Автор Тема: Когато любовта си отиде ...  (Прочетена 29045 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
Когато любовта си отиде ...
« Отговор #30 -: 2006-10-20, 12:29 »
Само едно ще кажа, защото наскоро го осъзнах-по не много готин начин, "когато любовта си отиде" не!....любовта никога не може да си отиде ,ако е истинска, когато тръпката привличането - да...но ако е любов не си отива никога! ама наистина никога...разбрах го от човек търсил любовта мн години и накрая я е намерил...всичко друго е фалш.
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
« Отговор #31 -: 2006-10-20, 13:47 »
много хубажо но когато усещаш 4е си ве4е не желан да имаш 4увството 4е всяки един разговор може да доведе до края 4е за първи път незнаеш какво да направиш и нервите ти не издържат тогава какво ??
а не искаш края просто старата връска заради която останхте толкова време заедно (тва си беше за мен)
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
« Отговор #32 -: 2006-10-24, 14:59 »
тогава аз лично се преместих на 10 000 км пак да съм с него :Р хахахахах е не с биолокация ....чисто физически и когато той взе да се чувства като мене преди това...най-брутално го зарязах и му напрайх куп мизерии...деба и стерилното джудже ....където го видя там ще пукне....
Бог чу молитвите ми...деца никога няма да има! )
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #33 -: 2006-11-20, 20:05 »
Кой тва бе, човек?

Неактивен dreamer

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
« Отговор #34 -: 2006-11-20, 20:19 »
...празен.

Запълни го с нещо.
= ]
Не е лесно,знам за какво говоря обаче.
Времето лекувало...еба го шибаното време.
Не го искам времето,искам си приятеля,ама няма как...времето,времето,чакам времето да дойде да ме излекува.

Къде отиваш време?И защо така бързо летиш,а нищо в мен не се променя?И пак го обичам,а той не иска и да знае...не иска да ме остави да го обичам,не иска да ми позволи...

И пак обичам.

=)
Свиква се...някак.
I knew the moment had arrived
for killing the past and coming back to life.

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #35 -: 2006-11-20, 22:17 »
Когато любовта си отиде ?

Ми и аз си отивам

и остава липсата докато не бъде запълнена....
« Последна редакция: 2006-11-21, 20:45 от LorD DemoniC »
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен kric

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 116
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kricc
« Отговор #36 -: 2006-11-21, 19:39 »
Всеки е усещал тръпката когато 'любовта си отива' или по-точно когато едния от двамата души си отива. Не е приятно естествено, но когато всеки от нас започва една връска трябва да има в предвид, че тя все някога ще приключи.... или единия ще зареже дръгия, или ще се оженят и смърта ще ги раздели, но не може все да са заедно, все някога идва този момент на раздялата. По-добре да си подготвен и да го имаш в предвид. Нямам предвид са мислиш за това, напротив трябва да се радваш на тези хубави моменти с този човек и да си ги запазиш / да запомниш човека с това/, защото ще имаш и по-хубави моменти, но и по-лоши. "Любовта" /или по-точно партньорите, защото ако обичаш този човек твоята любов си остава/ идват и си отиват, затова са приятелите и семейсвото, хората които те обичат...
"Недей ми разказва за безоблачни дни,
недей ми обещавай лазури и слънче.
Аз си имам сивото на мъглата и дъжда,
аз съм собственик на лошото време."
                                    Богомил Райнов

rock_ur_body

• Гост
« Отговор #37 -: 2006-11-22, 00:06 »
Цитат на: kric
Не е приятно естествено, но когато всеки от нас започва една връска трябва да има в предвид, че тя все някога ще приключи....
добре е да си реалист, но от друга страна не е хубаво да се започва една връзка или да се продължава с негативна нагласа.  

Неактивен kric

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #38 -: 2006-11-22, 01:07 »
Цитат на: rock_ur_body
Цитат на: kric
Не е приятно естествено, но когато всеки от нас започва една връска трябва да има в предвид, че тя все някога ще приключи....
добре е да си реалист, но от друга страна не е хубаво да се започва една връзка или да се продължава с негативна нагласа.  

точно това имах предвид с "Нямам предвид да мислиш за това, напротив трябва да се радваш на тези хубави моменти с този човек и да си ги запазиш / да запомниш човека с това/"

Имам предвид че само трябва да се знае, а не да си негативно настроен. Напротив много пъти съм казвала на приятелки в една връска да не гледат негативните неща а за си запомнят хубавите и да си ги пазят, защото никога няма да се повторят, защото им предстои да са с нови хора /след този човек Х/ с които също ще имат хубави моменти.... Но да не си мислят че и завинаги ще са със този човек защото това е невъзможно.
                                    Богомил Райнов

Неактивен DominationHorror

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #39 -: 2006-11-26, 21:36 »
Проблема не е в тогава когато любовта си отиде и от двамата. Гледате се криво и нещастно. Не намирате старата радост. Личните ви светове са далеч един от друг и не се допират като преди - нежно и с разбиране. Всичко по между ви е различно, но след време си давате сметка, че разделени ви е по-добре. Стискате си (образно казано) ръце на раздяла и продължавате напред. Но когато любовта си отиде само от единият. Какво остава за другия? Сладки спомени? Кървави сълзи? Агония? Какво?
Любовта е хубаво нещо, стига да знаеш на кого да я повериш. Да се самобичуваш за личното щастие на някого не е любов.
Животът е болест предавана по полов път... и винаги с летален край.

