Автор Тема: Последните концерти  (Прочетена 33349 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Последните концерти
« Отговор #30 -: 2006-10-04, 23:24 »
Чакай малко бе Switchstance не се ли разпаднаха окончателно?...И да не са никога нема да са същите без Кубата и Гелето

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Последните концерти
« Отговор #31 -: 2006-10-14, 13:31 »
And we gona rock  Утря сигурно ще ми се размине концерта щото съм болна, ама на 29-ти живот и здраве ще е добреее

29.10.06, Sofia, club"3 ushi", Luth, FACE THE TRUTH, JusT,starts at:19:00, entrance: 3 lv.

Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #32 -: 2006-11-14, 15:27 »
« Последна редакция: 2006-11-15, 22:02 от KpaTyHkA »

Неактивен ascendendo

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #33 -: 2007-02-01, 15:58 »
HAGGARD - "THE BIGGEST AND HARDEST CLASSICAL/MEDIEVAL/METAL-BAND" ще бъдат в Румъния през март тази година. Аз лично имам желание да отида и ако намеря трима ентусиасти баща ми ще ни закара. Пътят ще ни излезе по 30 лв. и входа горе - долу толкова. Така че ако има навитаци да ми пишат някое лично съобщение!

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Последните концерти
« Отговор #34 -: 2007-02-08, 02:48 »
Тази вечер бях в Суингин хола на Groovy bone crusher..Проект на Нуфри. Преди това ходих, отдавна на ОДО феста с най-яката компания!!! Тя си знае. И нека за тези, които все още не знаят...Клуб О!Пишка си има заместник!!!!!!!
"Alcohol Live" може да се приеме като някакво продължение на "О!Шипка" като концепция, но не и като фактология. Нещата са много различни, най-малкото като място и като атмосфера. Общото между двата клуба е дотолкова, доколкото едни и същи хора правихме "О!Шипка", едни и същи хора ще правим "Alcohol Live". "Алкохол" е самостоятелна бойна единица, неговите собственици в момента са любезните домакини, които са убедени, че това нещо трябва да се случва и то ще се случва.
Ше свирят Паникан и Сигарета. Стягайте се.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #35 -: 2007-02-18, 23:30 »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #36 -: 2007-02-18, 23:32 »
Цитат на: l1zard

Същия  РАЗТОЧИХ САААА!!!!      

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #37 -: 2007-02-22, 01:50 »
Аз пък онзи ден бях на Panican Whyasker. Е, да. Култови са. Китарата и Басите са леко променени, към по-добро. Изкарах си яко. А това дет ме издразни беше свързано с екзалтираната публика, която правеше пого, което не пасваше особено на атмосверата.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #38 -: 2007-02-25, 22:35 »
Скърт & Living Dead
Пяха мега добрите песни, направо издивях на макс, бях с цифра готините хора ааааа изкарах си мега якотооо, иии и и изпяха едно парче, на което текста аз съм го писала и и и много се накефих направо щях да ревна от кеф!!! Велики саа!!!! ВЕЛИКИ!!!!            
« Последна редакция: 2007-02-25, 22:37 от l1zard »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #39 -: 2007-02-25, 23:35 »
Скърт бате! Мноо СА ЯКИ!!! Владеят!! НЕ, направо рулират и патрулират. Най-много ме кефят в това, че барабаниста е еднообразен и все едно се е чудил какво е равноменрост. Мноо се размазах на технически слабото изпълнение на фънк-ска китариста. Някак ме изпълваше с уважение към инвалидите в жанра. Басиста, за сметка на "музикантите" се е постарал и звучи  ОК. Дам. Опитайте се да махнете баса от "музиката"...Какво излиза? НИЩО!
 ИИИИиии Вокала, бате, вокала!! Кой, признайте бързо, е насърчил горкото момче да си дере гадния глас пред публика? Кой е искал да стане за смях? Нито има глас, каквото и да означава това клише, нито може да изпее нещо ПРАВИЛНО. Текста може да е хубав, да бе, нооооо гроздето си е кисело... Е така. И, прощавайте за нелепия въпрос, но кой би дръзнал да даде 3лв вход за група, която не свири, която бълва тонове фалшиви ноти?
П.сссс. Са да не се появи някой, който да ме нарежда, че съм зле и че не съм ги слушал и бул шит.
Не се спори срещу Истината.
« Последна редакция: 2007-02-25, 23:38 от Eye-of-every-storm »

