Автор Тема: Как става една жена лесбийка или един мъж гей?  (Прочетена 28437 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
малко offtopic - винаги се усмихвам като по сайтове попадна на поредното "аз съм бисексуална - интересувам се само от жени" (доволно масово изказване). Някак все се сещам за близначките от BigBrother.
"Аз съм натурална блондинка, защото си изрусих някои кичури да видя как ми стои"

Неактивен Fake

• Listless
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 23
    • Профил
Мисля (до колкото имам наблудения, но не мисля че те са поврърхностни, на времето имах доста контакти с лидерките и на двете крила на лесбииките тук - Gemini и Elia), че при жените е по-скоро поведение. Обикновено започват да се определят както такива след някаква драма или разочарование (или серия от такива), която ги отблъсква от мъжете, до степен в която вече просот не им е приятно с мъж поради лошите асоциации с предишни преживявания. Понякога е просто въпрос на вкусове, но в този случай обикновено продължават да комуникират пълноценно и да правят секс и с мъже - т.е. би- а не хомосексуални. Понякога просто поведение и бунтарство и не продължава повече от няколко години. Май не се сещам за лезбиика, която никога да не е пожелавала поне мъж.

При мъжете е млако по-различно. Комплекс хормони, възпитание, спецификата на сескуалният акт в случая... абе колкото и да си разочарован от жените няма начин да станеш гей точно заради това. Най-много да се откажеш от любовта и секса или да станеш би-, но не се сещам за случай някой да е станал хомо от разочарование. Това което не се наблюдава при жените е че гея е някак си такъв по природа. Повчето гейове споделят че никога не са ги привлиали жените. Някои са пробвали, но насила зарди натиска на общественото мнение. Просто не могат да бъдат заинтересуванои от секс с жена, незажисимо на каква възраст са.

Поне това съм чел чувал и наблюдавал де.

Напълно съгласна съм с теб. При мъжете е доста по различно от жените.Мислq, че възпитанието играе доста голqма ролq. Големите амбиции от страна на ба6тата синът му да стане истински мъж и от друга страна прекалено грижовната майка -заду6ават6а чедото си. При жените- самоувереност и бунтарство.Опитвайки  се да покажат, че са независими от мъжете. Поне това е моето мнение
И макар че от кал сме направени, Господи,
аз не искам във кал да прекарам живота си.
И не искам тъй ням да стоя край брега
да очаквам промяна и все да мълча.

Неактивен Phantom Agony

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Хмм...привличат ме момчета, когато ми е кеф се мляскам с момичета без да му мисля, ква се водя в крайна сметка ?! :Д

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
Тийнейджърка се водиш  ;D
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Мда... и аз като хормоните още ме биеха здраво в главата с удоволствие се целувах с момичета и не се притеснявах,че нещо не ми е наред... не, че сега бих се притеснила, но вече я няма тръпката от "забраненото" :D и все пак все още ми се иска да правя секс с жена, просто от любопитство :)
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
Ммм, твойто вече си е проява на мръснишко подсъзнание  :D

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
сууууууууууууууууууууупер :D

