Автор Тема: Когато любовта си отиде ...  (Прочетена 29023 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Enigmatic

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
    • http://destnet.com/pic
Когато любовта си отиде, а ти си толкова уморен от караници и неразбиране, че дори не можеш да мразиш. Когато си бил готов да дадеш всичко дори да промениш себе си ... когато тя се връща при бившия си ... Когато си толкова смзан, че дори не ти се занимава с никоя друга, когато не ти се прави нищо. Когато не можеш да мразиш, нито да обичаш, когато не можеш да говориш защото се чувстваш празен...  Така се чувствам сега това ме убива а не знам как да се справя... правя опити и днес... звънкам да попитам за пин- кода за 1 карта, която ми върна и се обажда  бившия и настоящ... защо жените понякога са толкова зли... Аз знам каде съм сгрешил, но защо е всичко това ... дали сега е щастлива???

Въпреки всичко и желая щастие...

Eva

• Гост
Когато любовта си отиде ...
« Отговор #1 -: 2006-02-12, 20:28 »
Защо противоречиш сам на себе си и се терзаеш за нещо предващавало своя край....караници, умора, гаснеща любов, празнота, та ти дори не можеш да я мразиш заради това, че е избрала бившата си изгора....не можеш защото си видял може би, че тя е търсила него в теб.... а може би и е липсвал повече от колкото си предполагал.....готов да промениш себе си или да изгубиш себе и да живееш като нейн блян ...образ на миналото...нима това си искал да направиш????? това е пресъпление спрямо човешката природа и индивидуалност...let it go...и давай напред...дали е щастлива сега ли? надявай се да е...и опитай да откриеш щастие и ти...може би така е по-добре и за двама ви. Хора много и всякакви, преходите са променлива величина....не искай всичко ....е аз не съм човека който трябва да го каже но ..."хората, които искат най-малко, са най-близо до Бога" аз искам всичко и го искам постоянно....но съм далеч от мисълта, че ще го получа без собствен труд и мъдрене и действия...не чакай на готово новото, неочакваната изненада е истинска само тогава когато си искал нещо по-малко от това което получаваш.... )
бъди щастлив един ден и намери жената.... вложи усилие и дай напред
способен си
успех ти желая

Неактивен Enigmatic

• Baby Freak
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: 2006-02-12, 20:45 »
Въпреки че не исках да си го призная, въпреки че не исках да се привързвам въпреки че бяхме явно много различни аз явно много я обикнах и за това съм сега в това състояние...  знам че не мога да променя миналото, а само настоящето и бъдещето но ми е супер трудно да намеря себе си ... което е ужасно ... да не знаеш кой си и какво искаш... запознах се с нова  девойка, но просто с голямо желание излизах с нея но когато я видех просто нещо ми пречеше да съм себе си и да си я спечеля... (((((((

Това може би ми е първата депресия в живота...
« Последна редакция: 2006-02-12, 20:46 от Enigmatic »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #3 -: 2006-02-12, 22:00 »
Фактите са си факти-любовта боли...рано или късно ти нанася такива дълбоки рани,че не можеш да се осъзнаеш.Искаш да си силен,искаш да си щастлив прав,искаш да си върнеш радостта,но е трудно.Боли...Всичко ти напомня на изгубеното и се чудиш защо нещата са се развили така,с какво си го заслужил.Със сигурност ти е много трудно да гледаш любимата си с друг,сигурно сърцето ти се къса,но трябва да продължиш напред въпреки всичко и да го преодолееш.Опитай се по някакъв начин да го преглътнеш,да мислиш за нещо друго,за някоя друга...
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #4 -: 2006-02-12, 22:33 »
чета първото мнение само ... и пръбързвам да напиша въпроса си ...

