Автор Тема: Когато любовта си отиде ...  (Прочетена 29045 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Когато любовта си отиде ...
« Отговор #60 -: 2007-02-16, 14:51 »
когато любовта си отиде
oмразата поне за мен това е спасението
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #61 -: 2007-02-16, 14:59 »
Абе братле не е така - адски тъпо е да вкарваш омраза на някой в края на връзка, особено пък ако тебе те зарежат. Тва е все едно да плюеш на човека към който си имал някакви чувства, не тряа да се пада на такова ниво. Поне аз го приемам така...не знам от липсаата на достатъчно опит ли е, от детската ми наивност ли е...

А като казах детско - най-хлапашката постъпка е като скъсате ТИ да се фръцнеш и да кажеш "Аз пък съм ти сърдит и няма да ти говора повече!"...Тва според мене само издава слабостта ти. Държиш си се на положение и съвестта ти е чиста.

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
« Отговор #62 -: 2007-02-16, 15:20 »
Цитат на: InfernalFlames
Цитат на: Nina
съгласна съм с Вaси

може би ще прозвучи леко повърхностно от моя страна... но един човек най-лесно се забравя като си насочиш вниманието към друг

ето заради такива изказвания мъжете ни мислят за тъпи и егоистични п*тки ... щото си търсим изкупителна жертва след кофти връзка ..  

САРА.. САРА.. САРА.. САРА.. САРА.. САРА..    

....................................................................................

А иначе Юри мисля, че е прав.. омразата е проява на слабост... аз съм на 20 и на скоро го разбрах това.. виж.. има и моненти в който ти е кеф да храниш някой.. така един вид се отпускаш и забавляваш, НО ако осетиш, че храниш другия с "чувства" по добре спри изобщо всякакви връзки с този човек до момента, в който ти е вече напълно безразличен (времето лекува всичко.. нали така  ) и товага си го храни .. и ще разбереш разликата тогава каква е      

....................................................................................
« Последна редакция: 2007-02-16, 15:30 от BloodMortal »

D?ja vu ?

• Гост
« Отговор #63 -: 2007-02-16, 15:53 »
някои мъже също подхождат по този начин
« Последна редакция: 2007-02-16, 15:55 от D?ja vu ? »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #64 -: 2007-02-16, 16:07 »
Интелигентна ми изглеждаш - сравни "някои мъже" с "почти всички жени" и ми кажи къв резултат си получила...

D?ja vu ?

• Гост
« Отговор #65 -: 2007-02-16, 16:14 »
и двамата говорим в следствие на любовно/и разочарование/а. =/

някои мъже и почти всички жени.... няма как да знаеш със сигурност че повече жени мислят по този начин отколкото мъже.затова и  предпочетох да кажа само някои тъй като няма как да съм сигурна.

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #66 -: 2007-02-16, 18:04 »
абе мъж и жена са доста обширни понятия .. всичко си зависи от човека ... да има сходни белези в постъпките и реакцийте на индивиди от еидн и същ пол ,но никога не можем да съдим за характера на някой имайки в предвид дали е мъж или жена
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #67 -: 2007-02-18, 19:13 »
Цитат на: InfernalFlames
абе мъж и жена са доста обширни понятия .. всичко си зависи от човека ... да има сходни белези в постъпките и реакцийте на индивиди от еидн и същ пол ,но никога не можем да съдим за характера на някой имайки в предвид дали е мъж или жена

Съгласна.. и с предишния ти пост съм съгласна. Че има някои общи белези в мисленето на мъжете като група и аналогично жените е вярно, но си е до психическата нагласа...
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Assembler

• Гост
« Отговор #68 -: 2007-02-19, 14:57 »
Хорца нз вие дали вярвате в чудеса но тя се върна при мен и ми разказа защо  се е получило така!ТЯ МЕ ОБИЧА И ТОВА МЕ КАРА ДА СЪМ ЩАСЛИВ и то много!МНМНМНМНММ СЪМ ЩАСЛИВ!!!дано само да не стане отново  нещо подобно!чао за сега!

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #69 -: 2007-02-19, 16:15 »
Радвам се за тебе искрено и ви пожелавам късмет и много разбирателство
но според мен виесте един на милион слу4ай
работата е там и двамата души да разберат грешката си
а в моя слу4ай тва как да го кажа е НЕВЪЗНИЖНО а аз 4ерпа опит от тва което ми е паднало на главата

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #70 -: 2007-02-19, 16:45 »
честно казано ми е малко трудно да разбера как би могъл, ако наистина обичаш някого да го намразиш след това о0
и аз съм имал ужасна, разбиваща сърцето връзка, но така и не намразих човека о0
Dancing with the devil in the pale moonlight...

