Автор Тема: Психари  (Прочетена 5262 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Психари
« -: 2005-12-05, 20:21 »
Нз дали тук е мястото за тази тема, нз дали изобщо трябваше да я пиша, просто имам нужда да споделя какво ми се случи вчера, потресена съм , просължавам да треперя и да не вярвам как може да съществуват такива хора. Та стига съм се обяснявала.. ето какво ми се случи снощи накратко..

Бяхме аз и 6 мои приятела.. Седяхме в една беседка пред блока на една пряителка.. Вдигнхаме малко шум, карахме се нещо... Бяхме подпиинали! Но все пак дори нямаше 10ч..Изведнъж се задава някакво неизвестно лице.. Стреля веднъж във въздуха, после се приближава на 3 метра от нас и стреля към нас, добре че имаше кола пред нас, та ни спаси. В това време се извиква :  Мамка и ще е*а, всички на земята, аз съм полицай! Сички легнахме на земта, веднга набрахме 166 и повикахме полиция, докато едно от момчетата от компанията не се нахвърли на ненормалника, за да се опита да вземе пистолета(хубаво, че беше подпиинал нашия, та нямаше страх). Тоя ЛУДИЯ хвана пистолета(доста тежичък) и започна на удря НАШИЯ (Жоро) в главата.. В боричкането двмата паднаха на земята и ТОЯ изпусна пистолета.. Жоро го хвана, легна върху него , за да го задържи така докато дойде полицията. След 20 мин дойде и тя. 2 патрулки, малко по-късно и линейка. Жоро се размина с лепене на главата на 3 места, а ненормалника го пратихме в 5то районно.. ДАдохме показания, но едва ли ще го задържат повече от ден. В последствие се показа, че пистолета е газов, че той е бил мървто пин и все пак това извинява ли постъпката му? Нормално ли е това? Човек с нормална психика би ли го направил ? ВСЕ ПАК половината бяхме на по 15, 16 години.. ЗА малко не се ПОБЪРКАХ! След случая като се прибрах тпросължавах да треперя и да рева, въпреки че вече всичко беше минало!!
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Психари
« Отговор #1 -: 2005-12-05, 21:59 »
Mи кво да ти кажа - в България живееме, по улиците има секви болни мозъци.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Психари
« Отговор #2 -: 2005-12-06, 00:08 »
Горкото...
Случват се такива ужасни неща,гледай да се успокоиш и бъди много внимателна ,че бахти побърканите ги има по пътищата,ужас направо и то посред бял ден...
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Психари
« Отговор #3 -: 2005-12-06, 00:57 »
Ужас  

Явно навсякъде ги има такива индивиди! Мястото им е зад решетките. Отново се стига до въпроса КУКИТЕ вършат ли си работата добре, не мислите ли?
Заключиха един приятел почти без вина, заради някакъв бой, а такива ДЕБИЛИ, които си стрелят ей така за разнообразие ги прибират за 24 часа и после пак същото и същото.. До кога? Защо не се вземат някакви мерки!
Вече пред блока си не мога да излезна спокойно, пък преставам си някъде по другите квартали, градове и т.н.    
« Последна редакция: 2005-12-06, 00:57 от limonka »
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Психари
« Отговор #4 -: 2005-12-06, 15:18 »
Limonche, много кофти случка. Дано да не се повтаря...
Тук (в Испания) си е доста спокойно... всеки ден виждаш поне по 3 патрулки и единствената опастност са атентатите или крайните квартали, в които живеят марокенците и т.н.
Вчера си записвах какво ми трябва за България и се сетих, че преди, когато живеех в общежитията до захарната фабрика в Пловдив, ВИНАГИ си носех нож в мен. Сега, когато се прибирам съм напълно сигурна, че ще си го взема.
Този страх от циганите и пияниците, никога няма да ми се изтрие... Дори и за газов пистолет си мислех или спрейове, но ще си каже... Да чукаме на дърво.
:ninja:
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

egoist

• Гост
Психари
« Отговор #5 -: 2005-12-09, 00:40 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]ЗА малко не се ПОБЪРКАХ![/quote]
Няма страшно-ще ти мине.
Такива ситуации ни карат да се замисляме за "нещата" от живота...
« Последна редакция: 2007-10-01, 16:01 от Don Dada »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Психари
« Отговор #6 -: 2005-12-09, 11:40 »
Нова Година, ново разрешително...
Малко остана  

Diva Orxideia

• Гост
Психари
« Отговор #7 -: 2005-12-09, 18:14 »
Цитат
Нормално ли е това? Човек с нормална психика би ли го направил ? ВСЕ ПАК половината бяхме на по 15, 16 години.. ЗА малко не се ПОБЪРКАХ! След случая като се прибрах тпросължавах да треперя и да рева, въпреки че вече всичко беше минало!!

