Автор Тема: Как става една жена лесбийка или един мъж гей?  (Прочетена 29516 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Eva

• Гост
Как мислите става една жена лесбийка? А мъжете как стават гейове?
Един ден ей така се събуждат и решават вече да не харесват противоположния пол?

Аз например много съм харесвала мъже живяла съм с мъж както знаете....правила съм секс с мъж...
обаче напълно вероятно е да съм лесбийка! така ли е с всяка жена? според мен да...

а вие как мислите?

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Мисля (до колкото имам наблюдения, но не мисля че те са поврърхностни, на времето имах доста контакти с лидерките и на двете крила на лесбииките тук - Gemini и Elia), че при жените е по-скоро поведение. Обикновено започват да се определят както такива след някаква драма или разочарование (или серия от такива), която ги отблъсква от мъжете, до степен в която вече просто не им е приятно с мъж поради лошите асоциации с предишни преживявания. Понякога е просто въпрос на вкусове, но в този случай обикновено продължават да комуникират пълноценно и да правят секс и с мъже - т.е. би- а не хомосексуални. Понякога просто поведение и бунтарство и не продължава повече от няколко години. Май не се сещам за лесбийка, която никога да не е пожелавала поне мъж.

При мъжете е малко по-различно. Комплекс хормони, възпитание, спецификата на сескуалният акт в случая... абе колкото и да си разочарован от жените няма начин да станеш гей точно заради това. Най-много да се откажеш от любовта и секса или да станеш би-, но не се сещам за случай някой да е станал хомо от разочарование. Това което не се наблюдава при жените е че гея е някак си такъв по природа. Повечето гейове споделят че никога не са ги привличали жените. Някои са пробвали, но насила заради натиска на общественото мнение. Просто не могат да бъдат заинтересуванои от секс с жена, незажисимо на каква възраст са.

Поне това съм чел чувал и наблюдавал де.
« Последна редакция: 2009-01-07, 23:46 от tech_noir »

Eva

• Гост
e tech аз работех с деси и аксиния 2 месеца ))) готини са много

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
значи според мен, човек се ражда с даденото му сексъално влечение(било то към същия пол или към противоположния). Сопред мен истинските хомосексъалисти са точно тези, които не изпитват влечение към другия пол и това им е вродено, и разбира се то се осъзнава още от ранна възраст. Иначе това за разочарованието, което каза  tech_noir съм съгласна, че го има... ама за мен това не са лезбийки, а просто разочаровани от момчетата момичета, отвратени са от тяхното държание, но въпреки това пак сексуално ги превличат мъже, просто са толкова объркани, писнало им е да бъдат наранявани и затова почват да излизат с жени, а една жена определено  знае какво иска другата жена по-добре от един мъж в какъвто и да е аспект. Това им харесва и си мисля, че вече са лезбиики, но всъщност те не са, защото все пак си превличат мъже и всъщност може да ги определим като би-сексуални. И весъщност за мен да си гей или лезбиика си е генетично вродено, но да си бисексуален значи или да си мн разочарован от другия пол, или да си по-извратен, или да обичаш да опитваш различни неща. А за гейовете.... и аз също не съм чувала за мъж, който след любовно разочарование да станал би- или хомосексуален.
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Хомосексуализмът е по- леката форма на явлението, наречено транссексуалност, т.е. високо наличие на женски хормони в мъжко тяло и мъжки хормони в женско тяло. Нормалното (рожденото) явление е базирано на биологическа основа и фактически няма как да се 'поправи', освен с вливане на допълнителни хормони (мъжки за мъж и женски за жена). Дали обаче мнозинството хомосексуалисти са такива по рождение или превърнати от обществото? Аз лично не мога да дам откровено мнение, защото в парламента е пълно с педерасти, по телевизията дават разни изверги като Азис и хората с по- лабилна психика го смятат за нормално, като съответно подражават на това, което виждат. Ако цялото общество пренебрегне приетите природни закони и мъжете започнат да правят секс със себеподобни, един нормален хетеросексуален мъж при раждането си ще възприеме този начин за поведение, дори да има влечение към жени.