D?ja vu ?

• Гост
« Отговор #71 -: 2007-02-19, 17:27 »
зависи от човека който ти си, но разбира се зависи и от бившият ти партньор.

аз например бих могла да мразя някого заради човекът който е, а обикновено чрез постъпките си хората проявяват характера си.

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #72 -: 2007-02-19, 23:34 »
просто търсия на4ин да преодолееш с който си оби4ал на които си дал вси4ко от сърцето си за който си ме4тал
и да си го предствяш с друг 4овек като знае6 4е съвсем до скоро беше до теб гледаше те в о4ите и ти казваше 4е те оби4а, а ве4е не изпитва нищо и не иска да бъде с теб,да си предстявяш как прегръща друг и друг милва
кажете ми как се преодолява това
с това да се радваш 4е е щастлив просто вобще не е на4ина да знаеш 4е иска да те загърби от себе си
и как да не изпитваш гняв а от там и омраза

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #73 -: 2007-02-20, 00:24 »
Цитат на: hellloo
просто търсия на4ин да преодолееш с който си оби4ал на които си дал вси4ко от сърцето си за който си ме4тал
и да си го предствяш с друг 4овек като знае6 4е съвсем до скоро беше до теб гледаше те в о4ите и ти казваше 4е те оби4а, а ве4е не изпитва нищо и не иска да бъде с теб,да си предстявяш как прегръща друг и друг милва
с това да се радваш 4е е щастлив просто вобще не е на4ина да знаеш 4е иска да те загърби от себе си

Ами... да ти кажа ли как го прживявам това, "самобичувам се" стоя там... и не само че знам,че той прегръща и целува друга, виждам го и разбирам,че в крайна сметка аз сама си причинявам болката, че той не е виновен, пък и аз го обичам, нали така?!? Как да го мразя след като го обичам, боли, че не е с мен, но какво ще променя ако го намразя? Нищо, абсолютно нищо - само ще отровя ежедневието, душата си с омраза, ненужна никому омраза и защо? Защото съм слаба личност... за мен омразата в такива случаи си е чиста проба проява на слабост, а аз не обичам да се показвам като слаба личност.

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #74 -: 2007-02-20, 16:20 »
Цитат на: KpaTyHkA

Ами... да ти кажа ли как го прживявам това, "самобичувам се" стоя там... и не само че знам,че той прегръща и целува друга, виждам го и разбирам,че в крайна сметка аз сама си причинявам болката, че той не е виновен, пък и аз го обичам, нали така?!? Как да го мразя след като го обичам, боли, че не е с мен, но какво ще променя ако го намразя? Нищо, абсолютно нищо - само ще отровя ежедневието, душата си с омраза, ненужна никому омраза и защо? Защото съм слаба личност... за мен омразата в такива случаи си е чиста проба проява на слабост, а аз не обичам да се показвам като слаба личност.

мисля ,че с този пост изчерпахме темата
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен STAN

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #75 -: 2007-02-21, 17:07 »
Ако тръгнеш да нареждаш бившата ,начи нареждаш себе си ,щото се пак си бил с нея... е да след като ме скъса се промени (към по лошо) , ама аз съм добричък и никога не съм я нареждал ... което не изключва мразел
Та когато любовта си отиде  - изчаквам зимата да свърши , депресирайки се и хоп , готово идва лятото с новата любов... така де ,ако ми се занимава(мноу ясно сичко зависи от момчетата)
Nobody's Perfect.I'm NOBODY!