Неактивен synaesthesia

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
Бе не знам доколко има смисъл да си споделям мнението по въпроса тука, защото конфликта ще е неизбежен. Но както направих и в другите теми - пиша си мнението и след това просто не влизам, щом всеки, на който не му допада гледната ти точка започва да драска по повърхността с нокти аз не виждам какъв е смисъла ...
Както и да е.
Писала съм по тая тема също в много форуми, видяла съм много шарени мнения, много смях е имало... : )  В крайна сметка е малко странно и необмислено група хетеросексуални да седят да обсъждат защо хомосексуалните са хомосексуални :Д  И дори да се изказват с такава ''аргументирана'' сигурност, та чак да се зараждат спорове :) Много ми е чудно как можеш да твърдиш нещо и да отстояваш позицията си по тема, чието съдържание нито си изпитвал НЯКОГА, нико някога ще изпиташ, нито си наясно въобще какво е  да си такъв...след като не си наясно с това какво е да си хомосексуален, на мен пък не ми е ясно как можеш да знаеш как СЕ СТАВА такъв... :)
Аз мога да говоря само за себе си, не мога да слагам под общ знаменател никого, но все пак аз познавам дадена хомосексуална общност , имам близки с такива наклонности...то даже това не са наклонности, това си е истинска същност! И от името на себе си и няколкото личности, които индиректно изброих  мога да кажа само едно - само позьори, лигли, скучаещи, търсещи скандалност и внимание РЕШАВАТ да станат ''обратни'' :) Мисля , че е съвсем близко до акъла на всеки зрял разсъдлив човек да се досети, че това ( В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАЙ) си е чисто генетично. При мен си е така. :) Що не си зададете въпроса, ако някой можеше да ИЗБИРА да стане обратен, вие защо не го изберете? Смисъл аре някой от вас да ми докаже, че утре  като стане, щот му омръзнало от мъже/жени да щракне с пръст и да стане хомосексуален , който да се наслаждава на ласките на същия пол :) Абсолютни дрънканици и простотии, които нямат общо с реалността по никъв естествен път.
Тва, че някой се осъзнават ПО-КЪСНО, не значи, че са РЕШИЛИ да станат хомосексуални. Омръзна ми от глупости, честно :)
Някъде бях дочула, че медицината била доказала, че не било генетично...е ВЪЙ ВЪЙ... егати себенастройките трябва да притежаваме тогава...аз пък искам от утре да съм жирав, щото ме кефи шарките му...ако успея да се наглася психически достатъчно добре, дали ше стане? Надявам се, че не.
А тия простотии от типа на ''тя е решила да стане лесбийка, защото мъжете били гадни'' или ''тя решила да стане лесбийка, защото е много наранявана , а пък и е толкова грозна, че никой не я харесва горката...'' Това са вече някви ''тези'' (силно казано) които предпочитам да вярвам, че са изразени от хора без основно или чисто средно образование, иначе ще ми стане тъпо, че въобще пиша в тая тема...
И както казах горе, недейте да отваряте такива теми, в които да дискутирате толкова разгорещено неща...в които нямате никакво реално понятие...за какво въобще става дума...все едно да ви развивам висша математика при положение, че нямам нищо общо с нея...давам ви само нагледен пример...колко странно изглежда за мен да гледам коментарите ви по тоя въпрос ...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Добре де, не претендирам да разбирам кой знае колко или да съм се интересувал кой знае колко. Просто имам разни интересни контакти, които не са на 15.

Да не споменавам известни имена и никове, но има жени които в гимназията са си спечелили слава на (хетеро!) нимфоманки, на 20-35 са радикални лесбийки, а над 35 се определят като би- но обикновено ги срещаш с мъже. Някаква идея как се получава така?

При мъжете гейове обаче нямам подобни наблюдения - който от познатите ми веднъж е пробвал с мъж си остава в този лагер, повечето казват че никога и не са се заглеждали по жени.

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
Цитат
Някаква идея как се получава така?

Сигурно е генетично...нека да помислим - комплементарно взаимодействие на гените...или може би полимерно. А може и да е психично ;D ;D ;D

Неактивен synaesthesia

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
Добре де, не претендирам да разбирам кой знае колко или да съм се интересувал кой знае колко. Просто имам разни интересни контакти, които не са на 15.

Да не споменавам известни имена и никове, но има жени които в гимназията са си спечелили слава на (хетеро!) нимфоманки, на 20-35 са радикални лесбийки, а над 35 се определят като би- но обикновено ги срещаш с мъже. Някаква идея как се получава така?

Имам един приятел, който е на 28 години и поне за мен от моето обкръжение мисля, че това е най-интелигентния мъж, който познавам...Та с него много често си говорим за лесбийките и гейовете и всичко останало около тях. Помня как на няколко пъти ми е казвал , че всяка жена има в живота си период, в който е ''лесбийка'' :) Колко е тоя период и наистина ли всяка жена го има аз не зная... но пък познавам доста такива хетеросексуални момичета и жени, които просто упорито се ''закачат'' с други момичета и доста повече... и винаги когато им задам въпроса ''защо, нали си хетеро'' , те никога не знаят какво да ми отговорят. Така че според мене е загубена кауза да дискутираме тая тема толкова задълбочено...
Но това, което казваш ти за славата на хетеро в гимназията и прочие..това може да бъде или късно осъзнаване или оня странен синдром да се присещат на доста зряла възраст, че били обратни.. :)
Защото мога да ти развивам много по тая тема, като за начало - физиката диктува ума, а не ума физиката що се отнася до сексуалност. Или физически си привлечен от даден пол , или никой не може да ме убеди, че нещо там психично си се настроил, че искаш такава драстична промяна в сексуалния си живот.
Колкото до това, че си виждал радикалните лесбийки с мъже (ако съм разбрала правилно) напълно нормално е. : )) И аз ги виждам. Познавам /не лично, но все пак.../ доста жени, с мъже и деца, които так аи цял живот не са събрали куража да живеят на въпреки на общоприетите норми и са предпочели да създадат стандартен начин на живот , изтезавайки себе си и киснейки после на по 40 години по форумите и ходейки скришом по лебсо баровете - определено го има това.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
как се създава стандартен начин на живот?
и кво лошо има в нормалните хора?! или да създадеш семейство... и да дариш живот!
всяка жена трябва да мечтае за деца... иначе не е жена!

