Автор Тема: Последните концерти  (Прочетена 33349 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Последните концерти
« Отговор #90 -: 2007-06-21, 22:44 »
Да аз съм умен гъз който може да прецени кога има вероятност да му вкарат ботуш в муцуната и съответно да я избегне

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
Последните концерти
« Отговор #91 -: 2007-06-21, 22:47 »
Цитат на: Ping?im
Да аз съм умен гъз който може да прецени кога има вероятност да му вкарат ботуш в муцуната и съответно да я избегне

Е по тая логика дай да не ходиш на концерти

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #92 -: 2007-06-21, 23:25 »
Ммм даа, винаги "гребените" го отнасят...и никой не скача за тях   А иначе (като бех и аз навремето хард-пънк на "гребен") всичките там скейтъри итн от центъра уж ни бяха приятели, ама като се стигнеше до млатене и всички внезапно се покриваха вдън земя  
« Последна редакция: 2007-06-21, 23:26 от Knight of Outremer »
Caralho Voador

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
Последните концерти
« Отговор #93 -: 2007-06-22, 12:17 »
Цитат на: Knight of Outremer
Ммм даа, винаги "гребените" го отнасят...и никой не скача за тях   А иначе (като бех и аз навремето хард-пънк на "гребен") всичките там скейтъри итн от центъра уж ни бяха приятели, ама като се стигнеше до млатене и всички внезапно се покриваха вдън земя  

хох,ти ако от скейтър чакаш помощ то ше свърши "Дързост и красота"

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #94 -: 2007-06-26, 13:35 »
Последния ми концерт беше Ill Nino!!       Простоо още не мога да повярвам, че бях там  Много се ядосаха всички, защото трябваше да чакаме 2 ЧАСА ПРЕД ЗАЛАТА бахти....и другото кофти беше, че имаше адски малко хора  въобще не очаквах да са толкова малко... и все пак си изкарах ВЕЛИКО, изпяха ми най-най-любимите ми песни, побърках се от кеф

Неактивен girl in the box

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
    • http://www.myspace.com/pestilencia_
Последните концерти
« Отговор #95 -: 2007-06-30, 14:43 »
Последния беше на мейдън...
И... това ми е любимата група на всички времена, беше си ебати събитието, че дойдоха. Хареса ми концерта, страшно много. Вярно, накрая Брус поиздъхна, но за величия като тях може и да си замълчим. Сетлиста не беше перфектния за мен, можеше да направят компромис с No more lies, примерно. Всички си знаем, че звука беше гаден...
Но това бяха мейдън.. и преди всичко за мен си остана невероятно изживяване.
Ей, на билета ми седи сложен върху един свещник тука, да ми припомня, че се случи
[div align=\"center\"]It's all gone...
What is left behind, on a desert we called earth...

When the last whale went away
Did they ever see the tear... [/div]

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #96 -: 2007-06-30, 15:45 »
Ща черпа ена бира  
И аз исках No More Liesssss, чаках до последно да я изсвирят, амъъъъ-НИЕ
За звука нямам забележки, дреме ти, не си там да го оценяваш, а за да дивееш, куфееш и да ги видиш..
Иначе моя билет е залепен за плаката на Мейдън /такъв като тия дето ги бяха разлепили по улиците за концерта/  

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Последните концерти
« Отговор #97 -: 2007-06-30, 23:46 »
Цитат на: time_for_blood
За звука нямам забележки, дреме ти, не си там да го оценяваш, а за да дивееш, куфееш и да ги видиш..
Не е ли жалко?! Именно Музиката страда от такива прияви на "куфеене" , "дивеене", "ВИЖДАНЕ"???.
За това ли ходите на лайфове? За да не оценявате? Отивате за да се кефите на басите и да подскачате на мега силната музика. Ех...Никаква музикална кулута.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #98 -: 2007-06-30, 23:53 »
Както каза моя даскал Данката - "Копеле аз съм музикант - хода на концерти да слушам групата, не да си троша главата."