Т.е. Хомосексуализъм заради:

1. биологическа мутация
2. Грешен опит от обществото
3. Начин за привличане на внимание
4. Още по- голяма глупост
Signature.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Гледах някъв филм по Дискавъри точно за тва - изследваха мозъци на 5-6 биологични вида и се оказа че сексуалната ориентаци се определя от т. нар. "ядро на полов диморфизъм" в мозъка (при мъжете е по-голямо). Изследваха мозък на гей и ЯПД-то му беше по-малко отколкото на хетеро мъж, сиреч гея си се ражда гей и е доста трудно, дори с хормони, да стане хетеро и обратно. Точно в момента не мога да дам повече информация ама като изкопам ше пусна

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Според мен всички са бисексуални на тоя свят.По-сокоро си такава , вместо лесба.
Гейове и лезби са само тези , на които толкова не им върви с отсрещния пол, че им пада самочувствието и даже го намразват.
А иначе - То да се пробва сигурно няма лошо...Аз малко не го примема, щото ...Не знам как би ми харесало да спа с мъж. Не се връзва някак си.
Но ако е до пробването - хубаво , нека си пробват хората.

Неможе всички жени вътрешно да са лезбийки. Все едно всички мъже да са педали :blink:  Огромен момент отжените лезбийки всъщност са съвсем хетеросексуални. Започнали са с мъже , продължили са с мъже, сега го правят с жени и ако ги попитате отговарят "Мен ми трябваше време за да разбера каква съм..." , които разбира се не е вярно. Мен не ми трябва да изпия 10 бири за да реша , чебирата не ми харесва?! Една глътка би ми стигнала,нали? Същото и с жение - Лезба , ама досега само с мъже спяла.
Истината е ,че тези жени по-скоро не се чувстват пълноценни в контакта си с мъж , или както се изразяват "все попадат на лайнари". като за извинение и това става...Ама повечето такива жени се затварят с гейовете.

Също не е вярно ,че от пренасищане се става гей/лесба!
все едно да изпия 10 бири и да се пренаситя....И какво - Ще взема да пия минерална вода след това , или просто ще спра да пия? Много ясно ,че ще спра...
Всичко е любопитство и проблеми с контактите с отсрещния пол.
И разбира се не е решение на никакъв проблем , а просто задълбаване в него без да си признават хората.

Е накрая - Този свят не е устроен за дефектни хора , те немогат никога да са хеппи...Затова в случай ,че не си 1 милион процента сигурна,че ти наисдтина просто не изпитваш никакво влечение към мъже  и ако си също точно толкова сигурна ,че изпитваш истински желания и имаш истински мераци към жени... тогава само прави тези неща. Иначе недей , за да не си отровиш сама живота и да се объркаш още повече.

И последно - Хомо се раждаш, хомо не ставаш.
Няма ти казвам пак пример за бирата , но това си е истина...

Неактивен DeathInFire

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
от разочарование

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Maй некой не си е правил труда да чете мноо а...

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
Хомосексуализма е доказано,че не е вроден,така че въпросната личност сам за себе си решава защо и дали ще стане гей/лесбийка.То си е на лична основа и въпрос на избор и предпочитания.
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Цитат на: CRYSTAL`EYES
Хомосексуализма е доказано,че не е вроден,така че въпросната личност сам за себе си решава защо и дали ще стане гей/лесбийка.То си е на лична основа и въпрос на избор и предпочитания.
Ти четеш ли изобщо горните постове? Чудно ми е къде е доказано, защото аз имам коренно различна информация...
« Последна редакция: 2006-03-27, 16:00 от NoFeaRInc »
Signature.