това е ужасно....съжалявам ... 

надявам се че си по добре ...
« Последна редакция: 2008-07-19, 03:25 от tech_noir »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Психари
« Отговор #8 -: 2005-12-09, 19:55 »
Абе аз лично в такива ситуации не викам полиция.. като има некъф натъф екземпляр го бия... ама много го бия... после го пращам да си ходи по живо по здраво. Иначе Immortalily, не си зимай нож.. и не вади нож на никой. Ти не знам на кво си разчитала като си живяла там еди къде си, ма в такава ситуация едва ли ше се сетиш изобщо за ножа, а ако се сетиш и го извадиш случайно - най-много ти да пострадаш.
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Психари
« Отговор #9 -: 2005-12-09, 23:10 »
Цитат
Limonche, много кофти случка. Дано да не се повтаря...
Тук (в Испания) си е доста спокойно... всеки ден виждаш поне по 3 патрулки и единствената опастност са атентатите или крайните квартали, в които живеят марокенците и т.н.
Вчера си записвах какво ми трябва за България и се сетих, че преди, когато живеех в общежитията до захарната фабрика в Пловдив, ВИНАГИ си носех нож в мен. Сега, когато се прибирам съм напълно сигурна, че ще си го взема.
Този страх от циганите и пияниците, никога няма да ми се изтрие... Дори и за газов пистолет си мислех или спрейове, но ще си каже... Да чукаме на дърво.
:ninja:

По-добре не си взимай нищо...
Ти си знаеш ,де...
« Последна редакция: 2008-07-19, 03:25 от tech_noir »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Психари
« Отговор #10 -: 2005-12-10, 12:27 »
Сетих се за една случка от преди 2-3 дена.. Идва един ЕБ@ТИ екземпляра и сяда на една маса в кафенцето при едни приятели. Влизам аз в кафето и го гледам тоя образ и си мисля че е познат там на някой и нищо. Нямаше място обаче при тях и седнах на друга маса.. То ква била работата... тоя бил некъв изпобъркан колко си иска! :-)))

Седнал при тях без да познава никой и те почнали да се ебават нещо с него.. в смисъл нищо обидно, ма се забавляват, а той, момчето, почнал да им разправя по ква работа е в квартала. Извикал един от мойте хора на вънка и му казал "Брато, много спешно ми тряа един телефон.. Дай ми твоя аз ше хода да си свърша работа и после ако тряа у вас ше ти го донеса..". Тоя моя приятел му казал че не може да му го даде, щот и на него му тряа сега точно (усетил го е че оня не знае на чии хора е и почнал да се ебава и той). И оня му казал: "Ааа.. е тва е много лошо... щот сега ше тряа да ти го зема!"... СМЕЕХХ 20 минути и оня се сдухал и почнал да се обяснява че се ебава и т.н. След това им казал че сега бил излязъл от затвора и сега имал работа в тоя квартал.. търсел Цецо "Враждебски" (може би най-сериозното "момче" от началото на 90-те в цяла София.. Ако имате познати "мутри" може да ги питате.. има много голяма вероятност да го познават), Боби "Мокър" (дург култов персонаж, който се навърта в квартала), "Брадата" и още няколко героя...
 та ги търсел да ги трепе.. СМЕЕХХХХ още 20 минути.. Цецо одавна не е сред живите... Боби "Мокър" се навърта повече в Дружба, така че нема работа насам много, много, а Брадата си е юнак... синът му ми е много добър приятел и като му казах вчера за случката.. в началото вика "Аре да ходиме до кафето да ми го покажеш тоя".. после му разясних нещата и... 20 минути смех... изкоментирахме с него.. "Добре че не ги е намерил..." и това беше...

Та така.. тия лудите могат да бъдат и забавни.. зависи от гледната точка  
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Marto

• Гост
Re: Психари
« Отговор #11 -: 2012-11-16, 19:28 »
ABE BRATLE NESHTO SI MNOGO IZOSTANAL S TIQ INFORMACII ....SMEH 20 MINUTI

Неактивен mariakolarova

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Психари
« Отговор #12 -: 2012-12-26, 17:34 »
ABE BRATLE NESHTO SI MNOGO IZOSTANAL S TIQ INFORMACII ....SMEH 20 MINUTI

Ами тя темичката си е доста стара  ;)
Всяка една жена е малко момиче под черупката на своят тоалет прикрит с множество бижута, аксесоари, стилни парфюми и дори грим или козметика от тук. Вътрешната красота на това малко момиче е веч