Автор Тема: Какъв тип мъже харесвате?  (Прочетена 22828 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

rock_ur_body

• Гост
Цитат на: edno_momiche
И сега я да ви попитам, какви жени харесвате и обръщате ли голямо внимание на характера?Каква жена искате да стои до вас?
имахме такава тема за жените, хайде сега една и за мъжете.  какъв мъж искате... характер, външност?

egoist

• Гост
Какъв тип мъже харесвате?
« Отговор #1 -: 2006-05-16, 23:42 »
Ами тооооо нямаше ли нещо от типа на "доброто или лошото момче"!?

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #2 -: 2006-05-17, 12:23 »
За един мъж е достатъчно да е умен, уверен в себе си, през повечето време да ен е върховен простак, да е забавен , да има чувство за мярка и да знае кога трябва да остави нещата да се уталожат без да ги насилва ... общо взето да може да се извини, когато трябва и да не е безчувствен, да може да успокои човека до себе си без да му дава съвет как да се оправи (колкото и да е трудно това за мъжете) ,  да можеш да му се довериш и да разчиташ на него, и определено трябва да знае какво иска и да не лъже, просто да се съобразява и да не прекалява с нищо ... не знам това е основното за мен  
« Последна редакция: 2006-05-17, 12:24 от KpaTyHkA »
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

egoist

• Гост
« Отговор #3 -: 2006-05-17, 13:56 »
Да ме кара да смея...Да е ерудиран.Да ме притиска да си върша работата, че малко ме е гепил мързела!!!Може и малко простак да си пада- почти неизбежно е! :cool:

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #4 -: 2006-05-17, 16:45 »
Да може да ме успокои когато се депресирам нещо ( а тва напоследък е често...пубертет, кво да се прави... ), да има чувство за хумор, а не да е някой дебил, дето като се пошегувам с него и той да почне да се сърди  Да знам, че мога да разчитам на него ако стане "напечено", иии не знам, ама за мен някак си е важно да е грамотен, така де, да не пише неща от сорта "всъшнос", "незнам", "неискам" и тн сещате се, има си тема  Толкова за характера, иначе външния вид.....хъх побърквам се по хмммм нещо междуу това, това, иии това  
« Последна редакция: 2006-05-17, 16:47 от l1zard »

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #5 -: 2006-05-17, 22:27 »
Харесвам хора с които мога да говоря и на които мога да разчитам,с чувство за хумор.Може да не е гении но  да  не е много глупав.  Да може да показва че иска да е с мен и да ми има доверие.  Човек които може са си извини и да признае че е сгрещил,да ме уважава и понякога просто да млъкне да ме прегърне без да говори и да опитва да оправя кашата която е направил или сме направили заедно.Само това се сещам сега,ако измисля нещо повече ще го прибавя.
.....quod me nutrit me destruit.....

rock_ur_body

• Гост
« Отговор #6 -: 2006-05-17, 22:58 »
~ интелигентен
~ възпитан - мразя простаци
~ искрен до болка, дори и ако това означава да се държи грубо на моменти
~ целенасочен
~ остроумен
~ да признава грешките си вместо да се опитва да се оправдава позаплитайки се още-повече   

външен вид: висок, с тъмна коса, като цяло мъжествен тип 
« Последна редакция: 2008-07-15, 17:11 от rocky »

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #7 -: 2006-05-18, 00:51 »
Мисля,че за един мъж е достатъчно да те обича и ти да го обичаш,за да бъде перфектен за самата теб...Реално погледнато и аз имам някакви критерии,но понякога те изобщо не важат.Предимно харесвам момчета/мъже с по-тъмна кожа и тъмна коса...това не значи,че не ми харесват светлите младежи ако са с приятна външност :icon13 нека да има и друго освен бръмбъри в главата а ако има мозък,то тогава няма смисъл да казвам другото,то се подразбира  

Кирилизирано
« Последна редакция: 2006-05-18, 20:04 от SHEMETNA »
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #8 -: 2006-05-18, 16:07 »
Виждам тук сте слагали и външно описание... ами аз съм толкова неориентирана по отношение на мъжките индивиди, че си нямам обособен тип, който да ми харесва... просто трябва да има нещо което да ме привлича... обръщам голямо внимание на устните... ако те ми харесат е твърде вероятно като цяло да ми хареса човека... също така се впечатлявам от горната част на ръцете, дланите(в това число и пръстите) и от гърдите  