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
Цитат на: NoFeaRInc
Ти четеш ли изобщо горните постове? Чудно ми е къде е доказано, защото аз имам коренно различна информация...
по принцип НИКОГА не чета какво са писали преди мене,защото не искам нищо да влияе на мнението ми,колкото и странно да ти се струва,така че понякога се получават подобни обърквации,но да не ти прави впечатление  А информацията ти е грешна,бъди спокоен 

Цитат на: gfw_cyclone
Гледах някъв филм по Дискавъри точно за тва - изследваха мозъци на 5-6 биологични вида и се оказа че сексуалната ориентаци се определя от т. нар. "ядро на полов диморфизъм" в мозъка (при мъжете е по-голямо). Изследваха мозък на гей и ЯПД-то му беше по-малко отколкото на хетеро мъж, сиреч гея си се ражда гей и е доста трудно, дори с хормони, да стане хетеро и обратно. Точно в момента не мога да дам повече информация ама като изкопам ше пусна
Дори и да е било по Дискавъри,не мога да се съглася,щото поне при лесбийките не е вродено,абсолютно заставам зад това си твърдение!
« Последна редакция: 2009-01-07, 23:46 от tech_noir »
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

rock_ur_body

• Гост
Кристъл, в интерес на истината и аз бях чула веднъж по ТВ, че сексуалната ориентация на човека се определя някъде през 4-5я месец на бремеността,но всъщност и на мен би ми било интересно да видя къде си го чела това =)
« Последна редакция: 2006-03-27, 18:31 от rock_ur_body »

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Цитат на: rock_ur_body
Кристъл, в интерес на истината и аз бях чула веднъж по ТВ, че сексуалната ориентация на човека се определя някъде през 4-5я месец на бремеността,но всъщност и на мен би ми било интересно да видя къде си го чела това =)
В някое женско списание сигурно, но явно Космополитан и вариациите му са доста по- обективни и правдоподобни от Дискавъри и специализираната медицинска литература. )
Signature.

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
аз мисля, че си в голяма грещка. Замисли се! Ти като си била, да кажем примерно на 6-7 годинки, замисляла ли си се дали да харесваш момичета или момчета( да направиш избоер какво да харесваш).... мисля не, ти просто си харесвала момчета. Замислят се тези, които виждат, че противоположния пол не ги превлича и се замислят и в повечето случаи осъзнават, че са хомосексуални. Така че, си е вродено в повече от 80%, другите са такива които са разочаровани и такива разни работи.
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
Цитат на: ethereala
аз мисля, че си в голяма грещка. Замисли се! Ти като си била, да кажем примерно на 6-7 годинки, замисляла ли си се дали да харесваш момичета или момчета( да направиш избоер какво да харесваш).... мисля не, ти просто си харесвала момчета. Замислят се тези, които виждат, че противоположния пол не ги превлича и се замислят и в повечето случаи осъзнават, че са хомосексуални. Така че, си е вродено в повече от 80%, другите са такива които са разочаровани и такива разни работи.
вижте сега....аз няма да тръгна да говоря без подготовка  На колегата малко по-горе смятм да заявя да повнимава леееекинко с тона,тъй като аз списания НЕ купувам и още по-рядко пък ги чета.Още по-малко пък обичам да ме иронизират.А сега на дамите да отговоря - тъй като съм си съвестно дете,ви предоставям ЕТО ТОВА СИМПАТИЧНО ЛИНКЧЕ,което силно се надявам да ви свърши работа.Статията е дълга и доста обширна,но 100% си заслужава да я прегледате внимателно.Приятно четене и въпреки всичко благодаря на онези,които спориха с мен по културния начин  

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Вероятно последният ми пост по темата, но все пак отново ще се включа:

На колегата малко по-горе смятм да заявя да повнимава леееекинко с тона,тъй като аз списания НЕ купувам и още по-рядко пък ги чета.

->
Цитат
В някое женско списание сигурно, но явно Космополитан и вариациите му са доста по- обективни и правдоподобни от Дискавъри и специализираната медицинска литература. )
Ще ми помогнеш ли в откриването на неподходящия тон, защото явно само аз не откривам нищо грубо спрямо теб?

