идеи. Добре, че скоро ще свърши, за да почнем на чисто ;)

Неактивен LosTGiRL

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 26
    • Профил
« Отговор #101 -: 2011-07-25, 10:14 »
Незнам аз съм на противоположното мнение от това преди мен-всички сме различни по нещо.Но ако си в дадено общество или група от хора и като убеждения и поведение си коренно различен от тях няма как да няма проблеми в общуването.А това е минус.Разбира се по-неконвенционалното мислене  особено за товорците  и откривателите винаги е било положителна черта.Интересно е да си различен ,но понякога само за теб и е хубаво да си такъм а не част от стадото стига да не парадираш с това
Those who go beneath the surface do so at their peril. Those who read only the distinct do so at their peril

http://damnedanddivineiam.blogspot.com/ блога ми :)

Неактивен 90 degrees

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #102 -: 2011-07-26, 01:30 »
ако имаш сили да понесеш съда на тълпата (а той е най-безжалостният, както са засвидетелствали много преди нас), то е хубаво, да.
ако нямаш... значи ти самият не си много сигурен, че "различността" е правилният избор за теб.

иии да. на едно ниво всички сме еднакви. човечеството е като дърво - клонките са хората, всяка една си сочи в своя посока, а стволът, от който те растат... тва е фундаментът, общите подбуди и желания, с които всеки човек има общо. разни примитивни нужди, сеш'те се...
« Последна редакция: 2011-07-26, 01:37 от 90 degrees »
и нека всеки знае... убитаци сте-еее...

Неактивен Quest

• Любовник
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 16
  • штсксм!
    • Профил
« Отговор #103 -: 2011-09-08, 00:16 »
Хубаво е да си уникален :)
Всички маймуни искат да са на клона...ама триона е в мене!
Я елате пиленца при батко : ))