а мене ми е голям мерак да ида в некъв гей бар... е така - да вида кво е :P

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
Цитат
физиката диктува ума, а не ума физиката що се отнася до сексуалност.

Май изобщо си нямаш и понятие от функциите на централната нервна система.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Май изобщо си нямаш и понятие от функциите на централната нервна система.
физиология имаше предвид детето... физиология....

Неактивен Right In Two

• зарибен/а
  • Публикации: 119
  • тратата
    • Профил
    • MySpace
Тази тема трудно може да се дискутира. Мъже, жени, хомо, транс, би.. при всеки е различно и индивидуално. И все пак, аз съм на мнение, че е вродено, но при всеки отделен човек е в различен период осъзнато. Има такива, които имат влечение към същия пол още от детската градинка, при други се осъзнава в пубертета, при трети в късна възраст, а на някои им трябва нещо, което да им подскаже какви са всъщност.
Относно бисексуалността, според мен тя е нещо толкова относително, че реално е несъществуваща. Да оставим настрана подрастващите тийнейджърки, тук всички сме на едно мнение. 8) Аз мисля, че лесбийките/гейовете, които в по-късен период от живота си осъзнават, че все пак са ХЕТЕРО, са били в някаква заблуда. Търсели се нещо, което не са намерили или най-вече, са претърпели множество разочарования и са се отрекли от това, което са. И по-късно разбират, колко е било глупаво да се опитат да се променят, заради чужди грешки и пр. Не съм била свидетел на такова явление, при което някой, през целия си живот да е имал влечение и към двата пола..съмнявам се и, че ще бъда.
Мога да ви споделя при мен как се случи.  ;)
Първоначално и аз както всички нормални хетеро момиченца си се задявах с момчета  :D Обаче се случи големия прелом, с най-добрата ми приятелка се напихме и правих най-невероятния секс ever. В последствие и двете се влюбихме една в друга и започна някаква супер силна и страстна връзка, обичахме се много. Бяхме заедно много дълго време.. Както и да е, след като всичко приключи, аз нямах никакво влечение към мъже, не ми понася просто да мисля за секс с мъже. Дори ми е адски противно, когато мъж се опитва да те сваля.. Опитвала съм да създам отношения с другия пол, но безуспешно.. не можеш да избягаш от природата си.
Била съм свидетел на различни "осъзнавания", има доста нелепи и странни случаи, но не ми се разказват.
Видях, че не сте засегнали един много важен показател. Има много, ама много момичета, които са лесбийки, защото са били жертви или свидетели на малтретирания и изнасилвания в ранна възраст. Такива неща влияят абсолютно на психиката и най-често са признакът едно момиче да бъде отвратено от мъжете.

ето едно много приятно линкче  http://www.bg-lesbian.com/razkazi/razkazanon54.htm   :)

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force

ето едно много приятно линкче  http://www.bg-lesbian.com/razkazi/razkazanon54.htm   :)

А аз си мислех, че съм изперкал с моите хранителни мании....Олелеее :|

Unknown

• Гост
Признавам, не прочетох всички постове преди моя ;)... Но имам ясен спомен как в гимназията по биология учехме за това как се определя цвета на кожата, очите, ръста на човека и т.н. Ставаше въпрос за гени, хромозоми, алели и др. Според биологията /поне така ни говореха/ практически може да се роди мъж, който има влечение към същия като неговия пол, но за жената това не важи - при нея е на психологическа основа. Друг е въпросът кое е по-силно - биологията или психиката - всеки преценя сам! Фокт е, обаче, че отклонението от общото и в двете направления се считат за нещо различно от нормалното!

Donka Tomova

• Гост
Izkam ga go napravq s jena az sa6to sam jena noo nqmam opit v lezbiiskiq sex ima li nqkoi koito moje da me nau4i nqkoi opitna ot Plovdiv ili Sofia seriozna sam moq facebook e Donka Tomova s 4erna kosa sam pi6ete mi na email donka0909@abv.bg