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #99 -: 2007-07-01, 13:49 »
О, мерси. Вие ме изкарахте ебахти тъповидното, ограничено и лишено от мозък членестоного  
Мейдън са велики. ФАКТ! Най-популярната хеви метъл банда в света са.
Писна ми от коментари от рода, че звукът бил лош, сцената била ниска, осветлението било шит.  
Мамка му. Зор да дойдат, пък после да ги оплюеме...
Дразня се и на изцепки-ЕМи, те си изпяха песните и нищо друго.
Ами да, безразлично им е. Те свирят по цял свят, надали специално за българската публика биха напраили нещо. От къв зор?!  
И аз свиря на китара, не мога много, уча се, интересувам се от китари. И на мен ми беше интересно да видя китарните титани от Мейдън-да видя как свирят, как държат грифа...Секви раоти. Даже кви са им ремъците   Но на изпълнители от този ранк, оценки не може да им даваме ние-а и да можем, тях тва грее ли ги?
Откъде знаете, че и Скърт няма да станат толкова известни?! Ми, аз лично ще ида да ги слушам, не да се правя на интересна, да се галя по `мустака`, да цъкам с уста и да давам оценки.
Пийс, ама СорРи   И аз имам мнение и не смятам, че поведението ми е жалко  
« Последна редакция: 2007-07-01, 13:50 от time_for_blood »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #100 -: 2007-07-01, 14:07 »
Откъде знаете, че и Скърт няма да станат толкова известни?!

На Скърт като спрат да им прекъсват концертите по средата и да ги гледат умно и почнат да им плащат може и да станат известни  

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #101 -: 2007-07-01, 14:10 »

Не смятам, че бях изчерпателен, но поведението на Слушаштите на подобни прояви е отчайващо. Не разбирам хора, които имат претенции, че се кефят на Мизиката, и дават пари за някви групи...а пък се държат като животни...ужасно жалко е. Да отидеш за да си изкараш мноо гот е несериозно към групата, най-малкото, щото явно на някои не им пука, че са неадекватни. Представи си как си написал гениалните Псалми, примерно...правиш им Показно, а малките, недоразвити пубери си мятат косите и подивяват от кеф и почват погото и драйфат и Куфеят....Ако ми се случи да имам такава аудитория ше си купя Узи.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #102 -: 2007-07-01, 14:20 »
Цитат на: Eye-of-every-storm

Не смятам, че бях изчерпателен, но поведението на Слушаштите на подобни прояви е отчайващо. Не разбирам хора, които имат претенции, че се кефят на Мизиката, и дават пари за някви групи...а пък се държат като животни...ужасно жалко е. Да отидеш за да си изкараш мноо гот е несериозно към групата, най-малкото, щото явно на някои не им пука, че са неадекватни. Представи си как си написал гениалните Псалми, примерно...правиш им Показно, а малките, недоразвити пубери си мятат косите и подивяват от кеф и почват погото и драйфат и Куфеят....Ако ми се случи да имам такава аудитория ше си купя Узи.

Както и да е   Аз не драйфам нарочно, до сега не ми се е случвало, не гледам от някой, радвам си се и честно казано си куфея както искам. Не ме интересуват другите кво правят. Аз давам парите за билет, аз отивам и аз правя това, което ми е приятно. Никой досега ни ми е писал правилник кво да правя на концерт, кой да имитирам и кой да оценявам. КОНЦЕРТ, не час по психология.  
Зарежи...
Юрий, не уточнявай подробностите   Ще вземете да засенчите Мейдън след няколко години и ще видиш ти  

Неактивен °*.????????.*°

• Пак само луда останах....
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 336
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/Belladonna_Wormwood
Последните концерти
« Отговор #103 -: 2007-07-01, 14:28 »
Миии колкото и да ме е срам да си призная бях на Manowar в Каварна... е не вътре де... ( боже опази ), ама по някви стечения на обстоятелствата заминах за Каварна да празнувам Джулай морнинг и в последствие пиехме бира пред стадиона, слушайки някви гадни подгряващи, а после и самите "крале на хеви метъла " ... в крайна сметка компанията беше яка и се забавлявах, озвучаването беше професионално отвсякъде...ама бирата беше топла...
Мълча и следвам те в нощта, ти мъчиш се да ми избягаш, но знаеш името ми е Смъртта

Неактивен girl in the box

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
    • http://www.myspace.com/pestilencia_
Последните концерти
« Отговор #104 -: 2007-07-01, 15:36 »
Цитат на: ti6a
Миии колкото и да ме е срам да си призная бях на Manowar в Каварна... е не вътре де... ( боже опази ), ама по някви стечения на обстоятелствата заминах за Каварна да празнувам Джулай морнинг и в последствие пиехме бира пред стадиона, слушайки някви гадни подгряващи, а после и самите "крале на хеви метъла " ... в крайна сметка компанията беше яка и се забавлявах, озвучаването беше професионално отвсякъде...ама бирата беше топла...