Може да изглеждам малко дребнава, но като се замислли
 човек не е така

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
« Отговор #9 -: 2006-05-18, 16:21 »
Цитат на: rock_ur_body
~ интелигентен
~ възпитан - мразя простаци
~ искрен до болка, дори и ако това означава да се държи грубо на моменти
~ да не е прекалено чувствителен или обидчив
~ целенасочен
~ остроумен - обичам когато някой умее да ме затапва по интелигентен начин
~ да признава грешките си вместо да се опитва да се оправдава позаплитайки се още-повече  

външен вид: висок, с тъмна коса, като цяло мъжествен тип - мразя барбита  

колежке, описа гаджето ми  
само искреността до болка не ми допада много... някои неща е добре да си ги премълчава човек... за да не нараниш другия...

иначе моето мнение е същото  

Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
« Отговор #10 -: 2006-05-19, 03:30 »
Имам един искрен въпрос към всички вас. Евала правя на Лизард, че сложи и характеристика на външния вид, защото това явно играе важна роля както при мъжете, така и при жените (повечето). Чудя се дали това, което описвате, е типът "За този човек родителите ми искат да се оженя и по- съвършен няма" или "Към този човек ще изпитвам силни чувства, ще го обичам и ще си прекарваме чудесно". Интересувам се от лично... лична... чисто информативна гледна точка. Май обсъждах същия въпрос и в темата ми за доброто и лошото момче, но при повторение на отговорите няма как да не захапа отново същата страница. ; ))
Signature.

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #11 -: 2006-05-19, 14:13 »
Цитат на: NoFeaRInc
Имам един искрен въпрос към всички вас. Евала правя на Лизард, че сложи и характеристика на външния вид, защото това явно играе важна роля както при мъжете, така и при жените (повечето). Чудя се дали това, което описвате, е типът "За този човек родителите ми искат да се оженя и по- съвършен няма" или "Към този човек ще изпитвам силни чувства, ще го обичам и ще си прекарваме чудесно". Интересувам се от лично... лична... чисто информативна гледна точка. Май обсъждах същия въпрос и в темата ми за доброто и лошото момче, но при повторение на отговорите няма как да не захапа отново същата страница. ; ))

Аз лично описвам точно такъв човек, с какъвто искам да съм и съм почти (казвам почти, защото както се вижда за сега такъв още не съм срещнала или ако съм срещнала вече си е имал приятелка) сигурна че ще ми е добре и ще го заобичам, заради това коеето е той самият...а относно външното описание... ако толкова те интересува наистина... просто трябва да разгледаш темата "хубавият мъж за мен" и там ще видиш повечето дами каква мъжка визия предпочитат  

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #12 -: 2006-05-19, 14:37 »
Цитат на: KpaTyHkA
просто трябва да разгледаш темата "хубавият мъж за мен" и там ще видиш повечето дами каква мъжка визия предпочитат  
Честно казано не съм впечатлен...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #13 -: 2006-05-19, 14:38 »
И добре че не си, иначе бихме се попритеснили за ориентацията ти.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #14 -: 2006-05-19, 14:39 »
Нямах предвид тва - имах предвид че половината ми изглеждат анално податливи.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #15 -: 2006-05-19, 14:42 »
Радвай се че такива харесват. Въздишат, въздишат > не им пускат > комплексират се и стават хм... податливи или реалистки според IQ-то.

Ако харесваха постижими мъже, нямаше да са available, нали

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #16 -: 2006-05-19, 15:43 »
Аз лично описвам точно такъв човек, с какъвто искам да съм и съм почти (казвам почти, защото както се вижда за сега такъв още не съм срещнала или ако съм срещнала вече си е имал приятелка) сигурна че ще ми е добре и ще го заобичам, заради това коеето е той самият...
Абе малко доста ме съмнява- все ми се струва, че тоя тип мъже са само като шаблонни и да се описват пред останалите жени (компанията (околните)), докато в действителност се търси някой като тези от 'Хубавият мъж за теб' (съжалявам, че трябваше да го намеся, но съм лафил с двама от там и и двамата са от планетата на едноклетъчните).
Ето една тема, която ми допада доста като идея - на английски е, но на който не му е ясно, ще я синтезирам с 2-3 изречения. Вярно, става въпрос за интелигентните мъже, но пък те представят голяма част от желаните качества. Заслужава си времето да се прочете.