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
Последните концерти
« Отговор #40 -: 2007-02-26, 00:40 »
Няма да спорим и с тфа,че завиждаш малко или много.Или избиваш комплекси,че не си като тях    

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #41 -: 2007-02-26, 01:05 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
кой би дръзнал да даде 3лв вход за група, която не свири, която бълва тонове фалшиви ноти?
Аз    И продължавам да сe кeфя, че отидох..
....бтв кво са ти направили пичовете, че ги храниш толкова? Случайно да се казваш Драго?  
« Последна редакция: 2007-02-26, 01:05 от l1zard »

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Последните концерти
« Отговор #42 -: 2007-02-26, 01:11 »
Не знам човек, на мен ми харесват малко или много, пък и те не са група с 20 годишен опит, световно известни и да си изкарват парите с това(имам предвид основно). Те си свирят за кефа, може да са смотани, но са ентусиасти, наистина звука не беше много добре, за сметка на това пък записите им в студио са супер а на миналия концерт бяха повече от перфектни. Всеки има момент на излагация, това че ти си попаднал/а в "такъв"(според мен не беше чак излагация) не обуславя факта че са супер зле бляя ала-бала... това е което имам да кажа, хареса ми и отново ще се "набутвам" за тях...

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #43 -: 2007-02-26, 09:30 »
Дам, възможно е да са се Изложили точно за мен, а за студийните работи....тя и Камелия в студиото е фурия! Към Лизард...Що трябва да са ми направили нещо, за да ми позволиш да изкажа мнението си, което би споделил всеки малко по-надарен в """"музикално отношение"""". Не се казвам Драго, а Дрил, хах. А за завистта...да..хвана мъ. Завиждам най-вече за синхронното им "свирене". Good luck next time.

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Do I Care?
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #44 -: 2007-02-26, 14:05 »
Ем кат не ти харесва - друг път не ходи,тфа си е най-простото.Не виждам с кфа цел написа тфа мнение...да изнервиш всички или да им разбиеш ентусиазма ... е както и да е - не успя.

П.П. Късмет следващия път  

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #45 -: 2007-02-26, 22:43 »
От де знаеш, че съм бил/а там? Мнението се пише, за да се чете!!! За да не ви изнервям ше тряа да пиша квото ви харесва, така ли? И..това, че ми отдели минутки внимание противоречи на написаното от теб, Пънкасс.

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Do I Care?
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #46 -: 2007-02-26, 22:53 »
От де знаеш, че съм бил/а там? Мнението се пише, за да се чете!!! За да не ви изнервям ше тряа да пиша квото ви харесва, така ли? И..това, че ми отдели минутки внимание противоречи на написаното от теб, Пънкасс.

Че да съм казала,че няя го чета тфа тфойто?Не съм се и изнервила даже  

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #47 -: 2007-02-26, 23:11 »
Не, не си казала. Но! Поста ти ме питаше - "Не виждам с кфа цел написа тфа мнение...". Хах!

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Do I Care?
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #48 -: 2007-02-26, 23:18 »
Не, не си казала. Но! Поста ти ме питаше - "Не виждам с кфа цел написа тфа мнение...". Хах!

Хехе както и да е.Радвам се,че сподели мнението за пичовете от Скърт.Ако някога постигнеш нещо такова ми се обади да дойда на твой концерт  

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #49 -: 2007-02-26, 23:19 »
Иееее. ЧУвствам се "Нареден". Shame on me!