Срам те е да си признаеш, че си била на концерта на Кралете  
Джийз, аз исках да си продам душата, за да ида на тоя концерт...
[div align=\"center\"]It's all gone...
What is left behind, on a desert we called earth...

When the last whale went away
Did they ever see the tear... [/div]

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #105 -: 2007-07-01, 18:49 »
Pink насра всичко......хахахаха.бахти и доброто. Няма концерт!

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #106 -: 2007-07-01, 20:17 »
Да бе? Верно ли няма да има???  

Неактивен °*.????????.*°

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #107 -: 2007-07-01, 20:49 »
Цитат на: girl in the box
Цитат на: ti6a

Срам те е да си признаеш, че си била на концерта на Кралете  
Джийз, аз исках да си продам душата, за да ида на тоя концерт...

Просто Manowar са сред групите в хеви метъла, които не ме кефят, ама хич, нооо не бих спорила 30 000 души на стадиона на тази тема
Мълча и следвам те в нощта, ти мъчиш се да ми избягаш, но знаеш името ми е Смъртта

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #108 -: 2007-07-01, 21:25 »

Сорри. Кажи ми, че слушаш ЛП  

Неактивен °*.????????.*°

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #109 -: 2007-07-01, 21:48 »

Сорри. Кажи ми, че слушаш ЛП  

Хаха жива да не бях...как ще слушам ЛП... ти луда ли си, тва че не се кефя на хеви много, не значи че слушам некви комерсиални боклуци...айде моля ти се
« Последна редакция: 2007-07-01, 21:49 от ti6a »

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #110 -: 2007-07-01, 22:30 »
   oke, oke  

Неактивен °*.????????.*°

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #111 -: 2007-07-02, 12:02 »
Цитат на: TheSeXLoTtErY
http://www.zazz.bg/play:f495c9d1

Ето това е!!!!

Хах спокойно, вокалиста каза, че правят запис на концерта, за да издадат DVD - "Live from Bulgaria"

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #112 -: 2007-07-08, 23:05 »
ААааааааам неска се прибрах от Мало Бучино... Дръм Енд Бейс Опън Ейрче Парти    Беше адски доброто, мнооооооу се накефих. Тази година аз лекинко налазих палатките на Лили и МИми     Мерси за гостопримествооооооото  
Сичко беше перфе - огънче, наргиленца, алкохолче, музичка, попърсче, наденичка с кетчуп и хляб -хиииихи иииии супер добрата компания    Абе не мога да се оплача... БЕШЕ СИЧКО ИДЕАЛНО  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #113 -: 2007-07-09, 00:51 »
Цитат на: Cuddles
ААааааааам неска се прибрах от Мало Бучино... Дръм Енд Бейс Опън Ейрче Парти    Беше адски доброто, мнооооооу се накефих. Тази година аз лекинко налазих палатките на Лили и МИми     Мерси за гостопримествооооооото  
Сичко беше перфе - огънче, наргиленца, алкохолче, музичка, попърсче, наденичка с кетчуп и хляб -хиииихи иииии супер добрата компания    Абе не мога да се оплача... БЕШЕ СИЧКО ИДЕАЛНО  

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #114 -: 2007-07-10, 13:43 »
Хах емм то..компанията беше добре.. хах Евааа направо ми дойде като някакъв ангел мноо яко се получи, че се видяхме и си бяхме заедно почти през цялото време освен когато спах   И наистина, нещата които тя описа бяха перфектни ... може би освен музиката  Така де, може и музиката да си е била наред ама три дни като я слушах и я понамразих

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Отговор на: Последните концерти
« Отговор #115 -: 2007-08-24, 14:23 »
CKbpT, Just, Angerpoint! 8 ball! Смазващо! Млко тъпо стана с Енгрпойнт щото доста попреебаха другите групи, ама Юри може да разкаже по-добре, защото аз не разбрах точно какво стана  ???

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #116 -: 2007-08-28, 23:06 »
Бля, бля.....за всичко.....Awake  ше свирят в Суингин хол-а на 30.......вече сме трима.....за там.

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #117 -: 2007-09-03, 21:02 »
С Черната котка бяхме на Awake и тя потвърди че са Върха.

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #118 -: 2007-10-07, 21:10 »
А какво ще кажете за луп лаиф който варви сега?  :-X
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #119 -: 2007-10-07, 23:13 »
А какво ще кажете за луп лаиф който варви сега?  :-X
Нищо.
По-добре да не казвам нищо,защото няма да е много хубаво.
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.