аджеба защо треа любовта да се заменя задължително с омраза , а не с нова любов ???
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
« Отговор #5 -: 2006-02-12, 22:38 »
Определено е тежко...и определено всеки който се е влюбвал е бил нараняван..
Да ти кажа честно и на мен ми се е случвало..караници разправии от всичко по много някакси случайно се "адаптирах" и промених навиците си..претръпваш не чакаш с нетърпение да излезете и тн....човек предчувства края,така си обяснявам реакцията си ...теб като,че ли те е сварил неподготвен края и затова толкова страдаш...съветвам те да помислиш дали искаш пак да сте заедно спомни си всичко караници и това че те е наранила и че не те е обичала..не се самосъжалявай..и не се затваряй в себе си с мисли от сорта на ехх щях да съм толкова щастлив ако ми се усмихне пак или ако ме целуне....самоизмъчваш се което те прави виновен пред самия теб..определено може да е изтъркано но срещай се с приятели нови хора ...ще мине по-бързо ако имаш нещо което да изпълва съзнанието ти и което да те мотивира
късмет
Death Is Certain

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #6 -: 2006-02-13, 00:23 »
Цитат
нещо което си го припомням всеки път когато разбера че нещо не е наред с някой... "няма закво да ти пука за някъв боклук на който на всичкото отгоре не му пука за теб, при положение че има толкова много хора които те обичат и уважават и има 10 пъти повече хора които са готови да те обичат или уважават"
[div align=\"right\"][snapback]29808[/snapback][/div]
Боги, аз живея с тази мисъл

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #7 -: 2006-02-13, 01:52 »
Гледай напред ще намериш щастието
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
« Отговор #8 -: 2006-02-13, 20:44 »
~Една любов си отива...,но след това рано или късно идва друга... Няма смисъл да си тровиш душицата...Обичал си я... Да,нормално е да ти е кофти,но наистина не е нито първата,нито последната.Живота е пред теб   Ето в такива моменти успяваш да оцениш приятелите си,които са до теб не за кратко...или поне истинските.Радвай се на живота,усмихвай се...Покажи му един прав корав и да се фака   Желая ти щастие  

Неактивен DeathInFire

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
« Отговор #9 -: 2006-02-14, 12:09 »
да кофти се чувстваш,но какво от това никой няма да дойде да ти помогне,пък и в крайна сметка има други,който чакат,никога не се сваршва,когато някой си тръгне ееее друг щте дойде!!

Неактивен alienware

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 105
    • Профил
« Отговор #10 -: 2006-02-16, 17:58 »
Мислех, че съм успял.
Че навреме съм спрял.
От сълзи бе ми писнало,
затова и обмислено
на любовта гроба
засадих го със злоба.
Но ми трябваше да те видя
и тогава непредвидено
изпод гнилите пластове
на убивани страсти,
под желаното бреме
на причаквано време,
под забрава и плесен
една стара песен
избуя неприлично:
Все така те обичам: ...
« Последна редакция: 2006-02-16, 18:22 от alienware »
Времето е добър учител, но за жалост убива всичките си ученици.

egoist

• Гост
« Отговор #11 -: 2006-02-16, 18:16 »
Аз мисля, че мацката е настъпила...по мнооого кофти начин...егото ти...
Ако толкова много я обичаше нямаше да се стигне до тук!
Няма да се плашиш.Ще ти мине като на куче!
Сигурна съм, че ще го преживееш доста по-скоро, отколкото си мислиш.

Неактивен alienware

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 105
    • Профил
« Отговор #12 -: 2006-02-16, 18:19 »
маже да си права
Времето е добър учител, но за жалост убива всичките си ученици.

Неактивен Enigmatic

• Baby Freak
  • *
    • Профил
« Отговор #13 -: 2006-02-17, 16:19 »
Да кажем, че вече ми е минало и продължавам напред... жени бол. Но пък на мен не ми се занимава за сега с тях...
Имам си работата интересите приятелите фитнеса и всичко си е отново чудесно с нея или без ще постигна това което искам... а в 1 прекрасен момент ще намеря по добра...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #14 -: 2006-02-20, 17:20 »
Аз да не казвам голяма дума...Обаче когато си бил искрен и точен с нея...
И тя преебава работата щото е тъпа пачарва /примерно/ и щото е решила ,че е момента за хиляден път да използва фразата ,която за нея е смисъла на живота й "Искам да се взема в ръце , нужна ми е промяна , немога да дишам" и тн. простоии ,модерни и актуални от времето на "Касандра" по НТВ още...
Та после винаги ви се пресичат съвсем ненадейно отново пътищата. И тя се усеща ,че е преминала в нова категория ,в която някои хора викат на жените тъпи путки, та взима ,че и става смотано ...И там е момента където ти праиш мръсно на човека , на когото винаги си мислел до този момент само най-доброто.