Неактивен ::.KaTi.::

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 47
    • Профил
    • http://sunystar.15.forumer.com
« Отговор #76 -: 2007-03-26, 22:26 »
Преди около 5 месеца приключи една от най-дългите ми връзки,а човека с който бях обичах изключително много,смея да твърдя че той беше първата ми истинска любов.......Много страдах,когато ме остави и да си призная сега ме е страх да се влюбя отново,страх ме е да не преживея това,което ме сполетя след края,страх ме е отново да обичам истински,защото след това болката е неуписуема.Повечето ще си кажат "Ха,на четиринайсет години и ще ми говори за любов"....Да,на 14 съм,но това не доказва нищо.....както се казва "за любовта няма граници".....Страшно много се бях привързала към този човек,той ми се кълнеше че ме обича повече от всеки друг и т.н.,а след края казваше,че не е било така,а това ме нараняваше,но аз знам че той още ме обича....просто е искал да внесе малко разнообразие в живота си,доста време се задържахме все пак....Разочарованието от любовта на моменти е голямо,но това е живота,едно страдание,едно изпитание,на което рано или късно края му идва.....или още "Раждаш се,страдаш,умираш...."Според мен в живота на всеки един от нас няма щастие,или поне неможе да се нарече чак с тази дума"щастие"...Щастието е нещо много силно,щастието е нещо мног свято,но това "щастие" в живота е съвсем малко.....има хора,при които то е в по-големи дози,но тези хора,хората на риска не са особенно щастливи.Незнам защо мисля така,може би заради моето нещастие,заради нещастието на хората около мен....  Немога да го забравя това дърво и това си е...Надявам се да срещна някой,с който наистина да се чувствам поне малко щастлива.....Лятото идва

Неактивен LORD VADER

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 97
    • Профил
« Отговор #77 -: 2007-03-27, 15:49 »

Офффффффф човек, и аз съм на същия хал... Обичах я, бях щаслив с нея, но просто един ден тя сякаш закопа чувствата си и почна да се държи най-общо казано студено с мене. Обвиняваше ме за неща и грешки, кито преди ми е прощавала с лека ръка, а сега... Едва ли не от всичките сладки същества, на които ме бе кръстила се превърнах в изчадие на ада. Защо? А аз правех какво ли не да оправя нещата и пак... Кривата круша. Кофти е и много боли, особено когато си обичал с цялото си сърце и душа и след това всичко това си отиде. А мисълта, че някой ден ще я видиш в обятията на друг направо те убива. Абсолютно същото ми е на главата и сърцето сега. Опитвам се да я забравя, да изкореня чувствата си към нея, но не мога. Какво ли не пробвах - филми, концерти, книги, купони, зверски напивания, простотии, споделяне с приятели и нищо. Временно ми става по-добре, но после като се прибера в нас и седна пред компютъра болката ме удря със все сила.
ONCE MORE THE SITH WILL RULE THE GALAXY, AND WE SHALL HAVE PEACE...

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #78 -: 2007-03-27, 22:07 »
дам права е за щастие времето лекува
бавно и мъ4ително,но сигорно и рано или късно ще свърши все пак няма нищо ве4но и тва не се отнася само за хубавите неша и лошото ще приклю4и
кофти е процеса през който трябва да преминеш но става в тва съм сигорен

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #79 -: 2007-03-28, 10:11 »
Вики, извинявай, ама тук въобще не си права. И за 2 месеца можеш да заобичаш, повярвай ми. И след края на тези два месеца като си на 14 после може цяла година да не погледнеш друг и да си "призрак", както каза другото Вики. Още повече,че момичето съвсем откровено си каза, че това сигурно е детската й любов и го разбира. Но знаеш ли, май детската любов, колкото и краткотрайна да е, боли повече. Просто явно е до човека, но... аз смятам,че съм обичала и при мен също се случи на 14 и определено ме беше страх да не взема да заобичам някого и пак да ми се случи същото.
Просто така се разсъждава на тия години, пък и ти самата каза, че не ти се е случвало, така че си само на разсъждения. И аз се смеех на малко по-големите ми дружки като се жалваха, че ги е страх да обичат преди на мен да ми се случи. Ама на - разбрах ги. Честно казано всеки трябва да преживее нещо такова, за да разбере какво е страх!
А пък и след такова нещо е твърде вероятно "наранената личност" да си изгради нещо като защитна стена... говорили сме за това и по други теми, нали така? И ти се съгласи там. Защитната стена се гради срещу чувствата, не срещу хората.  Просто не допускаш човек от противоположния пол твърде близо до себе си, защото започваш да се чувстваш уязвима, близостта започва да ти харесва и може да започнеш да изпитваш нещо повече, което вече ти се струва неправилно. Колкото и да не ти се вярва, въпреки че е общо прието,че любовта идва внезапно и не пита бла бла и не можем да й устоим - можем! Можем да я оставим да ни отмине и точно тук е грешката на нараненото сърце, в такива случаи разума напълно се подчинява на чувтсвата
« Последна редакция: 2007-03-28, 10:13 от KpaTyHkA »