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Do I Care?
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #50 -: 2007-02-26, 23:38 »
Не нареждам никой.Просто казвам  

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #51 -: 2007-03-01, 20:13 »
Реверанс! Тъй като силно важни за мен хора, които се опитаха да ме злепоставят пред себе си, ми направиха остра забележка, че коментирам хората, а не тяхната работа. Така. Не познавам Скърт, не съм си купувал техни "творби", не съм им ходил на Лайфове, не съм им фен....
С каква цел написах всичко по-горе? Лизард ме афектира с идеята, че са ВЕЛИКИ!!!!!!!!! И аз си помислих, че може да ги чуя, да им отида на концерт и т.н. ЗАИНТРИГУВАХ СЕ МНОГО! Реших да ги чуя, и ги чух. Парчето в Майспейс на което попаднах звучеше Ужасяващо, но не защото не ми допада този стил музика, а защото липсваше някаква подредба. Имаше разминаване в тонално отношение, липсваше УНИСОН някъде из песните, което ме наведе на мисълта, че те не са ни най-малко ВЕЛИКИ! Е, явно, според всички вас съм изказал нещо много лошо, но не е трябвало да изглежда личностна нападка, а професионална.
Надявам се този важен за мен човек да приеме дълбоките ми поклони и болежки.

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #52 -: 2007-04-01, 23:47 »
p.I.F в Swingin Hall!Концерта беше супер як!След него започнах да ги харесвам повече от преди.Според мен звучат къде къде по добре на живо от колкото на запис,тъй че ако имате възможност отидете на техен концерт.Изкарването беше невероятно,настроението обстановката,музиката,хората,всичко!
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #53 -: 2007-04-02, 01:23 »
Цитат на: The_black_rose
p.I.F в Swingin Hall!Концерта беше супер як!След него започнах да ги харесвам повече от преди.Според мен звучат къде къде по добре на живо от колкото на запис,тъй че ако имате възможност отидете на техен концерт.Изкарването беше невероятно,настроението обстановката,музиката,хората,всичко!

Ебати... аз защо не съм разбрала за тоя концет...  Напоследък не спирам да ги слушам... Айде следващия път като разбереш за техен концерт да ми кажеш, моооля те много!  

А иначе аз днес бях на Just & Angerpoint... не беше кой знае к'во... поне стана забавата

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #54 -: 2007-04-03, 10:15 »
За сметка на гадните концерти се кроят облекчаващите, яки. Пласибо идват в БГ. Иеееееее......

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #55 -: 2007-04-22, 23:20 »
Waste Of Time   Наааай-после да ги чуя   Вени (вокал) ми е братовчедка и ме накара да се закълна, че ще отида  Накефих се много, въпреки че Вени беше пияна и залиташе малко и си изпусна микрофона и хората бъобще не мърдаха  Ама добре се справиха, даже доста добре, мен аадски ме накефиха  

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #56 -: 2007-04-22, 23:22 »
Aз лично WoT (освен Ивчо) трезви на сцена не съм ги виждал до са...

Spencer

• Гост
Последните концерти
« Отговор #57 -: 2007-05-15, 00:33 »
Аз ходих последно на "The World of Drum'n'Bass" в Зимния дворец...
беше адски добро... като се видях на снимките от партито направо
ми стана зле - ма ко да се прави - добре се бяхме подкрепили с
биричка, а и бармана черпеше    Искааааааам пааааааак
Партито беше страхотноооооооо              

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Последните концерти
« Отговор #58 -: 2007-05-15, 01:06 »
F**k
аз не можах да отида  
е нищо идва Ill nino
 а и по последни данни бащата е навита да ми даде кинти за MAIDEN
иначе вчера бях на street parada при НДК и се смазах от dance   единственто тъпо беше че го свързваха с политиката но ако не му обръщаш внимание беше SUPER
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Spencer

• Гост
Последните концерти
« Отговор #59 -: 2007-05-15, 07:56 »
Цитат на: OutOfSpace
street parada при НДК

Верно лиии... аз пък него го изпуснах... жалко...
Ооо сега юни идват доста партита и аз лично мисля да не ги пропускам...

See me е сега тия дни и дано ми остане време да отида, че покрай тая суетня
около бала...