И от там нататък life goes on as it should!
Всичко си идва на мястото...Макар ,че аз лично предпочитам да не ги мисля тея неща , а и през целия ми живот само 1 жена е разбила това правило. Всички други ми доказват ,че е вярно...Не ми се дават примери.

Без жена ти е по - добре...След такива кофти моменти за да се отърсиш просто пийни още една бир...
Или в случая - намери си некоя мацка заместител.
« Последна редакция: 2006-02-20, 17:21 от Vrashkov »

Eva

• Гост
« Отговор #15 -: 2006-02-22, 09:06 »
същото мога да кажа и за мъжете,vrashkov. Ти мислиш само за него, чудиш се как да му угодиш той ти забива ножове в гърба.
само дето фразата не е "искам да се взема в ръца, нужна ми е промяна..."
а направо.."ебе ми се друга путка ти вече стана на 17 искам пак некоя 16 годишна девственица....па дреме ми, че ме обичаш, аз ще те пребивам в нас пък ще хода да си еба девствените путки. Кат се прибера да си направила нещо за ядене!" е как да уважаваш мъжете братче!? никога....повечето за мен са боклуци...и като ми се дочука ще ги използвам за секса - вибратор самоходещ и после айде leavin' on a jet plane I don't know when I'll be back again...
а през останалото време си имам други сексуални занимания.
Ще си изневерявам цял живот и цял живот ще ги правя мъжете хахави.
мръсни копелета гадни!
мечта ми е да гледам мъж как се гърчи на земята и умира и аз над него ей така да си се кефя и да гледам...как му отслабва дишането...все повече и повече....докато накрая не остане един труп...а усмивката ми ще се изпише бавно бавно на лицето по най зверския начин!
« Последна редакция: 2006-02-22, 10:04 от Eva »

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #16 -: 2006-02-22, 13:42 »
Цитат
Да кажем, че вече ми е минало и продължавам напред... жени бол. Но пък на мен не ми се занимава за сега с тях...
Имам си работата интересите приятелите фитнеса и всичко си е отново чудесно с нея или без ще постигна това което искам... а в 1 прекрасен момент ще намеря по добра...
[div align=\"right\"][snapback]30188[/snapback][/div]
Аха ще си намериш по-добра ..значи тя е лоша защото не изпитва такива чувства към теб както ти към нея ...интересна логика имате вие представителите на "силния пол" .Напоследък започвам да се сблъсквам все повече и повече с разни реплики от рода на " еми тя като ме заряза значи е тъпа ама все ще си намеря някоя по-умна " или " всички жени са гадни твари те са тъпи и трябва да се отнасяме лошо с тях за да се научат къде им е мястото" ми като не ви изнася нещо станете гейове .... накосор един "приятел" ме издразни супер много ..една приятелка муказа че не иска да е с  него и сега си пуснал няква обява "търся си гадже по възможност да е по-умна от предичните 26" значи той като зарязва позтъпва правилно ама те като го зарязват са тъпи ..абе нямам думи ..знам че след този пост ще се започне с глупави заяждания обаче в крайна сметка ми писна !
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #17 -: 2006-02-22, 18:17 »
Сега ше ми кажеш че жените не правят такива глупости нали...