Неактивен °*.????????.*°

• Пак само луда останах....
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 336
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/Belladonna_Wormwood
« Отговор #80 -: 2007-03-29, 13:40 »
След като любовта си отиде...остава приятелството, поне при мен... Не мога да си представя да съм обичала някого, той да знае всички мои тайни, респективно и аз неговите и в следващия момент да го намразя, та ние през цялото време на връзката си сме били мн добри приятели, а аз не изоставям приятелите си ( т'ва малко като реклама прозвуча )
Мълча и следвам те в нощта, ти мъчиш се да ми избягаш, но знаеш името ми е Смъртта

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #81 -: 2007-06-16, 16:04 »
Има едно изречение...което на мен много ми допада.....и мисля че е за тук "КОгато любовта умира....не можеш с нея да умреш и ти"....просто трябва да намериш начина да задгърбиш всичко и да продължиш напред....дори да е трудно...
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен ObichamMaikaTi

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
Отговор на: Когато любовта си отиде ...
« Отговор #82 -: 2009-08-05, 11:38 »
остафа болката ... която с фремето се лекуфа...

Неактивен from hell

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re:Когато любовта си отиде ...
« Отговор #83 -: 2010-03-15, 23:39 »
вси4ко е сложно в този живот само да знаеш как да го преодолееш !!любовта те пленява в своята хватка и ако не саумееш да се измакнеш затъваш още повече !!Една любов си заминава тази вечер без сила която може да я спре
Една сълза се стича пак на долу но никой с ръка не може да я заличи :-*
Една мечта се изпари без да оставя никъква следа
Един самотен вик срази ноща
Помощ къде е любовта!!!

Неактивен from hell

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #84 -: 2010-03-15, 23:41 »
приятелтвото е хубаво нещо обаче от него понякога боли и то много!!!Приятелю прости ми в теб се влюбих аз.
Не не исках да се случи, но стана то от раз.
Не искам да изгубя теб като приятел.
Така ставам аз предател ,
на нашето приятелство!!

Виждаме се всеки ден,
и то нараства в мен.
Не знам как от ума си да  изтрия,
всяка грешна мисьл,за мен и теб.
Май трябва да се самоубия ,за да стоя
далеч от теб!!!

Неактивен Right In Two

• зарибен/а
  • Публикации: 119
  • тратата
    • Профил
    • MySpace
« Отговор #85 -: 2010-03-16, 09:35 »
Ако любовта е била истинска, болка след това няма, защото ти продължаваш да обичаш. А самото чувство те прави щастлив, и те кара да не бъдеш егоист. А само егоистите ще ги боли.. затова, че сега не е до тях човека, който обичат. Хората, които обичат мислят за другия, а не за себе си.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #86 -: 2010-03-16, 12:16 »
Ако любовта е била истинска, болка след това няма, защото ти продължаваш да обичаш. А самото чувство те прави щастлив, и те кара да не бъдеш егоист. А само егоистите ще ги боли.. затова, че сега не е до тях човека, който обичат. Хората, които обичат мислят за другия, а не за себе си.
Доста криво мнение...Прокарва един вид тезата, че можеш да бъдеш зарязван по всяко време, но трябва въпреки всичко да продължиш да обичаш зарязващия те независимо от това. Иначе излизаш егоист. Не съм съгласен. Ама хич.
Caralho Voador

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #87 -: 2010-03-16, 12:18 »
На мен ми звучи безумно нелогично. Не може да не те боли, когато любимия човек вече не е до теб. Точно защото го обичаш трябва да те боли, че го няма. Щастлив си, че любимия го няма ?! И как само егоистите ги боли... ?
По дяволите, това наистина звучи абсурдно.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #88 -: 2010-03-16, 12:42 »
...това наистина звучи абсурдно.
Яко ;)
Caralho Voador

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #89 -: 2010-03-16, 18:17 »
Май тезата на Right In Two е, че ако обичаш истински човека до теб, но той е нещастен, трябва да продължиш без него, за да той да бъде щастлив, дори и това да означава да не е с теб! Тук идва идеята за егоизма! Аз така го разбирам. Не става дума за това да те зарежат, а за това, когато една връзката е изхабена и болезнена!
.....quod me nutrit me destruit.....