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
« Отговор #40 -: 2006-12-10, 12:02 »
~Когато любовта си отиде теглиш една голяма п*т*а майна и си продължаваш напред с гордо вдигната глава ... ^^

Неактивен ?ystery

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #41 -: 2006-12-27, 00:04 »
Цитат на: Gothikka
~Когато любовта си отиде теглиш една голяма п*т*а майна и си продължаваш напред с гордо вдигната глава ... ^^

ако беше толкова лесно до сега да сам го превазмогнал ама просто не мога да спра да мисля за нея не си я избивам от главата и нон-стоп се здухвам за нея тя постоямно ми обрашта груб дори и като приятелака но знам че никаога няма да бъда с нея. Но не мога просто така да кажа край на чуствата си
« Последна редакция: 2006-12-27, 00:06 от ?ystery »
Боли и ръцете си мразя аз,
защото друга прегръщах с тях
и до кръв прехапвам устни пак за това,
че не целуват отново теб.
Жива рана за мене вече си,
жива рана в мене боли.

Неактивен kric

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #42 -: 2006-12-27, 11:00 »
Цитат на: Мystery
ако беше толкова лесно до сега да сам го превазмогнал ама просто не мога да спра да мисля за нея не си я избивам от главата и нон-стоп се здухвам за нея тя постоямно ми обрашта груб дори и като приятелака но знам че никаога няма да бъда с нея. Но не мога просто така да кажа край на чуствата си

Ти няма и как да кажеш край, краят сам ще си дойде. Както са казали хората 'времето лекува всичко'.
                                    Богомил Райнов

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
« Отговор #43 -: 2006-12-27, 12:41 »
~Bullshit!   Ако не направиш нещо сам,да се постараеш да ти е добре,има да си чакаш с години ако са ти силни чувствата ... Преди да го осъзная тва 1 година прекарах в гърчове \образно казано ГЪРЧОВЕ\ ... Та така... Живота е такъв какъвто си го направиш.

Nina

• Гост
« Отговор #44 -: 2006-12-28, 16:31 »
съгласна съм с Вaси

може би ще прозвучи леко повърхностно от моя страна... но един човек най-лесно се забравя като си насочиш вниманието към друг

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #45 -: 2006-12-28, 16:35 »
Цитат на: Nina

може би ще прозвучи леко повърхностно от моя страна... но един човек най-лесно се забравя като си насочиш вниманието към друг

Да, само така успявам да спра да страдам по някой... насочвам си вниманието към друг, въпреки че докато намеря този друг, минава известно време...  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Desss

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
« Отговор #46 -: 2007-01-03, 00:26 »
Цитат на: Cuddles

Да, само така успявам да спра да страдам по някой... насочвам си вниманието към друг, въпреки че докато намеря този друг, минава известно време...  

Аре и аз да ви подкрепя!!!  
Close Your Eyes, Just Take Me Into Your World Of Dreams...
Don?t Think Of This World! 
See Through Your Soul... Where are you?!
Image Of My Life...
Just A Frame In My Memory!!!

Nina

• Гост
« Отговор #47 -: 2007-01-03, 13:47 »
не съм от типа дето се самосъжаляват. когато допусна грешка, разглеждам ситуацията от моята страна, от неогвата, а след това се поставям и в трето лице. това ми дава възможно най-обективаната представа за нещата и ми посочва как да постъпя от там нататък.

????

• Гост
« Отговор #48 -: 2007-01-10, 15:12 »
Цитат на: Eva
тогава аз лично се преместих на 10 000 км пак да съм с него :Р хахахахах е не с биолокация ....чисто физически и когато той взе да се чувства като мене преди това...най-брутално го зарязах и му напрайх куп мизерии...деба и стерилното джудже ....където го видя там ще пукне....
Бог чу молитвите ми...деца никога няма да има! )

Де да можех да направя същото с моя мизерник!!!!!!!!

Неактивен nooa

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 90
    • Профил
« Отговор #49 -: 2007-02-03, 14:09 »
тук забелязвам някакви негативизми...        за мен най-точно е това стихотворение, което много ясно показва какво става, когато при единият вече няма любов... имам предвид - когато тръгнат двама да се разделят и си говорят врели некипели за приятелство и т.н...

"Искаш с теб да останем добри познати.
Как да разбирам това?
Длани, които до късно се топлеха,
да протягаш за поздрав сега!
Устни, които до болка се впиваха, тъй силно -
дружески да си мълвят.
Искаш с теб да останем добри познати,
но няма такава среда в любовта!