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #18 -: 2006-02-22, 19:45 »
Цитат
Сега ше ми кажеш че жените не правят такива глупости нали...
[div align=\"right\"][snapback]30561[/snapback][/div]
Еми аз поне не съм правила така ...
« Последна редакция: 2006-02-22, 20:09 от rock_ur_body »
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #19 -: 2006-02-22, 19:48 »
OK и аз не съм правил така ама не слагам всички жени под общ знаменател нали

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #20 -: 2006-03-04, 02:44 »
Цитат
ей хора не ви четох мненията извинявам се за което амааа за тези от вас които знаят как приключи последната ми връзка... казах си, тя е жестока и груба и аз ше съм такъв, тогава проумях нещо което си го припомням всеки път когато разбера че нещо не е наред с някой... "няма закво да ти пука за някъв боклук на който на всичкото отгоре не му пука за теб, при положение че има толкова много хора които те обичат и уважават и има 10 пъти повече хора които са готови да те обичат или уважават" така че, ценете тва което имате, а не да страдате по това което вече така или иначе сте загубили, най-вече след като сте го загубили окончателно
[div align=\"right\"][snapback]29808[/snapback][/div]
Защо така разсъждаваш, Боги, просто не разбирам... трудно ми е...защо някой да е боклук като те е изоставил? Не разбирам знаеш ли колко момчета съм изоставяла-вярно не заради бифше гадже, но когато усетя че нещо не е наред просто прекратявам връзката си..тогава и аз ли съм боклук? Трябва ли те да си мислят това за мен? Не знам не съм съгласна... да момичето е постъпило гадно , но така е чувствало, че трябва да бъде и колкото и да боли трябва да се продължи напред без омраза, без ругатни, без погледи изпълнени с ненавист... Имам пресен пример за момиче което изоставо приятеля си заради бифшото й гадже въпреки, че преди време той я беше наранил наистина много и знаеш  коя е тя- познаваш я но няма да споменавам името й, определено мисля, че тя постъпи правилно..не можеш да се бориш с чувствата си- не е честно спрямо самия теб да останеш с един човек , за да не го нараниш, докато в същото време знаеш, че вече не е същото и ти ОБИЧАШ друг... Сега въпросното момиче е вече седем месеца с приятеля си и не мисля че скоро ще се разделят...
а Знаеш ли колко е гадно когато скъсаш с едно момче, с което преди сте били мн добри приятели, но той е решил , че иска да е с теб и ти от съжаление си тръгнала с него, ти каже, че не заслужаваш да си приятелка повече с него и, че нищо не струваш и като се видите в една компания да се прави, че не те познава-боли повярвай ми и то мн повече от колкото предполагаш... ето сега тъкмо се намери човек, който наистина да харесам и да искам да съм с него и той ми разправяше колко мн ме харесва и т.н. и какво заряза ме с оправданието" Привличането ми към теб изчезна" според теб какво трябваше да направя- да го напсувам, защото ми се късаше сърцето от болка... мне не мисля така все пак си останахме приятели - никога не съдя накой затова че ме е зарязал, колкото и рядко да се случва, просто търся причината и ако грешката е в мен се опитвам да не я повтарям в следващите си връзки...
никой не може да бъде обвинен за това, че не обича даден човек и, че предпочита да бъде с друг- в такива случаи просто се радваш за него и продължаваш да живееш и да градиш собствения си живот и щастие- малко трудно се свиква ,но това си е естествено развитие на нещата- съвсем отделно е кой как ги възприема и кой е пътя, който ще избере, за да го преодолее...
« Последна редакция: 2006-03-05, 01:42 от KpaTyHkA »
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

MaxStorm

• Гост
« Отговор #21 -: 2006-03-05, 13:20 »
SORRY ZA FLOODA ама имам и аз нещо да ви кажа ...
Та не можете и нямате право да слагате всички мъже под общ знаменател...РАзни хора разни идеали ... Като гледам пак се връщаме на темата кой пол е по-гаден .. е до никаде няма да стигнете , защото нито мъжете могат да убедят в нещо жените нито обратното... всичко идва от разликата в разбиранията (женските и мъжките).

