Автор Тема: Смърт ли беше това?  (Прочетена 4554 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Eva

• Гост
Смърт ли беше това?
« -: 2006-02-16, 11:16 »
Значи тъй като съм втора смяна и ставам мнооо късно по принцип...не беше типично за мен да стана в 6 и нещо ...закусвах ...после се потопих във ваната ...около 7 и нещо...заспах...във ваната....сънувах как аз и една приятелка ни водят в някъв тунел и ми казват на мен ....искаме да забиваш ножове по нея...иначе убиваме и двете ви на момента....след което аз отказвам! Гледах ги в очите - беше адски реално...в следващия миг всичко ми беше черно пред очите не можех да дишам изобщо всичко около мен беше тъмно нямаше никав кислород....аз започнах да се нося някво леко по едно време в няква безтегловност не чувствах нищо нямах клепачи очи не виждах с тях а виждах всичко...отдалечавах се от тук и се въртях някво много странно усещане...все едно не тежиш нито грам ...толкова леко..... нямаш ръце тяло не ги виждаш около себе си ...беше много интересно и не исках да се връщам обратно там където нямаше въздух...нямаше никви такива тунели светлини нищо просто ...а пък беше красиво...и после се събудих и водата ми беше стигнала до под очите.....
и почти преливаше от ваната....после ме боля носа много дълго време ...но написах ето това....

Пред теб съм смърт, живот прости ми
-
За теб, кипя всяка капка кръв, любов,
симфонийте ми бяха твърде дълги,
струните на вечността се скъсаха,живот.
Сълзите бяха тъй горчиви,тъжни.
-
Мъглите дефлорираха зеници,
пясъчни вълни превърнаха душата в прах.
Чувствата загиват тъй геройски,
мъката се подвизава като грях.
-
Обичта намрази ме дълбоко,
и потъна в ров на отчаян писък.
светът отнесе се към нас жестоко.
прагът бе тъй малък,и тъй нисък.
-
На теб за пръв път казах съжалявам,
първи стон, първа глъдка въздух,
на теб ги посветих,трудности преодолявах,
за теб живот, борбата беше моя дух.
-
Красиво беше, когато се усмихвах,
смъртта пълзи по клепачи
топло бе когато те обичах,
отвъд е златото за златотърсачи.
-
Живях за всеки миг като за последно,
Готова съм виждали сме се със тази смърт,
покани ме да изчезнем заедно безследно,
сбогом живот, аз вече не принадлежа на теб.

и не знам какво ми се бе случило нямаше някви сериозни последици а сякаш...бях мъртва...не знам дали е било така ....но ви питам вас вие кво мислите?

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Смърт ли беше това?
« Отговор #1 -: 2006-02-16, 14:09 »
Ми не съм особено компетентен в тая област ма до колкот знам на мозъка като му се спре кислорода почва да халюцинира мноо шантави работи на подсъзнателно ниво...Явно кат си се топнала до цаките и си заспала тва е станало...Знам ли...    

egoist

• Гост
Смърт ли беше това?
« Отговор #2 -: 2006-02-16, 18:04 »
Евенце, какво да ти кажа мила!? :blink:
Не е било смърт, ами просто си подремнала във ваната...

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
Смърт ли беше това?
« Отговор #3 -: 2006-05-02, 22:00 »
Еее и аз искам да сънувам така!А това което си написала е много красиво.
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Devil_Wish

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/u/Devil_Wish
Смърт ли беше това?
« Отговор #4 -: 2006-05-02, 23:14 »
Мда, по-скоро т'ва са били много реални халюцинации и нищо повече, но е хубаво,  че си ги преживяла, за да се докоснеш поне малко до НЕЯ и да и посветиш такова прекрасно и мрачно стихотворение  

П.С. Приеми моите искрени поздравления и пожелания за още много такива вдъхновяващи мигове.
АКО НЯКОЙ ТЕ ОСКЪРБИ, НЕ ТЪРСИ ОТМЪЩЕНИЕ...ПРОСТО СЕДНИ НА БРЕГА НА РЕКАТА И ПОЧАКАЙ-СКОРО ЩЕ ВИДИШ ТРУПА МУ ДА СЕ НОСИ ПО ВОДАТА...

Неактивен Nightgothic

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 54
    • Профил
Отговор на: Смърт ли беше това?
« Отговор #5 -: 2008-02-15, 16:09 »
Ау много яка случка,се едно от филм...Горката...Аз  нямам вана  ;D Ебаси и мизерията...Не си умряла сигурно,ама си можела....звучи малко страшно...Радвам се че си отворила очи и не си се удавила  :'(

living dead

• Гост
Re: Смърт ли беше това?
« Отговор #6 -: 2011-04-07, 17:47 »
БИЛА СИ МЪРТВА.ТОВА Е ПРОЦЕС КОГАТО НЯМАШ ОЧИ И НЕ ВИЖДАШ...НО ВСЪЩНОСТ ВИЖДАШ ВСИЧКО.УСЕТИЛА СИ ТЕГЛЕНЕ...НО ЗАЩО СИ СЕ ВЪРНАЛА?