А-а, имаше и една 'Why do girls like jerks?' или нещо подобно, и нея ще я потърся. ; ))

Цитат на: tech_noir
[br
 /]И добре че не си, иначе бихме се попритеснили за ориентацията ти.

Метросексуалността и други странни до скоро неща вече са на мода, интелектът е нещо срамно и чалгата е нещо, с което може да се пъчиш, ако си фен... Такива неща, ама какво да правиш - мода. После 'що не се придържам към нея.

Ако харесваха постижими мъже, нямаше да са available, нали
Signature.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #17 -: 2006-05-19, 15:46 »
абе... какво разбираш под "метросексуален"

Неактивен *??????*

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
« Отговор #18 -: 2006-05-19, 15:52 »
Нямам определен тип - всеки е различен от предходния и има собствена индивидуалност. Кому е нужно да са еднакъв типаж  

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #19 -: 2006-05-19, 15:55 »
Ами за да се ориентираме какво се котира и да идем да им поначупим капачките (стара италианска традиция за бизнес отношения с конкурентите).

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #20 -: 2006-05-19, 15:55 »
Абе малко доста ме съмнява- все ми се струва, че тоя тип мъже са само като шаблонни и да се описват пред останалите жени (компанията (околните)), докато в действителност се търси някой като тези от 'Хубавият мъж за теб' (съжалявам, че трябваше да го намеся, но съм лафил с двама от там и и двамата са от планетата на едноклетъчните).
Ето една тема, която ми допада доста като идея - на английски е, но на който не му е ясно, ще я синтезирам с 2-3 изречения. Вярно, става въпрос за интелигентните мъже, но пък те представят голяма част от желаните качества. Заслужава си времето да се прочете.

А-а, имаше и една 'Why do girls like jerks?' или нещо подобно, и нея ще я потърся. ; ))

Трябва да имам регистрация, за да  прочета тая тема, но в момента нямам възможност и не ми се занимава ..утре или деги ден ще свърша тая работа, когато компютъра вкъщи е вече поправен и може да се ползва...

А относно това, че момичетата харесват по-скоро момчета като тези от "Хубавият мъж за теб"(не забравяй, че и твоя снимка има там все пак    ) , на външен вид както личи се харесват тоя тип момчета, но не съм казала, че освен визията им ме кефи хареактера или умствения им капацитет, обноски и т.н. ( и все пак не говоря за всички)
  Има разлика... рядко се среща човек, който да може да покрия всички критерии за визия и характер и т.н. ... затова и жените си падат по малоумни красавци, които могат да манипулират и моделират по свой вкус.. за себе си мога да кажа, че определено не ценя гореспоменатите, защото с тях не може да се проведе един нормален разговор.. ето ти още един критерий - мъжът трябва да може да разговаря с жената...

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #21 -: 2006-05-19, 18:41 »
абе... какво разбираш под "метросексуален"
Може да не съм подбрал добре думата, но влагах смисъл на педало-подобни  Всъщност изобщо- бръсненето навсякъде, разните им там прически, женските маниери... (тук бих включил и бельото, ама ще ми се сърди един съфорумник   ) и т.н.
Просто аз имам други виждания за МЪЖ. А на жените ако им трябва приятелка за по кафенце, да си търсят друга жена, а не да оформят педалски псевдо- мъжете.

Трябва да имам регистрация, за да  прочета тая тема, но в момента нямам възможност и не ми се занимава ..утре или деги ден ще свърша тая работа, когато компютъра вкъщи е вече поправен и може да се ползва...
Статията е за това защо интелигентните мъже нямат успехи с жените... Общо взето поглед върху вижданията на мнозинството, приоритетите и принципите. Има и някои преувеличени неща, но се съдържа огромна доза истина.