По темата ... най-боли когато осъзнаеш че изведнъж не си толкова високи в листа с приоритетите на някой, когато си се самозалугвал колко значиш за някой и накрая осъзнаеш действителността...
Преживял съм го а може би още го преживявам .. и наистина е SHIT.
Но когато мине малко време и си направиш равносметка за себе си виждаш колко е верен израза "Любовта е сляпа"... Постепенно малко по малко остановяваш че не си заслужава да страдаш повече за някой който дори не се интересува от теб от чувтвата ти , нуждите ти и т.н. Абе с други думи му дреме на К*РА за тебе....ЗАЩО НА ТЕБ ТОГАВА ВСЕ ОЩЕ ТИ ДРЕМЕ ???
Опитваш да гледаш напред въпреки че и това си е трудно в началото , но това е начина а "ЛЕСНО НЕМА"...

Нещото което на мен ми помогна в моята ситуация е излизане с приятели и нови хора (точно по това време се запознах с някой от форума), развлечения всякакви и т.н.
Най-важното е да не мислиш КАДЕ Е , С КОЙ Е , КАКВО ПРАВИ , МИСЛИ ЛИ СИ ЗА МЕН Т.Н. Просто няма смисъл от тези въпроси с който се самоизмъчваш ...
Има един израз който аз много харесвам ... "Няма значение кой какво ти казва , прави си изводите от това което прави за теб"...Ако ме разбирате ...

Peace ....    

Неактивен *??????*

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
« Отговор #22 -: 2006-05-19, 16:14 »
Любимият ми цитат от филм: "Когато се разделиш с някой и толкова много боли.. защо е така ? И защо боли,когато го виждаш със друга/друг/? Не може ли просто да умират и да ти спестят тая болка?"

А иначе казано? "Ейеби га,да е жив и здрав! Не съм опуснала кой знае колко,той е загубил последната си възможност да стане човек,не аз!    / а и когато сърцата не са заедно вече,не е нужно и ръцете да стоят една в друга/
« Последна редакция: 2006-05-19, 16:17 от ?? ????? ?? ?? »

Arha

• Гост
« Отговор #23 -: 2006-05-20, 13:24 »
Има много хора, които остават заедно дори след като любовта си отиде-"заради децата", "ма то любовта не е най-важната", "ма никой друг няма да ми обърне внимание"... глупости
В повечето случай любовта се заменя с омраза, а най-лошото е да мразиш човека, когото си обичал до вчера...
Раздялата може много да боли, но в някои случай е по-добрият вариант.  

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
« Отговор #24 -: 2006-05-25, 01:20 »
Цитат на: Enigmatic
Когато любовта си отиде, а ти си толкова уморен от караници и неразбиране, че дори не можеш да мразиш. Когато си бил готов да дадеш всичко дори да промениш себе си ... когато тя се връща при бившия си ... Когато си толкова смзан, че дори не ти се занимава с никоя друга, когато не ти се прави нищо. Когато не можеш да мразиш, нито да обичаш, когато не можеш да говориш защото се чувстваш празен...  Така се чувствам сега това ме убива а не знам как да се справя... правя опити и днес... звънкам да попитам за пин- кода за 1 карта, която ми върна и се обажда  бившия и настоящ... защо жените понякога са толкова зли... Аз знам каде съм сгрешил, но защо е всичко това ... дали сега е щастлива???

Въпреки всичко и желая щастие...[br
 /]