А сега на дамите да отговоря - тъй като съм си съвестно дете,ви предоставям ЕТО ТОВА СИМПАТИЧНО ЛИНКЧЕ,което силно се надявам да ви свърши работа.Статията е дълга и доста обширна,но 100% си заслужава да я прегледате внимателно.:
Доколкото успях да прегледам статията, защото си признавам, че нямам време да я чета цялата, тя не е подписана от никой. Това, по мое мнение, означава, че е дело на потребителят, който я е пуснал. Нямам нищо против него, но ако ти вярваш само на материали, пуснати във форуми, а от друга страна не зачиташ най- популярната и призната по света научна телевизия Discovery, то тогава това би ме озадачило неприятно. По същата твоя логика ако сега влезе потребител и види тази тема и попадне първо на моя пост, в който съм се аргументирал защо, аджеба, има и родени хомосексуалисти, той може да споделя моята теория и да вярва сляпо на това въпреки, че не съм изложил в доказателство препратки към доказателства за теорията ми.
Всеки си има право на мнение, аз съм чел литература и съм гледал материали, ти си чела някакви неща- твоя воля.

Приятно четене и въпреки всичко благодаря на онези,които спориха с мен по културния начин  
Най- безцеремонно ще се впиша в списъка и ще ти пожелая 'пак заповядай'
Signature.

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Crystal eyes изобщо си няма идея за какво става дума
Дано не ме разбере грешно,де...После да кажете ,че пак се заяждам
« Последна редакция: 2006-03-28, 17:09 от Vrashkov »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Препоръчвам да прочетете войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния от Алън и Барбара Пийз и ще ви се изяснят нещата ако имам време ще препиша главните неща от книгата свързани с темата,за да не кажете, че просто подхвърлям информация...това, че някои жени са лезбийки си е вродено каквото и да пише в горепредложената статия.
« Последна редакция: 2006-03-28, 17:55 от KpaTyHkA »
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
Цитат на: Vrashkov
а откъде да знам ти дали имаш? тва че съм тръгнала срещу мнението на всички откъде накъде трябва да значи,че си нямам представа?Вие пък да не видите някой с различно мнение,дай да го обявим за некомпетентен  п.с.НоуФиърИнк,любезно те каня да прегледаш статията когато имаш повечко свободно време-тя е копи/пейст и със сигурност не е дело на авторката на темата  
« Последна редакция: 2006-03-28, 19:59 от CRYSTAL`EYES »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Как лесбийките стават лесбийки

Ако зародишът е генетично момиче, а мозъкът получи доза мъжки хормомни, резултатът ще бъде женско тяло с мъжка мозъчна ориентация. В детството обикновено наричат тези момичета "палавници" , а в игрите те са по-груби и невъздържани от приятелките си. В пубертета вероятно ще имат по-силно окосмеване, отколкото другите момичета и несъмнено ще бъдат много по-добри от тях във всекакви игри с топка. Като по-възрастни понякога биват наричани "мъжкарани". Голям процент от тях стават лесбийки. В мозъка на зародиша на генетичното момиче може случайно да постъпи доза мъжки хормони, ако бременната майка приема определени лекарства с високо съдържание на мъжки хормони например някои противозачатъчни хапчета, някои лекарства за диабетици и др.
     Едно изследване на жени диабетички, които са били бременни през петдесетте и шесдесетте години на века разкрива, че ненормално висок процент от родените от тех момиченца през пубертета си са станали лесбийки, тъй като в критичния момент от развитието на зародишите в майчината утроба
 мозъкът им е получил твърде много мъжки хормони от приеманите от майките диабетични лекарства.
     Според друго изследване на жени, които са били бременни пак по това време и са приемали увеличени дози женски хормони, естроген например, защото тогава се е вярвало, че това подпомага правилното протичане на бременността, вероятността в такива случаи да се роди хомосексуално момчр е от 3 до 5 пъти по-голяма. Но тъй като сексуалната мозъчна ориентация се задейства чак в пубертета, благодарение на големите количества хормони, които се освобождават в организма на подрастващите, то именно тогава става явна и истинска сексуалната ориентираност на детето.