А относно това, че момичетата харесват по-скоро момчета като тези от "Хубавият мъж за теб"(не забравяй, че и твоя снимка има там все пак    ) , на външен вид както личи се харесват тоя тип момчета, но не съм казала, че освен визията им ме кефи хареактера или умствения им капацитет, обноски и т.н. ( и все пак не говоря за всички)
за мойта снимка няма да коментирам- ще го нарека прецедент, ако щеш и позьорщина от моя страна в името на науката. За външния вид обаче, както пише и в книгата ми за манипулация, опаковката е по- важна от съдържанието... Доста кофти, но често е факт. Идеята ми е, че в обществото се зараждат някакви модели на перфектните мъже, които се следват от ОВЦЕТЕ, за да са в крак с модните тенденции и за да имат успех. Аз, като един старомоден тип, трябва да остана приклещен между времето, когато сега например не мога да си взема дрехи, каквито ми допадат и са се носели преди 4 години, защото просто вече са морално остарели и се водят за 'стара вълна'. Лошото в тази идея е, че нещата се изопачават под действието на разни педалски френски и италиански дизайнерчета, които отдавна са пресекли границата на гения с тази на лудия и в името на финикийските знаци нареждат що е то модерното в наши дни. Отделно натиска на обществото трансформира ценностите и принципите в друг ъгъл, а индивидуализма се разви в някаква изопачена точка.
Естествено, това всичко е мое мнение и никой не е длъжен да бъде съгласен с него.

. ето ти още един критерий - мъжът трябва да може да разговаря с жената...
Да, това също се включва в цитата ми "...са само като шаблонни и да се описват пред останалите жени (компанията (околните)), докато в действителност се търси някой..." . За съжаление ставам ЕЖЕСЕДМИЧНО свидетел на демонстративен патриархат (може и матриархат, но много рядко) в разни двойки на улицата, в квартала, дори в компанията ми. Доминирането си е нещо напълно нормално, въпреки че призовавам за равноправие поне в любовта. И мозъкът казва: "Искам равенство, искам внимание, искам разговори", а сърцето следва Водачът, Ловецът или на каквото там животно попаднете.

Каква интересна разлика между съзнанието и душата...
Signature.

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
« Отговор #22 -: 2006-05-20, 10:08 »
Това е една много хубава тема и аз лично поздравявам автора й.    Много пъти са ме питали в устна и особено писмена форма какъв тип момчета/мъже харесвам и сега като се замисля, съм отговаряла различно според възрастта на която съм била. В началото винаги казвах "Ми умни,красиви, да ме обичат, дъра-бъра...;руса коса и сини очи". БЛААА-ААХ!    После вече почнах да допълвам с "Забавни, остроумни, да ме карат да се смея". Разбира се всичкото това го приказвах преди да мина през една-две оформящи вкуса ми връзки. Сега представата ми за идеален мъж общо взето се извъртя на 73градуса и 30минути.
На първо място за мене е важно уважението на вкусовете на партньора - примерно към филми, към музика, към стил на обличане, към предпочитани книги...По този начин не само се доставя удоволствие на любимия човек, но и се показва известна съпричастност и това не е никак маловажно. Увереността разбира се също играе основна роля,но нека бъде увереност, съобразена с реалните възможности! Надувките отблъскват просто    Известна амбиция няма да е зле да има. Когато един мъж знае какво иска за себе си и как да го постигне, той по естествен път се издига в очите на околните. Най-вече в тези на партньорката си.
Значи, сега се сещам за един фрапиращ случай, какъвто имах преди година - бившия ми вече (и за щастие) взе че като нямаше за какво друго, ме обвини за тлъстата телефонна сметка, която бил навъртял за да си говори с мен. Звънеше ми бунака всеки ден от домашния си на ГСМ-а за по 1-2 часа и после аз естествено съм виновна, че не съм го спряла ?!?!   Това ми показа основно едно безсилие от негова страна.... Та идеята ми е, че изключително долни и мизерни ми се струват мъжете, които обвиняват половинките си за собствените си гафове. Been there, done that, така че от опит го казвам.  
Харесва ми...ми как да ви кажа, харесва ми ако е малко лудичък. Съвършено нормалните момци някак не могат трайно да ми привлекат вниманието, винаги ми се иска да е леко-леееееекинко перверзничък    Само колкото за привкус. Пикантен привкус, така да се каже.
Естествено идеала ми включва той да слуша предимно рок/метъл, ретро и нещо много важно, което забравих да спомена - би ми се искало с такъв човек да се водят интересни и забавни разговори, от които винаги да може да се научи нещо   А не да въртим едни и същи теми, едни и същи неща, докато накрая и двамата се уморим от рутина и механични заучени отговори...Еми тъпо е!
За конец ще добавя, че моя приятел до голяма степен покрива гореспоменатите изисквания. Той разбира се не е сред идеалите ми за красота, но аз го обичам доста повече, отколкото ако беше някой Ален Делон. Защото момичета, трябва да знаете, че красивият мъж е най-голямата краста! Помнете ми думите и няма да съжалявате!  
(ако стане дума за идеал за външен вид - това ми е, но между нас да си остане, ок?   )
« Последна редакция: 2006-05-24, 11:57 от CRYSTAL`EYES »
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #23 -: 2006-05-24, 13:52 »
Да започна с външния вид - трябва да е високичък, по-високичък от мен, предпочитам тъмнокосите(или 1ви номер косичка или по-дългичка, рошавичка, небрежна)    За очите - би било хубаво , ако са сини, но това няма много голямо значение... Не се кефя на някви "гардероби", супер напомпани, яко мускули(на които момичетата обикновено се кефят).. Харесват ми леко оформени мускулчета    Харесва ми да се обезкосмява навсякъде  :cool:  Ако има някой друг пирсинг или татусче е в + !  