В любовта ние бяхме най-близки приятели,
затова от сега-нататък, ще сме
най-чужди в света!"
"So hard to move on
Still loving what's gone
They say life carries on
Carries on and on and on and on"

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 300
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #50 -: 2007-02-03, 16:30 »
Когато любовта си отиде...
... оставаш сам ...
« Последна редакция: 2007-02-03, 16:32 от hybridtar »
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Assembler

• Гост
« Отговор #51 -: 2007-02-08, 16:09 »
ХОРА НЕЗНАМ ЗА ВАС НО ЗАЩО НЕ НАПРАВИМ НЯКАКВА ИНТЕРНЕТ КАМПАНИЯ  
"СПАСЕТЕ ЛЮБОВТА"АКО СТЕ САГЛАСНИ С  ТОВА ПИШЕТЕ В ТОЯ ФОРУМ ИЛИ МИ ПИШЕТЕ НА mit8dkd@mail.bg
И аз в момента съм в тежко положение!на 03.02.2007 моята приятелка скъса с мен аз открих грешките си,но твърде късно,неправете и вие така!НЕКА СПАСИМ ЛЮБОВТА КОЙТО Е СЪГЛАСЕН С ТАЗИ ИНТЕРНЕТ КАМПАНИЯ ДА ПИШЕ

????

• Гост
« Отговор #52 -: 2007-02-08, 23:13 »
Az sym ''ZA''

????

• Гост
« Отговор #53 -: 2007-02-08, 23:58 »
РАДВАМ СЕ ЧЕ ИМА ТАКИВА ХОРА КАТО ВАС!нека измислим нещо за да запазим жива любовта предложете какво WEB Сайт може да направя но трябва да измислим какво да е обращението кам всички!Как да накараме всеки да се научи да обича това щее трудна задача!но въпреки всичко ще се справим ако някой има някакви предложения да казва!трябва да се разпространи НАВСЯКАДЕ!НЕКА ПОМОГНИМ НА ВСИЧКИ КОЙТО имат НУЖДА ОТ ПОМОЩ!НЕКА ЗАПАЗИМ ЛЮБОВТА ЖИВА защото е тръгнала към СМЪРТА!ОЧАКВАМ ВСЯКАКВИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ на e-mail:mit8_dkd@mail.bg ili  на :Skype име: the_love_needs_aid!

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #54 -: 2007-02-09, 14:14 »
    teenproblem???
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Nina

• Гост
« Отговор #55 -: 2007-02-11, 17:20 »
[quote name='KpaTyHkA' date='Feb 9 2007, 11:25 PM' post='55738']
аз лично не бих тръгнала с първия срещнат, а бих предпочела да съм с някого само ако наистина виждам нещо специално в него  

Това със специалното не върви... ти ако чакаш специалния или ще се самоубиеш или ще ти е излекувало времето раните, не е задължително да си с първия срещнат, но "нещо специално" е силно преувеличено!    [/quote]

1. не се самоубих и не ми излекува времето раните, но е факт че намерих някой специален  

разглеждам ситуацията от моята страна, от неогвата, а след това се поставям и в трето лице. това ми дава възможно най-обективаната представа за нещата и ми посочва как да постъпя от там нататък.

Не мисля, че би могла да се поставиш на нечие място в пълния смисъл и да погледнеш ситуация, което те наранява, от страната на обекта, който ти причинява болката, камо ли пък от трето лице... човек винаги е субективен, когато се отнася до чувствата му!
[/quote][/quote]

колкото и да ми се иска да можех не бих могла на 100% но ако поискам бих могла да съм доста състрадателна.

хората са твърде различни[/quote]

странно ми е, че заяви със такава увереност горепосоченото. аз не мисля че съм способна, но определено смятам че има хора които биха могли да се поставят на нечие място в пълният смисъл.
« Последна редакция: 2007-02-11, 17:25 от Nina »

Assembler

• Гост
« Отговор #56 -: 2007-02-12, 15:26 »
ПОСЛЕДНО СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ С ТАЗИ КАМПАНИЯ
ХИЧ НЕРАЗБРАХ????ДА ИЛИ НЕ???  

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #57 -: 2007-02-16, 14:33 »
Цитат на: Assembler
ПОСЛЕДНО СЪГЛАСНИ ЛИ СТЕ С ТАЗИ КАМПАНИЯ
ХИЧ НЕРАЗБРАХ????ДА ИЛИ НЕ???  
абе я се регистрирай пък после прави някви "любовни "кампаний и т.н. ... Само едно ще ти кажа ... ако една връзка е към края си .. тя ПРОСТО Е КЪМ КРАЯ СИ ... няма как да се спаси едина "любов" след като вече си е отишла ..
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #58 -: 2007-02-16, 14:38 »
съгласна съм с Вaси

ето заради такива изказвания мъжете ни мислят за тъпи и егоистични п*тки ... щото си търсим изкупителна жертва след кофти връзка ..  
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #59 -: 2007-02-16, 14:40 »
Виж ти! Прозрение! Не вярвах че ше доживея тоя момент.