*****************************************************************************************

Нистина ли сме роби на своята биология

Учените знаят как да променят сексуалността на плъхове и маймуни докато са в утробата. Има групи хора, които твърдят, че ние можем да контролираме симпатиите и антипатиите си посредством воля и съзнателен избор...
     Човешката интелигентност е еволюирала до състояние, в което сме способни да владеем по-успешно емициите си, за разлика от останалите животни, и да осмисляме предпочитанията си. останалите животни не мислят, те реагират на обстоятелствата и това ги прави роби на собствената им биология. Нашата човешка биология е мотивацията, обуславяща много от нашите наклонности и предпочитания, които понякога ни се струват напълно необясними и безсмислени. Следователно въпреки, че  сме по-способни да се владеем, отколкото животните, ние все пак не можем напълно да разбием с глава системата. Най- голямата пречка, с която се сблъскват повечето хора, е собствената им реакция на отхвърляне на идеята, че човекът е просто още едно животно, но с по-умен мозък.
 *************************************************************************************

Ако мозъкът на женския зародиш неочаквано получи мъжки хормони, това може да маскулизира центъра на съешаването. Тоест жената ще бъде привличана от други жени. Ако и неиният център на поведение бъде маскуализиран, тя ще възприеме мъжко поведение, маниер на говорене и език на тялото.
    От друга страна, ако нейният център на поведението не бъде повлиян от мъжките хормони, то тя ще запази женственото си поведение, но ще бъде привличана от жени.
      Лесбийките имат по-високи нива на тестостерон в организма, отколкото хетеросексуалните жени, което и обяснява по-голямото им желание за секс.

Откъс от "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния"
                                                                                                          Алън и Барбара Пийз

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
ЕДИТ : кратунке,как точно става номера със влизането на хормони в мозъка , а в тялото не?
И друго - В отробата по default всички сме жени до получаване на Х хромозома.
Демек не разбирам как това може да се получи само в мозъка ,или да има само психични отражения...
?

а откъде да знам ти дали имаш? тва че съм тръгнала срещу мнението на всички откъде накъде трябва да значи,че си нямам представа?Вие пък да не видите някой с различно мнение,дай да го обявим за некомпетентен  п.с.НоуФиърИнк,любезно те каня да прегледаш статията когато имаш повечко свободно време-тя е копи/пейст и със сигурност не е дело на авторката на темата  

Напротив - дори ми харесва ,че въпреки,че мнението ти е срещу на другите ти си го отстояваш.
Евала за това! Просто ако кажа,че съм израснал почти и само м/у гадни лезби и милички гейчета няма да излъжа много.
И съм си говорил с безброй хора точно защото и мен ме е глождил тоя въпрос много...чудно ми е било винаги...От най-долните хомосексуални същества в София до определени индеведе които в момента ги дават всяка вечер в 8 по Тв ...Всички имат едно мнение. Гейовете и лезбииките се раждат такива, но осъзнават себе си чак след като израстнат и опитат всичко. Така ,че ако момиче стане лезба на 17 и нагоре, то в това няма нищо странно.Тя/той значи и преди си е била/бил, просто го е подтискал или не го е осъъзнавал/а.

Другата половина от тях са отегчени или наранени. Те не се чувстват по-добре като си сменят ориентацията, просто привидно търсят за себе си по-малкото зло...

Аз спирам да пиша, че ти и без това каза ,че не ни четеш мненията, та да не си пиша сам.
Ако обаче случайно го прочетеш да знаеш, че това имах предвид и за това казах,че не се заяждам...
« Последна редакция: 2006-03-28, 21:10 от Vrashkov »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Аз познавам доста гейове и лезбийки и си мисля, че при всеки един от тях причината да стане такъв беше различна...  Примерно една приятелка много мразеше уж "най-добрата си приятелка" и за отмъщение реши ... да направи брат й гей! Почна да го облича в женски дрехи, да му внушава, че се кефи на мъже и ...момчето верно си стана гей   Даже беше влюбен в мене и си носеше снимката ми в портфейла си, буахах     Доколкото си спомням "обезчести го" един колега на баща му в Германия...Както и да е, моето мнение е, че причини 'секви- глупост, незадоволеност, любопитство, вродени мозъчни увреждания   и, което е най-жалкото, напоследък има няква такава мода- "унисекс", р'збирате ли  , която буквално изкарва на преден план и толерира педалите и лезбийките. Изглежда че се сбъдват някои от предположенията на фантастите от изиналото столетие...прогресът заличава разликата м/у половете!
Caralho Voador