защо любовта си отива може би защото тези двама души просто не са един за друг
празнотата е ясна, когато се достигне до това и нямаш сили за нищо може би е ред на другия човек, да покаже или да отвърне с  нещо, а ако това не стане то няма смисал да се бориш за нещо, което вече е свършило без да си разбрал
отношенията при много хора истудяват с времето, но въпроса е, да се усетят когато това стане опасно
но каквото и да си говорим наистина жените са зли
както жена би те накарала да страдаш, не мисля, че друго същество би могло да го стори
но ако наситина обичаш този човек мисля, че най-доброто, което може да се направи, е да го пуснеш на свобода ( може да звучи като клише, но е вярно ) и да се надяваш,  че или ще се върне или ще си останете приятели, което за жалост в повечето случаи е невъзможно
човек трябва колкото и да е трудно да се научи да преодолява такива неща
« Последна редакция: 2006-05-25, 13:07 от rock_ur_body »
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #25 -: 2006-05-25, 09:58 »
Ако любовта ти към нея си е отишла ти няма да се чувстваш така.Тя не е отишла никъде,а просто е била изместена  от проблемите и караниците на ежедневието.ПОмисли защо е станало така и няма смисъл да си казваш че ти си виновен,за това са виновни двама.  ТИ наистина си я обичал много,но помисли след като се е върнала при бившия си,значи го е обичала повече от теб.Имало ли е смисъл да остане с теб,след като него го е обичала повече.Не е чесно спрямо теб и нея.Трябва да продължиш на напред колкото и да е трудно защото ако продължаваш да страдаш няма да стане нищо,освен да се съсипеш.
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Strang3r

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
« Отговор #26 -: 2006-05-26, 21:52 »
Когато любовта си отиде !?Значи ли че ако за момента човека към който е насочена тази любов го няма и самата любов умира !?Най-нормалното което може да се случи е да се ядосаш на човека който не е с теб вече, ала  това ли е най-правилното !?Не знам.Винаги съм си мислел, че ако си обичал наистина дори и когато човека до теб вече го няма любовта само може да те сгрее.Дори да те накара да плачеш за мен тези сълзи не са от ярост или тъга ....т.е. тъга е ала и радост защото си спомняш хубавите моменти с този човек.Любовта е толкова объркана...какви ги говоря и аз...все едно вие не си го знаете това.Дори в момента съм сдухан заради едно момиче, ала причината е че тя не ме разбра правилно и си помисли че както всички останали ще поискам нещо от нея ...Боли  

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #27 -: 2006-10-15, 08:04 »
Цитат на: MaxStorm

По темата ... най-боли когато осъзнаеш че изведнъж не си толкова високи в листа с приоритетите на някой, когато си се самозалугвал колко значиш за някой и накрая осъзнаеш действителността...

много вярно
за мен любовта си отива,когато караниците нямат край,нямат спирка и в по4ти всеки един момент,когато сте заедно вие се сдрънквате за нещо връската е към своя край когато и на двамата им идва в пове4е когато не искаш да нараняваш неволно 4овека пред теб и когато не искаш да бидеш нараняван пове4е,когато единствения на4ин да спреш да при4иняваш болка е раздялата,когато по4неш да предпо4иташ времето с приятели от колкото времето с този който оби4аш
най-гадното е там 4е дори и да се оби4ате и да искате да бъдете заедно не озна4ава 4е ще можете
когато затвориш о4и и единственото което сануваш са кошмари с него а когато се сабудиш те продължават и на яве
когато запо4неш да се самонараняваш с надеждата за успокоение или поне споровете да спрат,но не е така,нещата си стоят такива каквито са били
работата е там 4е ти наистина оби4аш този 4овек и не искаш да го пуснеш,но ако това е най-добрият на4ин то тогава какво ти остава
аз съм в такъв период и не мога да довърша запо4налата мисал защото просто незнам какво ме о4аква
« Последна редакция: 2006-10-15, 08:10 от hellloo »

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #28 -: 2006-10-17, 20:33 »
да за самоубийството ве4е съм съгласен пробвах го 3 пъти и трите несполу4ливи но накрая най-накрая дойде полуката 4е не си заслужава
но това да загърбиш дадения 4овек е едно от най-трудните неща и не много хора успяват но 4овек трябва да е силен все пак тая надежда все някъде трябва да влезе в употреба
« Последна редакция: 2006-10-17, 20:34 от hellloo »

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #29 -: 2006-10-18, 15:15 »
работата е 4е 4акането убива през главата ти минават какви ли не работи и след време тази силна любов може да се превурне в омраза само и само да можеш да се отървеш от спомените или 4уствата работата е там 4е тва не трябва да става при положение ако имало добро приятелства преди връската но как????
алкохол,цигари,дори и по силно 4овек трябва да предаде вси4ко което е натрупал на нещо!