За характера - трябва да е с чувство за хумор, приятна компанийка, някой, скойто мога хем да си говоря за какви ли не глупости, хем и за сериозни неща.. да мога да му имам доверие.. Харесва ми , когато споря с момче и от време на време се спокарваме, но бързо да ни минава..  Харесва ми.. момче , което не показва толкова открито чувствата си, и не ми повтаря нон стоп - "бичам те", тъй като бързо ми минава интересът по този начин... Би било хубаво да е искрен, но не прекалено..Разбира се трябва да е умен, грамотен, с голям коефициент на интелигентност   Би било хубаво и ако споделя моите интереси, слуша подобна на мойта музика - реге, рага.. може и черно    Е това е.. за това се сещам в момента .. Ако познавате такъв човек, запознайте ме  :cool:
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #24 -: 2006-05-24, 23:48 »
Цитат на: limonka
За характера - трябва да е с чувство за хумор, приятна компанийка, някой, скойто мога хем да си говоря за какви ли не глупости, хем и за сериозни неща.. да мога да му имам доверие.. Харесва ми , когато споря с момче и от време на време се спокарваме, но бързо да ни минава..  Харесва ми.. момче , което не показва толкова открито чувствата си, и не ми повтаря нон стоп - "бичам те", тъй като бързо ми минава интересът по този начин... Би било хубаво да е искрен, но не прекалено..Разбира се трябва да е умен, грамотен, с голям коефициент на интелигентност   Би било хубаво и ако споделя моите интереси, слуша подобна на мойта музика - реге, рага.. може и черно    Е това е.. за това се сещам в момента .. Ако познавате такъв човек, запознайте ме  :cool:
Eми, най-добрия ми приятел, ама е нисичък    а и е зает  

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #25 -: 2006-05-25, 00:33 »
Offtopic: Еми то аз съм си височка със сини очи, интелигентна и грамотна  :cool: , слушам реге, разбирам жените, обезкосмявам се   имам не много дългичка рошава небрежна косичка....    що не  

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #26 -: 2006-05-25, 09:59 »
Цитат на: l1zard
Eми, най-добрия ми приятел, ама е нисичък    а и е зает  
Ее така сме ние ниските... тамън си мислиш, че отговаряш на всички условия, и се окаже, че си нисък    
Та и аз за мааааалко да се впиша

Неактивен BlackLady

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
    • http://
« Отговор #27 -: 2006-05-25, 19:38 »

П.С. Това съобщение не е спам, а просто изразено мнение!

Е та то не си ли ми личи, дългокоси с черни дрешки естествено.
Не знам да ли съм единсвената луда, но винаги се заглеждам по дългокос мъж.
BlackLady

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #28 -: 2006-05-27, 11:11 »
Цитат на: BlackLady
Е та то не си ли ми личи, дългокоси с черни дрешки естествено.
Не знам да ли съм единсвената луда, но винаги се заглеждам по дългокос мъж.

Не си единствената...
 и аз често се заглеждам по дългокоси, обаче на някои мъже просто не им отива с дълга коса каквото и да си говорим  
« Последна редакция: 2006-05-27, 14:35 от rock_ur_body »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #29 -: 2006-05-27, 14:37 »
кратко и ясно...СТРАСТНИ