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
Някъде четох статийка ... Мъжът Комплексар .. на него му е по лесно да е гей ...
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
Врашков,не чета това което се е писало преди мене,ама веднъж накисна ли се и аз в чорбата - чета 'сичко наред   Айде край на спора,всеки е прав за себе си,и докато не станем всички гейове и лесбийки няма да им хванем спатиите, ми се струва на мене ...   Бтв аз също познавам по един хомосексуален представител и на двата пола и не без известна гордост мога да твърдя,че това са най-точните,забавни и интересни като личности хора,които съм срещала  

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
ЕДИТ : кратунке,как точно става номера със влизането на хормони в мозъка , а в тялото не?
И друго - В отробата по default всички сме жени до получаване на Х хромозома.
Демек не разбирам как това може да се получи само в мозъка ,или да има само психични отражения...
?

Ами те не са смо в мозъка тези дози хормони просто дават най-голямо отражение в него и за това не се споменават отаналите органи предполагам.. аз не съм учен просто чета и дословно преписах някои от нещата които пишеше в книгата

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Мноо ми е интересно кво ше рече "хормони в мозъка"  Хормоните са вещества които се отделят директно в кръвта от ендокринните жлези. А въпросните ендокринни жлези се контролират неволево от мозъка по заложена в ДНК програма...Капиш?
« Последна редакция: 2006-03-29, 20:21 от gfw_cyclone »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
Добре сега ще се пунтираме ли? Наясно съм с нещата ... я си помисли малко... представи си една жена-бременна... в тялото й се отделят хормони, които отиват директно в кръвта й, но забележи, въпреки че кръвта им с бебето не е обща част от тези хормони все пак навлиза и в неговта кръв и ако е взимала въпросните диабетични лякарства като нищо в организма на все още недоразвития зародиш попада неочаквано по-голяма от нормалното доза тестостерон, която рефлектира моментално върху мозъка му, защото всичко е химия и  съдбата на момиченцето изведнъж се променя и някога през живота си ако тая доза тестостерон е била достатъчно голяма тя ще разбере, че мъжете не я привличат, а напротив жените я възбуждат ужасно много и изпитва нужда да бъде с жена... така си го обяснявам аз...
« Последна редакция: 2006-03-29, 22:42 от KpaTyHkA »

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
Според мен е от гледане на много телевизия.
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен xAlexiAx

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
KpaTyHkA, нещо тази книга не ми вдъхва доверие... но мисля да я прочета преди да коментирам.
Сексуалната ориентация наистина се определя от т. нар. "ядро на полов диморфизъм"... Когато една жена "стане" лесбийка или един мъж гей в следствие на разорарование от другия пол, то до година-две отново се връща към хетеросексуалните връзки. Това, че мъжете може да не харесват една жена не означава, че тя ще се обърне към жените, но дори и да го направи това не означава, че ще има повече късмет. Хомосексуалността е въпрос на избор до толкова, че решаваш дали да следваш сърцето си или да живееш по нормите създадени от обществото. Хомосексуалността не е "по-лека форма" на транссексуалността. Лесбийките са жени, които просто харесват други жени, гейовете са мъже, харесващи мъже, а транссексуалните са родени единия пол, но цял живот са се чувствали като другия.
Както при хетеросексуалните, така и при хомосексуалните има по-груби жени и по-нежни мъже. Рядко това има нещо общо със сексуалната ориентация.
Хомосексуалността не е лесна за признаване, а още по-малко за приемане. Много хомосексуални първо са били с противоположния пол, защото са се страхували да се изправят пред семейтвото, приятелите си и най-вече пред себе си и да признаят какво наистина искат, как се чувстват и да решат да живеят по начин, който обществото трудно приема. Не ставаш хомосексуален само защото около теб има лесбийки и гейове. Научаваш се да го приемаш и да не ти прави впечатление, но не и да си.
Бисексуалността е нещото, което аз лично не приемам или по-скоро не разбирам. Може би защото в днешно време е "модерно" да си "падаш" и по двата пола. 13-14 годишни момиченца се целуват с най-добрата си приятелка, за да се направят на много отворени пред някое момче и после "Аз съм би" грррррр аман от такива изпълнения. В случая става дума наистина за гледане на прекалено много телевизия!!!