Автор Тема: Теми за разговор с момиче  (Прочетена 59176 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Re: Теми за разговор с момиче
« Отговор #30 -: 2011-02-09, 18:31 »
За футбол ;)
Caralho Voador

MAM4ETO

• Гост
« Отговор #31 -: 2011-04-10, 10:15 »
така имам нуйда от  помощ, преди около седмица се запознах с момче което е в затвора. Говорим си постоянно и вече сме си говорили за всичко, говорим си по 6 7 часа. моля ви кажете ми някакви теми, моял ви

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #32 -: 2011-04-10, 14:42 »
за религия, спасение на душата, страшния съд, за Бог, за връзката между финия свят на духа и физическия свят на материята,  за същността и проявата на доброто, за разни духовни практики и т.н.
след като изчерпате темата, може да почнете да разисквате трудносмилаемия ексцентризъм в европейското кино.
след това да поговорите за съвременната литература и самовлюбения, късоглед, превзет  егоизъм на новото поколение творци, които забити в опита да направят недостижимо и презавъртяно   словесното си себеизливане, се оплакват, че простите маси не могат да ги разберат.
винаги можете да си поговорите и за Доби.

а...   да попитам - телефоните в затворите не са ли забранени? Струва се да се замисли човек за това..
а и разкажи малко по подробно историята,  кога и  сте се запознали, какъв човек е той, с какво се е занимавал преди присъдата, за какво е вкаран, в кой затвор е...  така ше е по-лесно да ти помогнеме.

MAM4ETO

• Гост
« Отговор #33 -: 2011-04-10, 19:18 »
запознахме се преди  по малко от две седмици. за наркотици лежи. седяхме компания в едно заведение и на един приятел му звънна телефона говориха си и каза искаш ли да си говориш с едно момиче и...... от тогава си говорим по 6 7 часа на ден.  Да забранени са телефоните и всякакви други работи , но всичко  се копува с пари и всичко е възможно!!!!имат телевизор, радио, DVD, 6 телефона и какво ли не още.Лошото е , че е много ревнив :'(

Ivan777

• Гост
« Отговор #34 -: 2011-08-19, 10:05 »
zdraveite.ponqkoga sas moqta priqtelka si govorim za kakvo li ne sas 4asove,no v pove4eto slu4ai mal4im i gledame TV.az se ma4a da zavarja razgovor da ne me misli za tapak,pitam q kak e bilo neska na rabota i t.n. a tq me reje,smisal otgovarq mi sas edna duma i krai.i tova se slu4va samo kato sme dvamata,ina4e tq e super kontaktna li4nost vinagi ima za kakvo da govori,no i s men.kajete mi kakvo da napravq,kak da postapq.obi4am q stra6no mn i tq me obi4a oba4e spq da go pokazva!!!!!!daje sno6ti i go kazah pak i tq offf dobre stiga si mi go povtarql,razbrah.kajete jeni kakvo da pravq.PI^ETE MI NA SKYPE rusia-vanko 6te sam mnogo blagodaren ako mi pomognete.BLAGODARQ PREDVARILNO

Kosio

• Гост
« Отговор #35 -: 2011-11-23, 23:10 »
Stalker не мисля че трябва да говориш с момиче за подводници и т.н.т !

Георги

• Гост
« Отговор #36 -: 2012-08-19, 01:21 »
Ако искате да говорите с момиче по обща тема най-добре е One Direction казвам ви само при някои момичета става. Веднъж едно момиче ми заши такъв шамар и повече не ме и погледна така че първо попитай момичето дали харесва групата или не.

kriso

• Гост
« Отговор #37 -: 2012-10-01, 21:10 »
Искам да попитам, защото винаги съм се чудел дали темата за училище е добра. Защото примерно ако си харесвам момиче от училището в началото това горе/долу изглежда като единствената възможна тема, но не знам дали като си говоря с нея за работи от даскало, примерно колко часа е имала, трудно ли й е било контролното кфо й е мнението за някой даскал и т.н., това я подтиква с две думи да се заинтересоваме един от друг, или я уморявам допълнително и така да се каже я отвращавам??

Celyal Sali

• Гост
« Отговор #38 -: 2016-10-23, 18:24 »
Не мога да поддържам един интересен разговор с момиче.
Не мога да си намеря една интересна тема за която да говорим.
Когато съм с момиче мълчим и се гледаме скучно
Изглежда съм доста скучен човек.
Какво да правя?

и такива работи, да обсъдим а

Samotniq

• Гост
« Отговор #39 -: 2017-01-03, 01:44 »
Аз не съм имал гадже НО ехо Осъзнайте се и жените са хора вие тук ги описвате като предмети И ТЕ СА ХОРА И ТЕ БЪРКАТ И ТЕ ЧЕТАТ БЛОГОВЕ КАТО НАС И ТЕ МОГАТ ДА МИСЛЯТ И АКО ИСКА ЕДНО МОМИЧЕ ЩЕ ПОДДЪРЖА РАЗГОВОР АКО НЕХТЕ ХАРЕСВА ЩЕ ТЕ ОТБЯГВА И НАЙ-ВАЖНОТО не трябва да сме досадни това убива шансовете независимо какъв си недей да си досаден а за темите:1 Как прекара лятото 2 Как си 3 Семейството и 4 Какво мисли да прави вбъдеще